• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojíík všem :slight_smile:

Dnes byla noc :unamused: jsem se nevyspala....Kristík vzhůru ,vykopal se z dupaček,musela jsem ho převlíkat do tepláčků,měla jsem hrozný sny o dědovi,vždy jsou v poho ale tenhle byl příšernej....
Teď vařím a Kristík se prospal,což se nedivím když od 4h ranní je vzhůru!!

Jiřík tu má kámoše hrajou si,co budem dělat odpolko jěště nevím..

Rybko mě bude v listopadu 33 :angry: :angry: :angry: hrůza kdeže je energie mládí....bydlíme v baráčku nad Chrochvicema,Stará Chmelnice,starší kluk chodí do první třídy,já pernamentně nestíhám nic...hihi
jo a ty chlapi to je fakt ty nikdy z dětství nevyrostou :grinning:
No a o třetím děťátku mluvíme... :grinning: ale zda bude...kdo ví,možná si počkáme na vnoučata :slight_smile:
1. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak noc hrůza. Daneček pokňourával, ale jinak ok, jenže naši mají hrozně teplé duchny a do toho se barák strašně roztpil. Daneček mi udělal budíčka v 5:30. Teď tatínek i synáček dospávají, jen maminka nemůže zabrat, páč už je přetažená :frowning2:

Rybko, jojo, ten odečet jsem četla na obale toho dudlíčku. Takže snad to tak je. Někde na netu jsem zas četla, že se neodečítá nic. Ale v porovnání s rychloběžkou bych řekla, že se odečítat něco má.

Petrunko, teda vy jste vejletníci! :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj.Sláva nazdar výletu..... :grinning: Bylo to moc fajn.Všechno bylo v areálu lázní Kyselka-takže ppěkný,všude stromy,upravený cestičky.Škoda,že ty budovy jsou zchátralý,bylo by to ještě lepší.Kromě historiké části jarmarku tam byly ještě tři hudební scény,dětská část a takový normální trh.Šíma se projel na vláčku,na poníkovi,vyfotil se s královnou,koukali jsme na šermíře,dobové tance,hudbu...Jo,taky stříleli s tátou z luku :wink:
1. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ja mela vcera narocny vecer - no co bych chtela, kdyz tatka neni doma, tak se "dari" - Adam se na carodejnicich napil rumu (blbin!!!) a bylo mu desne zle - no snad je poucen!!!
Petik je nastydly a desne sipal, tak jsem rano mazala na úpohotovost - dostal Spiropent, snad bude lip, ven muze jen ne na slunicko, dala jsem k postylce zvlhcovac...
V noci byl vzhuru kazde 2hodiny, tak snad to prejde, az se mu bude lip dychat...

Jsem uplne vycerpana
1. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, krásný jarmark, kde nenajdeš ani jeden vietman stánek, ale samé věcičky, které na pravý jarmark patřily, bývá každý rok v Zubrnicích. Letos se tam chystám s Danečkem a tchýní, tak pak můžu dát vědět, kdy t je. To by se vám určitě líbilo. Já tam byla jednou a nádhera!

Verčo, no jo, tak na to se taky těšim, až mi ten můj brouček přijde přiožralý. Ale je to daleko a čeká nás to všechny :grinning: Hlavně, že je ok. Poučen je minimálně na čas :grinning: Ale chudák Péťa teda! Ten Spiropent prý hodně pomáhá, tak bych vám přeála, aby to zabrala co možná nejdřív. Dej mu přes postýlku i hodně mokrý ručník. Chudinka :frowning2: To vyčerpání ti věřím. Znám.
1. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Teda Verčo :confounded: to je kůň ten kluk ale jasný je poučen nojjo musí to holt zkusit ,nebyly jsme jiný...
1. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my celej den venku v Benešově...........supr,akorát Šimon celej den knourá!!!!!!! :unamused:

Veru,
jééééééé spiropent závidim já byla na poslech ve čtvrtek a chtela ho,ale dr mi řekla,že neeee,tak dávám Stodal,ten Spiropent zaručene zabere,proto jsem ho chtela,no snad bude líp,prej mu pomuže i vzduch a to větrno,tak snad ju :unamused:
1. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
Leni,tak mi dej kdyžtak vědět,kdy je ten jarmark v Zubrnicích.To by mohlo být moc hezký.
Verčo,Zdeni-až jsou kluci brzo fit
2. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: Tak dneska jde Daneček poprvé na pár hodin k tchýni, tak jsem z toho trochu nervózní. Chrchlá, ale je lepší. Musíme zajet na nákup a začít balit Tomášovi na tu cestu do zahraničí.

Natt, na průdušky a větrno? Tak právě vítr mi doktorka zakázala. Tak tedy nevím. Jako na rýmu je asi vzduch fakt dobrý. Já můžu vzít Danečka i ven, ale nesmí na sluníčko (antibiotika) a do větru (průdušky).

Petrunko, je to fakt moc hezký, je to tam obrovské, fakt samé stánky s perníčky, ručními prácičkami, je tam snad i věštkyně, kovář... a myslím že i kolotoče a dá se tam navštívit stará škola ještě s těmi naklopenými lavicemi. Hezké. Stopro dám vědět.
2. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojííík všem :slight_smile: :wink:

Dnešní noc docela byla OK,Kristík už od 9:30h spí,což je zázrak...a to se vzbudil až v 6.45h

Leni jj dávám za pravdu Zubrnice moc pěkný,byli jsme tam několikrát :slight_smile:
Dnes vyrážíme po obědě na Ostrovský skály,se těšíme,jdeme s kámoškama a dětma a prý se k nám dost možná přidá můj chlap,no alespoň bude hlídat :grinning: :wink:

Verčo ať je Petík brzy zdravý :slight_smile: a co druhý mladík jak mu je :wink: ???Rumová pachuť ustoupila?No máme se nač těšit až nám povyrostou naše mimiňátka :wink: který teď opečováváme a ˇtutinkáme :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
jj ale dneska jsem byla na pohotovosti,dostal Zinat a nesmí na sluníčko,jinak je OK,cože to berete vy??????? :frowning2: ,tak jsem se ptala proč,že jinak vypadá fakt zdravě,ale chrmlá,tak prej se mu to už usadilo,tak proto,ani nemá teploty,tak nevim :confounded:
2. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí

Kluci jsou lepsi - velkej si posypal hlavu popelem, stydi se az az, ale uz jsem to nejak uzavreli, ma trest - mirny, ze to bylo poprve )a doufam na dlouho naposled) :slight_smile:
Maly je lepsi, v noci mel pusteny zvlhcovac a mel pres nej a postylku prehozene prosteradlo, aby mu to slo primo tam, bylko to super, krasne dychal a nechrcel - spinkal od 20 do 5:30 a pak do 7:30 - takze ma 1*...
My jsme meli prima den, svagri dorazili akorat na obidek, kdyz jsem Petika dokojila po prikrmu.
Odpolko jsme vyrazili do ZOO, ja s sebou mela mleko v lahvicce, tak jsem Petika nakrmila a sli jsme pak domu prochajdou... V ZOO jsem napocitala 6x X-lander 2x Jane, a taky Casuaplplay a nejake Chicco...

Natt, tak doufam, ze budete brzy OK - to ted ty deticky maji potize s pruduskami, ze? :frowning2:

Taky hlasuju pro Zubrnice - jezdivali jsme nekoikrat rocne - maji tam super programy - treba Podzim na vesnici je fajn, ja miluje tamejsi skolu (deformace z povolani) a tak...
2. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, Daneček bere mucosolvan na kašel, na noc dávám tussin, jinak antibiotka má Augmentin Duo. Jinak přímo na průdušky nedávala doktorka nic, občas natřu koalkou.

Verčo, (ne) boj, on ten velkej to zas udělá. Dělají to všichni. Doma jsem říkala o tom, jak se napil a opil a že ho to má poučit. Tak Tomáš hned se smíchem prohlásil "NEPOUČÍ" :grinning: Jsem ráda, že Péťovi se tak hezky spinkalo.
2. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
jj koalkou mažu taky,přes den dávám Stodal,na noc jsem dala tusin,a má ten Zinat,on celkove vypadá dobře,ale chtela jsem si ho nechat poslechnout,když zakašle,tak to stojí za to,ale prej je to na atb,prej už to má usazený,jsem ji řikala,že ve čtvrtek nemel,tak nevím,snad ví co dělá

Verčo,
jj taky si žive vzpomínám na své první zlušenosti z alkoholem a asi dodnes proto nepiju :grinning: ,jsem prej hnusnej abstinent :grinning: ,taky jsem to dneska řikala segře,když se kluka ptala jestli neco pil na čarodejnice,je stejne starej :wink: ,jinak já to asi podchytila taky,plínu dávám mokrou pořád,jak do auta na okno,tak na kočár,jsem poučená od malinka ,tak a ted jsem to zapomela,co jsem jeste chtela dodat......

kočáry normoš,že má každej stejnej :grinning: :angry:

však oni to zvládnou jako vždycky :wink:
2. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
a kam letí vůbec bez tebe manža???????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak teda vás, kterým pořád odjíždí chlapi pryč, upřímně obdivuji. Nedělá mi to zrovna dobře koukat na ty zabalené kufry.

Natt, jede služebně, takže proto beze mě :slight_smile: A ať je u vás už líp. Ono je lepší, když se to podchytí včas. U nás byly dva dny horečky, ale najednou ustoupily a antibitotika jsme vlastně dostali už jen při velkém chrchláku bez teplot a jsem ráda, dneska už skoro ani nekašle. Tak budeme zas lítat po venku :slight_smile:
3. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
tak to by taky mel nekdo vymyslet poslat matky na mateřské na týden nekam vorazit :grinning: ,jééééééééé ,tak aspon víkend,at nežeru :grinning:

jinak on je taky v poho,v nci spinkal,sice přes noc přelezl,a to teda kašlal,až se vzbudil Tomáš,ale jinak to jde,jde slyšet,že se mu to nekde drží,ale ven pujdem aspon na hodku,hold do stínu :wink:
3. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, holky, uvidime, na JAK DLOUHO se Adam poucil. Ja bych nad nim uplne tu hul nelamala - spis to bude mit jako Natt :slight_smile:

Leni, drz se, muj taky leta sluzebne pryc a ja to vzdycky ofnukam ...

Petik je sice vyraznelepsi, ale dnes rano vstal v 5:30!!!! Grrrrrrr!!!!!! Zato ted spinka jako andilek...
3. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě odjel a já to teda ofňukala :grinning: No zítra se musím přestěhovat na Starák - zahrada, společnost... ten poloprázdný byt se mi doma vůůůbec, ale vůůůbec nelíbí :frowning2: Stejně bych každý den jezdila do města, ze Staráku to budu mít blíž.
3. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Leni,tak to máš dobrý,že máš kam jít a nemusíš být doma sama..
My dneska měli odpočinkovej den.na obšdě jsme byli u tchána a pak jsme jeli k našim.Bylo krásně,takže jsme byli celé odpoledne na zahradě.Malej si užil tetu a babičku,vyřádil se a já měla celkem klídeček :grinning:.Řekla bych,že teď bude spinkat jako miminko.. :grinning:
3. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, taky jsem za to ráda :slight_smile: Už mám sbaleno a jsem domluvená s mamkou, že zítra navečer se tam stěhuju. Já vlastně budu jen u rodičů v baráku, mám tam 1+1, kde jsme bydleli, než přišel na svět Daneček. Takže je tam cestovní postýlka a veškeré zázemí. No takový letní byt, paráda :slight_smile: Tak co, spinká ti malej jako miminko? Moje miminko my už tři večery za sebou dělá to, že je děěěnsně unavený a když ho tam po večeři dám, tak tam místo spaní hodinu až dvě řádí a mlátí kolotočem o zeď a je to děsná sranda :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn.Dítko usnulo bez větších problémů a já jdu taky..... :wink:
3. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak my za chvíli razíme do města nechat vyvolat fotky, pak si někam sednout s kamarádkou, co má dneska narozeniny a navečer se s kufry stěhuji do svého ex bytečku u rodičů. Je možné, že se tu do neděle neukážu. Tak se mějte všechny krásně!
4. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak se nejak to pocasi unavilo...

Natt, to je strasne.
Je mi to moc moc lito, co se stalo. Porad premyslime, jestli treti dite ANO ci NE, ale ja se opravdu bojim tohoto...
Anicce posilam co nejvic sily muzu a verim, ze je silna a vybojuje to!!!!!
4. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: to máme dnes upršený den...bléé

Natt a Ty děláš reiky?Nebo ten mail posílá paní náhodně??Řeknu Ti je to fakt rána jak pro tu paní co leží v nemocnici tak pro celou její rodinu a známé!

Verčo jj ani se nedivím,kdyby to šlo jít rodit ke svému gynekologovi,který nás sleduje 9měsíců,ale takhle se spoléhat kdo že vlastně bude mít službu a jakou náladu?ŽE??

Jdu dnes s Kristíkem na kontrolu srdíčka k Podolskému,v těhu zjistil,že má větší mezeru mezi komorama.Tak jsem pěkně napnutá zda to je v pořádku.Písnu až dorazíme.

Pěkný den bez nehod :wink: :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, at vam to dobre dopadne...

Muj muz rikal, ze pokud 3. dite, tak by zaplatil porod u Rubese v Nemecku....
4. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po delší době všem!

Natt, ježíš to je otřesný!!!!

Terez, ať je to vaše srdíčko v pořádku!

Prin, dneska jsem se objednala na kožní do Motola k Dr. Čapkové, první volný termín v srpnu! Jdeme tam 17.8., jak to vypadaá s tou vaší kůžičkou? Čím teď mažete?

Já rodit příště, tak bych si opět zbožně přála tu svojí přísnou Trudákovou, byla skvělá, ale nenvím nevím asi jestli se nezmění přístup Děčínsko nemocnice a hlavně asi primářka, taky bych taky uvažovala jít rodit jinam. Stejně nejspíš pokud bude nějaké další mimi, tak zdá se zase jedině s asistencí a to bych se rovnou u toho Apolináře zaregistrovala i k porodu a pak jen doufala, že nebudu rodit v Roudnici nebo někde jinde po cestě :wink:

Dneska jsem byla v Bělásku jógovat, bylo to bezva, bolí mě celá Péťa :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek,pokusím se dočíst :sweat_smile: .Jsme byli na chajdě,takže jsem se venčili :grinning: .
Holky k tomu příspěvku od Natt......já nevim,mě z toho mrazí a taky to ve mě vyvolává dost pochybností :unamused: ,když už teda nějaká ta paní Nesvadbová sama spekuluje o tom,co se stalo tak by se taky dalo spekulovat dost o tom jestli ona sama nejni třebas hysterickej labil.....že jo no :rolling_eyes: .Těžko posoudit z lékařského hlediska,jestli bylo víc možností jak jí pomoct. Každej,kdo není odborník,ale pouze příbuzný nebo kamarád tak si něco přihodí a nakonec z toho vyleze horor nevyššího kalibru a akorát nahecujou spoustu lidí k tomu,aby věřili tomu nejhoršímu..........no já nevim jo,já věřim jenom faktům né spekulacím ani na žádný duševno a nadpřirozeno ani jinou kravinu nevěřim, asi jsem cynik :sweat_smile: ,ale co nadělám.I tak ovšem mám svoje zkušenosti a jak už jsem řekla pochybnosti o děčínské nemocnici :angry: v tom jí dát za pravdu můžu.
4. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, nechci tu byt za carodejnici, jen soucitim s tou maminkou...
Jinak bych se podepsala pod to. co jsi napsala, pokud to neni objektivni oficialni stanovisko, tak clovek nemuze verit vsemu...

Byli jsme dnes na KO u dr a rovnou nam udelala pulrocni prohlidku.
Tak nevim, jak to tady bylo s temi rekordy - Petik ma pres 70 cm a 9950g...
Mame prijit na poslechnuti jeste ve CT, ale uz je o hodne lepsi.
4. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek