• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno, tak jsme marodní. Za chvíli mažeme k doktorce. Asi průdušky. Chrchlá hrozně, do toho rýma a sípe. Nás už doma taky bolí v krku, takže opět veselo :-/

Petrunko, Sloup miluju, jezdívala jsem tam na ŠVP :grinning: Spávali jsme v té velké budově, jak je u těch poníků. A hrad je pěkný, aspoň ty útržky si odtamtud z dětství pamatuji.

Verčo, tak to jste si to parádně užili. To je dobře. Petříkovi to s první lžičkou okolo celo papulky moc sluší. Vypadá to, že se ani neksichtil, viď? No on rád papá, tak to je dobře :slight_smile: A fotka "Můj brácha má prima bráchu" taky nemá chybu. Sluší jim to spolu. O té paní, co je v Praze v nemocnici, jsem slyšela, že má šanci to rozhýbat, jen to asi bude chtít dlouhodobé rehabilitace. Ale šance tam prý je.
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
moc pěkné fotky!

Leni,
děkuju moc za přání:sweat_smile:
moc mě mrzí že jste zase nemocní! Asi to vypadá, že nedochodíte jeskyni co?
27. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, asi ne, uvidíme, jak dneska dopadneme. Každopádně by podle mě měli lidem ty nedochozené hodiny na permice vyplatit. Bohužel to tak ale nebude :frowning2:
27. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je mi lito, ze zase stonate... :frowning2:

Prin, dekuju :wink:
27. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme antibiotika (Augmentin DUO) :frowning2: Tak snad zaberou brzy a bude klid. Doktorka mu brala krev z prstíku a při hodnotě 7-8 je to prý v normálu, při hodnotě 12-13 je to tak na hraně a Daneček má 38 :frowning2:
27. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
teď jsme tě viděli jak jsi šla kolem lékárny v Boleticích, zrovna jsme jeli z města.
A co to znamená ty hodnoty?
27. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to znamená nějakou výši toho bakteriálního zánětu nebo co. No já jsem si ráno v lékárně objednávala dudlík na měření teploty, abychom to měli v noci snazší, tak jsem si pro něj šla. Sbalila jsem nemocné dítě do kočáru, zaplatili za dudlík 178 Kč, přijdu domů a ten debilní teploměr nejde zapnout a v lékárně už samozřejmě zavřeno. Jsem tak nas...!!!
27. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ti věřím! :angry: A v lékárně šel?
27. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leniku,
ty jsme meli taky,neboj brzy zaberou :wink: ,dudlík k naštvání :angry: ,tu krev z prstíku už nám brali 3 jen jednou zvýšené :frowning2:

verčo,
slavili jste pul rok????jééééé hezký :wink:

petrunko,
tak prej nedračim.........dračíš jako blázen-šikulka :wink:
27. dub 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, já ho tam ani nezkoušela, ono je to navíc zabalené napevno v plastovém obalu. A mně teda fakt ani nenapadlo, že by novej teploměr nešel ani zapnout. Tak Tomáš přivezl nový od Canpol Babies a ten krásně funguje. Ale v jiné lékárně mu taky řekli, že ho nejdřív musí zaplatit a pak to teprve otevřít a vyzkoušet a kdyby byl špatnej, tak to může reklamovat a dostane novej.

Natt, no snad jo. Naštěstí (a teď to zaklepu) druhý den nemá horečky, ale jen tu zvýšenou teplotu. Ale když ho chytne kašel, tak se úplně dáví. Tak hlavně ať se to už nezhoršuje a je jen líp. Tu krev z prstíku Daneček zvládl úplně v pohodě, jemu asi víc vadí blbý poslech průdušek :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak at se Danecek da brzy do poradku,chudinka malej.Kasel je hnusnej,taky chrchlam,uz docela dlouho,hlavne vecer.
Dala jsem foto z dneska,ze zahrady.
27. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

Maki hezké fotecky, taky jsme denaska byly na zahrádce ale u kamarádky, Vendulce se to moc líbilo. :slight_smile:

Leni tak brzké uzdravení, u nás uz je dobre, tak to musím zaklepat. :wink:

Jo nejdou mi psát hácky :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, koukám, že mám mezi vámi pár známých - zdravím Verču, Péťu B., Kami, Makinku :slight_smile: - tak jestli by to ostatním nevadilo, přidala bych se sem na pokec taky... Stejně mě tu tak trochu už znáte. Jsem maminka Rostíka a ležela jsem v porodnici na pokoji se švagruší Bellatrix...:grinning:
Někdo se tady zajímal, kdo operoval tu paní, co leží na áru v Praze, tak to můžu odpovědět, páč ta paní je sestra mojí kolegyně. Císaře i následnou operaci jí dělala Žáková. :frowning2:
Leni, my máme doma taky ten teploměr v dudlíku, problém je, že Rostík moc dudlíček nechce. :confounded:
27. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybka013,
ahojky.........no to jsem si mohla myslet,že to byla ona :angry: ,mám dost,jeden pruser za druhym :angry: :angry: ,to mi řekněte,jak muze být jeste primářkou :angry: ,přesně to je ono,že si nikdo nestežuje a je rád,že to přežil,jaž takž ve zdraví,komplikace a porod nepočítám :angry: a nežene to dál :angry: ,jsem se zas vytočila

fotečky krásný,ty deti hrozně rychle rostou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
holky, díky moc za přání k uzdravení. Nevím, ale myslím si, že jsme šli k doktorce včas. Zdá se mi o něco lepší.

Maki, to jsou pěkné fotky. A jak dlouho jsme na to jaro a rozkvetlou louku čekaly, co? Super fotka, jak se Max válí v kytkách a směje se na celý kolo. Je to smíšek :slight_smile:

Rybko ahoj :slight_smile: Díky za info o dudlíku. Já jsem ho už zkusila a to měření trvá asi 3-5 minut. Když má hravou náladu, tak by si dudlíka bral z pusy do ruky a prohlížel si ho, ale když je napůl unavený a dám mu do ruky něco jiného, tak v pohodě změříme. A je kupodivu přesný, aspoň podle toho, jak jsem to porovnávala s rychloběžkou. Tak jsem ráda.

Co se týče Žákové, tak mám takové rozporuplné názory. Moje mamka měla nějaké problémy a jedině Žáková si všimla, že je za 5 minut dvanáct a hned ji v pořádku odoperovala. Tak za to jsem jí vděčná. Ale co se to děje v té porodnici, to netuším. Těžko říct, co se tam stalo, ale je toho už fakt nějak hodně a zajímavé je, že vždy kolem ní. Každopádně se to určitě prošetří a jsem zvědavá na výsledek. A jsem si jistá, že u porodu bych ji nechtěla. I kdyby náhodou za nic nemohla, tak mojí důvěru k ní to teda nabouralo solidně.
28. dub 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
jj jasně........s mym štěstím ji chytnu i druhého porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........jj jasný,nekdo si zas stěžuje na jiné doktory,ale to bude tim,že jsem si tim prošla sama a co pruser to ona,to se mi zdá taky nejaké divné :angry:
to je dobře,že je Daníkovi líp :wink:

hezký den,me dneska čeká dědický řízení po tátovi :frowning2:
28. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zase po pár dnech zdravím, je o děs, teď se k PC skoro vubec nedostanu.
Hlavně zdravím novou maminu!
My jsme taky zase marod, co jsme se vrátili z Jihlavy, tak už kluci zase měli rýmu a mají ji pořád, Macek navíc začal přes noc děsivě kašlat (Ondra pokuckával tu minulou noc, ale už je zase jen s nudlí u nosu), tak ho beru k doktorce. Je to děs. Za ty necelý dva měsíce, co jsme tady, byli kluci zdraví jen ten první týden a pak asi 10 dní kolem Velikonoc. Asi taky nechám vzít krev na tu imunitu, už mi to fakt nepřijde normální. Navíc jak je pěkně, doma je prostě neudržím, Ondra lítá celý den po zahradě s balónem, Macek za ním...
Jinak tedy v pátek jsme "zkoušeli" opravený auto a jeli do Olympie (mám dvě nový podprdy( páč ty dosavadní můžu vyházet, jaksi mi po dětech odešlo poprsí) a Ondra kopačky), v sobotu jsme měli "gárdenpárty", slavili jsme dědovy a bratránkovy narozky, v sobotu jsme jeli ke známým na návštěvu (od září bydlí v novém domě a my tam ještě nebyli, taky mají "nové" mimino), takže opět grilování...a včera jsem ráno vytáhla ségru zase na koníky, paráda.
Co se zdejší (a českých vůbec) porodnic týká, tak jsem fakt ráda, že jsem rodila v Norsku. A nejde ani tak o ty prů...ery, to se asi semtam stane i tam, jde mi hlavně o přístup.
28. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, promiň, asi mi to uniklo. Vy už se snažíte o druhé mimi? :wink: A do toho dědického řízení ti přeji hodně sil.

Laro, tak koukám, že se to s vámi taky pěkně veze. Tak pak dej vědět, jak jste dopadli u doktorky. Mně lékárnice včera říkala, že to ani nemusí být imunitou, ale prostě v tomhle počasí, kdy se to střídá, se bacilům hodně daří. Ale být tebou, tak tu krev nechám vzít. Vždyť za to nic nedáš, aspoň budeš vědět.
28. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko - tedy dopoledne, dnes se mi to nejak vymyka :grinning:

Leni, to je mi lito, zeuz zase marodite, snad jsi to podchytila vcas a bude to OK. Drzime palecky a posilame Daneckovi pohlazenicko.

Rybko, vitej :slight_smile:

Natt, no jo, slavili jsme pulrok a prijde mi, ze to fakt desne leti...!!!

Jinak se Zakovou osobni zkusenost nemam, jen to, ze mi 2 lekari doporucili planovane porodit cisarem o 2 tydny driv a Zaverka mi to skoro orzmlouval a kdyz sel tedy nakonec za Zakovou pro pozehnani, tak se pomalu modlil, Asi tam holka vladne tvrdou rukou...
28. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, díky moc. No je mu líp bych řekla, tak to bude určitě dobré cobydup :slight_smile: Teď spinká. A co vím, tak Žáková absolutně odmítá císařské řezy. Radši ženské trápí 8 hodin (kámošku) i déle na sále, jen aby nešla dělat císaře. Buď jí tam vysílené zkolabujou, jak to bylo teď naposledy u té paní nebo se prostě po těch x hodinách rozhodne, že teda toho císaře jooo. Údajně i doktorům říká, ať dělají císaře co nejméně, protože jich mají statisticky už moc.
28. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku....
díky.........ne ne zatim ne,vubec se do toho nehrmu potom co jsem si prořžila,ale nechci aby byl sám a hold to budu muset podstoupit znova,ale teda fakt nerada........ :unamused: ,mimi klidně,přežila jsem jedno uřvaný rok dítě,přežiju jeste jedno,ale ten porod..........do toho se mi fakt nechce,a tvrdili mi císař,když to slyšim,tak nevim...

laro,
taky si užíváte.........Šimon taky pořád rýmuje,ale připadá mi to z tech pilů :unamused: ,na alergu řikala,že je v poho,tak nevim :confounded:

zatim pááááááááááá
28. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau Rybko!!! :grinning:
No,to je polizanice s tou primarkou,presne se potvrdilo,co tu uz davno vsichni vedi,ze? :angry: Muj kamarad ma na sestinedeli manzelku,zrovna slouzila,kdyz se ta pani zhorsila,maji tam pry vsichni nervy na pochodu... :unamused:
Leni,to je fajn,ze je Danikovi lip!
28. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak já Žákovou taky nemusím, ikdyž mě nerodila. Ale zase kdoví jak to bylo, třeba by to tak dopadlo kdekoliv, třeba se fakt nedalo nic dělat, no nevím,ale každopádně je to tragédie :frowning2:

Tak jsme dali včera Jardovi k svátku takové parádní skládací kostičky, tak furt skládá a staví, no zabaví se u toho suprově :sweat_smile:

Vítám rybku! :sweat_smile:

holky,co se zase děje, že marodíte, asi něco ve vzduchu :confused:
28. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem se rozhodla výtvarničit, tak už mám objednané barvy na sklo apod., tak mi držte palec :grinning:
28. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, po dvou mesících v nemocnici na gynekologii, vím ze primárka je prísná ale má i své kladné stránky, od 26tt vedeli ze je mala koncem pánevním a kdyz mi pár dno pred terminem navázili Vednulku 3670g tak zavolali primárku a ta mi aniz bych neco rekla nabídla císare, takze to je má osobní zkusenost s ní, mala mela 3700g, jen se me ptala jak dlouho je koncem pánevní a ze se to mohlo napalánovat drív kdyz do doktori vedeli tak dlouho, oni jen cekali kolik bude vázit, ale za císare jsem ráda
28. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidis, ryangi - mne zase zvazili mimi ve 37+0 a ze pry ma 3900 a ze ho v klidu porodim. Ja ale nesouhlasila a musela jsem se se Zaverkou dohadovat - tedy ne na krev, ale musela jsem se hajit. Rodila jsem 38+1 a mel 4490 - takze u me se DOST sekli...
Myslim si, ze primarka ma pro sve chovani ucrite nejaky duvod, ale taky mi prijdeze se ji tam hrozne moji, asi je hodne autoritativni...
Navic je pravda, ze porod je moc moc zatezovy pro organismus a kdyz nekdo umre na chirurgii nebo interne, tak to sloveku neprijde, ale kdyz se neco stane relativne mlade zene, tak to hodne prekvapi...

Drzme ji palecky, at je silna a dostane se z toho.
28. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ti Verco povim,jakej je ten duvod odmitani cisaru-prachy!!!Cisar neco stoji... :angry:
28. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týká odhadu váhy mimča v břiše, tak u mě no comment, asi víte všechny, že jsem měla mít pětikilového macka :grinning: Ale ono i co doktor, to názor. Jak jsem psala, problémy s Žákovou mě zaráží, mojí mámě pomohla. Je to fakt různé.

Verčo, autoritativní je prý i Trudáková. Z té jsou tam sestřičky hotové. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim ve spolek :slight_smile: ,nestacila jsem docist,tak jne v rychlosti.
Zdravim maminku Rostíka :grinning: ,tak to ted abych moc tu svoji svagrusi moc nepomlouvala,co :grinning: .Jinak k Anicce-ta maminka s tim ochrnutim.Uz je po plastice tech popalenin a jeji trochu lip.Lezi v praze na Homolce a davaj ji dohromady,ale vypadky pameti má porád,takze zatim jeste nic moc.Je to kamaradka moji kamaradky a ta za ni byla ted v Praze na navsteve.Je to des holky,zacinam mit z tej nasi porodnice uz opravdu hodne smiseny pocity :confused: .A se Zákovou.....no já jí mela u porodu a byla skvelá.......ale nechala me rodit obra,ze jo no.....ale zas na omluvu bylo,ze jsem mela v teh.prukazce 3dny starej UZ,kde mi Kosarová napsala odhad 3,6kg a já porodila o tri dny pozdejs 4,65kg,takze vsichni pritomni valily bulvy a já mela napíchnutý 4 kapacky a dostala 3 transfuze nez jsem byla pohybu schopná a vstala po dvou dnech z postele.......no ale.Já nevim no.I tak jsem mela vlastne jednoduchej a rychlej porod :slight_smile: ,az na ten záver.Takze nevim,co melo bejt správne a co ne...jen tusim,ze neco melo bejt urcite jinak,jen nevim kdo presne za to muze.Tak by me teda zajimalo,jak dopadne to vysetrování týhle mamince a co nakonec reknou,ze se vlatne stalo :confused: .Manza mi to vzdycky tak jako vysvetlí.....s tim,ze jsou veci,který ovlivnit fakt nelze.......jenze jo no :confused: .
28. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevim proc,ale nejdou psát hacky ..tak prispevky ode me budete muset asi trochu desifrovat :grinning: .
Jooooo a byli jsme s Puclinou v ZOO :dizzy_face:(tady v DC) a moc se jí tam líbilo a nám taky :dizzy_face:.
28. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek