• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Terez, gratulace k budoucímu tetkovství!

Mílo, tak už víte, co čeká švagrová?
16. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: děvčata :slight_smile:

Tak dnešní noc byla nějaká krušná,Kristík měl prdíky tak si to prořval,pak se mu zachtělo kecat a prskat na celej svět,no měla jsem o zábavu postaráno... :confounded: Teď se probudil před 6h nakojila jsem ho a spí jak dudek,za chvíly ho musím bohužel vzbudit.

Leni díky :slight_smile: jsem moc ráda,to první těhu jak ségry tak moje jsme se jěště neznaly tak si to napodruhý vynahradíme :slight_smile: ona to se mnou prožívala minulý rok a já zase budu teď :slight_smile:

Děvčata kupujete některá BIO zeleninu a pokud jo tak kde??Chtěla bych ze začátku Kristíkovi.Ale včera v Tescu jen rajčata :angry:
17. dub 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Jsme vzhůru od 6:30 a já bych teda ještě dospávala. Jakmile dítě zalehne, zakápnu to taky.

Terez, musíš ho budit, jo? To já někdy taky, když musíme být někde na čas a je to teda boj. On tak hezký spí, že než ho vzbudím, 10 minut na něj čumim a volám přítele, ať se jde taky koukat :slight_smile: Tak koukáme oba :slight_smile:
Já nekupuju BIO zeleninu, kupuju normální. Ovoce (jablíčka) jsem měla z naší zahrady. Už se těším, až budeme mít i domácí zeleninku.
17. dub 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez, po story s BIO Hamankem si ani nerikam, ze bych kupovala IO zeleninu, zvlast kdzy znam ceske povahy. Myslim, ze kdyz koupis napriklad mrkev s nati /podle te opravdu poznas, zda je cerstva/, tak ti udela stejnou, ne-li lepsi sluzbu. JInak bych rekla, ze peknou zeleninu mivaji v Bille a v Kauflandu. Samozrejme treba i v Malsovicke prodejne - nevim, jak se to ted jmenuje...
17. dub 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a co jsi měla s BIO Hamánkem??Špatná zkušenost?

Jaký to kupujete děvčata sůšy v tý Natuře??Díky :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ja ne, ale stahovali ho z prodeje, protoze obsahoval nepovolene mnozstvi dusicnanu - je to asi tak max 2 mesice.
My porad jen a jen kojime... :wink:
17. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Verčo máš pravdu to jsem slyšela,já vím,že kojíš jen jestli jsi nekupovala do zásoby :wink:

Pak něčemu věř.... :unamused:

Heč se musím pochlubit,jsem obarvená,sestřihlá,no vypadám zase jako člověk :grinning: :grinning: Jsem byla po ránu u sousedky,to je výhoda mít na mateřský i kadeřnici :slight_smile: a o barák níž :wink:
17. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, jestli ta tvoje kadernice neni moje taky - taky mam jednu na matersky :grinning:
17. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tahle je od nás z Chmeláku.

Leni v noci se budil kvůli hladu a prdíkům,ráno na 6h hlad a pak usnul,no budit musím na 7.3oh zase vezu Jiříka do školy,tím pádem má Kikísek smůlu,ale teď to dohn
17. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tahle je od nás z Chmeláku.

Leni v noci se budil kvůli hladu a prdíkům,ráno na 6h hlad a pak usnul,no budit musím na 7.3oh zase vezu Jiříka do školy,tím pádem má Kikísek smůlu,ale teď to dohnal a spal od 12h do 15h,hm a má na noc vybráno...
17. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ když se dělá víc věcí najednou takhle to dopadne :grinning:

jsem ho ted nakrmila domácí stravou-uvařila jsem pohankovou lámanku a mrkev,něco sbaštil,nakojila a hurá frčíme pro Jíru...
17. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, aha, tak to neni ta moje...
Kam chodi Jirik do skoly?
17. dub 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo Jiřík chodí do Želenic,no musím ho vozit,je to od nás necelý 2km pěšky,to bude chodit třeba až větší,teď bych ho nepustila!!Škola v Chrochvicích se zrušila pro sociální rodiny a nepřispůsobylé občany....To by sešel kopec a hned byla škola,takhle je to pěšky po hlavní a dost nebezpečný!
17. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
uč bydlí za rohem od vás,at ho ráno bere sebou :grinning:
17. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt :grinning:

Uf tak jsem Kristíka uspala opět na prsu,to je pohodář...lehnu si s ním do postele a on pije a pije do úplnýho usnutí,nedej bože když mu to vypadne z pusy :grinning: to je řev!!
Jiřík se dívá na ČT2 dávají tam pořad o zvířatech.To ho baví,aspoň se něco dozví.Já jdu do sprchy a hurá spát,jsem nějaká hotová :confounded:
17. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vau, jsem napsala sáhodlouhý příspěvek a spadl mi net :confounded:

Takže ve zkratce:
Souhlasím s Verčou, já BIO nevěřím, za což mě možná někdo ukamenuje :slight_smile: Takže kupuji hezkou zeleninu, nejvíc u nás frčí mrkev, celer, brokolice, květák, růžičková kapusta (ta nejvíc). Z masa nejvíc frčí kvalitétne hovězí a pak kuřecí nebo krůtí.

Kadeřnici mám taky na mateřské, je to kamarádka, co bydlí na Staráku a stříhá moc pěkně.

Jdem si dát vínko, dítě spí, tak doufám, že až do rána raníčka, pak pojede k našim a bude tam spát do neděle.

Páčko
17. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo holky to jo já,kde je napsáno bio,tak hned hledám výrobce a zemi původu a stejně si myslim svoje :grinning: :grinning: :grinning: .Fakt jako jedinou bio zeleninu,kterou si můžu bejt na stopro jistá,že je bio je ta z vlastní zahrádky :grinning: .Já spíš dávám všeobecně přednost českým výrobkům a všemu co je u nás vypěstováno,odchováno,vyrobeno.Když už nic jinýho,tak si aspoň řikám,že tělu nejvíc prospívá to,co pochází z území na kterém žijem.A koneckonců brokolice má víc vitaminu C než citron....takže tak :grinning: .A Verčo,máš pravud nejlepší zeleninku maj v Bille a Kaufu.Moc ráda nakupuju billa zeleninku :dizzy_face: .........a to co maj v tescu......to snad ani nemá cenu komentovat :rolling_eyes: .A k bio hamánku.....to jsem teda taky valila bulvy :astonished: a valila jsem je o to víc,když řikali v TV,že za to nemůžou,že jim rakouský dodavatek dodal špatnou zeleninu :rolling_eyes: ........zase nějakej dovoz něčeho,co tu roste na každym rohu :rolling_eyes: .
17. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak Prin,zkoumáme tu konečně tu krosničku od deuteru .Ještě jsme zčíhli další,ale tahle prostě vede :dizzy_face: .Vypadá to,že pojedem v létě do Krkonoš,takže jí fakt užijem.Jen jsem se chtěla zeptat,kupovali jste k tomu originál pláštěnku?Nebo jste použili něco náhradního? Jsme koukali,že pláštěnka k tej předraženej :sweat_smile: krosničce stojí další 490,-.....tak váháme,váháme....
17. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Bell, já zrovna dneska jedu do Hudy do Hřenska. Mám od Danči koupenou krosnu Deuter Kid Comfort II. a budu k ní dokupovat v Hudy stříšku za 450 Kč, pláštěnka stojí přes 300 Kč, ale tu kupovat nebudu. Stříška ochrání před sluncem a slabým deštěm a když lije, tak s dítětem stejně venku nebudu. Jinak jsem si zkoušela v krosně Danečka chvilku nosit a smál se tomu, moc se mu to líbilo a i to není na zádech taková tíha, docela se to vyrovnává. Kdyžtak mrkni na http://www.hudy.cz/d573-batohy-detske-sedacky/. Se mi zdá, že má docela dobrý ceny oproti tomu, kolik ty krosny stojí jinde na netu. Navíc když si tam člověk zajede, máš to bez poštovného.
18. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko vsem :slight_smile:

Terez, tak to kdyz si privstanu, tak te uvidim, ja ktady malyho vyhazujes u skoly, ze? Mam vyhled na konecnou sedmicky... tano to tady je jak na stanovisti taxiku :grinning:
Mas pravdu, taky bych se ho bala nechat chodit takovy kus samotneho v prvni tride... Je prvnak? Nejak mi uniklo, ze jste menili tridu - proc?

Bell, Leni, tak jsem rada, ze jsem nedostala SPRDUNk za to, ze ja tedy BIO ne-e a ze mate stejny nazor. Jen Leni bacha na velke (vyhnane) kvetaky - maji se pry detem kupovat mensi...

Bell, no zelenina v Tescu, to opravdu nestoji ani za zminku - to je na bliti (pardon!!!) :frowning2:
18. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holky :slight_smile:

Tak dík za info a rady na BIO zeleninu no já Jiříkovi Bio zeleninu nekupovala,ale teď jak to upředňostňují.....znáte to,pak si říkám abych mu dala to nej!JJ já dělala zeleninu vlastní a říkám si zda se k tomu opět nevrátím!
Ale to by musel někdo(manžel nejlépe)zrýt a já už zbytek udělám,já pěstovala od semínek,vždy od února,no holky sousedky se smály,že jsem kolchoznice :grinning:

Verčo,no nějak mu p.učitelka nesedla,do toho u řel ten děda a bylo toho na něj asi moc,a pořád mi chodil s tím že p.uč.řve a huláká!!Jo vyhazuju ho z auta hned naproti škole.A Ty jsi ze Želenic Verčo?
18. dub 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo a prý není dobré dávat moc často ani špenát... jsem někde četla. No vidíš, o tom květáku jsem to nevěděla.

Jinak dřív měl suprovou zeleninu Lidl, ale teď je to teda děs!
18. dub 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,
tak jsem se vrátili z jeskyně a Jarda chrupe, no a pojedeme k prababičce.

Bell,
pláštěnku nemáme a nějak zatím nehodláme kupovat. Když je hnusně tak stejně nikam nechodíme a kdyby náhodou se stalo že zaprší, tak je super ta schovaná stříška, tak to trochu pomůže. Hele, já tu krosnu tahám i když du do solné jeskyně :sweat_smile:
18. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda bio davam,protoze mam skoro vsechno domaci :grinning: Troufam si rict,ze normy by jak nase zelenina,tak maso splnili,kurata mam od pribuznych,krmena kukurici a psenici.Fakt jiny maso nez kupovany. :wink:
18. dub 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se, že ještě žijeme, ani jsem nestihla popřát hezké Velikonoce a hodit info, žejedeme ma "turné" po příbuuzných a známých. Takžejsme v pátek vyrazili, zavařili auto, trčeli v Pze než bude provizorně spraveno, v sobotu výlet do sklípku za Znojmem, neděle přesun na Moravu, v pondělí umřela babička Zdendovi, v úterý přesun do Jihlavy, roční neteř spadla po hlavě do zahr. jezírka (už je přes něj pletivo) ve středu jsme nechali u Bati 2000 za boty pro děti, Martin si na návštěvě rozbil hlavu, ve čtvrtek dopoledne strávené na ambulanci )respektive v čekárně), pátek pohřeb, Martin si nas*al do nových bačkor....mezitím semtam nějaká ojediněle zvýšená teplota pravděp. ze slunce a uhnání, průjem pravděpodobně z přemíry vykoledovaných sladkostí...zábava. Dnes jsem se dostala na net a 34 nepřečtených mailů :astonished: ....vracíme se v pondělí, tak jsem fakt zvědavá, co nás ještě potká. Dočítat nestíhám. Mějte se všechny :wink:
18. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ano, ja bydlim v Zelenicich - 4 roky, pred tim jsme byli 5 let v Praze a pred tim jsem byla zahnizdena cely zivot pod nemocnici :grinning:
Tak nekdy muzem s prckama vyrazit, az pujdes treba do skoly pesky... ? :slight_smile:

On mel pani ucitelku Petru? (Nevim,k kolik tam je prvnich trid, ale jedna pani uc, co ma prvnacky, se jmenuje Petra...). My jsme tam taky meli SILENOU zkusenost s ucitelkou - Adam chodil do teto skoly jen 4. a 5. tridu, ale hruza, fakt sileneeeeeee!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Ten se tesil na gympl jak blazen!!!

Makinko, tak takove bio bych si rozhodne nechala libit - coz mi pripomina, ze asi udelame turne po pribuznych, oni maji takove male kolchozy - tak bych taky nejake to echt BIO mohla posbirat :wink: Diky za isniraci...!!!!

Laro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - holka, vy se tedy nenudite, to musi byt super, adrenalin porad na max :grinning:
Opatrujte se...
18. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
a kdo ho učil?????????? :wink:
18. dub 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattally, ja bych to uz nerada rozebirala, pokud znas zdejsi pomery, tak ho potkalo to nejhorsi, co mohlo :frowning2: Bohuzel!!!
V Praze chodil do specialniho programu Zacit spolu a pak tady toto, takze hruza hruz, ale bylo to poucne do zivota... Navic ja sama jsem ucitelka, jak vsichni vite, takze jsem po prvnim rodicaku rozhodla, ze tam uz chodit nebudu, probihalo to tam tak, ze se probiraly pred celou tridou problemy deti - dost intimni veci (ne nase, ale jinych deti, nicmene se to nehodi a nedela...)... To by bylo na hooooooodne dlouhe povidanicko... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: Jestli jsem to dobre pochopila, tak tam uci tvoje tchyne, ale ta to neni, jeho byvala pani uc nema ted prvnacky...
18. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
jj učí.........ale ne dlouho :wink: ,tak to jsem ráda.....mož ná vím jaká,teda pokud to neni tchýně,nepsalo se o ní i v novinách????????asi ju :frowning2:
18. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek