• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahoj holky,
venku je krásně pořád nekde couráme..jo tak rýmu už máme oba asi tři týdny,koupila jsem vincetku junior a stříkáme a stříkáme :wink:

leniku,
Ketof????????je ten sirup??????jinak jsem te zas dneska videla na rohu na prutahu a z druhýho rohu šla asi ta tvoje kamarádka,jela jsem v autě a asi Daneček spal,tak jsem se neodvážila troubit........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja vim, ze mate permici... Je skoda, ze to rusi, ale jeskyne je i v Usti, tak to holt budete mit ne tak cast a s vyletem, ne? ;.)
Adam mival chronickou rymu - nastydl v porodnici - mel porad nudli a v roca a trictvrte jsme jeli na 3 tydny do jednoho penzionu v Luzickych horach a tam je UDAJNE mikroklima od Baltu - ja tomu neverila, ale od te doby je zdravy jako ripa!!! Taky byl kojeny, tak to k tomu, ale urcite pomohlo to podnebi - byli jsme uz objednani na mandle a kdyz jsme se vratili, nestacil primar zirat, jak se Adam zlepsil...
Takze urcite to pomaha, ver tomu...
20. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkííí :slight_smile: :wink: :grinning:

Tak jsme po očkování a vážení!Kristík má 5,90kg.No žádná váha,ale je čilej,dr.Čapková nic neříkala,že to zkrátka je drobek...Dnes jsem mu dala ochutnat přesnídávku a taky mu moc nejela.Tak to neřeším zkrátka tomu jednou přijde na chuť :slight_smile: doufám
20. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jo, je to Ketof. Akorát v návodu je, že je to na alergie, ale mně i nezávisle mojí kamarádce to předepsaly doktorky na imunitu. Do jednoho roku totiž nic jiného není. Vau, ty jsi mi koukám pořád v patách :grinning: A máš pravdu, Daneček spal.

Verčo, ona ta jeskyně nemá ani moc smysl, když se tam nechodí pravidelně. Prý jedna návštěva vydá za tři dny u moře, tak je dobré po těch třech dnech jít znovu a vydržet tak měsíc až měsíc a půl, aby to mělo účinek. Do Ústí bych nejezdila. To s tím penzionem je super, zajímavé :slight_smile:

Terez, já myslím, že váha nehraje žádnou roli, děti se pak stejně ustálí tak nějak nastejno.
20. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
já mám Ketof taky.........no uplný FBI :grinning: ,zítra tam jdu,tak uvidíme jestli ho budem brát dál :wink:

jsem taky v hypce videla Dorotku od pbauer,jééééé to je drobek :wink: ,jen já mám chlapáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Terez, to tedy fakt neni moc - kolik mel, kdyz se narodil? Myslim, ze je o mesic pred mani??
Ja jdu k dr Capkove pristi pondeli... jsme se minuly :frowning2:

Natt, ty jsi hotovy Sherlock, to je hrozny, nic ti neunikne -zitra jdu do prace ,urcite me nekde vycmuchas :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, to jo, asi se to musi delat pravidelne a dusledne, to mas pravdu - takze jsi vlastne stravila mesic u more, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo porodní váha 2,75kg,jé to jsme se teda minuly,chjo...Jiřík měl porodní váhu 2,62kg a v roce vážil 7,95kg no a žije :wink: zkrátka my jsme taková malá rodinka :grinning: Ale dnes večer sám otvíral Kristík pusu na papání!! :slight_smile: :slight_smile:

Jsem teď upekla bublaninu s jahodama,přijela tchýně s manželem tak dostali hned ke snídani tady by se to nesnědlo... :unamused: stejně bych zítra musela někomu ze sousedů kus nadělit.

Natt soukromý očko :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jéé,Verčo,Terko,dr.Čapkovou vám závidím-samo,v dobrém.My k ní chodili,když jsme bydleli v Chrochvicích a byla jsem maximálne spokojená.Fakt skvělá.Pak jsme se přestěhovali a já litovala,že nemám řidičák-dvěma autobusama se mi s nemocným dítětem jezdit nechtělo.Teď už se k ní ale vracet nebudu,tady mám dr.zase hned pod barákema taky není špatná :slight_smile:
20. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mela dneska pekny den,mimino hodnoucky,pekne spalo,dopol PPL privezl piskoviste,Romca ho natrel,Maxule ho dostane k narozkam.Pak jsme jeli na prochazku do Ludvikovic,je tam krasna stezka smerem Hrensko,borovice,kvetouci boruvci,paradicka.Vyzvedavali jsme tam kamarada,co tam byl na chalupe a pak jsme v Decine dali pivko na hristi na Staraku,ja dokocarkovala domu a kluci sli jeste na jedno...Teda na jedno,znate to... :grinning: Taky bych sla pokracovat,mimino uz spi,skoda,ze tu nemam nejakou au pair. :grinning:
20. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,s tema klobouckama je to sranda,sejdeme se a deti budou jak sourozenci. :grinning:
20. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ehm, my jsme dobrali 2 ketofy a doktorka nám napsala další 4, tak má Daneček ještě co dělat.

Verčo, tak už do práce? Těšíš se? :slight_smile: A u moře jsem teď permanentně... móře u Boletic, kdo by to byl řekl :grinning:

Petrunko, kde teď v Bynově bydlíš?

Maki, kde je tam ta stezka a jak je přístupná? Jsi byla s krosničkou jo? Já dneska vyzkoušela krosnu na cestě do solné jeskyně. S Prin jsme šly jak dvě horalky :grinning: Docela dobrý, akorát mě trochu bolí záda, ale to je asi tím, že nejsem trénovaná. Dítko se celou cestu smálo, tahalo mě za vlasy a žužlalo každou šňůrku, co byla v jeho dosahu :grinning:

Jejda, to je škoda, že už nemám trojkolku. Stejný čapky, skoro totožné kočárky... :grinning:
20. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis, Leni, co te bere??? Oni by to tedy brali vsemi deseti, neb jsme se tam nejak rozrodily a vsechny se stejnou aprobaci :grinning: :grinning: - ja ale jdu jen na navstevu, na pokec a poskadlit deticky... blizi se jim velky den :slight_smile:

Terez, tak to jo, kdyz to byl takovy drobecicek...
Nas Adam byl akorat a mel v roce 10,10kg... to ma Peta skoro ted v pul :fearful: Me trefi :grinning: Ale zase nemuze mit 7 kilo, kdyz se narodila a mel 4,5 ze???

Maki, nez se potkame, my z klobouku vyrostem - a mame jeste dalsi 3 :grinning: JINE!!!
20. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
jsem zvedavá co na to řekne zítra.jestli jeste jo nebo ne :unamused:
20. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Verčo,náš Šíma měl při narození 2,82kg,v roce 9,75,ale teď je to hubenka hubená-asi po mně.Já se jim nikdy nevešla do tabulek :grinning:
Leni,bydlíme pro změnu Na Vyhlídce.Už jsem tu bydlela ve třech panelácích(na všechny vidím z okna).Jo,holky,schválně,kdo mě trumfne.Já už se stěhovala v životě 10krát-fakt!
20. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak já 5x ale bohatě stačilo, tě fakt obdivuju :sweat_smile:

k té váze-Jarda měl 2,950g a v roce 10,20 takže pohoda. Ale když jsem viděla jak přibíral na začátku, jsem si myslela že bude mít aspoň 13kg :astonished:
20. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tesne,nez dojedes v Ludvikovicich ke skole,tak uhnes doleva z hlavni a jde se do kopecka ven z vesnice,ke hrbitovu.Je v lese a je to tam hezky.Za hrbitovem je ta cesta,jeli jsme kocarkem,da se to (teda golfacem s malyma koleckama asi ne,ale Speedi projede vsude! :grinning: ).Jeli jsme jen kousek,pak nas odvolal ten kamos,ale byla jsem tam uz nekolikrat a je to tam pekny.V lete tam jezdim na boruvky,je jich tam mraky. :wink:
Leni,jakou jste koupili krosnicku?My jeste nemame nositko,zatim nosim v satku,ale asi ho koupim brzy,az zacne chodit,tak budeme vyrazet na kratsi prochazky po svych a kdyz budou nozky bolet,je pohodlnejsi nositko,nez porad motat uvazy.Zatim se rozhoduju mezi Manducou a Ergem,sice se mi libi ta krosna jak ma Prin,ale chci neco skladnejsiho.
Jinak kloboucek je Maxovi taky akorat,jeste mame jeden,zakovej safari,z Nemecka za 1 E! :grinning:
20. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim ve spolek :slight_smile: ,my se teď o víkendech a občas aj v týdnu chajdujeme :sweat_smile: ,takže sotva stíhám dočítat.Už jsme vyrobili-teda manža vyrobil -sám samotinký :grinning: -a já natírala,dvojhoupačku pro Puclinu a výhledově pro synovce až povyroste.ještě nás čeká domeček s klouzačkou a pískoviště.Dřevo už máme,tak jen ten čas a dvě ruce a snad to budem mít brzo hotovo :grinning: .Musim manžu pochválit(kdyby to tu třeba čet :grinning: )fakt je moooc šikovnej a dělá všechno sám,já jen asistuju -tuhle přidržet tamto podat :grinning: .Puclina už se zhoupla a vejskala radostí,tak jsme z toho byli šťastný jako blechy :dizzy_face: .

K tek krosničce...my jsme jí teda našli na netu ještě o něco levnějš........tak hyň sa ukáže,kde jí vlastně koupíme :grinning: .Líbí se nám od deuteru ten comfort kid III :dizzy_face: a s pláštěnkou teda ještě popřemýšlíme no,uvidíme :sweat_smile: .Ještě pár dní se nám vejde Puclina do klokanky babybjorn activ ,tak to rychle ještě strhnem než jí budem muset pověsit na hřebík :grinning: .Jinak my měli 4,65 a v roce 11,750......ale to už jsme asi psala :grinning: .Zaplať pánbůh se Puclině váha trochu zpomalila v 10 měs. měla 11,260 a v roce jen o půl kila víc :grinning: ,jak začla běhat,tak už to tolik neletí nahoru.A taky se zalčla v jídl rejpat a nají se pořádně jen když běhám s talířem za ní :grinning: ....no ale to je na delší povídání :grinning:
20. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo.......jsem tu v rychlosti pročetla pár stran na zad.......a ta Petra učitelka prvňáčků jo.....njeni teď náhodou na mateřský? :sweat_smile: Já jen,že to je nejspíš moje spolužačka,ale tak nevim estli jí říct,že se tu o ní padla zmínka či nééé? :grinning: Má teď zrovna osmiměsíční holčičku.A taky znám v Želenicích ještě jednu úču -Lenku-ta je taky na mateřský,ale ta už by za pomluvení stála :rolling_eyes: ,no ale radši pst pst.A taky znám říďu...teda viděla jsem ho jen párkrát neb znám jeho dceru.Jsme se hodně kamarádili a ona se mnou dělala ten můj kroužek v DDM,ale bohužel jsem jí požádala o ukončení spolupráce dokud si nevyřeší svůj osobní život :unamused: .Tak se teď moc nekamarádíme......já jako nejsem zlá,ale už byla pro ty děcka vcelku nebezpečná neb se na jednej víkendovce pokusila zasebevraždt(samozřejmě jen jako,aby jsme jí litovali),což bylo pro mě naprosto neakceptovatelné a demoralizační hlavně pro ty děcka.Naštěstí se mi to podařilo před dětma ututlat s tim,že se jí udělalo špatně.No ale to prostě nemá obdoby že jo no.Jako je mi jí opravdu líto,že má problémy,ale co je moc to je moc.No a teď mi řekněte komu svěřit svoje dítě,že jo no.To fakt radši budu dělat sama kroužek aby Puclina měla kam chodit a snad si aj peďák dodělám,abych jí mohla učit nebo já nevim.Kde se teď hledaj dobří učitelé? :confused:
20. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám Maki fotky pěkný :sweat_smile: ..Se s tim stříháním roztrh pytel ,co?!Já sjem teda taky ošmikaná,ale nějak jsem tomu na chuť nepřišla si připadám taková helmózní :grinning: :grinning: :grinning: .Nějak to neumim nosit,takže už se zase pokoušim o nějaký ty mini culíky a tak no,ale tobě to moc sluší :wink: a věk teda nějak neodhadnu,abych pravdu řekla,tak se radši zdržím komentáře mladší-starší :grinning: ....prostě tak akorát :wink: .
20. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooo a Laro,tím se vysvětlujou moje zbytečné pokusy o spojení na skypu....dyž už ho teda zapnu a vy nikde,to mi mohlo bejt hned jasný,že se zas někde flákáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a stěhovala jsem se taky 5x a taky mi to bohatě stačilo :grinning: :grinning: :grinning: ,teď výhledově ještě jendou a snad tam shniju na hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning: .Já ti nevim Petrunko,že tě to stěhování tak baví?! :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,jo,stěhování je podstata mého žití :grinning: :grinning: .Mamce to párkát nevyšlo s chlapama a vždycky se stěhovala ona (my).A pak párkát i já sama..
20. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak Daneček vstal v půl sedmé a už zas spí,uvidíme jak dlouho :slight_smile:

Verčo, aha. Já si pamatuji, že jsi říkala, že učit půjdeš zas docela brzy, taky jsem si říkala, že to asi nebylo už TAK MOC brzy :grinning: Tak pozdravuj Tomku :slight_smile: Jinak se říká, že v roce mají dětičky zhruba trojnásobek porodní váhy.

Natt, držím palce u doktorky. Pak dej vědět.

Petrunko, ty jsi se tolikrát stěhovala? Téda! A bydlíš Na Vyhlídce 310? Tam jsem bydlela já ve 4. patře. Nad doktorkou je tuším Na Vyhlídce 309 a tam prodávali byt rodiče mojí kamarádky v předposledním patře.

Makinko, díky za popis. A na borůvky se tedy taky těším :slight_smile: My máme krosničku skoro jako Prin, ale ona má lepší, novější typ. Mám Deuter Kid Comfort II., prodávala mi ji Danča. Takže taky nic skladného. Ale známá má tu Manducu a je z ní úplně paf, jak je to prý úžasné.
21. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky poranku :slight_smile:

Patrunko, jse mv tesnem zavesu - stehovala jsem se 8x !!!! :grinning:

Bell, ne ne, tahle Petra opravdu neni na materske. Nepomlouvaly jsme ji tu ... :wink: my tady prece nikdy nikoho nepomlouvame, ne??? :sunglasses:

s tou vahou ... no, my jsme zacinali vysoko, tak ted musime byt taky vysoko - nevejdem se do tabulek ale z druhe strany - asi to ma chudak po mne :grinning: :grinning:

Hezky den, dite se probouzi, musim ho vysnorit do prace, aby me studenti nepomluvili :grinning:
21. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jeste jsem zapomnela napsat, ze jste strasne sikovni a opravdu smekam!!!!! :dizzy_face:
21. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Leni,bydlím v 308(předtím jsem bydlela 309,314,320)
Verčo,pozdravuj ve škole-zvláště Luďka,pokud ho potkáš :slight_smile:
My se chystáme na výlet autíčkem,tak snad se počasí nezkazí.Teď tu dítě stojí u okna a kouká na čisticí auta-máme tu dneska blokové čištění :grinning:
21. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to jsem ráda že ta Petra nejni ta Petra :grinning: :grinning: :grinning: aspoň se nemusim trápit,že bych třeba mohla vědět nějakej drb :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak děkujem za pochvalu..........v první chvíli jsem se musela zpětně podívat co,že jsem to psala,abych věděla zač to je :grinning: :grinning: :grinning: .Já jsem enem jako chtěla poćhválit manžu :grinning: ,kdyby to třebas čet no...ale on na to babský tlachání moc nejni,aby to tu pročítal,jen občas mi po očku jukne pře rameno u čeho že to tu vysedává :grinning: :grinning: :grinning: .
21. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vysedávám
21. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to je dobré, jak jsi měnila i paneláky v Bynově, kdyby aspoň čtvrti. A to tě baví měnit paneláky? :grinning:
21. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak poprvé marodíme s teplotama, o víkendu teploty až přes 39,2 v pondělí to kleslo na 38,7 ale pořád spala tak jsme v pondělí dorazily k doktorce a má zánět nosohltanu, a já to už nejspíš chytla taky, takže máme antibiotika, včera večer už bez vysokých teplot tak jsem ráda bylo to hrozný, ale naštěstí hodně pije a jí celkem dobře tak uvidíme, doufám že je to už za náma.

Petrunko, já se stěhovala 14x :zipper_mouth:
21. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek