• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
nee nastupuju do české pojištovny, mam to přez silnici takže pohoda, už mě nebavilo pořád jen dojíždět,
tak teď trošku lenošín, ale asi umeju okna, ale moc se mi do toho nechce :slight_smile:
9. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tam jsem pracovala. Co tam budeš dělat? Já jsem myla okna před 14 dny, když byl Daneček u našich, vyprala jsem záclony a tak :slight_smile: Jsem ráda, že to mám za sebou. Pak už budu mýt jen plastová, snad je v létě fakt už uděláme.
9. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj plastová jsou super se mejou jedna radost, ale i tak mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pojištovacího poradce na živnost tak snad to pujde první měsíce asi 4 ted nevim mam normal pevnej plat a pak to co si vydělam tak uvidím.
ty jsi dělala to same???
jěště musím vyprat o dovest pradlo na barak k mamce at to pěkně schne venku a ne v bytě.
9. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v 11. patře a docela dost na jedné straně baráku táhne, tak proto plastová. Já jsem v pojišťovně dělala asistentku ředitele, ale to tam byl ředitel ještě Vávrovec. Teď je tam ještě Lukáš Podmanický? Ten je fajn.
9. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam nejakej Kurel
9. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirek... jasně. Ten je taky moc fajn.
9. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Verčo, jsou to golfky Fiorino Coletto, konkrétně tyhle http://www.ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=676932
Vyhrála červená barva, vybírala jsem mezi modrými a červenými a protože jsem se nemohla rozhodnout, řekla jsem prodavačce, že až to bude Tomáš vybírat, zvolí barvu. Přivezl červené, jsou pestřejší a prostě my na tu červenou jsme. A kašlu na to, že červená se přisuzuje holčičkám.
9. dub 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
ten je hezčí než modrý, jsem koukala :wink: Se Daneček má :sweat_smile:
9. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,golfky vypadají pěkně.Snad s nimi nebudeš mít problémy jako s hlubokým.My měli taky červený sporťák nikdy mi to nepřišlo divný.Martin sice ze začátku dělal trochu ksichty,ale přežil to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
gratuluju k narozeninkám Janiččce a Jiříkovi :wink:

leniku,
super golfky,myslim,že jsem je už videla :unamused: ,ty moje má celej dc,jelikož byli v akci v Jordánce :angry: ,vybraly jste pekně :wink: ,neboj nemoc se vám snad vyhne :wink: ,jo a to my bysme nesmeli ven kdyby byla červená pro holky :grinning:

venku krásně domu chodíme jen na spánek :wink:
9. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, já si to s tou červenou barvou myslím taky. Uvidíme, jak budou golfky jezdit, zítra je prubnu ve městě.
Prin, viď? Mně padly jako první do oka červené a říká se, že co tě první zaujme, to je to pravé.
Petrunko, ono nakonec to kolečko je zas ok, stačilo ho dofouknout, ale stejně prodávám. A ten můj ksichty dělat nebude, páč rozhodující slovo v barvě měl on.
Natt, taky jezdíte v červené jo?
9. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jsou moc moc pekny!!! A cervena je fajn.... Kde jste je kupovali?
Ja si vybrala tyto:

http://www.darababy.cz/zbozi/chicco-multiway-2009

Zitra si pro ne jdu, i kdyz mame jeste cas.
Chcem letet po sezone, myslela jsem, ze bys mi mohla poradit
9. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jasne,cerveny kocerek je super!!!! :grinning: Vim,co rikam! :wink: Jsou moc pekny,oboje.
Jinak vubec nestiham,porad jsem na zahrade,je tu more prace.
9. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
a co v obýváku, jezdili dobře? :grinning:

Natt,
úplně jsem zapoměla odepsat jak ses ptala na to ouško. Ono mu začalo z něho něco vytékat,tak jsme radši jeli k dr.a prý to měl zahnisané, tak mu to píchla, bere na to antibiotika a kapeme, ale zdá se to v pohodě. Prý je to od zubů :confused:
9. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, v prioru v 1. patře U Libušky. Na ty tvoje jsem taky koukala a moc se mi líbily, viděla jsem je ve Stelince, ale ty moje se mi líbily a navíc byly levnější. Tak doufám, že budou dobře fungovat. S dovolenou můžu určo poradit. Máš nějakou představu? Klidně napiš do IP nebo na můj soukromý mail.

Maki,to je fakt, vy taky jezdíte v červeném a vypadá to moc hezky.

Prin, jo, i v kuchyni, v chodbě a v pokojíčku :grinning: Tak mě to nadchlo, že jsem si i udělala generální úklid v tašce na kočárek :grinning:
9. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
máme oranžovo-šedivé..........ale puvodne jsme podedily ta samé červené,ale pak jsem je prodala a koupily se ty samé ale tahle kombinace :grinning: ,ale bundy máme červené,trika,punčošky,no se mi v líbí v červené :wink:

verčo,
ale ty se nedají uplne položit nebo dají?????????na obrazku to nemají ukázané do lehu :wink:
9. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ale klukům moc sluší červená trička. Daneček má taky hodně červených trik a mikin. Jinak ty moje golfky taky nejdou do úplnýho lehu, ale Daneček mi i ve sporťáku spí v mírně vyvýšené poloze, vyhovuje mu to. Jak ho položím úplně, je doost nespokojený.
9. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že jsem prodala kočárek a navíc za stejnou cenu, za jakou jsem ho koupila :slight_smile: Akorát musím vymyslet, jak ho pošlu, páč to asi musím rozdělit do dvou balíků - sporťák zvlášť, hluboká korba zvlášť.
9. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak se domluvime na prochajdu a proberem tu dovcu, jo? :wink:
Ja si vybrala tyhle, protoze jsou jedny z nejvetsich ... pro toho naseho mamutka ... :grinning:
To jsi dobre prodala, doufam, ze odpluje i to vase prokleti kocarkove :grinning: To tam pribal!!!

Nattaly, on jaksi nas sportak taky nejde do UPLNEHO lehu, ale asi tak jako ty golfky...
Maji 5 poloh zadicek a 2 polohy nozicek.
9. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to je ještě lepší nápad. Vau, to by mi asi dotyční vynadali, kdybych jim to prokletí přibalila... prostě ať si odpluje někde cestou k novým majitelům. Trasa je to dlouhá, tak třeba to cestou vyšumí. My máme u golfek 4 polohy zad a 2 polohy nožiček.
9. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko... ;)

Leni, to by koukali, kdyby na ne z baliku jeste vyskocilo prokleti, co?!
Nase korbicka byla prodana mik-fik a supajdila do Semil... :grinning:
Jinak vase golfky se mi libi, ale musela jsem hledav VELKE :grinning: a pani prodavacka me ujistila, ze jsou to opravdu jedny z nejvetsich...

Dneska zase krasny den, to je supeeeeeeeeeerrr!!!
10. dub 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, je nádherně. Dneska vyrazíme do víru velkoměsta. Mám se sejít s kamarádkou, ale možná jí to nevyjde, ale já chci prostě za každou cenu veeeen :slight_smile: Tak půjdu kdyžtak sama, musím projet nové golfky :slight_smile:
10. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau lidičky,
u mě opět palec-story, už mám zase servanej kus nehtu, tentokrát ještě s komplikacema, jak jsem to nechala dlouho (celou zimu) tak se to blbě hojí, dal se mi do toho zánět, bolí to jako sviňa, beru antibiotika, včera na převazu mi to čistili, myslim, že jsem si cvrnkla....nepřeju nikomu. V sobotu zase na převaz, držte mi "palce?" ať je to už dobrý a nemusej na to šahat, jinak nevim......
10. dub 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Péťo, tak to držim za ten tvůj palec všechny palce, co mám. Auau
10. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak ty vaše ratolesti v těchhle vedrech oblíkáte? Dáváte už krátký rukáv? Já zatím tílko a slabé tričko s dlouhým rukávem, ale nevím.
10. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky...

PetoB, tedy to je husty ten tvuj palcak zlobivej!!!! :-O

Leni, dopolko mu davam bodynko s dl ruk + triko s dl ruk+ tenke puncosky + platene laclicky + boticky + kloboucek a odpolko z nej jednu vrstvu sundam :slight_smile: Pod kocarkem vozim deku, kdyz Petik spinka a fouka vetricek...

Dneska super den, byli jsme venku 7 hodin!!!!! :grinning:
10. dub 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme se vrátili z venku až teď. Golfky jsou fajn, akorát první věc je, že musím koupit okamžitě Danečkovi sluneční brýle a druhá věc, že jak jsou zadní kolečka blíž u sebe, tak jsem se musela naučit chodit dál od kočáru a mít nataženější ruce, než jsem byla zvyklá, páč jinak o ta kolečka zakopávám. Ale jde o zvyk.
10. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
tak Jarda měl třeba dneska jenom bodýnko s dl.rukávem a tepláčky s laclíkem,ponožky a botky, ale už když je fakt hic, tak krátký rukáv. Mám strach aby se moc nepotil skrz ten ekzém!

Péťo,
tak máme zvýšenou citlivost na mléčnou bílkovinu, ale jenom stopové množství a nehorší se to, takže mám normálně dávat mlíko a mléčné výrobky, protože ty vitamíny potřebuju a na alergu říkala, že takových dětí tam má strašně moc. Nemám řešit jídlo, ale dodržovat ty zásady. Prý by mi nepomohlo ani hypoalergení mléko, protože tam ta bílkovina je taky. A co vy?

Jinak mi byli celé odpolko na zahradě. Jarda poprvé ochutnal hlínu a jakési piliny, no hrozná sranda když jsem mu to lovila z pusy :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co mate slunecni brejlicky na gumu kolem hlavicky - co deticky na to??? Nestrhavaji si to?
Ja bych do nich i sla, ale stoji docela dost a mam strach ,ze to pak nebude chtit... :frowning2: Chjoooooo
10. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco,
my jsme je měli v lednu na horách v Rakousku a já jsem hodně Jardu nosila v krosně nebo na sáňkách a byl v pohodě-nesundaval. Letos jsem je nasadila a sundal, tak to zkouším, aby si zase zvykl! Ale Maki je dává Maxovi a myslím že ten s tím žádný problém nemá :slight_smile: Je dobré ale něco na těch očičkách mět a rozhodně jsou ty za uši na houby, to nedrží a padá :wink: A jsou myslím až do dvou let a 100% UV. Prodáš je vždycky!
10. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek