• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leniku,
jj to bych ráda,ale za mnou jela policie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak me napadlo,když by to bylo kvuli tobě,tak by nevadilo,že blokuju dopravu a k tomu policii,abych vás pozdravila :grinning: ,byla by vyjímka,tak příště to zkusim,ale máš mě na svědomí :wink: ,už tak troubit se jen tak nesmí určitě :grinning: ,nevím to už si nepamatuju :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dneska jsem te, Leni, predbehla :slight_smile:
My jsme meli krasnou noc - vracime se ke kojeni az rano kolem 5., coz je super, tak snad na m zoubky daji na chvilku pokoj...

Holky, dalsi krasny den a ta predpoved na Velikonoce, to je kraaaaaaaasaaaaaaa!!!!!!!
Vsem krasny den :wink:
8. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaaa, tak dneska si tady budu psat sama se sebou :slight_smile:
Ba ne, ted zacalo lit, tak on se nekdo prida :wink:

Leni, ty mas cervenomodrykocarek? Mohla jsme te dneska videt jeste s jednou mamkou u mostu?? Tesne po poledni...
8. dub 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.tak já se přidám :grinning:
My akorát venku zmokli.Než se Šíma vyspal,najedl a oblíknul,tak se venku zatáhlo.Ale šli jsme a začal slejvák.Teď už zase krsně svítí sluníčko-aspoň nám usuší oblečení :wink: .
8. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile: :wink:

Hm tak jsem umyla okna a začalo trapně pršet :angry: :unamused: no a to soused na mě volá z toho mraku nezaprší :grinning:
taky jsme zrovna vycházeli z baráku,ale zahřmělo tak jsem uvozila Kristíka na chodbě,půl hoďky si schrupnul a bylo...teď je nakojenej,řve že u sebe nikoho nemá!!Byly jsme v Bělásku no a pohoda,tam je u vytržení,čučí na kde co a je ve svým živlu,jen co je doma a nikdo u něj už je naprdlej :frowning2:
potřebuju si umýt hlavu a nemám na to kdy,teď jsem vytáhla pár velikonočních kravinek aby se neřeklo :wink: to je pořád něco....

Leni jo klídek a pohodu jsem si užívala s Jiříkem miminkem,teď si knížku fakt nepřečtu... :unamused:
8. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makinko, než na to zapomenu. Vzpomněla jsem si na tebe v Kiku v Kauflandu. Mají tam ten větrník nebo jak bych to nazvala, co mají v solné jeskyni, jak tam sypeš a ono se to točí. Stojí to 89 Kč a mají to hned za dveřmi vpravo.
8. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, aha :grinning: Tak já si nevšimla ani těch polišů :grinning:

Verčo, jaká je předpověď na Velikonoce? Před týdnem říkali, že na svátky má být ošklivo. Dneska je vyloženě aprílově. Akorát na cestu domů jsme chytli ten slejvák, svlíkli jsme se doma a šup, svítí sluníčko a je krásně. Červenomodrý kočárek jsem měla a byla jsem u mostu v tu dobu s ještě jednou maminkou. To je kočárek Míly, můj je opět mimo provoz.

Holky, zas prdlo kolo u kočárku quinny, ale tentokrát to druhé. Rezignuju a už mám vybrané golfky, zítra pro ně přítel jede! Jsou pěkné, polohovací, stabilní, lehoučké, skladné a za krásných 2500 Kč!!! Značku si nepamatuju, napíšu zítra. Barva se mi líbí červená i modrá a nemohla jsem se rozhodnout, tak jsem to nechala na "taťkovi", ať vybere a pak je pyšný na to, v čem toho jeho synka povozím.

Terez, tak náš Daneček, jak mi v kočárku nespí (v postýlce klidně hodiny), tak spal venku jen 30 minut a to za celý den. A ještě ani neprudí, nějakej podezřele živej dneska! :grinning:

A mám smutnou zprávu. Ráno jsem si byla u Míly z této diskuse půjčit kočárek a chystala se zrovna k dr. Podolské s malou Kájou, že prý má asi průdušky. A pak mi psala sms, že nakonec jsou v nemocnici s podezřením na zápal plic :frowning2: Chudáci holky :frowning2:
8. dub 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,Leni...to je mi líto Míly i Káji.Snad to bude brzo ok a pustěj je domů.
8. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
všechny vás moc zdravím a omlouvám se za dlouhou nepřítomnost. Nestíhám :angry: , v práci s na net skoro vůbec nedostanu, máme tam toho strašně moc a doma už jsem tak unavená, že kolem osmé usínám u televize :pensive: . Ale občas si vás čtu, jenom nemám co psát.... U nás nic nového, koncem března jsem byla na inseminaci, tak uvidíme po velikonocích, jak to dopadlo. Každý týden jezdím do Jílového na rehabilitaci, kde cvičím metodu L. Mojžšové ( cviky pro záda a pánev doporučované při neplodnosti). Jinak mám na květen předběžně domluvený 2.pokus IVF.

Elinka roste jako z vody, za chvíli jí bude 7, školu zvládá celkem dobře, paní učitelky zpřísnila známkování, takže už přinesla i 3 z matiky :confounded: Od zítřka má velikonoční prázdniny, já jsem s ní doma, mám dovču, to se těším - ráno jsem objednané k zubařce, potom jdu k holiči na barvu a slíbila jsem jí pizzu, tak si skočíme k Táhirovi. Snad vyjde počasí a půjdeme na hřiště. Jak budeme trávit svátky netuším, manžel pomáhá u našich - přijdou jim udělat plastový okna a koupili si novou dlažbu do chodby a kuchyně, takže to bude makačka :unamused: .

Doufám, že zítra se dostanu více na pc a dočtu si, co jste tento týden napsaly, ať jsem trochu více v obraze....
Leni,lepší zprávy o Káje nemáš? Chudinka malá.
8. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
no to mi neřikej to už je druhá holčička v Boleticich,ta první,ale chodí do druhé školky :unamused: ,ale má to taky zápal plic :frowning2: ,co to je tam u vás?????????????????
8. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, taky doufám, sama vím, že to není žádný med v tom našem špitále :frowning2: A pamatuji si, že Kája už tam jednou byla a nedělalo jí to dobře, doma pak byla ok.

Ahoooj Kamčo, to jsem ráda, že ses po dlouhé době ozvala. Jen Mojžíšku cvič dál, prý to fakt pomáhá. A pak to určitě vyjde. Bylo by to nefér, kdyby ne, protože to vaše miminko by bylo opravdu moc moc vymodlené.
Hezky si s Eliškou užijte ten "holčičí den" :slight_smile: O Káje zatím nemám žádné zprávy, snad se Míla zítra ozve.

Natt, zápal plic snad není nakažlivý, že? Ptám se asi hloupě, ale ráno Kája kašlala přímo na Danečka, když jsem si byla pro jejich kočárek :frowning2:
8. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
me tvrdila ta sousedka co hlídá segry malou,že jo,prej kapenkově...........ale nevím,nekde to chce najít :unamused:
8. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to snad ne :frowning2:

Prin, zítra v 8:15 před mou vilou, ju? :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dočítám,dočítám :sweat_smile: .My jsme stihli zatím oslavu 1. narozenin(foto dodám později) a zároveň šestou nemoc :confused: ,ale zjistili jsme to až dodatečně.jak jsem si furt mylsela,že má Puclina nějakej úpla nebo že jí berou zuby......tak po asi třech dnech jí klesla teplota a vypadala,že dobrý celou dobu si normálně hrála,chcetala se...no v neděli,když dorazili gratulanti a já jí šla převlíct do svátečních šatečků,tak koukám jako blázen,že je má celý bříškoa záda osypaný nějakou červenou krupičkou :astonished: .Tak se sešlo rodinný konzilium a nakonec se rozhodlo,že to jsou asi potničky jak bylo vedro a ona ho nesnáší moc dobře.Takže oslava proběhla normálně,Puclina byla v pohodě....no a v pondělí ráno začla kašlat jak tuberák a sputila se jí rýma,mezi tim se skorem všechno osypánívstřebalo........tak už jsme z toho byla ouplně pipi a volala jsem Pánkovi,že neni úplně v pořádku,jestli si máme brát sebou na roční porhlídku vakcínu na meningokoka a on,že ať jí vezmem,že se uvidí por prohlídce.No a jak jí viděl a nechal si vyložit průběh,tak hned konstatoval,že to je ta pověstná šestá nemoc :confused: .Ale že teda jako už dobrý .Nic jsme na to nedostali a očkování se přesunulo až za deset dní-to je doba na rekonvalescenci.Takže Puclina má akorát stoptussin na kašel a libenar na rýmu :unamused: .Ani netušim jak jsme k tomu přišli,ale buď v Bělásku nebo v bazéně.....ale spíš to vidim na Běláska minulou středu.Ale průběh tej šestej nemoci je teda vlastně takovej nijakej,jen to osypání mě teda fakt vylekalo,ale jak přišo tak zmizelo.Pánek řikal,že je to prostě taková dětská viroza no.
8. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
ok :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
tak to moc gratuluju. Vím že je Janička tři dny po Jardovi, ale přiznám se, úplně jsem zapoměla! :confused: Jak jste si to užili? :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, to me mrzi, ze mas takove trapeni s tim kocarkem... Ja uz jsem si taky vybirala golfky, abychom meli do letadla, tak mam nejake favority, ale jeste uvidim. Napis, co jsi vybrala ty...

Gratuluji Jarouskovi a Janince k narozeninkam - to se mate, uz dortik... :grinning:

Jo a zapal plic je pry opravdu VIROVY - takze nakazlivy. Ja to taky slysela poprvne asi pred dvema lety a zirala jsem jako blaaaaaaazeeeeeeeeen.

Hezky vecer vsem...
8. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile:

Dnes má Jiřík 8let,tak jsem si to hned ráno obrečela,když jsem mu vyprávěla jak se narodil :slight_smile:

Teda s tou Mílou a Kájou to je sííla!!Když už si myslíme,že je vše za námi virozy atd.tak tohle!!!No snad bude malá v pořádku...

Dckami drž se,cvič a mysli pozitivně :slight_smile: :slight_smile: taky si dnes užiju s Jiříkem hezký den,jdeme na hřiště,jěště s kámoškou a její dcerou a pak asi obídek.No snad to bude na terásku.,zatím to na tak teplý den nevypadá!
jo a taky Jiřík donesl už i špatné známky a dala jsem ho do jiné třídy,nějak mu p.učitelka nesedla,trvalo to,prý měl divný pocit a bolení břicha tak jsem to musela řešit... :frowning2:

Lení snad nic nechytne...

Bell Janince vše nej k prvnímu roku :slight_smile: :wink:

Péťo tak jte včera vše domluvili s mým chlapem??

Natt já včera u Vojanovky taky zastavila a policajti tam hlídkovali,říkám si kde mají auto no a oni měli bílou filcku vedle který jsem zaparkovala,dost blízko :grinning: ale poliš byl milej,smál se a chlubil že má 14ti denní mimčo :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj.
Nejdříve gratulace pro Janičku a Jiříka :slight_smile:
Terez,jo,domluvili jsme se.Nakonec k nim zajedeme asi až příští týden a dopředu se objednáme,abychom měli jistotu,že budou mít čas.
Taky přemýšlím,co budem dneska dělat.Jelikož Šíma vstával v půl osmý,tak to na poobědní spánek nevypadá a musím vymyslet program na celé odpoledne.Teď dopolko půjdem jespíš k doktorce.On si Šíma už pár dní průběžně stěžuje,že ho bolí bříško(jenže často,když má uklízet,tak nevím,jestli to nefilmuje).Pro jistotu tam asi zajdem,máme to pár metrů.Taky občas povídá,že ho bolí pindík,tak ho doktorka zkontroluje.Akorát teď povídá,že tam nepůjde:frowning2:.A to včera hlásil,že ho bolí bříško a půjdeme k doktroce..Snad nebude mc vyvádět.
9. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Péťo to je normálka,jak ho to nebolí hned tak se mu k dr.nechce..ale radši zajdi ať máš jistotu!!Pak písni...

jj zajeďte příští týden,abyste tam dnes nejeli zbytečně.Jinak autíko dobrý? :slight_smile: Už jezdíš jako zkušená řidička? :wink:
9. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Auto super,skvěle se s ním parkuje,na parkovací místo se vejde i dvakrát :grinning: .Zkušená řidička-nevím,nevm.Včera jsem jela poprvý sama(i bez malýho) a nic moc.Město bylo ucpaný,jelo se krokem,dokonce mi to chcíplo a v panice jsme se nemohla rozjet.. :rolling_eyes: .Zpátky už to bylo lepší,snad to půjde..
9. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky gratuluju Jiříkovi :sweat_smile:

Jsme se vrátili z jeskyně, moc jsme si to opět užili, procházkou zpátky a teď mi Jarda poprvé usnul dopoledne v postýlce. Večer naprosto bez problémů, ale přes den nechtěl, takže mám radost! :sweat_smile:
9. dub 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Vrátili jsme se od doktorky a nic mu nezjistila.Bříško i pindík v pořádku.Ještě pošle moč do laborky,ale vypadá to dobře.Já si totiž myslím,že to z velký části fintí,ale jistota je jistota,že..Bříško ho prý může pobolívat,když se víc nají,užene venku(mají tam prý uzlinky,co to můžou způsobovat).No,a s tím pindíkem je to tak,že v zápalu hry často zapomíná dojít na záchod a pak běží na poslední chvíli,tak ho to může bolet proto..
9. dub 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristl-napiš něco o sobě,jak se máš...vždycky jen pozdravíš a zmizíš :wink: :grinning:
9. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, dodatečně přeji Janičce všechno nejlepší k narozeninám. Věřím, že se oslava vydařila. Tak ať je Janďulka šťastná, veselá a hlavně zdravá :slight_smile:

Verčo, tak já pak napíšu tu značku, páč jsem ji zapomněla a golfky budou doma až odpoledne :wink: Vypadají ale moc dobře, dokonce mi připomínají mezi maminkami oblíbené chicco, jen jsou levnější. A kampak letíte?

No to je teda bomba, že je to nakažlivé a moje dítě má slabou imunitu. Pardon, že plaším, ale prostě už NECHCEME marodiiiit!!! Tak snad to za 10 minut nestihl chytit.

Terez, vše nej Jiříkovi a ty nebreč :slight_smile:

Kristl, ahoj, co je nového? :slight_smile:

Prin, tak nakonec ti usnul v postýlce ještě doma? No to jsem si přála taky. Jak se Daneček vzbudil v kočárku, tak byl ještě vyjukanej,t ak jsem ho přesunula do postýlky a měl to tak na 10-15 minut a už tu pode mnou leze a mlátí mě hračkou do nohy :grinning:

Petrunko, jasně, pro jistotu, ať je klid na duši.
9. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kouknu a nikdo tady tak pak vzdy jsu neco dělat, jinak nic moc noveho jen to z jsem ted mesic doma a 1 kvetna nastupuju do noveho jobu.Jo dC KAMI DELA NA PRACAKU CO???k ni v utery jdu :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je paráda a kam nastupuješ, jestli to tedy zatím netajíš?
9. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek