• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Rybko, tak já mám dneska dítko kupodivu zlaté, i si přes den sám hezky vyhrál a byl po většinu času samý úsměv. Jooo, to byly časy, kdy mi ale spával v kočárku, teď tomu dá tak 30 minut, nejlíp se mu spí doma v postýlce. Koukám, že sis pěkně užila, někdy je to fakt vyčerpávající, takže chápu. Ještě že jsou tak hodné babičky :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, musela jsem znít do toho telefonu fakt zoufale, protože si babička udělala čas, přestože dělá v červnu maturitu a šrotí se... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak šimon je taky dneska jasnej.........má rýmu a ted spí :wink: ,babičky závidim :wink:

kočárek si nechávám,to je fakt aspon me poznáte :wink: ,jinak nechávám si ušít,do nej podložku,na madlo a na popruhy náhradní potah :wink: ,ale mám dilema co vy na to???????jakej?????????

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22508028&tab=0

nebo

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22385581&tab=1
29. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm tak manžel trvá na černé...........tak já nevim :cry:
29. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babička si dělá maturitu? :grinning: To zní úžasně :grinning:

Natt, dej tam ta autíčka, ať je to aspoň trochu klučičí :grinning:
29. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, mně se líbí víc s těmi autíčky... :wink: A mamku (babičku) tu mám jen díky tomu, že se letos rozvedla s mým taťkou a našla si přítele tady v Děčíně, jinak předtím bydlela 50 km daleko... :cry: :cry: :cry:

Jinak jsem přihodila pár foteček, jak paseme koníčky... :sunglasses:
29. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no jo, "na starý kolena" se rozhodla, že tu maturitu mít bude. :sunglasses:
29. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky pro autíčka,prej budem ještě víc barevní :unamused: ,tak já nevim sakra,jsem v tomhle hrozne nerozhodná,dlouho jsem vybírala barvu,a jak jsem dopadla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My jsme byli na obidku - paradicka, pak jsme koupili zakusky a zajeli k nasim na kavicku s nima, pomohli jsme mamce vybrat novy notebook (jede od lazni a potrebuje ridit firmy), Petik se hezky vychrupnul. Potom jsme jeli veeelkou oklikou domu - ani jsme nebyli venku s Petikem, je fakt nejaky nic moc...
Ted uz spinka, usnul docela v pohode - spinkal hoooodne pres den.
Merila jsem ho, teplotku nema, ma po odectu rovnych 37 - po plakani, takze asi v pohode. V lekarne jsem mu koupila prirodni sirupek na odkaslani a pro jistotu cipky na horecku. Volala jsem dr. a ta rikala, ze pokud bude mit teplotku, tak mame prijit...
Takze byl taky pekne uknourany, ale HOOODNE spinkal - dopoldne v postylce pres 2 hodiny a odpolko v autosedacce.

Rybko, ze oni se vzdycky umi pokadit v pravou chvili, vid? :wink:

Nattaly, taky hlasuju pro auticka :wink:

Leni, to je fajn, ze Danik byl dnes OK.
29. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim ve spolek :slight_smile: .
Rybko,my meli vcera urvanej den nebo spís protivnej az hruza :grinning: a noc taky,ale muzou za to stolicky :rolling_eyes: .Ted taky Puclina hulákala,ale uz dostala panadol a chrní.Slunícko moje malý,má ty dásne pekne nateklý :confused: .Jinak teda zrovna dneska jsme s bábou a se svagrusi byly chvilku venku.....covece malej Misa ten porád spí a spí a spí....fakt!Jak je uz hezky a jezdime vsici na chajdu,tak on proste celej víkend prospí :grinning: .Jednou jsem ho slysela hulákat,kdyz ho koupali ve vanicce a párkrát pri prevlíkání a to jeste jenom vrzal....tak mu koneckoncu doma vsici rikáme "Vrzal" :grinning: :grinning: :grinning: .To se tak proste nekdo má,já kdyz si vzpomenu jak ve trech mesících umela Puclina hulákat :fearful: .....a to já jsem lakomá a nechtela jsem jí bábám dávat......tak jsem proste trpela a doufala,ze neohluchnu :grinning: .
29. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, taky jsem Rostíkovi měřila teplotku (dudlíčkovým teploměrem), měl 37,2°C, takže po odečtu taky v poho... Bála jsem se, že po tom dnešním uřvaném dnu bude špatně usínat, ale kupodivu to nebylo tak hrozný, jen výjimečně potřeboval dudlíček na dobrou noc a jednou jsem mu ho byla podat, když mu vypadl, ale od té doby (ťuk, ťuk, ťuk) dobrý... :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,kocarek je teda opravdu neprehlédnutelný :grinning: ,tak snad aspon ty autícka........... :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tak takhle si pamatuju Míšu i z porodnice - napapkat a spát. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale je fakt, že se cpe dost dlouho oproti Rostíkovi, ale taky dýl vydrží. S tvojí švagruší si občas píšeme a tak mi psala, že Míša vydrží v kočárku třeba 5 hodin, tak to mně se stát nemůže, my po hodince, po dvou kojíme. :unamused:
29. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo to je fakt,on si totiz po ctyrech hodinách jen zavrzá a kdyz se dlouho nic nedeje,tak z toho jeste tak na hodku usne :grinning: .To já taky neznám,já kojila co dve hodiny ve dne v noci :fearful: a kdyz byly vedra tak aj po hodine aspon cucnout na zizen.Akorát ve trech mesících mi najednou spala az 4 hodiny v kuse a v noci se budila jednou nebo vubec,ale to zas preslo asi po trech ctyrech tejdnech a zlepsilo se to zase az v 11.mesících....ale clovek si fakt pamatuje jen to hezký....já láterila jak me nenechá vyspat a kdesi cosi a jak uz jsem si ted konecne trochu vydechla,tak uz na ty probdelý noci zacínám zapomínat a rikám si jak mám hodný díte :grinning: :grinning: :grinning: ....teda kdyz se jí chce :grinning: .
29. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Larooo,Larooo,poslala jsem SSM a skype jsem taky zapnula a nikde nikdo :astonished: .My jedem s Jarinem odpo shánet propriety na stavbu pískoviste,tak by jsme mohli dorazit tak nekde mezi 16-18h a tak kolem 19h uz asi zase supajdit neb mimino asi dýl nevydrzi :unamused: .A nebo jak riká Jára v 16,00 prichod v 16,05 odchod :grinning: :grinning: :grinning: .Tak pak nám dej nejak vedet v kolik se muzem vetrít a co máme vzít sebou.
29. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jeee, SSM, to jsou uz opravdu zasle casy, ale hezky jsi me pobavila...

Ja kojim taky docela casto, byly doby, kdy Petik vydrzel v kocarku SPAT 4 hodinky, bejvavalo...
Ale nestezuju si, zaciname s prikrmy a bude to OK. Petik neni rvoun, takze u nas pohodicka.
29. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak už mám vyluxováno, vytřeno a vařím Danečkovi obídek.

Rybko, tak to je prima, že si dělá maturitu. To jí fandím! A prosím tě, kolik odečítáš při měření dudlíčkem?

Verčo, tak jak je na tom Péťa? My taky máme po odečtu rovných 37, tak to nehrotím.

Jo holky, kamarádka shání někde předdělané sele nebo kýty. Nevíte, kde by to mohla sehnat? Potřebuje to už na zítřek :sweat_smile:
30. dub 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni,
tak to je dobře že je Danečkovi líp, už aby to tak zůstalo :slight_smile:

Rybko,
no s těma miminkama je to tak jak říkali holky. Je to někdy náročné, ale člověk na to zapomene!Jé, já když si vzpomenu jak jsme tady řešili jak děti pláčou, nespí, nejí a nevím co ještě a teď mi to přijde jako sranda, že to vlastně tak hrozné nebylo :sweat_smile: Ale je fajn, že ti má kdo pomoct, když je toho hodně. Já tady nemám moji mámu, je daleko a tchýně chodila donedávna do práce, ale všechno se zvládne. No a vidíš, už plánujeme další :sweat_smile: Takže hodně sil :wink:
Jo a napiš nám něco o sobě, teda pro ty co tě neznají :slight_smile:

Manželovi se posunula práce o týden, tak jedeme v neděli na moravu k našim, tak si to užijeme a já si trochu dáchnu a předám Jardu na hlídání. Ikdyž jak není se mnou dýl jak hodinu, je mi smutno :sweat_smile:

Jo a pro autíčka hlasuju taky :sunglasses:
30. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, kéž by. Uf, právě jsem domixovala Danečkovi 14 skleniček. Sedm jich je králík+mrkev+brambory a 7 králík+mrkev+brambory+brokolice. A mám dost. Ale baví mě to :slight_smile: Do kdy budete na Moravě? Všichni se mi odsud rozutečou. Chlap mi v neděli odlétá pryč na 9 dní.
30. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale budeme tam jenom do středy a pak přijedeme! Tak něco vymyslíme :wink: Tak to se bude Daneček mít, taková dobrota. Já jsem teď už ráda, že Jarda jí to co my, akorát míň kořeněné, to je jasné! Ale zkouší už všechno, docela to člověku uleví. Ale taky jsem si to dělala do zásoby, to je pak pohoda to jenom vytáhnout z mrazáku :sweat_smile:
30. dub 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, určitě něco vymyslíme. My už určitě budeme moct ven :slight_smile: Jo, mít domácí zeleninku s masem v zásobě, to je paráda, taky to tahám z mrazáku. Králíka jsem doma dělala poprvé, pořád jsem vařila kuřecí, krůtí a hovězí. Tak jsem zvědavá, jak bude v poledne mlaskat :slight_smile: Tak si to na Moravě hezky užijte a ty si odpočiň.
30. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, teplotka stale neni, nicmene chrchla jak stary chlapisko!!! Ale snad to je tim, ze se po sirupu ty hleny uvolnuji. Vic spinka, ale jinak je celkem v pohode. Doufam, ze se to nezvrhne- manzel odjel na 3 dny rybarit, tak jsem to s klukama sama...
30. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem pár fotek :wink:
30. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, tak to by si mohli chlapi notovat, co? :grinning: Já si taky myslím, že je logické, že se to uvolňuje a musí to vychrchlat. Daneček spinká už od 12:30 :grinning: Ty jsi taky sama? No až se tobě vrátí, tak mně odjede.

Pavlo, krásné fotky!

No nic, tak my jedeme k našim na pálení čerodek a papanec. Jsem zvědavá, jak tam Daneček bude spát. On totiž nebude spát přímo u našich, jak je zvyklý, ale s námi o patro níž v našem exbytě 1+1 :slight_smile: A doufám, že bude půjčená chůvička fachat, páč jsme jí kvůli nemoci nestihli ani předem vyzkoušet.
30. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík vespolek :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:

Zdravím všechny!!Nějak totálně nestíhám.............chjooooo

Děti jsou celkem v poho,za to maminka :confounded: potřebovala bych asi nový baterky :grinning:

Kristík úspěšně papá příkrmy,jak říká Jiřík_fůj to je hnus to nechci ani vidět!! :grinning: a vyptává se zda TOTO jedl také :grinning: odkývu že ano a jde do vrtule :grinning:

Teď si s taťkou postavili na balkoně stan a šli spát...mě klepne,můj chlap z klukovin nevyroste :sunglasses:

Prin dodatečně Jarouškovi vše nej k svátku

Zdravím Rybku :slight_smile:

A nestačím se divit co se zase událo......
30. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, na dudlíčku odečítám podle tebe, jak jsi psala minule 0,3-0,5°C... :grinning:, asi je to podobné jako měření v zadečku, ne? Tam se taky odečítá 0,5°C. :sweat_smile:

Prin, díky za povzbuzení! :wink: A co by vás o mně zajímalo? Je mi 29 (ještě chvíli), Rostík je moje první a snad ne poslední dítko, ještě bych pro něj chtěla za čas brášku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Loni jsme s manželem koupili baráček, ale je ve stavu zříceniny, takže bude ještě nějaký čásek trvat, než se tam nastěhujeme, ale už se těším, hlavně kvůli Rostíkovi, že tam bude mít zahrádku. Momentálně nemáme ani balkón. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jo, a jestli budete tak hodné, tak by mě taky zajímalo něco o vás, se kterými se neznám osobně, ale klíďo se seznámím, jestli se někde scházíte! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, to je super, že mají kluci takového hravého taťku, ne nadarmo se říká, že v každém chlapovi je celý život kus dítěte (nebo tak nějak... :sweat_smile:).
30. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, moc na Vás myslím i když se teď nějak špatně dostávám k počítači ...a teď tu asi nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:. M.
1. kvě 2009 ve 03:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné prvomájové ranko!
Tak to vypadá,že opět pojedeme na výlet.V Bílině je Májový jarmark s bohatým programem pro děti,takže to asi vyzkoušíme.
Rybko-mně je 28,mám skoro tříletého Šimonka,bydlíme v Bynově va paneláku.Brzo budu muset do práce,končí mi mateřská:frowning2:.Časem plánuju taky nějakýho sourozence,ale zatím je manžel proti...
1. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno,
Rybko,
jééé, ty bys chtěla zase chlapečka? Já taky,ikdyž holčička by byla taky super! :sweat_smile:
No, mě je 30 a kousek. Bydlíme v Boleticích v paneláku-ale máme zahrádku,takže to je super, jako ostatně více holek-Míla, Lenka a ještě někdo, teď si nevzpomenu,ale snad se na mě nebude zlobit :sweat_smile: No, Jarda má 13 měsíců. Jo, vdaná jsem taky!

Dříve jsme se zcházeli, ale to jsme byli většinou těhotné, tak to bylo fajn,ale teď s dětma je to horší. Každé spí jinak a má jiný režim, takže to nejde.Jo, ale nedávno jsme se vlastně nějak slezli v solné jeskyni :grinning: :grinning:
A kde bydlíš?

Dneska to vypadá na krásný den, takže budeme asi venku!Tak si to užijte :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
já ani dodnes nevim pořádne jak se holky jmenujou jménem.........ani ty vlastně :grinning:

mě je 27,jsem Zdena,bydlim v Chrochvicích,Šimonkovi bude v červnu rok a půl.druhý bude,ale zatim ne,až to přijde,tak to přijde,ale dřív jak mu budou dva,žádné snažení nebude :wink:
1. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek