• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell,diky za pochvalu.Ulehcim ti to-letos mi bude 39,fuj tajbl. :angry: :grinning:
Leni,asi poridime Manducu Maxovi k narozkam,Romanovi se to sice zda drahy,ale tak to proste je...a v bazaru je nesehnatelna.Jak velky mimi nosi ta tvoje kamaradka?
21. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dančo, teda chudinka malá :frowning2: No mně je vždy ouvej, když má Daneček tak vysoké horečky. Jak má nad 39, tak dělám zábaly a k tomu dávám i sirupy po 3 hodinách. V nemocnici měl čtyřicítky od neděle do čtvrtka, to bylo fakt hnusný. Tak hlavně, že je líp a antibiotika zabrala. A ta máš taky antibiotika? Já jsem tehdy zánět dýchacích cest taky odmarodila s Danem a antibiotika jsme měli doma všichni tři.

Makinko, ona krosna taky není levná záležitost, když se kupuje nová, takže bych do té Manducy investovala. Moje kamarádka nosí mimi, co se narodilo loni v červenci a tu Manducu má taky čerstvě až teď a chválí ji.
21. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, já kojím, takže smůla u mě antibiotika nehrozí, jsem na kloktadle, a cucám Propolki, obojí přírodní. Leni a mudra říkala že díky kojení u ní není tak hrozný průběh, má otok v krku, ale bez rýmy i kašle sice není ještě vyhráno ale dr myslí že to bude dobrý kdyby se to zhoršilo musíme znova k doktorce, jinak o víkendu dobere antibiotika.
21. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je,chudacek Vendulinka.Tak at je brzy v pohode!
Leni,pekne se to prodrazi,ja vim..Ale asi se potom da dobre prodat,ja shanela nejakou pouzitou po jednom diteti a narazela jsem vsude jen na inzeraty "koupim..."Takze do ni pujdu s tim,ze minimalne za pulku ji tak za rok,dva prodam.
21. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, to je vlastně pravda. Tak to je mi tě líto. Já si myslím, že jestli už je Vendulce lépe, tak už to bude dobré. Držím palce, ať to tak je.

Maki, určitě bys ji prodala.

Jinak od 1. května už bude jezdit lodička do Hřenska a zpět. Takže my určitě vyrazíme. Ve všední dny bude jezdit tam v 10 ráno a zpět ve 14 hodin. O víkendu bude jezdit tam v 9 a ve 13 a zpět v 10:30 a 15:30 :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Petrunko, Luda se tam mihnul, ale pry jsou nemocni, tak se od nas drzel daaaaaale a tedy nevedela bych od koho ho mam pozdravit :slight_smile:

Leni, diky za dlasi kulturni tip - ty tu cestovku proste nezapres :wink:

Terez, mohly bychom se domluvit na pristi tyden... tento mam nejak proad neco!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak my jsme dneska výletili-pěkně jsme se projeli a prošli-dojeli jsme do Jablonného v Podještědí.
Dančo,to je mi líto,že marodíte,tak ať je líp!No,trumfla jsi mě se stěhováním... :grinning:
Verčo,já ten pozdrav myslela spíš symbolicky.Ale jinak jsem jeho spolužačka Petra(ta s dítětem,jelikož jsme byly dvě Petry) :grinning:
21. dub 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, vsak jo :slight_smile: V Jablonnem je ot moc hezke, jezdime tam obcas z chalupy, taky na hrad L"emberk, ten je kousek dal na Liberec a maji to tam moc pekne udelane... - myslim tu prohlidku.

My byli odpolko tajdat - tedy ve stinu je docela zima a fouka studeny vitr!!!! :fearful:
21. dub 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík ve spolek :slight_smile: :wink:

Tak jsme se dnes vrátila až po 16h!!!Ráno u ségry,pak jsme spolu courly po městě,pravda ve stínu nic moc :confounded:
Pak sraz s mamkou v Želenicích,obídek v Nautillusu,pro Jiříka do školy na hřiště v Želenicích a hurá domů.Kristík od včera docela papá,vidí lžičku a otvírá pusinku :slight_smile:

Jdu nahnat Jiříka domů,staví si bunkr :sunglasses: V sobotu asi vyrazíme do Tisých skal,manžel jede na burzu na Kladno,tak já s dětma půjdu na výlet,jsem ráda,že Kristík v šátku vydrží a tam je hezky,lavičky,dá se kde nakojit,přebalit :slight_smile:

ryangi ať jste brzy fit :slight_smile: Teda a tolikrát ses stěhovala?? :grinning:

Verčo jo příští týden najdeme nějaký den :wink: já mám taky denně něco....
21. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to bysme mohli na vylet.Dokonce tam jezdi muj spoluzak! :grinning:
21. dub 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Lemberk jsme taky chtěli,tak snad příště.Chtěli jsme se ve Sloupu podívat na skalní hrad,ale bylo zavřeno-do května mají jen o víkendech:frowning2:
21. dub 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera na kontrole v 18ti měsících máme 9,2kg a 77 cm, Veroniko, až se přestaneš smát, tak myslím, že takhle nějak pak vznikají ty normo-průměry :wink:

To stěhování holky vám nezávidim, já 2x a bylo to na palici!

Rya, tobě i malá brzké uzdravení!

Pelec lepší, ale stejně ho nijak zvlášť nemiluju, hajzlíka :rolling_eyes:

Mějte se všechny krásně, pa!
21. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Leniku,
v Ketofu pokračujem v létě na krev a pak se uvidí,ale jinak prej uplně v pořádku :wink: ,lodičkou jsme byli když jsem byla tehule :wink: a supr,došli jsme až do Sutězek,tak taky lodičkama :wink:

Dančo,
14 krát,no nekecej :unamused: ,jinak jak je??????snad to bude brzy pryč :wink:

pbauer,
nezávidim..........jsem to psala drobek :wink:

petrunka,
tak už dračíš????????tak znáš taky z toho vašeho krámku,kde brigádničíš Janču z Březin :wink:

terez,
jsem te videla neseš malého v Tescu :wink:

taky jsem trochu sundala vlasy,ale ne moc,bojim se o dýlku,ale ulevilo se mi :wink:

tak dobrou pááááááááááá
21. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak my razíme do Rákosníčka a na prochajdu s kamarádkami.

Maki, to víš že jo, už jsem se bavila i s Prin, že bychom tam vyrazily :slight_smile:

Natt, my to máme asi tak stejné. Taky dobrat ty 4 lahvičky a pak na krev a uvidí se, jak dál.
22. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dneska nás asi čeká další hezký den.Takže vyrážíme na další výlet.
Natt-jestli dračím?Nevím,ale snažím se.Stále se mi vloudí nějaká chyba,ale jedu :grinning: .Nějak nevím,jakou Janču máš na mysli... :unamused:
22. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme doma (od pondělka od večera), včera jsem vyprala a pověsila 3 pračky :confused: a ještě to není všechno, dnes už je Ondra ve školce a hned po o jdem na logopedii, taky by odpolko mělo být auto hotový, jsem zvědavá na tu pálku (předběžný odhad je 25 tis. :confounded: ), včéra jsem si vyzvedávala u Lorenců ušité závěsy do obýváku, to byla taky pálka, ale jsou fakt krásný-jen je mít kam pověsit. Dočítat zatím nestíhám, tak vás všechny zdravím!
22. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsme byly dneska u dr. Vendulka má alergii na antibiotika Ospen, osypala se ale jiná jsme nedostala už jí je mnohem lépe, teď má brát Fenistil na tu alergii a když jí bude dobře tak na kontrolu už nemusíme a půjdeme až v květnu na 10měs.

Natt fakt 14x a ještě jednou nás to čeká a doufám že už naposledy. :slight_smile:

Dneska jdu konečně mezi lidi, Vendulka bude s tatínkem doma a já jdu do zoo na kroužek, doufám že mi jich nepřijde všech 8, půlka by stačila :sweat_smile:

Tak pá a užijte hezký slunečný den
22. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: :wink:

Dnešní noc opět ve znamení pláče :frowning2: slintá,je nevrlý,byly jsme v Bělásku,pak u babiček,teď spí a já ho musím chtě nechtě vzbudit a jet pro Jiříka,přes den toho taky moc nenaspal...to jsou tak půl hoďky a hotovo!!!Večer má tendenci usnout tak kolem 18.30h stačí mu 15min a pak juchá do 21h a déle!!Já už nevím jak na něj....

Natt jj měla jsem ho v šátku :slight_smile: někdy je v poho jindy pláče,ale on je nespokojený i v kočáru.... :frowning2: když má svou chvilku!
22. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak jsme dneska výletili -byli jsme v Úštěku.Mětečko pěkný,trochu jsme se prošli,najedli.Pak jsme jeli na Ostré,tam jsme vylezli a kochali se výhledem-fakt krása.
22. dub 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo, tak to teda koukám. Tak maličká a už alergie na léky. Tak snad to budou jediné léky, které jí takovou reakci vyvolají. Jsem ráda, že je jí lépe. My jdeme na 10 měsíční prohlídku zítra ráno.
22. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
a kam???????? :wink: ,ježiš no nekecej,nevím jak by mi lečili Šimonka bez atb :unamused: ,tak snad to malá zvládne :wink:

Terez,
to je mazec v Dc vid,jsme se dneska míjeli na křižovatce,jak je stále zasekáno,koukala jsi jestli se vejdeš mezi me a autobus,odbočovala jsi na horu na Bynov :wink:

petrunko,
no teda prej nejdračíš.....to jsi šikulka :wink: ,Janu myslim z Březin :wink:
22. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

PetoB :grinning: :grinning: :grinning: - uz ted by Petik Dorotku unesl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A to mu v patek bude pul rokuuuuuuu :grinning: Tak ja vim, stacilo...!!!

Natt, to rikam porad, ze ty jsi desna spionka!!! :slight_smile:

Laro, ahooooooj...

Ryangi, to je mi lito, ze Vendulka ma uz takhle brzy alergii na ATB... Ale hlavne, ze uz ji je lip.

Ja mela dneska fofry - rano na skok u kamaradky - je to k ni prochajda pul hodky sviznou chuzi pres kopec, tam jsme poklabosily s miminky, pak jsem svihala zpatky, za hodku me vyzvedl tata jeli jsme do restaurace na obidek s ex- tchyni /mela 70-tiny) a mymi rodici a Petikem, tata nas hodil zas domu, my se nakojili a sli jsme ven a vratili se na koupani...
Doma bordel, ale pohoda
V restauraci Petik sedel v jidelni zidlicce od Chicca - fakt SUPER!!! Tak jsem se divala, jakou tedy vlastne poridim, neb svagrova mi sice slibila jejich zidlicku pujcit, ale je schopna mi ji dodat tak za mesic, ale ja uz bych asi taky pomalu zacala vyhledove s prikrmy... A ta zidlicka se mi fakticky moooc libila!!! :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko maminy :slight_smile: :slight_smile:

ryangi alergie to je síla,jak píše Leník snad to bude první a poslední zkušenost!!V dnešní době to je hrozný...

Natt o DC a jěždění ani nemluvím.. :angry: a to jsi dobrá,že se všimneš kdo je v autě :wink: já nevidím ani když na mě někdo mává :grinning: tak že ze mě známý mají dost :grinning: Kdybych jezdit nemusela tak nejezdím,ale vše mám na knop,včera jsme z domu jely pozdě do školy pro Jiříka pak na palvčo do Vojanovky.

Dnes jdeme večer ke tchýni včera měla narozky a dnes její muž,tak musím vyzvednout Jiříka dřív z Lidušky,večer už bývá Kristík protivný,ale holt to musíme nějak zvládnout když nás pozvali.

Peťo Vy si tedy užíváte těch výletů!!To už musíš být vyjěžděná řidička :wink: :wink:

Hezký den všem i když nám dnes asi trochu proprší,bléééé!!Na to teplo se zvyká lépe :wink:
23. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Terez-jestli jsem vyježděná nevím,pořád nějaký chyby dělám,chce to ještě čas.Výlety si užíváme,je to pohodička.A se Šímou i sranda,má občas vtipný průpovídky :grinning:
Já se snažím po městě teď moc nejezdit,je to o nervy-ale zase můžu trénovat rozjezdy v kolonách :slight_smile:
Natt-ale já stejně nevím,koho myslíš,o žádný Janě z Březin nevím.Nevybavuju si,že bych někoho takovýho znala :frowning2:
23. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

tak v 10 měsících má Daneček 8,8 kg a 74 cm, obvod paličky 46 cm. :slight_smile:
23. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni tak to je hezký :wink: :slight_smile: :wink: prostě je Daneček tak akorát.
23. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já si taky myslím, že je to akorát. Já jsem hlavně ráda, že není nějak moc hubený, jak nám shodil v nemocnici. Krásně to dohnal a baští teda pořád pořád a rád. Sice mixované, ale to nevadí.
23. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně Leni to neřeš,hlavně že něco... :wink: Kristík už si taky pomalu zvyká a na lžičku sám otvírá pusu,teď mu vařím brambor+brokolici.Včera měl pohankovou lámanku+kuřecí maso+mrkev a docela to do něj "hučelo" :wink:
23. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře, že už to Kristíkovi tak jde. Daneček brokolici a pak ještě růžičkovou kapustu strašně miluje. Pohanka ho moc nenadchla.
23. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
IP :sunglasses:
23. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek