• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj,holky,nějka nestíhám vysedávat u PC.Puclina mě prostě nenechá a večer už se mi moc nechce :sweat_smile: ,tak se pokouším dočítat.
Děkujem za gratulace a přeju i Jiříkovi !
Vložila jsem fotky z narozenin do albíčka,jinak my jedem zejtra od ikea pro velikonoční škudlíky :sweat_smile: a pak na velikonoce na chajdu,tak ať vás všechny koledníci řádně vyšupaj !!! :grinning:
10. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jen krátce ,já už dávám krátký rukáv............jen když foukne dám neco slabšího na to :wink:
10. dub 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, koukám tady nikdo, no bodeť když je venku taaak krásně my byli dneska na Maxičkách, otužilci se i koupali, ale naší pese se tam moc nechtěloa le nakonec si zaplavala.

Jo a ode dneška se nám Vendulka pouští když stojí a drží docela hezky stabilitu, máme z ní radost, myslíme že už to nebude dlouho trvat s bude chodit, ale to se uvidí.

Tak se mějte a hezký zbytek dne
11. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dneska jsme byli skoro celý den u našich na zahradě a zítra jedem zase :sunglasses: .Je to paráda,mají tam i písek pro Šímu,takže pohodička.Šíma dneska lítal v krátkým rukávu a tříčtvrťákách.Vyfasovali jsme mazanec,takže zítra bude super snídaně :slight_smile:
11. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
My byli taky celicky den venku - dopol jsme byli pro golfky, tak uz je mame doma...
Odpolko jsme byli u rodicu na zahradne. Petik se desne poti v kocarku, asi mu bylo horko - bala jsem se mu dat kratasky a tricko, tak mel dlouhe platacky a tricko s dl rukavem a asi to bylo moc... Vecer byl uuuuplne odvarenej a knoural a jecel jak pominutej ...
Ja jsem mazanec pekla vcera v pekarne a uz skoro cely zmizel, takze jedu repete....
11. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou Velikonoční neděli, všem vám přejeme pěkné svátky, ať se podaří namalovat vajíčka a zítra ať to holky moc neschytáme. :slight_smile:

Verčo, já jsem zrovna v pátek objednala Danečkovi ty brýle na sucháč, prostě si na ně nějak bude muset zvyknout, když v kočárku strašně hysterčí, jak ho na čumáku polechtá sebemenší paprsek. Objednala jsem je na internetu. Ve Stelince jsem se na ně ptala, zatím mají jen ty za uši, které si podle mě každé dítě sundá. Ty na sucháč jim prý mají ale tak za týden dorazit... říkala mi to majitelka, ale taky nevěděla na 100 %. A už máte golfky? Vyhrály ti chicco?

Prin, tak jsem Danečkovi objednala tmavě zelené brýličky :slight_smile: Tatínek rozhodl a já souhlasila, taky se mi moc líbí.

Bell, krásné fotky a Janičce to na nich opravdu moc sluší (Tobě samozřejmě taky, hrdá mamčo). A zpětně jsem se zasmála nad fotkami, jak Puclina leze do pračky :grinning:

Dančo, taky si myslím, že už je to otázka dní, kdy udělá ten první krůček. Daneček si teď stoupá jako divej a drží se ohrádky, postýlky atd. :grinning:

Koukám, jak pečete mazance. Tak u nás nic, já držím tu svojí dělenou stravu, zatím 1 kg dole, což podle mě za 6 dní jde. Mám lednici narvanou jogurtama a sýrem :grinning: Ale na velikonoce si budu moct dát u mamky kachnu se zelím... bez knedlíku. No chlap už ty večeře snáší velice dobře. Ono kdo by si nezvykl na "maso s masem" :grinning:
12. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, kdo vám dělal ten nádherný dort???
12. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, tak vyhraly ty Chicco, to je jasny!!!
Mazance jsem upekla v pekarne - pro rodice a tchyni :slight_smile: My to moc nemusime...

Na ty brejlicky jeste juknu, asi do nich pujdu...

Vsem krasnou nedeli a jeste lepsi pondelicko :slight_smile:
12. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Tak jsme prožili celkem dobrý víkend...včera na Pravčické bráně,myslela jsem,že to zvládneme kočárem,ale nakonec jsem vzala Kristíka do šátku a chlap zůstal ve Hřensku a já šla s klukama sama,nasadily jsme docela tempo,Kristík koukal celou cestu byl spokojenej,na Pravčický jsem ho nakojila,přebalila,obešly jsme vyhlídky a pak zase dolů,to i usnul.Chlap stejně na výlet nechtěl,tak ve Hřensku okouknul stánky,on tu turistiku moc nemusí,za to já byla ve svým živlu,sice jsem to ve Hřensku obrečela,jěště loni v létě jsme tam byli s dědou... :frowning2: tak mi to přišlo líto...

dnes jsme zase jeli do Český Lípy,to byl výlet pro díly na velorexe,to se chlapovi jelo dobře :grinning:
cestou jsme se stavěli v Obi a těch přilehlých krámcích,no a po 2hodinách necelých jdeme k autu a chlap říká:Hele mi větráme auto?!!No a já brala kočár a nezavřela kufr!!!Jak nás je víc tak to je peklo,samotný se mi tohle nikdy nestalo!!Mě se udělalo úplně zle,hned jsem koukala zda máme rádio,papíry od auta,Jiříkovi jsme kouipila ve Sportisimu boty dvoje,no vše tam bylo...ale mě se nohy klepali až domů!!!

Tak děvčata zítra si dejte polštář na zadek :grinning: u nás to zase bude vypadat,no jo vesnice,musím jěště uvařit vejce :angry: jsem hrozná vše na poslední chvíly ale flašku pro chlapi mám a to je tady to hlavní :grinning: to zas bude v álejích nablito..... :grinning: :grinning:
12. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké Velikonoční pondělí, tak dítě opět spalo celou noc, už to trvá týden, možná déle. Tak že by se to už naučil? :slight_smile: To by mi fakt udělal moc velkou radost. Vstával v půl sedmé, pak se napapal, pár minut si pohrál a v 7 šel zase spát. Jsem v téhle domácnosti snad jediná vzhůru, chrněj i zvířata. Máme úspěšně vyvěšený zvonek, Velikonoce a koledníky nějak sabotuju. Asi je začnu "slavit" až Daneček bude příští rok chodit taky na pomlázku.

Verčo, já jsem na ty brejličky zvědavá, v životě je neměl na očích, i když mi Prin nabízela, že mu je vyzkoušíme, jak bude reagovat. Prostě si zvykne a basta :slight_smile: Haha, si myslim, ale on může konat úplně jinak, co? :slight_smile: Dám vědět, jaké byly první reakce. Jináč já taky letos ani mazance, ani beránka, ani obložené chlebíčky a mamka nás dneska zve na oběd kachna + zelí + knedlík, tak si dám kachnu se zelim kyselym a knedlík vzhledem k mé dělené stravě nechám ostatním :grinning:

Terez, taky bych chtěla vyrazit na Pravčickou. Jestli bude dneska pařák, tak už konečně vyperu tu krosnu a nechám usušit na zahrádce u rodičů. S krosnou by to mohlo být prima. A na léto plánujeme i výlet lodí do Hřenska :slight_smile: Hmmm, to větrání auta se vám fakt povedlo, by mě vomejvali. No hlavně, že nic nezmizelo, to se až divím.
13. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké velikonoční ráno všem holčinám :slight_smile: :wink:

Tak už jsem tu měla bandu koledníků... :sunglasses: přidali se moji kluci a vyrazili společně,je to prča jak se nabalí postupně a pak to je banda! :grinning:

Leni mě se fakt udělalo zle,tlouklo mi srdce a nohy klepaly!!...Můj chlap říká,no a pak že se v Čechách krade...!!A dělal si z toho prču!
13. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Ja Velikonoce s vyjimkou rodiny taky sabotuju - takze svagr s klukama prozvoni mobil, ostatni maji smolika..

Leni, priste si rekni, poslu ti recept na mazanec z pekarny, pekla jsem tri!!! A byly super...
Ty brejlickyj sem objednala, tak snad si to necha aspon chvilku - slunicko ho hrozne se...!!!

Hezke pondeli vsem :slight_smile:
13. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké velikonoce :dizzy_face:

Koukám,že jste si sváteční dny krásně užily, počasí je vynikající a i nás to lákalo ven. My jsme byli na chatě u babičky, včera jsme vyrazili na kolech na cyklostezku - to bylo šílený, davy lidí :confounded:, ale hezky jsem se projeli. Dnes ráno jsem si užiy s Elí koledníky a po obědě jsem jeli zase k babičce.
Jinak nám IUI opět nevyšla, dneska jsem to dostala. Ale tentokrát jsem si už dělala naděje, MS měla zpoždění 3 dny, dnes ráno jsem se dokonce testla, ale bohužel, odpoledne jsem měla jistotu, mrcha hnusná mě dohonila, áááách jo. Takže v květnu jdeme do ivf. :wink:

Tak si užívejte sváteční večer.

Jak jsem se tady dočetla, tak se zítra se uvidím v práci s Kristl, tak jsem zvědavá, zda ji poznám. Dle fotky nevím :confused:, snad se přihlásí....
13. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,zdravim po Velikonocich!Ale ze se nam vyvedlo pocasko,co? :wink:
13. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky zdravím...........jsme pořád venku,malej i já máme rýmu,ale bud ze sluníčka nebo nejaká alergie........ :unamused:

Leniku,
to je šikulka,tak at to Daníkovi vydrží :wink:

Verčo,
nebyla jsi dneska kolem 6 s kočárkem na procházce,manža nebo přítel mel zelené tríčo??????? :wink:

kami,
tak to mi je líto,ale neboj zadaří se :wink:

takže všem krásné slunečné dny :wink:
13. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak už mám nočního spáče, zase spinkal od 19:46 do 7:00 bez přestávky. Mám z něj radost :slight_smile: Maminka je konečně čerstvá :grinning:

Verčo a jakou barvu brejliček jsi vybrala? My jsme se doma shodli na tmavě zelené.

Kamčo, bojuj dál! Já už se těším na pozitivní zprávičku :slight_smile:

Nechcete jít někdo dnes v 15:00 do jeskyně? Jsme zatím tři.

Prin, ve 14:15 na obvyklém místě? :slight_smile:

Natt, my zas celá rodina chrmláme, Danečkovi dávám Hedelix sirup už třetí den, nám jsem včera koupila ambrobene. Ani nevím, jestli ho mám brát k doktorce, asi to zkusím vykurýrovat doma sama a uvidíme.
14. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
Velikonoce se krásně povedly.Já teda tyhle svátky nějak nemusím,ale počasí nám přálo.O víkendu jsme byli u našich,takže jsme byli celý den na zahradě-super.Včera jsme byli u tchána na obědě a pak jsme vyrazili do Zákup na zámek.Takže jsem se projela autem i kousem dál.Zámek je tam moc pěkný,viděli jsme i medvědy v příkopu.Riskli jsme i prohlídku zámku a byla jsme až překvapená,jak je hezký.Šíma byl docela hodnej a chvílema bavil celou naši skupinu,jelikož se stále na něco ptal a opakoval po průvodkyni :grinning:
14. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak taky smrkáme a kašleme:frowning2:
14. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko všem :slight_smile: :wink: zase bude asi krásný den :slight_smile: :slight_smile:

Já od rána peru,už mám něco venku na šnůře.Kristík od rána od 6h nespí,teď jsem nakojila,vypadalo to že usne a zatím nic.Jo už má druhý zub a od pátku ke kojení přikrmuju,ze skleniček,ale včera jsem mu už uvařila,chci ať se naučí jíst oboje,jak domácí tak sklenky z krámu.

Leni teda Vás to zase dostihlo to nachlazení :frowning2:

Natt já taky venku prskám a mám jen alergii na kočky :angry: ale stejně jak cítím něco kýchám a jsem k nezastavení...a můj chlap to totálně nesnáší :grinning:

Kamčo ono to přijde :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, brajlicky mame tyrkys - ke golfkam :grinning:

Natt, ty jsi tedy smirak :grinning: :grinning: A neprihlasis se a neprihlasis!!!!!!

Kami, to je mi lito, ze to zase nevyslo - a hlavne ty nadeje, to pak boli... Drz se a v kvetnu drzie palecky, to by bylo, aby se ta smula neunavila a neopustila vas!!!
14. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to musela být sranda :grinning: A taky chodíte nastydlí normálně ven viď?

Terez, Daneček jí taky obojí, ale mnohem radši má domácí, to dělám tak z 99%. Výjimečně dostane skleničku z krámu a držkuje u toho a ksichtí se, ale sní to. No nachlazení jsme, ale nic závažného. Tak uvidíme. Stejně zítra musím k doktorce pro sirup na tu imunitu, tak ať si ho rovnou poslechne.

Verčo, ahá, tak to budete IN :grinning: No já bych Danečkovi červené nedala :grinning: Asi :grinning:
14. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak sranda to byla rozhodně-hlavně,když vykřikoval-záchod a nočník,když jsme byli v koupacím pokoji :grinning: .Ven chodíme,jsme jen lehce nastydlí a doma bychom stejně nevydrželi.
14. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,
všechny moc zdravím zase po pár dnech.

Prin, jak dlouho jste čekali na výsledky? A kde na alergu jste byli. Já mám vyčteno, že při téhle nesnášenlivosti je lepší dávat už nějak naštěpenou tu bílkovinu, takže spíš zakysané výrobky jako jogurty, sýry tipu žervé apod.

Kami, ach jo, ale ten květen ten to jistí, budem držet co máme.

Holky, nějak nemůžu najít odkaz na ty brejličky, nemáte ho někdo?

U nás taky rýma, trošku kašel.

Můj palec je debil, nemám ho ráda, ve čtvrtek zase na převaz :frowning2:
14. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den všem,

Péťo,
http://www.mamaja.cz/proti-slunicku/baby-banz-slunecni-bryle
doktorka mu vzala krev v pátek a ve středu další týden to bylo. Ona když ty výsledky dostala, tak to ještě konzultovala s dr.na alergu. No jogurty dáváme. Prý v takové formě jak to má Jarda, to není nic hrozného, ale musí se to hlídat a důležité je, dodržovat ty všechny zásady. Jinak jíst všechno a zatím se nám to teda nezhoršuje, tak uvidíme.

Taky musím na kožní, se vůbec netěším :frowning2:

Jinak jsem pěkně nas.... byli jsme ráno s Jardou na kontrolu na ušní a po dvou hodinách jsem to fakt vzdala. Ona bere lidi ještě z boku-má tam dveře a katastrofa. Ty maminky s dětma tam byli nas... a nejenom ony. No zkusím to zítra ráno a uvidím! :rolling_eyes:

Kami,
:fearful:
14. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím po čase.Včera jsem si to vybrečela a konečně nás pustili.

Lenko - nakazit jsme vás nemohli - není zápal plic jako zápal plic a pokud by sebemíň hrozilo,že jste to mohli chytit,samozřejmě bys to ode mě ještě ten den věděla.

Tak jsme to naštěstí chytli v začátku,Kája dostala antibiotika a nemusela na kapačky.To bych asi jen tak nevydejchala.Navíc tam ve čtvrtek chytla střevní virozu,celý den prozvracela,v pátek to přešlo do děsnýho průjmu,který má doteď,v sobotu jsem to dostala já,v neděli manžel,moje máma,táta,tchýně,tchán a včera začala zvracet Andrejka.Takže jsme měli krásné velikonoce.Andrejka byla smutná,že nemůže na zahradě hledat ty vajíčka od zajička,tak jsem jí vysvětlila,že zajiček čeká,až se nemocný děti uzdraví a schová je potom,takže u nás budou velikonoce až teď v sobotu. :grinning: :grinning: :grinning:

Bohužel jsem vás nestihla podrobně pročíst,musim se dohonit s úklidem a hlavně s prádlem - Kája mi denně prokadí všechno oblečení - ještě že to tak rychle schne,takže pokud někdo slavil - vše nejlepší,kdo má pokroky - gratuluji.

Kami - moc mě to mrzí,ale neztrácej naději.Minulý týden mi psal kamarád z Prahy,po 5 letech snažení se jim narodily dvojčátka Daneček a Lucinka - umělý jim vyšlo na 3 pokus.Hlavu vzhůru,je jaro - doba plození. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Držim moc moc palečky.
14. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko :grinning:

pbauer, já to objednávala tady http://www.biomamma.cz/cz-detail-105651.html Myslím, že je tam nižší poštovné. ASI. Ten palec ti nedá pokoj, co?

Prin, tak to je docela síla, aby tam člověk s ročním prckem seděl takovou dobu!

Mílooo, ahoooj :slight_smile: Ježiš, to jsem ráda, že vás konečně pustili. Zrovna dneska jsem sem holkám chtěla psát, že vás pořád nechtějí pustit. Se t nedivím, že sis to vybrečela, tam je to fakt děs. Ale doktorka (Vendula Lodlová) je hrozně fajn. Mílo, v pohodě, nic jsme nechytli, radši jsem se informovala, jak Kája kašlala na Danečka v té kočárkárně, víš. Ale stejně bych za to mohla jedině já, protože jsem spěchala pro kočárek. Ten původní jsem už prodala, ještě ho poslat. A to máš jedno, že budou velikonoce se zpožděním. Měla jsi hezké vysvětlení.
14. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Leni,doktorku Vendulu znám-chodila na základku do vedlejší třídy a hlavně my chodíme s malým k její mamince.Už jsem o ní slyšela,že je fajn.Pořád tak nějak doufám,že jednou převezme obvod po mamce a já tu budu mít známou doktorku:slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Mílo-to jsem ráda,že jste doma.Já bych se fakt v nemocnici zbláznila,tohle prostředí na mě působí strašně negativně :confounded: .Držíme palce,ať už je všechno v pohodě a pěkně si užijte opožděné Velikonoce :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
já jela k té makince,jak tě minule oslovila autem :grinning: ,myslela jsem si,že jste to vy :wink:

milo,
paráda konečně doma,já si taky tenkrát vybrečela odchod :unamused:

holky co máte kluky,taky chtejí vozit kočárek????????náš se pere se sousedkou,tak jsem mu kpoupila nákupní košík i s miminkem,sice si s tim vyhraje,ale stejnak se perou o ty golfky ,to májm za to,že to byl holka 9 měsícu

:grinning:
14. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt-jasně,Šimonek se pere s kamarádkou,když jsme u nich doma-naštěstí má kočárky dva,takže jezdí spolu :grinning: .Když jsme někdy v Bělásku,tak taky tahá kočárky :grinning: Moje mamka říkala,že mu sundá z půdy kočárek po ségře,ale manžel je zásadně proti :confounded:
14. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek