• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Hani, v tom Oldřichově jsem byla už dvakrát a taky nic moc. Koupila jsem tam overal na spaní, takový body spíš na doma a rukavičky....
Jó jinak samozřejmě mimibazar!!!
20. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ele,o par mesicu mladsi nevestu sneseme! :grinning:Takova chvala na ty mje chlapaky,teda,ty budou namysleny! :grinning:
Ja nakupuju hlavne na MMB,na nabrezi v sekaci jsem toho taky nakoupila hodne ale myslim,ze je tam hodne veci hlavne na miminka,ale na vetsi deticky uz to byva slabsi.A taky pani pekne podrazila,rikala mi kamaradka,ze je ted levneji u polikliniky.Novych veci jsme meli do zacatku docela hodne,ted nam funglovky obcas koupi babicka a obcas ja neco v akci,treba minule v Nemecku v HM jsem toho nakouila docela dost.Ale tady v Decine koupit novou a peknou(a nepredrazenou) vec na dite se mi zda dost tezky.A vlastne ani tady po nicem uz nekoukam,ani do Stelinky nelezu.
20. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já samozřejmě nemám nic proti mladším chlapům :grinning: , to spíš oni vždycky mají výhrady ne ? :slight_smile:

Jinak s tím nakupováním ještě - je fakt, že ve Stellince je to brutus předražený. Kík je taky dobrej, ale připadá mi, že třeba ty bodýčka nevydržej tak dlouho. Nevím, jakou máte spotřebu, ale my tak 2-3 tríča denně, pravděpodobně máme jako předky domácí dobytek, takže se to tím praním dost ojede a ty kíkovský to nějak nepobíraj :confounded: . Ale mají tam taky celkem dobrý hadříčky. Nejlepší ovšem na ty nejmenší mimísky.

Musím vám ještě říct, jak jsem se včera málem počůrala smíchy. Ono vám to určitě vtipný nebude připadat, protože to byste musely vidět, ale stejně vám to napíšu. Lucinka má pořád ve zvyku v rámci těch svých her na nás bafat, např. že se skrčí za gauč, pak rychle vyjede a zařve bááááááffff !!!! To určitě už někdo z vás zná. Takže my se jako lekáme a takhle třeba půl hodiny dokolečka. No a včera jsme byli u našich a oni kvůli bezpečnosti pro ty čivaví štěňátka je zahradili za cca 50cm desku, aby k nim Luci nemohla. Ona by jim úmyslně teda kupodivu neublížila, je z nich unešená a furt je hladí atak, ale mohla by je zašlápnout. No a jak tam tak na ně furt za tou ohrádkou koukala, tak si najednou dřepla a já než mi došlo, co vůbec může udělat, abych jí zarazila, tak ona vyskočila a na ty chudáčky štěňátka zařvala to svoje BÁÁÁÁÁFFFF !!!! No umíte si představit ty maličký spící stvořeníčka vejdoucí se do dlaně jak se asi vyděsily že ? Samozřejmě nám jich bylo hrozně líto, ale ta situace prostě nedovolila je politovat, jak jsme se tomu gebili jak cvoci, že jí napadne takhle vybafnout na štěňata ? :grinning: :grinning: :grinning:
No tak to je všechno, pointu to nemá, ale napsat jsem vám to musela :grinning:
20. říj 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z kiku jeste nic nemame.U nas spotreba zatim pomerne mala,ji s obr bryndakem,takze to vetsinou pobere,ale dnes otci spadla pri krmeni lzicka i s obsahem na uplne cisty teplacky... :grinning: Vetsinou jsme jen poslintani,ale je mi jasny,ze bude hur.A brzo... :grinning:
20. říj 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ele vždyť je to dorý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ele nedivím se, že ste měli všichni záchvat smíchu, muselo to bejt povedený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak koukám, že nakupujem asi stejně, my teda dost věcí podědili, ségra má holčičku o rok starší takže je to akorát, něco od dalších lidí, takže zásobička je, ale přece jen chce člověk koupit někdy něco hezkýho, dalšího. Na nábřeží jsem byla jednou, má tam hodně malejch věciček a v těch větších je tam toho tolik, že to člověk nemůže ani pořádně prohlídnout. Jinak jezdím někdy jak tu bývá ten výprodej na střeláku, mám dojem každý měsíc dva dny, tam se dá někdy koupit hezký věci.
Nedávno sem musela malou komplet oblíct v kik, protože sem musela zajet do práce a ona začla v půlce cesty z ničeho nic brečet, tak sem se na mostě mrkla dozadu a vedle sedačky ležel náústek z flašky a flaška nikde, bylo mi to jasný, nevím jak to dokázala, ale rozšroubovala flašku, takže hrneček plnej pití byl na ní. Domů to bylo daleko a tak sem přemýšlela kam zajet, nakonec sem to rovnou vzala do kauflandu, zalezla do kik a hledala. Mě vadí že maj některý věci až moc zdobený, pro holčičky, ale vybrala sem, kalhoty, body i teplou mikinu, naštěstí ponožky i botky byly suchý. Do sedačky sem dala deku, aby nebyla v mokrým. Vozím sebou náhradní oblečení, kvůli našemu poblijónkovi, ale jak na potvoru sem ho zrovna neměla, ani jedno bodčko, nic.. Náhoda je blbec jak se říká.
21. říj 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

hadříky taky nakupuju v Kiku, hlavně punčocháče (ale musím koukat, aby to byla bavlna a polyamid.S polyesterem jsou blééé kousavý), bodýčka v Tesku a ségra mi tam hodně kupuje trička pro Luci (mají fakt krásný) a spoustu věcí máme poděděných. Občas zajdu k Vietnamcům pro tepláčky - oblíbený Frog. V nejbližší době se k nim chystám i pro ta bodýčka, protože Tesko zklamalo a mají samý s krátkým rukávem - blbouni :unamused:

Dneska jsem byla s Míšanem na tý 8-mi měsíční. Je to žoužel hubená - váží 7350 g, měří 72 cm. Jinak tam doktorce nic nepředvedl, ani to co umí tzn. otočka na bříško nebo přitahování do sedu. Koukal tam hlavně po hračkách a na nás kašlal :slight_smile: :slight_smile: Naštěstí to doktorka moc neřešila a mám mu jenom zkoušet dávat kolínka pod sebe, že se třeba chytne. Jo a má opět mega rýmu. :frowning2: Po pár dnech klidu se mu vrátila i s hnusným kašlem. Naštěstí to nemá na průduškách....
21. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pbauer,
náhodou, hlavně že se tam Dorotce líbí a nemusíte ji tahat v kočárku nebo nosit a účel to splní taky :wink:

holky,sháníme starší sáňky s tou ohrádkou, je mi jasné že vy asi taky, ale kdyby jste o někom věděli, dejte echo! :slight_smile:

ele,
pěkná příhoda :sweat_smile:
21. říj 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a ještě k tomu oblečení - včera byly ve městě ty pondělní trhy, tak má Míšan 2 nové kalhoty. Jedny tygrovaný od mojí mamči a jedný modrý od manžový babičky. Ty tygrovaný jsou boží, ale mohly být trochu delší. No nic až uschnou tak ho do nich budu pořád navlíkat, aby je užil :wink: Říkala mamča, že tam bylo tentokrát hodně stánků , oproti tomu, když jsme tam byly spolu minule. A ten s dětským oblečením byl ráno naditej a odpoledne měl prý skoro vyprodáno :slight_smile:
21. říj 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak v Kiku nakujeme také, občas i na MMB.

Již jednou se tady řešilo téma dorty pro dětičky, tak bych vám ráda poslala odkaz na výborné domácí dortíky, která vyrábí sestra mojí švagrové. A mohu říct, že jsou skutečně vynikající. Na přání vyrobí cokoli dle fantazie. Pokud se budete chtít podívat, tak tady je fotogalerie:
http://dorty.artmama.cz/user/217/images

Co takhle uspořádat předvánoční srazík??? :grinning:
21. říj 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vám musím napsat dnešní zážitek s nakupování ve Stelince. Eliška nemá na zimu čepici, všechny jí jsou malé :angry: a tak jsem s ní vyrazila nakupovat, protože v pátek jedeme na hory a teplou čepice bude potřebovat. Už při vstupu do krámu jsem za pultem viděla mladinkou prodavačku, tak jsem byla zvědavá, co mi nabídne. Nejprve se strašně divila :confused: ,proč potřebujeme už zimní čepici, jako by jí do toho něco bylo. Prý je podzim a moc toho nemají, jako vždy, když něco sháníme. Chtěla jsem sportovní čepici, ona mi ukázala mi několik čepic, děsné a ještě dětské pro ty nejmenší děti na zavazování od bradu. A ceny kolem 400 Kč!!! Že prý nic takto velkého nemají. No, tak fakt nevím, nemyslím si, že oblečení vel.122/128 bych koupila jinde než v dětském oddělení. Slečna byla neochota sama :confounded:, vypadalo to, že jí obtěžujeme. Takže jsem šla do Sportissima, koupila Elišce zimního flaušového kulicha v kompletu se šálou a rukavicema a je to. Ale můžu říct, že mě ta prodvačka ve Stelince hrozně zklamala, už tam dlouho nepůjdu. :unamused:
21. říj 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, tak to je fakt síla. Já mám s prodavačkou ve Stellince taky špatnou zkušenost. V létě jsem tam šla koupit omyvatelnou přebalovací podložku (je taková slabá, s obrázky, dá se složit). Tak jí to tam popisuju jak pako a ona vůbec netušila o čem mluvím. Nabízela mi nějakou nafukovací asi za 500-600,--. Ještě se mi snažila nakecat, že ji nikdy neměli. Přitom jsem ji tam kupovala před 2 lety pro švagrovou. Takže jsem tam šla najisto !!! Tak nevím, buďto se tam holky tak střídají, nebo ani nevědí, co prodávají :confounded: :angry:
21. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simcecz, ty džíny nejsou jedny z těch, co jsem nosila před těhu. Tyhle jsem měla mezi mega věcma, ale je fakt, že ani před tím měsícem mi nebyly. Tak hip hip :grinning:
K tomu oblečení - já ráda nakupuji v Tescu, jak píše Natt a taky na www.kojenecke-obleceni.eu. Jo a Kik je taky super, jak píše Míla. Hlavně ten v Kauflandu u vchodu. Tam bych to vykoupila.
21. říj 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kde sehnat za dobrou cenu takové ty bryndáky s rukávy???

Ele, naše spotřeba = 2 trička denně určitě

Kamčo, tak já jsem ve Stellince teď párkrát byla a pokaždé tam byla ta mladinká prodavačka. Já s ní špatnou zkušenost nemám, ale taky mě přesvědčovala o slabší čepici na podzim. Jo a hrozně mi vyhovovala přímo paní majitelka, ta je tam bomba. Ale už dlouho jsem ji tam neviděla. S tou byl prima pokec.
21. říj 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, držte nám palce, zítra ráno mezi 8 a 9 jdeme na další vakcínu na meningokoka + hexu + prevenar. Zase tři injekce. Posledně měl ty horečky, tak se bojim. Preventivně hned dostane čípek, ještě při odchodu domů. Mám ho už připravený.
21. říj 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Leni,ten bryndak jsem kupovala v Praze v Kika,ale nevim,kolik stal.Ale urcite do stovky.Zitra jedeme do Ikei,kdyz bude cas,tak se stavim i v Letnanech a koupim ti,jestli chces.Ja tenkrat vzala jen jeden a je to malo,potrebuju taky jeste minimalne jeden.Ty obyc se prosaknou,pak ma na obleceni stejne fleky,tyhle maji zespodu nejakou folii. :slight_smile:
21. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já ty bryndáky tenkrát kupovala v tom Kiku v Korálu. Měli jich onehdá mraky a různý velikosti a myslím, že stál kolem 80,-.V tom v Kauflandu jich nemají tolik, ale taky jsem je tam nedávno viděla.
Zítra držíme palce a dej vědět, jak to malý snáší....
21. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame prvni ZUB!!!!! :grinning:
21. říj 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki velká gratulace k zoubku. :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makinko, jsi hodná, děkuji. Nemusíš mi ten bryndák brát, já se zkusím poohlédnout v Děčíně, třeba v tom Kiku, jak píše Zdenča. Gratuluji k zubu! Supeeer. Já čekám zoubek každým dnem, ale někdy se to táhne i několik týdnů, tak uvidíme, kdy vykoukne.

Dančo, ahoj :slight_smile:
21. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé zoubek, gratulujeme. :grinning:
21. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace k zubu! :sweat_smile:
22. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak očkování máme za sebou. To bylo křiku. Zase tři injekce. Preventivně jsem hned dala čípek Nurofen. Tak nám držte palce, ať nemáme horečky jako posledně.
22. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky.

Leni tak ať je to OK.

Dneska to počasí nic moc :unamused: včera bylo fakt nádherně, jaké máte plány na dnešek???? Já jdu odpo s Ryan na de centra sociálních služeb na Střelnici budeme tam vstup s canisterapií, loni jsme byly poprvé a letos znovu.
22. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo dík, zatím ho zlobí jenom průjem, ale to se dá, prostě přebaluju o sto šest. Ty jo, máš super plán s Ryan, tak si to krásně užijte.
22. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

prin,
už jsem se tu ptala jestli nevyzkoušíte boby ty nebo nekdo jinej jako já ty pro mmimi,sedící s kšírama :wink: ,čekám na ne,snad dorazí zítra,sánky maj v tescu za 1500kč

jinak malej dostal pamycon a pro zmenu jsem odpadla já,ale hrozně,takže se mnou musel zustat tatka doma,po dlouhém přecházení a že se to beze me neobejde,jsem odpadla,po deseti mesících,co s náma musel zustat tatka doma............. :frowning2:

maki,
gratulujem k zoubku :wink:

Dančo,
včera jsem te videla na prokopce s pejskem,ale ty jsi nevidela asi :wink:

ty jo ty rýmy a chřipky řádej nebo co!!!!!!!!!hrozný,at se detičky brzy vykurýrujou :wink: :wink:

ve Stelince už jsem taky mela výstup,svagrová tam reklamovala kočárek,jelikož jela na procházku a jí praskla konstrukce a skříplo jí to dítě,bylo mu tenkrát si 8 m,prej byl tezkej.no síla............ :angry:
22. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle myslim..............http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16209949&tab=2 :wink:
22. říj 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Dneska je hnusně,tak jsme celý den doma :frowning2: .Teď manža roztáhl gauč a blbne tam se Šímou.
Zítra jdeme snad konečně na očko na meningokoka.Minulý týden jsme nebyli,jelikož měl malej rýmu.Bude to první očko po delší době,tak jsem zvědavá,jak na to bude reagovat. :frowning2:
22. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt, to by snad šlo když bude nejhůř, zkusím zjistit značku...

Dneska jsme doma,ani nos jsme nevystrčili, fakt je hnusně! V pátek máme plavčo a Jarda pořád kašle, tak nevím jestli půjdem,ale chtěla bych!
22. říj 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, tak moc držím palce. Já věřím, že my už zítra budeme ok. Tak pak napiš :slight_smile: A na jakého meningokoka jdete? Asi na céčko, co?
22. říj 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek