• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,díky....je to céčko.Já vím,že už to není žádný miminko,ale stejně budu nervoznější,než on :frowning2:
Jo,a příští týden mi začíná autoškola.Tak dám vědět,kdy budu mít jízdy,abyste nechodily ven :grinning:
22. říj 2008 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je jasný, všechny bychom si to nechaly píchnout místo dětiček, co? To je jedno, že to není miminko, injekci cítí i tak, brouček. Ale bude dobře, uvidíš. Jé, autoškola? Super rozhodnutí. Hlavně pak řiď, já se na to vyprdla a teď se volantu bojím jak čert kříže.
22. říj 2008 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám v plánu hned po snad úspěšném dokončení autoškoly shánět nějakou ojetinu a řídit.Jinak to pro mě nemá význam,už bych si za to nesedla,kdybych nějakou delší dobu neřídila :slight_smile:
22. říj 2008 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunka,
a ke komu jdeš??????????jj chce to hned jezdit..............já si pořídila na naučení a vyježdění favorita a jsem spokojená :wink: ,hlavne vim od koho byl,byl garážovanje najeto 50 000km,takže jako novej :wink: a jsem ráda,už me nekdo odřel :frowning2: ,já jí dělala při Šímovi a šlo to,na to,že byl uřvanej a vecne nemocnej jsem to zvládla :wink: a jsem za to ráda,ted když potřebuju,rychle dr nebo nákup je to pohodička!!!!!!!!!!!!!! :wink:
22. říj 2008 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky

Natt já si tě vůůbec nevšimla tak se omlouvám :sweat_smile:
22. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt..jdeme s kamarádkou na Střelák-myslím,že se paní jmenuje Šubrtová.....taky chci něco na omlácení a hlavně něco malýho,aby se mi s tím dobře parkovalo :slight_smile:
22. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak píšete, když se udělá řidičák tak hlavně pak pokračovat v řízení. Já si ho dodělala v 17, jezdila jen občas autem rodičů, ale ne moc..no a pak sem začla až někdy před 4 rokama jezdit škodovkou co sem si pořídila a sem ráda, vyjezdila sem se a člověk se nebojí, že to někde trochu odře. Loni sme mi pořídili staronový autíčko pro rodinu a je to můj miláček. Teda samozřejmě až po Madlence a manželovi :grinning:
Jinak všem marodům přeji brzké uzdravení.
Dneska měla malá nějakej průjem, za odpoledne snad 4 plíny, při koupání byla úplně čevená, chudáka ji to muselo hrozně dráždit a to sem pořád ty plínky měnila, chudák :unamused:
Zítra máme jít plavat, tak snad to bude ráno dobrý a nebudem to muset zrušit, kdyby měla průjem tak se mi tam s ní moc nechce, samozřejmě kvůli možné nehodě a taky abych ji zbytečně moc neunavovala.
Leni malej je snad po očkování v pohodě.
Petro ať to Šimon zvládne, ale očkování bude dobrý, už je to velkej kluk, tak to i tak zvládne.
22. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kocky.Dneska jsme byli v Praze,Maxik byl u babi a my jsme jeli na 3D film o U2,kdo je mate radi,tak vrele doporucuju.Bylo to paradni,konecne nejaka kultura!!!Jako na koncerte,jeste lepsi!!!Jen jsem mela vztek,ze nemame vic casu,mohla jsem si na Flore rovnou koupit nejaky ty saticky,ale nevyslo to...tak priste.
Jinak vcerejsi noc byla lepsi,dala jsem mu vecer Nurofen sirupek,protoze vecer plakal a pak byl klid,spal s nami,takze jsme nevstavali.Snad to dneska bude taky dobry,pres den byl pry zlatej,babi ho chvalila.
V Ikea jsem koupila 2 nepromokavy bryndacky za 99 :slight_smile:
22. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
A dekujeme za vsechny gratulace k zoubku!
Leni,doufam,ze to prezijete byz velkych teplot!
22. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

Maki teda to byl super výlet. Já budu mít volný den bez děťátka zase v neděli. Půjde "sloužit" k babičce a k dědovi. Jsem ráda, že je Maxíkovi líp, chudinka malej. A neplive ti nurofen sirup? Daneček jo.

S tím řidičákem souhlas, já jsem řídila krátce po autoškole, loni jsem se po pár letech donutila a koupila si ojeté auto, že jako budu řídit, že MUSÍM. Jenže jsem za volantem měla takový strach, že jsem to srababa vzdala.

Jinak celá noc probdělá, Daneček plakal, já jsem mu po 3 hodinách dávala léky.
23. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
maki,
takový ty červený s čim si?????? :wink:

leniku,
to bude dobrý to zvládne :wink:

ryan,
v poho byla jsi u přechodu a já už nechtela hulákat,Tomáš zrovna v krámu,tak jsem nemohla odbehnout od kočárku :wink:

pbauerova,
tak držim pestičky,prej tam nejakou dlouho učebnu,já chodila jen jednou týdne na hodinu,jinka nevim,jak bych to delala se Šimonem :wink:
23. říj 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, chudáku, tak snad se z toho Danda brzo dostane :wink: .

K té autoškole, koukám,že máme všehny problémy. U nás to bylo také tak, řidičák jsem si udělala v 18 letech - byl to dárek od našich a potom jsem se bála řídit, protože byla zima a sníh. Neřídila jsem skoro 10 let a potom jsem si udělala kondiční jízdy, to už jsem měli roční Elinku a teď řídím. Nejsem nějaký bezvadný řidič ale dostanu se všude, jenom do Prahy se bojím řídit po městě, mám strach z tramvají :unamused: Ale třeba jem odřídila dovolenou z Chorvatska, kdy měl manžel úraz na noze a řídit nemohl. To byla škola. Auto máme velké VW pasat combi, jediným problémeme je couvání - teda neumím parkovat rovnoběžně s chodníkem. :angry:

Holky, já se s vámi loučím, dneska už na netu nebudu, odjíždíme z práce na poradu mimo Děčín a návrat bude ve večerních hodinách, od zítřka mám dovolenou a jedeme na lyže. Návrat ve středu. Tak se tady opatrujte, marodům přeji brzké uzdravení a všem hodňounké dětičky. :dizzy_face:
23. říj 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.Očkování máme za sebou a Šimonek byl děsně statečnej.Hned po příchodu do ordinace si vyžádal bonbon a pak v jednu chvilku chtel začít plakat,ale udržel se.Pak dostal ještě jeden bonbon a tři obrázky a byl spokojenej.Tak te´d už jen,aby byl bez reakce a jsem spokojená i já :slight_smile:
Natt-to sis asi spletla,řidičák budu dělat já :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,to je mi líto Danečka.Tak ať je líp!
23. říj 2008 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
petrunko,
jj jasně ty...........spletla :grinning:
23. říj 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lidi,

Kami, tak krásnou dovolenku, pěkně si odpočiň!!!

Natt, tak ty bys mě hnala do školy, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni jejda, ať je Danečkovi brzy líp!!Brouček malinkej :frowning2:

Petrunko, Šubrtka je bezva, já u ní dělala taky řidičák, je moc fajn, já si teda hned po autoškole koupila starýho favorita a musela jsem hned jezdit, pže jsem dojížděla do práce, takže jsem byla hozená dovody.... to chce jezdit hned, trošku se otrkat a nebát se :slight_smile:

Maki, dodatečně gratulace k zoubečku!!!!

Jo a holky, tak co s tim srazíkem??????????????????
23. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem.
Leni,tak se drzte,nas to ceka zase zacatkem prosince.
Natt,ty bryndose jsou zelenomodry.
23. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky... Tak jak jsem četla a viděla Quinny je skoro stejně neli uplně stejná jako x-lander. Tak y má korbička nosnost 9 kg-my ted máme 4,7 kg. Od kamarádky jsem dostala na zahradu Trend Liíne Rider, je obrovskej, ložná plocha 103 cm, tak pak na spinkání bude dobrej na ven, tedy on se i docela dobře ovládá, ale je to prostě něco jiného než x-lander. Jin ak nám se taky klubou zoubky a dr.nám doporučil Panadol pro děti, ale zatíém jsme ho nezkusili a máme cytrogel na zoubky-dásničky. Co se týče nočního spaní, bylo to dlouho hrozné, Kuba nespal ani v noci ani ve dne, jen v jedoucím kočárku či autě. Zlepšilo se to až při nasazení kašiček na noc...to spinká od 21-4,5 hod...ale nyní když bolí zoubky se budí víc.

simcecz : můžeme se domluvit, hopdím Ti svůj tel do zprávičky, nejsem na netu nyní často-stále se dostěhováváme, uklízíme a PC ještě nejsou zapojené-jsem u tchyně nebo kamarádky.
23. říj 2008 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a Leni,sirup neplive,naopak mu moc chutna. :wink:
23. říj 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
pbauerova,
a ty bys nešla????????já jo,docela me to bavilo...........byla jsem tam skoro nejstarší :angry: a připadala jsem,že už snad neumim ani psát,věčně,se na me čekalo,jak clovek vypadne ze zvyku a pak piš rychle co on diktuje :grinning:
23. říj 2008 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme dostali sms z plavca,nastupujeme 6.listopadu.Uvidim,jak se mu to v 8 rano bude libit...me ne,to vim na 100% :grinning:
23. říj 2008 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maki co by jsi pro Maxíka neudělala :wink: ale pro mě je osmá hodina taky brzy :grinning:
23. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo holky, tak jsme měli rušný celý den. Teď Daneček usnul, tak jdu na vás mrknout. Má celý den přes 38 a hrozně křičí. Přidala se mu totiž rýma, což mě v kombinaci s očkováním docela straší. Včera byl v pohodě, ale dneska skoro nemůžu dýchat a teče mu z nosu. Tak odsáváme odsávačkou na vysavač. Já si myslím, že kdyby nebyl nachlazený, tak už jsme z teplot po očku venku :frowning2:

Maki, jojo, fluše sirup a křičí, nechutná mu. Hihi, taky nemám sirupy ráda, tak že by byl po mně? :grinning:
23. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak makinka se těší netěší na plavčo...my se dneska taky těšili, máme ho od 8,30, ale napsali mi v 7,10, že plavčo dneska ruší, že neni instruktorka a druhou tak narychlo neseženou. Takže dneska sme byly bez plavča. Jinak celej den zase nic moc, malá měla odpo zase průjem a má zadeček samej pupínek :frowning2: ...pořád to čistíme, mažeme, mejeme..ale je to asi tim průjmem, nevim jestli zítra s tim zajet k doktorce, říkám si, že to je od zubu. Jinak baští v pohodě, nemá teplotu a když má suchou plínku tak je to náš malej čert a pořád řádí...
Leni tak to nezávidim, taky teď měla Madlenka rýmu, byla sem vděčná za odsávačku na vysavač, je to rychlovka, ale nelíbilo se jí to.
Ať je všem marodům brzy líp..i Tobě Natt :wink:
23. říj 2008 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat, nemáte někdo zkušenost? Mě to po přečtení úplně chytlo a manžel byl nadšenej :slight_smile:

http://www.rodina.cz:80/clanek6636.htm
23. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Simcecz, je to nepříjemné, ale s tím bych se poprala. Doma se s Tomášem spíš bojíme, aby to neměl horší s tím očkováním.
23. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já už jsem o tom také slyšela a jestli se vám to líbí tak do toho jděte :wink: :grinning: :wink: já už nad tím taky přemýšlela ale tenkrát jsme neměli a ani nemáme navigaci. Tak pak můžeš napsat jaké to je :sunglasses: :sunglasses:
24. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Simcecz, ježiš, teď to po sobě čtu... aby to nevyznělo, že vidím situaci u vás jako banalitu. To v žádném případě. Reagovala jsem jen na tu rýmu, taky odsávám odsávačkou na vysavač. Odsávala jsem vlastně celou noc, takže si sousedi museli myslet, že jsem švihlá, že v noci luxuju :grinning:

Ale to s Madlenkou je mi fakt líto. Chudinka opruzelá. Aspoň, že baští, to je hlavní. A pije?
24. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský,
simce (Katko, viď?), to musí být super! My taky nemáme navigaci, ale jako koníček to musí bejt bezva :slight_smile:
Nám se na opruzelou prdelku osvědčila kalciovka na noc a jinak rybylika.
Tak jsme malé koupili domácí stan téda holky ten je nějakej velikej :dizzy_face: , nakonec skončil v kuchyni, ale ještě popřemýšlím, jestli ho nezkusit vyměnit za nějakej menší, no uvidíme co na něj mládě, ještě ho neviděla, až se vrátí s babi z vycházky, doufám, že bude pořádně čubrnět :wink:
Všechny zdravím a marodi aŤ JSOU BRZY FIT!!!
24. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Koukám že všichni bojujeme,co?Kája má začínající zánět průdušek,doktorka jí radši nasadila antibiotika,potřebujeme,aby byla příští týden ok,ve čtvrtek jedem na to první vyšetření do Prahy.Včera jsem vyzvedla Andrejku ze školky,brečela,že jí bolí ouško,takže jsme jeli rovnou do nemocnice,naštěstí to bylo v začátku,takže dáváme nurofen,ledujeme ouško,promýváme dutiny - ale nepíchali.Tak jsem s oběma doma,nic jim není ( až na rýmu a kašel,to už neberu jako nemoc,prskáme tady všechny,odsávám,kapu kapky ),řáděj jak tajfuny a nuděj se.

Jo Simcecz,pokud ti nic nepomáhá,zkus na ten zadeček Imazol.Dá se koupit v lékárně bez receptu a namaž jí to jenom trochu,hodně se roztírá a je opravdu výbornej.A pokud by to měla až do hnisava,tak jí to namaž normální fialkou.Opravdu to pomáhá.Když bylo Andrejce 10 měsíců,měla průjem a oprudila se tak,že nemohla ani sedět,jak jí to bolelo a tohle fakt pomohlo.Není to samoléčba,mám to od doktorky. :slight_smile:
24. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek