• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Brrrrrr, to je zzzzima, co???
Vas to zahnalo za kamna... ze tu nejste :grinning:

My byli odpolko zase venku a Petik byl nejaky studeny, tak jsem na kocar jeste natahla plastenku, aby na nej nefoukalo - a hned to bylo lepsi... :wink:
23. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravim ve spolek.........no my jsme porád skorem venku a kdyz né,tak si musíme porád hrát :grinning:.Ale musím se prásknout,ze me dneska vyhmátla Prin v rossmanu,kdyz jsem zrovna shánla pytle na odpadky :sweat_smile:.A ted koukám,~e mi blbne klávesnice a nejak celej pc,chjo._Tak já jdu zjistovat,co se zasejc deje,dobrou :rolling_eyes: .
23. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile: :wink:

Včera byla oslava u tchýně,tak jsme tam na skok byli,večer na 19h přijel pojišťovák,odcházel ve 21h.Kristík usnul unavenej říkám si paráda,bude snad v noci pohoda,probudil se už ve 22.40h a celou noc se budil,brečel,furt u prsa,já byla grogy....

snad dnes bude už teplejší den :slight_smile:
24. dub 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Snad bude dneska líp,chystáme se po obědě na hřiště k Poliklinice.Zatím to vypadá,že půjdu sama-nechcete se někdo přidat?
Terez-Tvým Jirkům vše nej k svátku :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko - vypada to, ze fakt bude hezky.
My se chystame uz dopolko odjet na chalupu, jupiiii!!!
Dneska je Petikovi pul roku - strasne to utika. Je mi uplne smutno, ze uz to je moje posledni miminko a takhle to leti...

Preji vam vsem krasny vikend, hezke pocasi a pohodu s detickama...
24. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den,

my jsme se dneska chystali do města, ale asi to ruším, protože jsme v noci vstávali po půlhodinách (Nebyl úplněk?) a Daneček měl rýmu a 38,5. Dneska se drží na 38,2 v zadečku od rána, tak zatím léky nedávám. Takže zas funguje na stoptussinu a měříme. Ven byste ho asi nebrali, co? Ach jo :frowning2:
24. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, uplnek nebyl, zitra je nov... Ja byhc ho hlavne s tou teplotkou nebrala na slunicko... Ach jo, az je kulkisek brzy OK.
24. dub 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No šli bychom až ve 14 hodin a máme deštníček na kočárku... já prostě nevím. Volala jsem mamce a ta mi říkala, ať ho nenechávám doma, ale vezmu na vzduch.
24. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,
me taky dr řikala na vzduch..........neboj klidne jdi :wink: ,máš deštník a pokud ho nevystavíš slunci,tak myslim v poho :wink:
24. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nene, slunci ho vystavovat nebudu :slight_smile: Už spí dvě a půl hodiny, tak až se probudí, změřím ho.
24. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
my dnes z alerga máme špatné zprávy, máme prokázanou alergii na vaječný bílek, tak teď pátrám kde se dá, jak s tím žít, jak upravit byt pro alergický dítě, co vařit, aby se to nerozvinulo do něčeho dalšího, před čímž mě dr varovala, ach jo.....
24. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo,
tak to mě moc mrzí :frowning2: Musíš fakt i upravovat byt? Toho se bojím, kdyby jsme to měli tak daleko, ale co by se dalo dělat...Normálně jsem teď zjistila, že Jardovi pomáhá to zázračné vajíčko od Oriflame! Zkoušela jsem to teda zatím na jeden flíček, ale zdá se mi že jo! Ještě to zkouším na větší :confused:
24. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauer,
no nelcej a co to vlastně znamená????????? :frowning2:

leniku,
tak co je????????ve meste jsi asi nebyla,zas jsem potkala tu tvou kamarádku,ale bez tebe s tim oranžovym deštníkem,já ji znám,ale nevím odkud :wink:

prin,
jaké zázračné vajíčko?????????

holky kde jste?????????
24. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Opět jsme se budili, možná zoubky, možná nachlazení. Každopádně v noci teplota 38,2, ale v zadečku, tak to není tak hrozné. Od rána chrchlák a rýma.

Pbauer, tak o téhle alergii jsem ještě neslyšela. Co to všechno obnáší? Už jsi něco objevila? A dá se té alergie nějak zbavit nebo je to prostě napořád? Držím palce, ať to zvládnete v pohodě.

Prin, dám ti vědět, až to bude v akci, my budeme ty "vajíčka" taky objednávat.

Natt, ta kamarádka dělala kadeřnici v Křížovce, tak jestli ji neznáš odtamtud... A včera jsem byla venku s jinou kámoškou a šly jsem po 15:00 od Mírového náměstí přes město na Starák. Jinak zázračné vajíčko je vlastně zázračný kelímek od Oriflame. Je to takový pidi krémíček, který obsahuje jen přírodní výtažky a včelí vosk a je to na odřeniny, opary, různé ranky, na lokty, na kůžičku kolem nehtů... no a my jsme objevili, že to bezvadně funguje i na ekzémy a to i tam, kde nezabírá prostě už nic.
25. dub 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
Petruš,to je fakt hrozný-Já se něčeho podobnýho obávám.Jsem sama alegrička(i když jen lehká),a mám i další dědičný poruchy-srdeční vada(opět malinká)..A vím,jak se mnou mamka celý dětství chodila po doktorech:frowning2:.Šimonek zatím vypadá naprosto zdravě,ale stejně ho pořád sleduju.
Jo a máme problém.Druhou noc nechtěl Šimonek usnout sám v pokojíku a pak se vzbudil okolo desáté a brečel.Prý se tam bojí,že tam je strašidlo.Ptali jsme se kde,a ukazovali mu,že ho vyháníme.Jenže je hodně tvrdohlavej,takže si dál mlel svoje,že tam je.Je to prý moucha strašidlo(docela se létajícího hmyzu bojí).Už nevím,co dělat.Nechci ho brát k nám do postele,to bychom se ho nezbavili.A já byla tak ráda,že si konečně zvyl na velkou postel a spaní v pokojíku celou noc..
25. dub 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunko,
a nepomohlo by kdyby jsi mu nechala malinké světýlko, nevím, ale slyšela jsem o tom, že to někdy pomáhá :confused:

No nic, my deme zase na zahradu, je hezky, tak co doma! Tak papa a hezký víkend :sunglasses:
25. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Petrunko, neboj se. Kdybych se měla bát kvůli všemu, co u nás v rodině bylo, tak ani radši nemám dítě :frowning2: Hlavu vzhůru, Šíma je a bude zdravej jako řípa! :wink: A co mu kvůli tomu strašidlu nechat rozsvícenou lampičku. Já jsem se taky jako malá strašně bála a naši mi do pokoje dali takovou tlumenou lampičku, byl to vlastně jakoby lampion a svítil barevně. Sledovala jsem světýlka na stropě a usínala u toho. Kupte nějakou úsporku, ať to klidně svítí celou noc, než si zvykne. A máš vzkaz v IP.
25. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky.O nějaký noční lampičce jsme mluvili,zkusíme to.Uvidíme dneska večer.manža jde na noční,tak na to budu sama.Ono je to o to horší,že nejdřív brečí normálně,ale po chvíli už schválně.Prostě ze sebe tlačí vzlyky-prostě chci brečet-tak to říká.Tohle teď používá vždycky,když se mu něco nelíbí,nebo si chce něco vynutit.A to je pak těžký ho uklidňovat,když vidím,že to schválně sabotuje.
25. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Petru, nám se kluci taky "bojí tmy", tak mají hodně tlumenou lampu, kterou zhasínáme, až jdeme spát, v Norsku někdy musíme nechávat i pootevřený dveře, aby nás Ondra slyšel (Macek většinou už spí). A s tím brečením...to taky dělají, hlavně Macek, vzteká, se, žřve, já mu říkam, ať přestane a nebrečí...a on že "ale já sci blečet!". Tak mu řeknu, ať si brečí, když chce, ale že já to nechci poslouchat a že půjdu pryč a že až bude chtít mě a nebude chtít brečet, tak ať přijde. Obvykle za chvilku přestane.
Jo, a jak jsem se zběžně koukala zpátky, jak se tu řešily ty kočárky pro kluky... Ondra si ho taky zoufale přál, tak ho dostal k druhým narozkám (golčáček a tmavomodrej s medvědama), vozil na něm všechno možný od aut přes kostky, nakradenou zeleninu (cibule, brambory, prostě co mi sebral při vaření) až po plyšáky. Dokonce to byl jediný způsob, jak ho udržet na zimáku, když jsem se chtěla dívat na hokej. Všichni ostatní hokejističtí synkové buď fandili, nebo v přilehlé tělocvičně proháněli tenisáky uřezanýma hokejkama, jen náš kluk vozil kolem dokola mantinelu autíčko v kočárku. Zdendovi se sice smáli, ale nám to bylo fuk. Macek pak ten golfáček objevil a taky v něm vozí všechno možný včetně sebe - nutí Ondru, aby ho vozil - ale nelpí na něm tolik, jako Ondra. Tož tak.
25. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Laro,já mu taky říkám,že to nechci poslouchat a půjdu pryč,ale on většinou začne ječet ještě víc.Jakmile odejdu,tak huláká úplně zoufale.Snad ho to přejde,protože manža je měkejš a tohle nezvládá.Nedřív ho uklidňuje a čím dál víc se rozčiluje,až nakonec musí odejít a uklidňování je na mně :angry: .
Představa chlapečka vozícího na zimáku kočárek okolo mantinelu mě fakt pobavila :grinning: .Říkala jsem to Martinovi,ale stejně zatvrzele kočárek odmítá..
25. dub 2009 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás byly odpoledne horečky, trochu průjmik, rýma a chrchlák. Tak jsme vypadli od našich ze zahrady domů, dostal panadol a od 17 hodin nepřetržitě spí. Naposledy jedl ve čtyři odpoledne přesnídávku a ani na jídlo se nevzbudí, pidižvík. Uvidíme, jak bude. Teď jsem na něj sahala a nezdá se mi horkej.

Petrunko, o tom případu jsem už slyšela. Ta rodička předloni, to byla moje kamarádka. A tohle je takové divné. Holky, co jste měly císaře, dávaly vám nějakou hřející dečku??? Mně teda ne, leda by mi jí dali na sále, než jsem se pak probudila, o čemž pochybuju. Nevím, asi to nedávají všem. Každopádně je mi paní moc líto.
25. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně je jí taky líto.Až mi z toho běhá mráz po zádech... :frowning2:
Dala jsem další dvě fotky do alba.
25. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,ať je daníkovi dobře a oba se vyspíte :slight_smile: .U nás mám rýmu já,Šíma vypadá zatím odolnej,snad to vydrží.
25. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak to je síla.........s tou pani.....pak mam jit rodit znovu,takhle mám druza a jeste tohle :angry: ,ty jo by me zajímalokdo to delal,jinak o té deččce jsem taky neslyšela a říct nemuzu,když jsem rodila normálně,po druhý bych mela mít císař,já to snad jeste jednou odrodim normálně :wink:

petrunko,
jj segra taky dává malé takové to svetýlko k posteli na baterky :wink: ,já se taky bála,taky jsem chtela mít pootevřené dveře,tak snad to nejak vykoumáš :wink: ,dneska Šimon jezdil s autíčkem,jindy s tim kočárkem,at si jezdí

dnes jsme byli v zoo Liberci,tam snad byla pulka Děčína :wink:

Leniku,
jj to je ono,otamtud :wink: ,třeba zoubky,Šimon si taky rve pořád ruce do pusy,nevim co by mu mohlo lézt,kdy už skoro koukaj všechny,ale ne uplne,tak asi dorustaj,snad to bude jen nejaká maličkost

lara,
sláva........taky máte kočárek :grinning:

no vy jste holky šikulky zázračné vajíčko,kam se hrabou doktoři :wink: ,kolik to stojí?????????
25. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt, já myslím, že zuby ne, má k tomu rýmu a hodně kašle.

Ten zázračný kelímek stojí normálně kolem 200 Kč, ale občas bývá v akci, nedávno byl za 89 Kč.
25. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,at je zitra lip!
My dneska slavili 1.narozeniny Tomaska od kamaradky Radka,prijdala jsem par fotek.Bylo to hezky. :slight_smile: Je krasny pocasi,tak to se to slavi nä zahradce u grilu s pivinkem... :grinning:
25. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, díky :slight_smile: Fotky jsou moc hezké, Maxovi to sluší v nákupním vozíku. Škoda, že Daneček v hypermarketu nevydrží ani pár minut. Ale třeba ho to přejde a bude s maminkou nakupovat.
25. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,kde jste?
Mydneska byli na obídku u tchána.Pak jsme vyrazili na výlet.Dojeli jsme do Sloupu a tentokrát byl skalní hrad otevřený,tak jsme si tam vyšlápli.Já čekala něco malýho a on je to docela velkej prostor... :slight_smile: Moc se mi tam líbilo,pěknej výhled,nahoře upravený cesty....Pak se dole pod hradem projel Šimonek na poníkovi,dali jsme si sváču a jeli domů.Nahoře to teda dost fučelo,ale jinak pěknej výlet.
26. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

My jsme byli cely vikend na chalupe - bylo to super.
Jsme tak vyvetrani, ze za chvili asi pujdu taky spat...
Pridala jsem pat fotek - zacali jsme s prikrmy.

O te pani uz jsem slysela v breznu - pry kvuli ni volali doktory z Prahy, ti snad udajne prileteli vrtulnikem na konsilium... Chudinka, je mi ji moc lito a pokud je jeji ochrnuti nevratne, tak to je tedy priserne.
Moje znama zemrela vloni v cervnu v Teplicich po porodu dvojcatek - holky, je to proste strasne.... :frowning2:
26. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek