• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno, tak noc opět šílená, zas plakal ze spaní. Jednou si dokonce ze spaní vlezl na čtyři a v této pozici brečel :frowning2:

Maki, jojo, včerejšek byl prima. Taky se mi to líbilo :slight_smile:

Simce, ty jo, co to řádí? To je fajn, že už je vám líp.

Natt, na křesílko jsem koukala, myslím na ten odkaz. Je pěkné. Ale ještě nejsem rozhodnutá, co pořídím :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak si hezky užijte oslavu a kdybych se sem čirou náhodou zítra nedostala, tak přeji Puclině vše nejlepší, samý úsměv na tvářičce a zdravíčko :slight_smile: Nebyly jste spolu s Prin v porodnici?

Terez, tak ať se vám v jeskyni líbí. No jo, Jiřík z toho byl posledně paf. Jinak my jdeme znovu v úterý ve 14 hodin, kdyby ses chtěla ty (nebo kdokoli jiný z diskuse) připojit :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahol holky,zdravím všechny. :grinning: :grinning: :grinning:

Prin - Jarouškovi vše nej k narozeninám,holky mu posílaj veeelkou pusinku.

Tak jsem holky ve čtvrtek vyzvedávala Andrejku ze školky a řikala nám učitelka,že tam mají hlášení od hygieny,už asi 2 týdny řádí nějaká střevní chřipajzna,jsou to prý denní nebo 2denní záležitosti,které se ale hodně rády vracejí - tak to bude asi to,co vás mnohé poslední dobou postihlo. :angry: :angry:

U nás bylo fajn,ale Andrejka začala ve čtvrtek trochu kašlat,včera kašlala uplně šíleně a odpoledne lehla s teplotou.Je to jen mírně zvýšená,dostala nurofen a hned to slezlo,v noci měla ještě 37.6,teď je bez teploty,ale leží,odpočívá a dohání tu noc - spali jsme jen pár minutek - ona umí marodit. :grinning: :grinning: Naštěstí Kája je na zahradě u tchýně,tak mám dovolenou - jenom jedno dítě. :grinning: :grinning: Kája včera u tchýně spadla ze schodů - je to fakt kaskadér. :angry: :angry:

Na dnešek jsme měli v plánu celý den na zahradě a odpoledne buřty,tak doufám,že vyjdou aspoň ty buřty,určitě nechám Áju celé dopo v posteli.Doufám že u vás je aspoň líp a užívejte sluníčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jo a ty formy na beránky už mám - dokonce 4,takže budu péct ve velkém,mám tu spoustu receptů,tak pak dám vědět,jak to dopadlo.Budu jich dělat asi 8.
4. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.. :slight_smile:
U nás to snad nakonec vypadá "jen"na rýmu.Šimonek měl teplotu jen ten jeden den a od té doby je celkem v pohodě.Včera jsme byli normálně venku,jelikož doma by se ukousal a venku bylo nádherně.Ale je fakt,že bych uvítala plynulejší přechod počasí.Tyhle skoky nejsou nic pro mě.Ale aspoň mě to přinutilo kouknout se do skříně na Šímovy letní věci(moc tam toho nemá,vyrostl z toho :frowning2: ).
Leni,vy si teda užíváte.Šíma měl problémy fakt jenom s těma prvníma zubama.Při dalších byl trochu protivnější,ale nic hroznýho.
Hlásím první opravdu samostatnou noc ve velký posteli v pokojíku.Jak byl nemocný,spal u nás v ložnici a dneska měl teda premiéru :slight_smile: .
4. dub 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááááásné ráno...
Bell,
taky přeju pěknou oslavu :wink:

terez,
no klasicky tatru, pak dřevěné hodiny do pokojíčku-z vrtulníčku,toho hop hop ponnyho-velký úspěch, houpacího koníka dřevěného, dřevěný metr, no ještě máme dneska druhou půlku oslavy, tak uvidíme, jo a skládací dřevěné křesílko na zahrádku, celkem myslím že žádné blbosti :sweat_smile:

včera to bylo fajn! Zato večer, Jarda mi usínal u večeře,tak ani nedojedl, položila jsem ho a v tu ránu spal, dneska už je to mnohem lepší, tak jsem ráda!

Jo a jak sháníte ty brýlky, tak mám ty co Maki-my je doporučila. Byly teda dražší, ale jsou na sucháč a vydrží dost dlouho, ne jenom jednu sezonu a nepadají. Tady jsem je nikde nevyděla, jenom klasiku za uši ale to padá z očí a je to fakt na prd! Myslím že se vyplatí investovat, a tuším že tam píšou 100% UV! Nemůžu ale najít odkaz, ještě mrknu! :slight_smile:
4. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc moc děkuju za přání... :sweat_smile:
4. dub 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínám být ze Šimonka docela zoufalá.Co měl tu střevní chřipku,tak skoro nic nejí.Už takhle je to hubeňour a nelze do něj nic pořádnýho dostat.Sní max nějakej jogurt a sem tam něco sladkýho.Obědy a večeře bojkotuje skoro úplně.Večeře mu nikdy moc neříkaly,ale teď moc nejí ani ty obědy.Je schopnej sníst pár lžic k obědu,pak sní k svačině přesnídávku a pak už nic nechce :frowning2: .
4. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, ty si otevíráš pekařství? Štalcerovi mají silnou konkurenci! :grinning: Jinak my dneska také opékáme na zahradě. Pohlaď za mě Andrejku, ať je jí už líp.

Petrunko, ale tak strašně jsou naštěstí jen noci, přes den je to fajn.Jen jsme všichni mokrý od slin :grinning: To jsou proudy!
A super, že už spal sám v pokojíku ve velký posteli. Už je to taky velkej chlapák. :slight_smile: Jo a když Daneček marodil, tak nejedl snad 10 dní, 4 dny vůůůbec nic, pak třeba pár dní jen jednu jablečnou přesnídávku za celý den a ke konci jsme dali tak 3 přesnídávky za den, a to jsme museli dávat po 30 minutách vždy tak jen 5 lžiček, aby to nevyhodil :frowning2:
4. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím o radu. Jak jste naučily jíst děti kousky a hlavně kdy? Myslím, kdy už jste přestaly mixovat na úplné pyré. Já to do něj zaboha nemůžu dostat, jak je tam sebemenší kousíček. Jediné, co snese, je rozdrobený piškot v přesnídávce, ale rozmačkané brambory, mrkev, brokolici apod. to prostě řve a dělá, že blije. Už fakt nevím, jak to do něj dostat. Asi do 18 let mu budu mixovat nebo nevim.
4. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - neboj,konkurovat Štalcerům nechci,ale u nás je to tak,že Vojta sní beránka na posezení,já tak půlku a ještě chci dělat jednoho na cestu jemu a jednoho tchánovi.Je nás moc. :grinning: :grinning:

Ty kousky bych zas tak moc neřešila,zkoušíš mu někdy dávat něco od tebe?U nás to u obou dětí vyplynulo tak přirozeně,všechno jsme jim dávali ochutnávat a to samozřejmě mixované nebylo.Pak jsem přestala mixovat a začala jenom mačkat vidličkou.Zkus to třeba namixovat a do toho dát pár lžic jenom rozmačkanejch,druhý den víc lžic a tak.

Petrunko,to spaní v pokojíčku ti závidim,u nás je pořád v pokojíčku taťka.Ikdyž po tom,co mě budí chrápáním i z toho pokojíčku - přes zavřené dveře :angry: :angry: :angry: ,tak se docela děsim toho,až si to zase s holkama vyměněj.To se asi přestěhuju do obýváku. :angry: :confounded:

Jinak Andrejka už má zase 37.5,takže představa odpoledne na zahradě se mi docela vzdaluje.Já vim,že je to malá teplota,ale něco jiného je to u mimíska,toho člověk prdne do kočárku do stínu a je mu líp než v zavřeném bytě,ale co s takovou velkou kozou?
4. dub 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a je to u nás jak v pekařství - zrovna jsem dodělala pudinkové řezy se skořicí ( mňam mňam ),akorát mi tam nějak nechce ztuhnout smetana - asi každej vyfasuje lžíci a bude to. :grinning: :grinning:
4. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, tak to jo, já už myslela,že pečeš na zakázku :grinning: To podávání kousků zkusím podle tebe, ale třeba dneska jsem mu udělala bramborovou kaši, která je mixovaná a do toho jsem mu nakrájela růžičky vařené brokolice, úplně nadrobounko,ono se to krásně drolí. No bez šance. Se naštval, řval a tak jsem ho s nervama v kýblu vrzla do postýlky a už spí. Jinak ono mu to nevadí, on je jen línej to jíst a to mě o to víc štve. Před týdnem jsem mu rozmačkala vidličkou brambor s mrkví a vztekal se, plival to, zas dělal, že blije, ale snědl přitom půl misky, prostě to dokázal jíst tak, jak má.
4. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni neboj,dej mu čas.Za pár týdnů pozná jiné pochoutky a bude ještě rád kousat.Dost e to naučej na rohlíku,až mu začneš dávat do ruky a počkej,až mu na zahradě dáte ochutnat buřta a pak nějakou sušenku atd.Ještě ráááád bude kousat jak o život. :grinning: :grinning: Je mu to jen pohodlný,no.Naše Kája už sní všechno,dám jí do ruky i kus řízku a dlabe jak vzteklá a stejně jí oběd dělám co nejvíc tekutej,aby to v klidu a rychle snědla a šla spát.Dělám to prostě z pohodlnosti,její i mojí.Vážně mu nic neuteče.Vem si,že já jí třeba nenechávám ještě jíst samotnou a to už jí budou 2 roky.Taky to dělám z pohodlnosti,je to rychlejší,když jí nakrmim a taky čistší. :grinning: :grinning: U Áji jsem to dělala stejně a všechno se krásně časem naučila.Stejně tak neřešim plíny a další věci.Žádné nervi,všechno přijde a pak se tomu budeš smát,já to měla stejný,teď už to beru s klidem.
4. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, když má v ruce piškot, suchar nebo křupku, tak baští. Máš pravdu, je jen pohodlný. To jsem ráda, že jsi mi to napsala, protože když slyším ve svém okolí, jak maminy rozmačkají brambory a děti dlabou, tak si připadám, že my jsme a budeme sto let za vopicema :grinning:
4. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je vážně jen pohodlnost,to se srovná.Hlavně že to umí,když baští třeba ty piškoty.Ale máš pravdu,nic člověka nepotěší tak,jako když zjistí,že ostatní jsou na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning: - tak pro potěšení - já jsem Andrejce musela jídlo mixovat a ředit do lahvičky !!!!! asi do 15 měsíců.Jinak prostě nejedla - lžičku prskala jak tornádo.No a teď se na ní podívej.

Jinak nechci to zakřiknout,kolem oběda usnula a te%d tady řádí s tátou u karet.Pěkně se u toho hádaj a perou se.Takže za chvíli vyrazíme na zahradu na buřty,švagr už tam postavil takový ten zahradní stan - stříšku,aby byla ve stínu a děj se vůle boží.Buďto se nějaká nemoc projeví,nebo to bylo jen přehřátí. :confused: :confused:
4. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme zase zpátky,Vojta zůstal s Kájou na zahradě a Andrejka už zase leží na gauči - má 37.6.Ach jo.Uvidíme,co se z toho vyvrbí. :confounded: :angry: :frowning2:
4. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, ne že by cizí "neštěstí" potěšilo, ale udělala jsi mi radost, že nemám jídelního opožděnce :grinning: hihi :grinning:
Dítko mi přes den vůbec nechtělo spát, vždy jen 20 minut a konec a pláč. Tak mu ty zubiska asi už vyšťárám! :grinning: Ale na zahradě to bylo prima, vozila jsem ho tam v autíčku, šel z ruky do ruky, teplíčko, buřt na ohni... paráda. Zítra nanovo. Co doma, že?
Mílo, tak kéž by bylo zítra lépe a Andrejka už byla úplně bez teplot. To je naprd při takovém pěkném počasí. Pozdravuj jí a Daneček posílá pusinku. Sice hooodně uslintanou, ale z lásky.
4. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
to bylo dneska nádherně.............dopoledne jsme byli na písku a odpoledne jsme jeli na koníčky do Valkeřic a pak na slepičky na Dobrnou,malej byl nadšenej :wink: ,doufám že už tak bude pořád.............. :wink:

krásnej víkend všem........... :wink:
4. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dnes první :slight_smile:

Drobek mi chtěl asi vynahradit ty předešlé noci a spal celou noc až do 7, pak jsem ho nakrmila a teď si tady hraje. Počítám, že to kolem 8:30 zase zalomí. Ale já jsem se hezky vyspala, bodlo mi to. Akorát jsme se oba vzbudili s pořádným kašlem, tak jsem nám dala oběma sirup. Ale jinak je to ok, bez teplot. Pojedeme zase k našim.

Tak přejeme, ať je ten dnešní den stejně krásný jako ten včerejší :slight_smile:
5. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
DÁVÁM DO GALERKY NOVÉ FOTKY
5. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
teda,Daneček má fáro..................supr :wink:

noc závidim,ne že by řval,ale jak jsme včera courali po tech zvířátkách,tak to na nej asi bylo moc a celou noc dělal koníčka,nebo volal pípí a bůůůůůůůůů :grinning: ,asi jsem ho zblbla,pořád se mlel :unamused:

slunko nikde,snad vysvitne :wink:
5. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, díky, to koupili naši těsně předtím, než se narodil. Měli ho v Tescu v akci asi za 500-600 Kč. Dá se odendat dno a je z toho odrážedlo.
Haha, vy jste měli doma noční zoo? :grinning:
5. dub 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj............ :grinning: ,autí je fakt supr :wink:
5. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau kocky,hlasi se totalni marod.Nevim,jestli mi zacina strevni chripka nebo je to ze vcerejsiho burtiku,ale od noci mam silenej prujem,i jsem nekolikrat zavracela.Uz mam v sobe 2 endiarony,pul litru rehydratacniho roztoku a mraky caje.Trochu se to uklidnilo,ale takhle slaba jsem dlouho nebyla,mam asi i nizkej tlak,navaly do hlavy,cerno pred ocima a odpol,kdyz jsem usinala jsem na sobe mela 2 ovci deky,jaka mi byla zima.
Mimino jsem musela dat k tchanovcum,no,moc se mi nechtelo,ale jinak to neslo,ty dve hodiny,co byl tady rano jsem od nej litala na hajzl a na hlave jsem mela mokrej hadr.Tak poprve bude spat jinde,nez u maminky. :frowning2: Holky,ja to nepreziju,se mi chce brecet.Takhle jsem to nechtela,myslela jsem,ze poprve k nim pujde spat az pozdeji a rozhodne ne proto,ze musi.Snad nebude plakat,s tim usinanim to jeste neni ono,aby pul noci neprorval. :frowning2: Navic s sebou nema na vecer kasi,to me nenapadlo,snad mu bude stacit mliko.
5. dub 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Maki to Ti nezávidím :frowning2: a jěště ty stavy lítosti a úzkosti to Ti nepřidá... :frowning2:

Mě bylo zle ráno,blbě jsem se vyspala,bolela mě hlava a do toho telefon od mamky zda přijedu pro dědu.Jak v úterý spadl z toho žebříku tak nebyl od té doby na velký,no a už měl pořádný bolení,měl jít na kontrolu až v úterý,ale do tý doby by bylo zle!Tak jsem jela samo i s Kristíkem,Jiříci byli doma.No a jistě máte čest s chýrou v nemocnici...z domova jsem jela po 8h a domů dojela po 13h,s tím že mi mamka musela koupit panadol a mě ta hlava polevila,tak jsem teď uklízela na půdě.Chci veškerý oblečení co mám na kluky probrat a nacpat do vakuových pytlů.Tak to vypadá u nás jako v sekáči!Dala jsem to do pokoje po dědovi no ten by mě hnal!!To by šel hned pálit :slight_smile: on co mohl vyhodil nebo spálil,žádný schovávání,za to já :grinning: ale holt jak je druhej kluk tak něco co je OK zdědí.

Leni už jsem tu reklamu slyšela no a fakt to vyzní jak si psala :grinning:

Natt no to byla pěkná noc :grinning: jsem zvědavá co Ti bude vykřikovat v 15letech :grinning:

Jo a už začnu za nějaký ten den taky přikrmovat,béééé mě se ani nechce za 1) to kojení je pohodlný za 2) už nebude tak závislej a hlavně teď je to takovej mimísek :slight_smile: no já to ořvu asi všechno,jsem asi prdlá!!Já vím,ale některý z Vás budou mít jěště druhý,no a my sice ze srandy mluvíme o třetím,ale kdo ví....tak ta představa,že to je vše naposledy je hrozná :frowning2: :frowning2: no a vnoučata ty budou až za hodně let :grinning: :wink: máte asi dost coo :grinning:
5. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,nezavidim,tam jsou sileny fronty.Nikdy vice.... :angry:
5. dub 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
:frowning2:

Maki,
u nás taky nic moc, začalo to Jardovou rýmou , pak já, smrkám jak hrom a dneska ještě manžel,hlava nás bolela jak hrom, tak jsme šli ven a trochu to pomohlo. No, hlavně aby nebyli teploty :unamused:

Jarda už mi spí. Dneska nespal ani hodinu a jak ho berou ty zuby, tak v noci taky nic moc. No a přes den začne kašlat, to ho vzbudí a je konec. Chudák, tak je mi ho líto :confused:
5. dub 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
neboj to zvládne a uvidš,že bude zlatíčko...........co by jsi si počala,bud ráda,že máš koho :wink:

jo a to k tomu mluvení se vzbudil v pět a řiká mamí pa a mnam,(pohádku a snídani),tak jsem mu řikala,at zapomene a chrápe dál :grinning:
5. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja vas jen tak prolitla (a skoro vsechno jsem zapomnela, krome nocni ZOO a Daneckova fara a NATALLY cekam na tu fotku, ze ktere te poznam... :wink:
My byli cely vikend na chalupe - tedy malem ne, neb v patek manzela zradilo auto, nestesti pred servisem, tak ho tam rovnou nechal a prepravil nas zbytek rodiny, neb mame nastesti veeelky rodinny vozovy park :grinning:

Na chalupe (Jetrichovice) bylo bozsky, dost jsme si to uzili a taky jsme udelali hoooodne prace - slozili jsme 20 metraku uhli, zametli pul vsi :grinning: a tak...

V sobotu byl Petik po pobede protivny jako prdel, fakt desne, ja uz nevedela, co s nim - a jak jecel a zaklanel hlavicku, tak jsem zjistila, ze ma dalsi dva zuby!!!!!
Takze behem 5 dnu mame 4 zuby - dolni jednicky a horni dvojky!!!!! Jenze me to vubec nenapadlo, ze bude mit takovehle megatempo - takze jsem s sebou nemela Mundisal a Petik docela zoufale plakal, tak jsme usporadali dalsi akci a Mundisal se konal
Dneska dopol, kdyz Petr jel kocarkovat do lesika a ja jsem uklizela s klukama chalupu, tak se po hodine vratili a Petik usedave plakal - mazla jsem mu dasnicky a bylo to OK...
Nastesti o tom vzdycky vim tak den a pak jsou zoubky venku (tuk tuk tuk) ...
5. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek