• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jeziis Prin,vsechno nejlepsi Jarouskovi k svátku :slight_smile: !A jeste i Jirikovi !A vsem marodum brzké uzdraveni! :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,jsm is tak rikali,co asi tak deláte na carodky :fearful: ? Nám se punulo carodková gárdenchildrenpárty :grinning: u známejch na pátek neb Prazáci by nestacili dojet,takze v den oficiálních carodejnic jsme volní :sweat_smile: .........ale zas jak to ctu s tema vasima chorobama....no dej dyztak vedet,estli se muzem pozvat na druzbu :sweat_smile: .My jsme zatim bez chorob,jen dneska jdem na ockování a máme nabehlý dásne na dalsi zuby a taky obcas odmlouvací hysteráky :grinning: ,jinak snad nic jinýho.....zatim :grinning: .
28. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samozrejme jsem myslela,ze Puclina má ockování,Jára nabehlý dasne(dokonce obcas plnou cekárnu,tech dásní :grinning: ) a já odmlouvací hysteráky :grinning: ......jak jinak taky,ze jo no :grinning: .
28. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
děkuju za přání :slight_smile:
Jinak Jarda taky zkouší co může a co ne, tak občas řve. No my ho necháme a za chvilku je klid, hlavně nepolevit :grinning: :angry:

Leni,
tak jsem vyzjistila, že jeskyně bude fungovat až do 7.5. tak si tam asi zavolej a zkus se domluvit. Fakt dělají z lidí blbce, říkala i paní :angry: Prý tam bude asi domov pro důchodce a zatím ty ženské že Žlebu, než jim to tam opraví. Teda aspoň to říkala, takže kdo ví :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlo, moc děkuji za info. Tak to my to asi ještě odchodíme během toho příštího týdne.
28. dub 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já mám fakt pech.........prodala jsem všechny kočáy co jsem mela a koupila jeden,kterej se nám konečně vejde do auta........tak jdu pro ten kočár a málem me ranila mrtvice,jeste jsem tý pani psala jestli je malinová,tmavá nejaká,že mám kluka,je to nový kočár,muzu ho vráti,ale to za budud minimlně tři týdny bez kočáru,takže barva je ta fosforová růžová,no nemám slov........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,jsem na........á,manža,že to přežije a hold nás nikdo nepřehlídne,ale já jsem z toho hotová,chudák kluk..............

bell,
:grinning: ,víš proč!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
28. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Vítám Rybku... :slight_smile:
Natt-to je blbý s tím kočárem..Co budeš dělat?
My dneska zase výletili.Projela jsme se až do Liberce do ZOO.Jako je docela pěkná,ale čekala jsem asi trochu víc.Zase tolik mě nenadchla.Zato opodál jsme našli pěkný dětský hřiště.Sice se tam platil vstup,ale plně se to vyplatilo.Několik pískovišť,plno prolejzaček,houpaček,půjčovna tříkolek,motorek,koloběžek.Ovšem největší úspěch měl vláček-ten byl za další desetikounu,ale Šíma z něj byl nadšenej.Zítra snad dodám fotky.
28. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak to je teda logika té ženské, že tohle prodá pro kluka. Tak té šlo jen o to kočár co nejrychleji prodat :frowning2:
28. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
kočár je normálně nový z obchodu,jinka je krásnej,ale ta barva,manža mě přesvedčuje,že to je dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrunko,
no tvuj manža by byl vyložene nadšenej,vy až nás potkáte.......to bude posekanej :grinning: ,nejdřív,že máme pro nej kočárek a pak takovej kočár :grinning: ,bude řikat ježíš kluk :unamused:
28. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je,ja jsem ostuda,zapomela jsem poprat jarouskovi k svatku!!!Tak dodatecne vsechno nej!!! :wink:
28. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattaly, dej nam fotku nebo odkaz na ten kocarek... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
v pohodě, Jarda to přežije, ale děkuju :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt-neboj,já mu vysvětlím,že jde o omyl,že jste takovej kočár nechtěli.... :grinning: Jinak nevím,co by tomu řekl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání :sunglasses: !
Ze Žákové mají asi opravdu doktoři vítr, protože když byla velká vizita, tak se jí Klaban pomalu omlouval, že jsem šla já a Bellina švagruše na císaře... :unamused: Ale já byla jinak s veškerou péčí jak před porodem, tak po porodu naprosto spokojená. :grinning:
Nattaly, teda s tím kočárkem to je fakt pech. :cry:
28. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nejde mi pc..........proste je nejakej zasekanej..........pošlu kočárek do meilu,když písnete na IP,odkaz dát muzu,ale ta barva je tam jiná,tak schválně pro porovnání :angry:

http://miramiko.mimishop.cz/foto_detail.php?id=405931

akorát já mám trojkolku :wink:
28. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré...tak zase první,co...
O víkendu mi psala kamarádka,že čeká druhý mimi.a já z toho měla dneska sen,jak jsembyla podruhý těhotná a porodila jsem naprosto bez problémů někde v bytě ve vaně,protože jsem to už nestihla do porodnice :grinning: .Divný bylo,jak jsem u toho byla klidná.Ve skutečnosti bych se asi hroutila,že mám rodit někde sama... :confounded:
29. dub 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, to jsou teda sny :grinning:
29. dub 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo,a ještě byl úplně živej,takže jsem si ráno ohmátávala břicho :grinning:
29. dub 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až tak? :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,co Daník?Jak mu je?Já pořád trochu rýmuju,ale nic hroznýho a Šíma odolal,takže pohodička :wink:
29. dub 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, díky za starost. Nemá už vůbec teploty. Teď jsem mu dudlíčkem naměřila 37,4 a prý se tak 0,3-0,5 stupně ještě odečítá. Už spinká. Jinak celou noc spí klidně, dávám proti kašli tussin, přes den mucosolvan, protože přes den hodně chrchlá. Ale bude dobrej.
29. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nattaly, to si zvyknes na ten kocarek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - aspon budes ve meste hezky videt a taky nekdo pozna tebe!!!! :slight_smile:

Leni, tak at je to lepsi a lepsi...

Petrunko, to jsou tedy sny!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je fajn,že je mu líp. :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dodala jsem pár nových fotek z výletů :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, přesně jak píše Verča, budeme tě poznávat podle kluka v zářivě růžovém kočárku! Díky bohu za něj :grinning:

Péťo, hezké fotky. Úplně koukám, jak to letí a jak je Šíma fakt velkej kluk. A je podobný tatínkovi, co?
29. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,jo,tátu nezapře :grinning: .ALe poslední dobou v něm nacházím i něco ze sebe-i jiní to říkají...
29. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, teda ten tvůj "sebevrah" mě dost pobavil... :grinning:

Natally, pěkná barvička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Petrunko, hezké fotečky... :wink:

Co dětičky? Měla jsem dneska jenom já uřvané dítko, nebo jsou erupce na Slunci a taky jste je chtěly vraždit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Rostík mi moc nechce spinkat doma, ale dneska nějak nechtěl zabrat ani v kočárku. Vzala jsem ho ven a když pořád kňoural, nakojila jsem ho v parku a on se pořádně pokakal. Samozřejmě jsem si výjimečně nevzala náhradní plínku a mazala domů, před barákem jako na potvoru usnul, ale nechtěla jsem ho nechat pokakaného (bojujeme už měsíce s opruzeninami), tak jsem ho chtě nechtě přebalováním vzbudila a pak samozřejmě opět nemohl usnout. Po třičvrtěhodině konečně usnul, ale jen na 20 minut. Už jsem nevydržela a zavolala o pomoc babičce, aby si pro něj přijela. Naštěstí měla čas a už jsou přes 2 hodinky venku. Vyčistila jsem si hlavu pořádným úklidem a balíčkem sušenek. :slight_smile: Jen doufám, že nebude mít řvavou i večer, protože dneska nám přijde taťka z práce až po desáté a mně došly sušenky... :frowning2:
29. dub 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek