• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Veru,
je tam malá,tlustá,dlouhý vlasy :wink:
5. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Koukám,že máte veselo.Některý pozitivně,některý naopak,přeju ať je vše ok.

Maki tak co,jak jste zvládli první noc?Já tu první taky prořvala,ale neboj,malýmu bylo 100% dobře.A už aby ti bylo taky. :slight_smile: :wink:

Tak naše Ája,jak jsme se vrátili v sobotu z buřtů a měla 37.6,tak dostala nurofen a od té doby je bez teploty (ťuk ťuk ).Včera celý den prořádila na zahradě,chlapi už postavili trampolínu ( máme 3m v průměru s tou vysokou ochrannou sítí - je to děsná sranda,nosnost 100kg,takže tam řádíme všichni,nebo tam zavřem děcka a vyloženě se bavíme :grinning: :grinning: :grinning: ),takže řádila i tam.Dám fotky,až mi je švagrová pošle.Proběhly další buřtiky - no vyloženě užívárna - jsou tam tchánovci,Vojtova babička,ségra se švagrem a přes ulici bydlí sestřenka s rodinou ( 3 děti ),takže se nás tam slejzá hafo a je sranda. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Začala pro změnu kašlat Kája ,podle mě je to z toho sluníčka,tahá to z nás všechny bacili,co na nás přes zimu vlezli. :angry: :angry:
6. dub 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, zase jsme spali celou noc. Že by se to to moje dítko naučilo? :slight_smile: V šest ráno se najedl a spal do 7:45 :slight_smile:

Dančo, vyřiď za tetu Lenku a Danečka Vendulce přání k dnešnímu svátku. Ať je pořád tak usměvavá a zdravá. Všechno nejlepší! :slight_smile:

Mílo, tak už to určitě máte za sebou a Andrejka už bude zdravá. Ta trampolína musí být fakt super! Na kolik tak vyjde? Kája bude určitě ok, Daneček taky kašle, tak mu dávám opět 2x denně mucosolvan a řekla bych, že fakt pomáhá. Já kašlu, smrkám, jinak ok.

Verčo, nás včera zradilo auto těsně před velkým nákupem. Píchlá pneu :frowning2: Takže na nákup nás hodil můj táta a auto jde dneska do servisu. Jé, vy máte chalupu v Jetřiškách? Tam je fakt nádherně. Vy už máte další dva zuby? Ty jo, to má fakt narychlo, to se mu nedivím, že byl protivný, to bych byla asi taky :grinning: Hlavně, že vám mundisal pomáhá. My máme zase klid v noci a přes den jen sliny, tak myslím, že se zuby zas konat nebudou. Ale neva, času má dost. A to se zaklonil a ty jsi viděla už dva zoubky venku nebo má napuchlou dásničku a je vidět, že budou venku coby dup?
6. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, něco podobného měl včera večer přítel, ale naštěstí mu pomohl ercefuryl. Tyhle prášky na průjem jsou jen na předpis a jsou jediné, které zabírají v zemích, jako je Tunisko nebo Egypt, prostě kde běžný endiaron nezabírá. Pomohl první prášek. Jak je dneska??? A neboj, Maxíno se měl a má určitě na jedničku. Já jsem taky byla poprvé nervozní, ale přiznám se, že ne moc. Rodičům prostě maximálně důvěřuji. Zavolej tam, poptej se a buď v klidu, má se určitě fajn :wink:

Terez, jak je dneska, je to lepší? Uf, co to sakra řádí? :confused: A ta reklama tak fakt vyzní, my se vždycky doma smějeme :grinning: Já mám asi z nošení Danečka natažené šlachy na pravé ruce, že neunesu ani plný hrnek čaje. Mamka mě žene na chíru, ale přesně vím, jak dlouho bych tam čekala, tak to vzdávám :frowning2:

Prin, jak jste na tom? Co zítra jeskyně?
6. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Natally, vidim malou adlouhovlasou, ale tu treti ne-e :grinning: :grinning:

Leni, to jako ma ty zuby venku a docela dost...
Chalupu vloni koupila moje mamka - je to takovy obrovsky dum pro 10 lidi... :slight_smile:

Na dnesek v noci byl fakt silenej - do hodinu vzhuru, chovat, kojit, mazlit, takze skoncil v 6 rano u me v posteli...
6. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím po delší době, občas jsem nakukla a zběžně prolítla, ale reagovat nestíhám...přeju všem marodům brzké uzdravení všem oslavencům a oslavenkyním vše nejlepší k narozkám a svátkům!
Ondra pořád ještě není ok, ATB včera dobral, ale rýmu má ještě jako trám, když bylo hezky, brali jsme ho vždy na cghvíli ven, aby měl aspoň trochu barvu a chuť k jídlu, ale udržet ho, aby nelítal, to je nadlidský úkol (to ale i vevnitř), jinak jsme byli celý víkend na zahradě, na posl. chvíli jsme ještě dořezávali stromky, chlapi pokáceli třešeň, co uschla, pálili větve z kaštanu (klíněnka), Macek statečně nosil...včera jsme si byly se ségrou zajezdit v Jáské na koních, seděly jsme na nich naposledy před třemi roky, takže jsme teď obě pěkně naklepané...
Jo, Leni...jaká reklama???
6. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, aha, tak my pořád čekáme a zkoumám :slight_smile: Mamka to koupila moooc dobře :slight_smile: A neroste vám další zub? Já nevím, ale když už se ty zuby prorazily, tak byl v tu ránu klid.

Laro, je to reklama na nějaký produkt od Komerční banky, kde mluví nějakej upír, co vypadá jak ten plešoun (strýček Ed?) z Adamsovy rodiny a on říká "Nikoho nevysaju" a zní to jako "Nikoho nevyse.u." :grinning:
6. dub 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
vče nej Vendulce k dnešnímu svátečku :wink: ,Šimonek posílá pusinku :wink:

Verčo,
no tu třetí uvidíš,až jí uvidíš :grinning:

jo zoubky lezou hurááááááááááááááá :wink:
6. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
Leni,
vypadá to že deme!
Jardovi začalo něco vytékat z ouška, tak jedeme ještě na ušní, ale snad to bude ok. Dám ještě vědět!

Dančo,
taky přejeme vše nej...
6. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Vendulce vše nej... :slight_smile: :slight_smile:

Lení dnes jsem OK,ráno hned do školy pak pro dědu a až nyní jsme se vrátily domů,rovnou s Jiříkem ze školy..,zítra pro dědu přijede sanita,něco se doktorům nezdá tak udělají ráno nějaké vyšetření.Já jdu uvařit brokolicovou polévku to bude za radosti :confounded: no a pro manžu jsem vytáhla játra z mrazáku a udělám mu je s rýží,on by tu polívku nevzal do huby :grinning: co by za to děti támhle daly jak říkala Růžičková :wink:

no a zítra máme doma stěhování do sběrného dvoru,to po dědovi :frowning2: ložnice a gauč křesla,je to starý tak to tu nebudeme skladovat,chjo to budu hotová :frowning2:
6. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, vy se máte. Jakto, že nedržíte basu a nečekáte na naše zuby? :grinning:

Prin, ok, dej ještě vědět, stačí se domluvit zítra dopoledne.

Terez a co se doktorům nezdá, co je s dědou? Brokolicová polévka... to u nás držím dělenou stravu, takže to taky je veselé :slight_smile: Večer bude kuřecí masíčko na přírodno s plátkem sýra a k tomu zelenina. Víc nic :grinning: Ale on ten můj chlap je taky takový "dietář", on si o zdravá jídla dokonce říká. Játra máme taky v mrazáku, tak na ně možná dojde zítra.
6. dub 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak zítra 13.15 před barákem? Kdyby byla změna napíšu sms. :wink:
6. dub 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no prý mu asi pomalu" pracují" střeva,zítra to zkrátka vyšetří to se dělá prý přes konečník,no chudák aby toho neměl náhodou málo....

jsem teď uspala v kočárku Kristíka,teda uvozil ho Jiřík no a já bych to s chutí "zalomila" taky!!Seděla jsem na židli před barákem,sluníčko,teplíčko a už jsem zavírala oči,doma práce jak na kostele DĚS BĚS!Ale ta lenora mě dostala,mrcha :grinning:
6. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, děkujeme za přáníčka, ¨

zítra do jeskyně nepůjdeme, jsem bez autíčka a dvouma autobusama se mi nechce, jsem pohodlná :sweat_smile:

Víkend jsme ztrávili sportovně, v sobotu jsem si byla zajezdit, bylo to super, a v neděli jsme byli na bruslích, no dneska pěšky do města a jsem totál mrtvá :wink:

Tak přejeme příjemný zbytek dne :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni super auto taky přemýšlím o něčem podobném :wink:
6. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, ok, platí 13:15 před mou krásnou vilou :grinning:

Terez, no tak držím palec, ať to dopadne nějak přijatelně. Ach jo, ty nemoci. Zdraví je fakt nejpřednější.

Dančo ok, já zkusím jeskyňku domluvit zas na čtvrtek 13-14 hodin, uvidíme jak dopadneme. Já bych taky nejela 2 autobusy sem a 2 zpátky. Proto třeba nejezdím do Běláska. Jo a autíčko je fakt bomba, akorát jak má umělá kolečka, tak dělá rachot jako blázen, což ale Danečkovi spíš dělá radost. Přijďte si někdy s Vendulkou zajezdit k nám na Starák :grinning:
6. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak kdo všechno de do jeskyně? Myslím že jsme tam sami, tak se můžete klidně přidat ať je nás víc :sweat_smile:

Jinak Jardovi píchali ouška, měl je zahnisané, prý jak rostou zuby, chudák, plakal strašně, ale hlavně když to bude lepší. Máme první antibiotika, tak snad mu sednou!
6. dub 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.Mimino bylo ocividne stastny,ze je doma,on je tu proste rad.Ale u babi byl pry taky hodny,jen trosku hur usinal.Jsem rada,ze ho mam doma,fakt se mi styskalo.No a zitra nam prijede tatka,tak budeme komplet!Jsem rada,ze je mi dobre,nevim,co to bylo,asi jednodenni strevni chripka,bracha jedl to samy,co ja a nic mu nebylo.
Dneska jsem se vytocila-mela jsem v lednici 2 baleni hovezich platku,dneska jsem je vyndala,ze je udelam na zitra a koukam,ze ten jeden platek je uplne zelenej,od nej samozrejme chytil divnou barvu i ten co byl v te vanicce s nim,ne teda celej,ale stejne ho dostal pes.Obe balicky byly do 9.4.No chapete to?Oni tam snad cpou mezi cerstvy maso nejaky stary... :angry: Bydlet bliz ke Kaufaci,tak jim to jdu hodit na hlavu. :angry:
Vendulce vse nej a Jarouska je mi lito,to muselo bolet...
6. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim vas..

Vendulce vse nejk svatecku.

Laro, doufam, ze se brzy uzdravite uplne...

Prin, chudacek Jarousek, to me moc mrzi, snad bude OK a vse se ryhcle spravi... hlavne, aby to pomohlo...

Makinko, odkud bylo to maso??? Jsou mista, kde uz maso nekupuju, nebo jen hooodne opatrne.

My jsme dnes byli na druhe hexavakcine. Tak nas chlapecek v 5 mesicich a 2 tydnech vazi 9650g... chjo :grinning:
Ptala jsem se dr na ty horni zoubky - jako ze vylezly dvojky a ne jedncky a ona na to, ze asi bude upir... takze to neresim. :wink:
JInak tohle krasne pocasicko je super, ja porad trajdam nekde venku - dnes jsem vyrazila ve 12:30 a dorazila v 19 - s hodinovym odskocenim domu na kojo... no kraaaaaaasssaaa!!!
6. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: :slight_smile:

Tak jsem Tě Leni předběhla :wink: :grinning:

Prin snad bude Jarouškovi brzo líp,kámošky kluci byli taky na píchání oušek,nechápu co to teď řádí...slyším to ze všech stran!

Maki no to je síla s tím masem...pak se spolehni na štítky..kdo ví jak a kde to skladují,já kupuju maso od souseda řezníka a paráda,doveze čerstvě klepnutý a pěknej kus tak mám zásoby v mrazáku :slight_smile: Dobře,že už jsi v pohodě Ty sama,no a vidíš Maxík je šikula,že to zvládl bez maminky :wink: jj děcka jsou víc v poho než my!

Verčo,no to je cvalda!A to jsi jen kojila 1x mezi 12.30-19h??Jo?Tak to je krásný!!A ta váha taky :grinning: máš co nosit!
7. dub 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, opět spánek celou noc... už třetí za sebou. Že by trvalá změna??? Nechci to zakřiknout, tak radši pssst....

Prin, chudáček malej :frowning2: A do jeskyně asi fakt jdeme samy.

Makinko, to jsem ráda, že je ti líp a dneska už budete kompletní. Budeš mít hezký den, viď? :slight_smile: Jinak s Kauflandem máme stejné zkušenosti... ovšem se sýry. Koupila jsem tam už dvakrát balený sýr a ten měl ještě asi týden trvanlivost a byl zkažený, oslizlý a letěl do koše. Jsem už neměla účtenku, jinak by letěl zpět odkud přišel.

Verčo, už jsem to slyšela, že vylezly nejdřív ty dvojky, zajímavé. Nám zatím nahoře stále nic. Péťa má teda obr váhu, to bude svalouš!

Terez, no jo, výjimečně jsi první :grinning: Jinak já kupuju maso u nás v Boleticích u řezníka, má nádherné. Kuřecí kupuji v takových těch malých prodejnách s chlazeným masem, jak je vedle Mlíčňáku nebo vedle Billy v paneláku "na nožičkách". V hypermarketech fakt výjimečně, stokrát to okouknu a stejně se bojim.
7. dub 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez, ano, kojila jsem ve 12:30, pak jsme byli u dr a na prochajde, v 15 jsme se stavili na dalsi kojo doma, v 16 jsme sli zase ven a byli do 19 - to zas nejsou tak velke intervaly. A taky byl v kocarku. Doma kojim po 2 hodinkach...

Leni, to jsem rada, zes to uz slysela, aby nebyl divnej :grinning:
Tak at to pekne spinkani Daneckovi vydrzi :wink:

Krasny slunickovy den vsem...
7. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No upíru je prostě víc :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný odpoledne všem maminkám a miminkům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak Kristík od rána 9h nespí!!Od 13h jsme doma,jsem ho nakojila,přebalila,byl postýlce,kecal si pak začal být protivnej,tak ho Jiřík vozí v kočárku venku a zatím nic!!Já vařím a zbytek brokolicový polívky jde k sousedům :grinning: mám toho plnej hrnec a vyhodit to by byl hřích...

Hurá teď Jiřík podal hlášení,že usnul,toto trvalo,uf :sweat_smile:

Lení Ty máš zlatý dítě!! :slight_smile: snad mu to vydrží... :wink:
7. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly s Prin v jeskyni a bylo to prima. Další jeskyně je ve čtvrtek už v 9 ráno, kdyby někdo chtěl. Klidně doražte :slight_smile:

Terez, ten Jiřík je ale poklad! No moje dítě taky, v noci poslední dobou překvapuje, až se bojím, že mě čeká nějakej šílenej opak, jak na to nejsem zvyklá :grinning: Ale přes den docela prudí a na krk by potřeboval pověsit kyblík, jak slintá proudem.
7. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Leni Kristík spal jen půl hoďky tzn.od 14.30h do 15H,tak jsme se jěště vydali ven a teď jsme dorazili,jo jinak Jiřík je zlatej :slight_smile: to fakt na jednu stranu to je výhoda mít děti věkově od sebe...
tak jste si jeskyni opět užily :slight_smile: to je veget aspoň na chvíly viď? :wink:
7. dub 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

prin a leniku,
trobim jak blázen a vy nic............... :grinning: ,pak mi došlo,že jestli jsem nevzbudila Jarouška s Danečkem :zipper_mouth: ,červenej Fanoušek :wink: (-favorit)

Leniku,
jsem ráda,že to mám za sebou ty zuby :wink: ,neboj však nás donežete :wink:

Prin,
jak je Jarouškovi,to se mu rýma usadila v ouškách a jak jsi to poznala?????????že to jsou ouška???????

jinak krásně,dopoledne na písku,pak jsem jela vyzvednout neteř do školky do Boletic,pak jsem jela domu a šli jsme do Stelinky na kafe a k labi,celej den tapkal,tak snad bude spinkat :wink:

co nového??????????co Kami vůbec????????
7. dub 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem, my dneska měly odpočinkový den a k večeru jsme vyrazili na in-liny,

Leni to je blbé že ta jeskyně je takhle brzy, to opět nedorazíme, sice nám zrušili plavčo ale už máme jiný plán, tak nic no. Mějte a zatím....
7. dub 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no veget, já si nejlíp odpočinu, když Daneček usne a já si sednu s čajem a knížkou na balkon, když jsme na procházce nebo když spí a já si jdu lehnout taky. Ale v solné jeskyni pořád dokola vyndavám sůl z pusy :grinning: Prosoluje se zevnitř. Jak říkala Makinka, aspoň mi dlouho vydrží :grinning:

Natt, tak když už na sebe konečně upozorníš, tak jsem jak dub, viď? :grinning: A my s Prin jsme se na sebe podívaly a ona se mně ptá "Ty víš, kdo to byl?" A já, že ne. Myslela jsem, že je to někdo z jejích známých :grinning: Uf, příště vystoupit, zařvat, mávat, zastavit, donutit poslouchat a vnímat :grinning: Jinak už nevim :grinning:

Kamčooooo??? Tak coooo???? Taky by mě moc zajímalo, co s tebou je :slight_smile:

Dančo, hezký den :slight_smile: Jeskyně pak bude asi v úterý, tak zkusím zas 13-14 hod.
7. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,mame doma tatu,ooo to se mame!!!! :grinning:
7. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek