• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
petrunko,
tak u nás je to obráceně.............manžel by mu koupil všechno,já jsem proti,ale asi mu je koupim.........at si vyhraje,aspon bude spokojenej a budu doufat,že ho přejde,u nás jsou teda na prvnim místě knížky,ale asi ho láká to co nemá doma
14. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,já bych nebyla proti-ať si Šíma jezdí u babičky po zahradě s kočárkem,však ono by ho to brzo přešlo.Ale jinak strach nemám-auta jasně vedou-pořád vrčí jako auto,parkuje s nima,jezdí po koberci.. :grinning:
14. dub 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim ve spolek§tak my jsme skorem porád venku :slight_smile: ,jen jsem chtěla tychle napsat.
Leniku,ten dort jsme měli objednyný z jednej cukrárny na Staráku,maj stránky na netu a tušim že je to sladkémámení.cz.Je to kousek od Podolskýho.Teda stálo to peněz dost,ale pro ty první narozky mi to líto nebylo.Příští rok už doatne Puclina dorta od maminky :slight_smile: .Jinak dnes konečně došlo na volání městské policie :unamused: .Když jsem v poledne pracně zdrncala kočár z druhýho patra ,tak jsem vzala za venkovní dveře a práskla s nima přímo do auta,co tam zaparkoval nějakej id**t.Takže jsem zůstala uvězněná s kočárem dole na chodbě,prostě nádhera a nejlepší na tom bylo,že jsem měla namířeno k manžovi do práce,aby mi už konečně spravil ten zub,takže jsem ani neměla nějak moc náladu.Policajti přijeli hned :slight_smile: ,bohužel nic moc pro mě udělat nemohli,ale aspoň mu dali botičku a vyfotili si jak je napasovanej kočár v těch pootevřených dveřích.Měla jsem teda zrovna i štěstí,že vylezla krámská a pustila mě s kočárem přes sklad a krám na druhou stranu baráku ven na ulici(ovšem museli jsme ten kočár nýst nad hlavou neb krám byl pln věcí.Jak řikám paráda,paráda :unamused: .Aspoň,že ty policajti fakt přijeli to zahřálo.Jen si ještě brali moje jménoa adresu......tak doufám,že jen tak pro sichr a nebudu muset ještě kvůli nějakýmu id**tovi,muset někam něco sepisovat.No ale hlavně,že dostal tu botičku,to už byl fakt vrchol zablokovat vchod do baráku a upozorňuju,že je to jediný vchod.
Tak zatim nazdárek :slight_smile:
14. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, ona je fakt skvělá. Když jsme byli v nemocnici, tak dělá kontroly každý den dopoledne a vždycky pro mě měla nějaké milé slovo. Fakt doktorka na svém místě. Kdyby to pak převzala po mamince, tak bych vám snad i záviděla :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak to jste asi objednávali v Chlumku nebo ne? Mají tam i zákusky. A kolik to tedy stálo, jestli to není tajné? Fakt moc hezké :slight_smile: S tou městskou policií jsi to udělala moc dobře a neboj, nebudou tě nikde nahánět.
14. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
dneska jsme byli v Březinách,ty bydlíš,nebo budeš bydlet jak je ten balkon?????????jak tam dělaj???????jo a jak jsme psali,já nemyslela, u vás parkovat,ale bydlet zpátky v Březinách :wink: ,udelal jsi správně,to má za to,zítra tam bude stát zas,takový jsou nejlepší !!!!!!!!!!!!!!!!!

tak koukám nejsme sami kdo rýmuje,už skoro všichni :frowning2:

petrunko,
tak jsem jo koupila,Šimon je spokojenej,že má kočár jako Šarlotka a je klid,takže to neřešim
14. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,ten dort stál 1300,- a nějaký drobný asi dvacku myslim a nejni to v Chlumku.Je to ve stejný ulici jako je Podolskej,ale na druhou stranu přes křižovatku poslední barák před parkovištěm u těch panelákovejch věžáků.Paní je moc šikovná,nejni teda zrovna levná.....za to hrozně ukecaná :grinning: ,jak tam člověk vleze tak je tam minimálně hodinu :grinning: .

Natt,jj to jsme my s tim dřevěnym balkonem :dizzy_face: .Dneska jsme se po něm už s Puclinou hezky prošly,ještě se bude dělat stríška.Akorát teda nemáme žbrlinky s mezírkama,ale neprůhledný hrazení....neb by jsme byli jak v pavilonu opic pro osazenstvo před Březinkou :rolling_eyes: .
To mi připomíná .......manža tak jakože dobrý s těma měšťákama :slight_smile: a hlavně prej,aby pak jezdili i do Březin :sweat_smile: .Co tam se u tej Březinky děje to je děs (v noci teda) a co je horší dolu pod hospodu(naproti těm sousedům co zná Natt) se slejzá místní omladina a v lepších případech tam jenom kouřej v horších i fetujou .....no a my máme zse jedinej vchod do baráku právě tam tudy ze spoda :rolling_eyes: .A ještě si myslej,že je tam nikdo nevidí a my na ně zíráme přímo z okna a chudáci sousedi je maj skorem na dvoře.A jsou to opravdu mláďata-věkovej průměr tak 13 :confused: ,což je vůbec nejhorší.Jednou nás vyrušily takový divný rány,tak manža zavolal městskou a když přijeli tak zjistili,že se někdo pokouší vykrást trafiku a měli i štěstí že ho dohonili,ale trafikant to nakonec vzdal a zavřel to.Prej to měl porád dokolečka.A takový hezký město ten děčín je a takovejch ksindlů tady řádí.No nežilo by se nám tu krásně kdyby se člověk nemusel bát,že dostanem někde za rohem přes hubu nebo že nám někdo něco ukradne nebo rozbije apod.?! :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Natt a ty bydlíš v Březinách nebo nebydlíš nebo jak? Já jen vím,že Simce řikala,že tam maj snad nějakou zahrádku v kolonii a ža se znáte odmala,žes tam bydlela nebo bydlíš nebo tak nějak :sweat_smile: to už jsem zapomněla :sweat_smile: .
14. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
já tam vyrůstala :wink: ,pak jsem se odstehovala do Chrochvic,máma prodala byt,tak jsem musela,ale chtela bych zpátky :wink: ,mám tam kamarádky,stejnak tam jsem denně :wink: ,to věřim,že se tam scházej,my se tam scházeli taky je to jediný rozumný místo,kam vidiš,ze všech stran a přitom tam jsou zašitý,ale ta mládež je čim dál tim horší,my si nedovolovali,to co oni ted,takže vás chápu,kdysi tam byl park,pískoviste velké kulaté,prolejzačky,ale to už je taky let........když v tech Březinách kazdej druhej fetuje,ale stejnak bych tam šla..........mám to tam ráda.........ale ted je fakt,že tam moc lidí nepoznávám,docela se to obměnilo........ :frowning2:
14. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
teda jsem se tam jakoby narodila :wink: ,nejdřív jsme bydleli za Ploučkou v baráku a pak máma dostala byt v paneláku,takže asi tak!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
14. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: :wink:

Teda jsem po ránu jako by mě přejel náklaďák :confounded: klidně bych jěště spala.Razíme do školy já pak s Kristíkem do Běláska a na pokec ke kámošce.Udělám dnes odpočinkový den,včera jsem makala jak šroub,pak odpolko jěště venku s dětma a večer jsme byla nějaká grogy.
Vypadá to že zase bude hezky :slight_smile: tak příjemný den všem. :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak to já jsem po sto letech vyspalá :wink: ,malej spal,ale fakt celou noc a ve své posteli :wink: a to i když rýmuje :wink: a ještě spinká :wink:

Leniku,
stále spíte celou noc?????????

Terez,
tak co????????malej spokojenej v nové třídě????????tchýně řikala,že jo
15. dub 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zase krasny den - uz tedy hlasili, ze na vikend se ma ochladit a prset... :frowning2:

Bell, ten drot je moc pekny - teda as ibyl, ze?! :grinning:

Kdepak mame Laru?????

Zalozila jsme nove albicko, uz jsme to prvni zaplnili... :wink:

Preji vsem hezky den.
15. dub 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík tak jsme v jednu dorazily domů,v bělásku to bylo pěkný no jako vždy :slight_smile: malej se totálně posr....až na věci,tak jsme převlíkala :grinning: .Potkala jsem tam simce.cz
Za chvíly razím do školy pro Jiříka a hurá na plavání.

natt jasně zůstane u tchýně Tvojí :slight_smile: ona je to fakt taková babička s hřejivou náručí :slight_smile: a když se tam Jiřík cítí dobře....tak ho tam nechám,včera jsem byla na schůzce třídní tak jsme to domluvily.

Jinak Kristík se naučil perfektně prskat a plivat při krmení no lítá to všude!!Zkrátka ho to moc nebere,ale učit se papat musí,má smůlu :grinning: dávám vždy na oběd a k večeru no a kojení převládá.A u něj vyhrává :grinning: :slight_smile:
Tak mě nastalo praní bryndáků :unamused:
15. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
:wink:

leniku,
tak jsme se zas dneska dvakrát viděli,golfky máš nádherný a nejsou ty jak jsem psala,že jsem tu už viděla :wink: ,nejdřív v křížovce,sedeli jste asi 4 holky na lavicce,koukala jsi zrovna,já sla s manžou,vezl kočárek,šedivo-oranžovej a pak jsme šli na proti sobě na Tyršovce,ale my zalezli do optiky pro ty brejličky :wink: :wink:
15. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Natt-dneska v hračkářství Šíma projevil zájem o kočárek,ale tatínek řekl striktně,že ne :frowning2: Dávala jsem mu za příklad vás,ale stejně to neprošlo..
Terez-nebyla s Katkou(simce) v Bělásku tmavovláska s mikádem a malým klučinou?Jestli jo,tak to byla moje švagrová se synovcem-ony jsou s Katkou kolegyně z práce.
My si dneska zajeli do Teplic do Olympie očíhnout,co mají a odpolko jsme courali po městě.
15. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo to nevím :frowning2: já pozdravila a hned šla,jela jsem na pokec ke kámošce,tak jsem se moc nerozhlížela,jindy tam chvíly posedím,pokecám,ale teď jsem vypálila jak raketa :grinning:

hm tak jste výletili :slight_smile: jo a kudy jste jeli do Teplic když jsou cedule,že je tam zakázanej vjezd?Přes Úl?Jěště uzavřeli i ovčí můstek tak cesta přes Teplicku je hrozná!! :angry: Já dnes tudy jela a je to na dloouho...!!!
15. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak nakonec jsem ho koupila stejnak já.........já nevím,je spokojenej,vyrustá mezi holkama,tak at má,ono ho to snad přejde,nevi kdo to vymyslel,to je pro holku,to zas pro kluka,stejnak ty deti to chtej opačně :grinning: ,tak proč jim to upírat že,do mesta s tim nejezdim :wink:
15. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez-jeli jsme z Bynova přes Jílový a pořád rovně až do Teplic :slight_smile: .Do města teď jezdit nechci,musí to být šílený,když zavřeli Pivovarskou :angry:
15. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt-to máš pravdu,proč se nechat svazovat konvencemi-to je pro kluky a tohe pro holky :grinning: .Mně osobně příjde divnější čtyřletý dítě venku s dudlíkemnež chlapeček s kočárkem :unamused: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
přesně tak :wink:
15. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
sukýnku mu nedávám,tak at si vozí kočár doma na dvorku :grinning:
15. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já bych to moc neřešila ty kočárky pro kluky :grinning: .Já jsem si v Bělásku už víckrát všimla,že tam kluci běhaj s golfkama :grinning: .naše Puclina tam zasejc hned lapne nějaký auto no :grinning: .A já jsem si taky jako malá vydupala policajtský autíčko :grinning: .Takže ono to,co je pro kluky,co pro holky.Ty děcka to nerozlišujou-holčičí,klučičí,prostě si navzájem záviděj zajímavou hračku a chtěj jí no :grinning: ........dokud to jsou děti a hrajou si tak je to fuk,řešila bych až tak kdyby si kluci chtěli vyjít ven v šatečkách s kabelkou :grinning: :grinning: :grinning: .
15. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Nas Adam zase v prvni tride chtel strasne vysivat - tak jsem mu koupila takovou tu predlohu i s balvlnkama a bubinkem - a jak to mel krasne!!! A je normalni :wink: Taky si myslim, ze by se tohle nemelo nejak hrotit. Ja jsem si rekla, ze aspon si vytrenuje trpelivost, presnost a jemnou motoriku... (A u me to vysivani FAKT nevidel :wink: )
16. dub 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, opět hezky prospinkaná noc. Dneska jsme ale zalezlí doma :frowning2: Dopoledne Daneček spí a já ho prouklízím (už mám hotové nádobí, vyluxovaný byt, vytřeno, utřený prach... jen k tomu žehlení se asi zas nedokopu). A odpoledne dorazí tchýně, která už tu dlouho nebyla a prý Danečkovi přinese nějaké lacláčky. Mno tak si uděláme domácí odpočinkový den.

Bell, teda to je cena! Vau! Ale je to opravdu moc hezké, paní je fakt šikovná. A teda to je síla, jaké to v Březinách je :frowning2:

Natt, stále :slight_smile: Zatím. Včera mě dvě kámošky odradily, že jim tak děti spaly touhle dobou taky a pak se na to vykvajzly a zas se budí v noci. Tak kéž by si to náš prcek nechal už tak, jak to je. A ty jo, ty jsi mě zas viděla a zas ses nehlásila? Já vás holky prostě podle fotek tady na diskusi nepoznám, tak se předem všem omlouvám :frowning2: Fakt nevím. V Křížovce jsme byly, to je pravda, ale seděly jsme na terásce před kostelem, jak je restaurace Sklepení.

Petrunko, když to vyjde, tak budeme mít v sobotu hlídání a jedeme taky do Olympie. Chci a potřebuju si nakoupit nějaké hadříky a můj chlap taky.

S těmi kočárky... já si taky myslím, že je to normální. Tedy asi bych mu ho domů nepořizovala, ale když budeme v MC a on si s tím bude hrát, tak ať. U holčiček nikomu nepřijde divný, když jezděj s autíčkama...
16. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,jsem nad tim zrovna před chvilkou přemejšlela....jak jsou vlastně chlapi diskriminovaný :sweat_smile: ........u holek je v podstatě jedno kdeco........jedno,že chděj v kalhotách,jedno jestli maj jinou barvu na hlavě,jedno estli se oblíkaj do modrý nebo do růžový,jedno jestli dělaj mužskou nebo ženskou práci........prostě holky maj spoustu možností,ale u kluků jak má něco růžovýho už si je každej přeměřuje,jak maj kočárek v ruce tak taky apod.,takže si musej porád hlídat image,estli nejsou moc zženštělí :confused: .Je fakt,že moc zženštělej chlap je na h***o,ale o drsný burany taky zas až tak moc nikdo nestojí :grinning: .Takže fakt to všeobecně dělá spíš zažitej stereotyp ve společnosti.Jsme například šli s bábou koupit Puclině k narozkám nějaký houpadlo nebo odrážedlo no a mě se na první pohled líbil zelenej džípík a bábě zasejc barevný autíčko s nějakejma pičičárnama nebo skákadlo pooh...takže se chvilku strhla v hračkárně menší debata :sweat_smile: a nakonec to vyhrál ten džípík,že jo no...ale ještě teď slyšim,že je to spíš pro kluky.......a třeba zrovna po nás to druhý autíčko nebo skákadlo koupila nějaká maminka pro kluka.No prostě....bude lepší vyprdnout se na stereotypy :grinning: .
Jo a Verčo s tim vyšíváním,to máš pravdu :slight_smile: aspoň bude šikula a na image mu to rozhodně neubere.Můj manža umí taky dobře šít a zašívat :grinning: .
16. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k tomu spaní.....jsem to nechtěla zakřiknout :slight_smile: ,ale Puclinka se už pár tejdnů budí 1x za noc a když je hodně dobrá konstelace tak vůbec :slight_smile: ......ale psst psst ať si to nerozmyslí :grinning: .
16. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :slight_smile:

Koukám jak máte klidný noce,no Kristík se budí kolem půl jedný,půl třetí a šestá ráno prostě mu to zatím vydrželo od půlnoci 3x se budit a to na večer taky přikrmím a nakojím a stejně.No tak asi chce maminku cítit blízko sebe :slight_smile:

Ráno jsem byla platit složenky :angry: ,pak na kafi u sousedky,přijela tam i moje ségra.Budu teta!! :slight_smile: :slight_smile:
Teď peru ložní prádlo a na 15h pro Jiříka do školy pak do Lidušky,půjdou dnes malovat zvířátka do ZOO :slight_smile:
A já vyrazím nakoupit do Tesca,né že by se mi chtělo,ale doma už je vybrakováno...a hlavně musím se zásobit abych měla z čeho vařit prďolkovi :slight_smile:

Jo a s těma kočárkama to je normál sousedky kluk taky vozil,když ona měla mimčo,zkrátka to viděl a chtěl samo taky...

A můj chlap ten si sedne doma k šicímu stroji,má po babi singrovku a když něco potřebuje tak si to udělá :slight_smile: já se tomu tenkrát prvně smála :grinning: a pak když jsem potřebovala něco zkrátit byla jsem ráda :wink: on je všestranej :wink:
16. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Je porad tak krasne... Manzel dneska pracuje z domova, tak jsme si vyrazili na obidek jen tady pres kopecek. Pohodicka.

Nas Petik spinka od 20 do cca 4 a pak do 7 - 8 rano. Myslim, ze na necely pulrok a to, ze jen kojime, je to hodne dobre, ale taky jen SEPTAM!!!! Aby to neslysel, on by mi hned ukazal, ze umi i jine noci :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, to je paráda, že jste si takhle zašli spolu posedět. Péťa ti spinká krásně. Takhle mi spal Daneček taky, že se budil jen 1x za noc. Jen v období toho růstového spurtu nebo co to bylo za mrchu se třeba týden budil 2x za noc a pak zas klid.
16. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek