• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Vložila jsem nový fotky z venčení se :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=286385.
Jj Verčo,já s ní taky soucítím,rozhodně bych nechtěla být na jejím místě musí to bejt strašný :confounded: ......ale jak už jsem řekla nemám ráda spekulace.
Jo a k těm rekordům :grinning: :grinning: :grinning: tak to určo vedete :grinning: my měli kolem deseti kil až v osmi měících :grinning: ,ale velikost 74 jsme nosili už ve 4 a půl měsících :grinning: .Teď nosíme něco ještě v 86 a něco už v 92 :sweat_smile: .
4. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....a botičky vel. 24 :sweat_smile: ........tak si nejsme jistý,kde budem Puclině kupovat boty do tanečních :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: to mi přislo na meil,reiky neposílám :wink: ,no my druhý časem jo,budu doufat,že to přežiju ve zdraví :wink: porod tady v DC
4. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Hlásím srdíčko v pořádku,jsou tam sice zbytky nálezu jak řekl Podolský,ale vše nasvědčuje tomu,že to bude v pořádku,mám se objednat příští rok v červnu.Byly jsme tam 2h,čekací doby.Kristík byl hodnej a jěště víc při vyšetření,tak jsem ráda,že to proběhlo v pohodě :slight_smile:

Natt mám totiž kámošku co dává reiky :slight_smile: tak jsem myslela,že se tím také zabýváš :wink:

Verčo no pěkný máš co nosit Petíka :slight_smile: až budete OK půjdeme už konečně na prochajdu :wink:
4. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
máme dneska nějakej protivnej den.Šíma trochu otravuje,začal se neustále dokola ptát "proč" a dneska na to nějak nemám.Nevím,jestli je to změnou počasí či co,ale jsem nějaká nas...Tak tu spolu trochu válčíme :frowning2:
Terko,my taky chodíme k Podolskýmu.Šíma má něco podobnýho,neměl by mít žádný problémy,ale na kontroly chodíme pořád...
4. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych to umela,tak nejakou svoji dusevni silu te pani poslu.
S temi spekulacemi-myslim,ze ten popis udalosti moc spekulativni neni.Jak jsem tu nedavno psala,na sestinedeli pracuje zena meho kamarada a mela ten den sluzbu.Myslim,ze ten popis docela sedi.Bohuzel... :unamused:
4. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no Petik je aspon chlapecek, ale uz taky nosime 80 a boticky zatim 19...! :slight_smile:

Terez, pomalu to muzem naplanovat na pristi tyden - ptedbezne, abychom se pak casove sesly, ne? :wink:
4. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,no to je docela nářez......mě kámoška psala,že jde v podstatě o to,aby sestry co měly službu řekli u soudu pravdu :confused: ,tak jsem zvědavá jak to nakonec dopadne a co vyleze z vyšetřování za pravdu.Údajně měli doktoři na Homolce říct,že jí v tom Děčíně fakt zřídili..........ale jak říkám spekulace :unamused: .A nějaký duševno....no..já spíš když chci někomu pomoct tak víc než duševno jsem přítomna tělesno :sweat_smile: ,teda když to jde ono někdy moc keců okolo zrovna moc dobroty nedělá :sweat_smile: ,tak mám názor,že než žvanit je lepší někomu pomoct i kdyby to byly jen malý drobnosti(něco zařídit,nakoupit,nebo aspoň vyslechnout a nekomentovat,apod.).To ovšem neřikám,že jsem svatá a chci spasit celej svět,ale tak aspoň nejbližším když je potřeba).

Kristíkovi gratuluju k dobrýmu srdíčku,ostatním marůdkům ať jsou brzo fit. :slight_smile:

Petrunko,asi jsou nějaký skvrny na slunci.........dneska jsem taky nějaká neslaná nemastná a Puclina ta je jak svítiplyn,nevim co to do ní vjelo :confused: ,ale naštěstí už spí :dizzy_face: .
4. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,až se tu taky někdy objevíš...... :sweat_smile: .Jsem si tak řikala,že Ondra to nemá s Mackem lehký a Macek to už vůbec nemá lehký s Ondrou :grinning: :grinning: :grinning: .Když jsem to tak viděla......Ondra by chtěl po Puclině,aby s nim hrála basket :grinning: a nebrala mu buřty a Macek provokatér,aby ho ho honila po zahradě a aby chápala,že v jedný bráně bejvá zásadně on a v druhý vždycky Ondra :grinning: :grinning: :grinning: .Teda asi to musí bejt fakt s nima sranda :grinning: ,když se do sebe pustí nebo stačí i když se pokusí o spolupráci :grinning: .Mít doma dva tyhle andílky :grinning: :grinning: :grinning: .....
4. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
jééééééé muzu k vám taky na návstevu???????,nejvíc me pobavila historka v Hypce :grinning: :grinning: :grinning: ,Šimon už ji taky zjistila,el nastestí neni tak rychlej :grinning: ,když je tam maj tak blbě,to je jasný,že je to láká :grinning:

terez,
to je dobře,že je malej v poho........... :wink: ,jen at si to hlídaj,clovek nikdy neví a nás jedna návsteva do roka nezabije,i když je to o nervy,co ve škole??????????? :wink:

verco,
zase jsem te videla,ale to je dýl,sla jsi po Ustecký,jeste s jednou s kočárkem,ne po Dělnický kecám,ale neodvážila jsem se troubit :wink:

bell,
uvidíme,snad už žádnej prusvih nebude :wink:

tak u nás to dneska šlo,je supr počásko,mohli jsme ven :wink: ,jinak bych nadávala,ale pro atb supr :wink:
4. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ted jsem se tedy vydesila ... :astonished: myslela jsem, ze budu rodit v DC ...
5. kvě 2009 ve 03:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobre ranko...

Laro, tyjo ty uz to mas na tri knihy :grinning: :grinning: :grinning: Hypernova je super!!! Uz se tesim, az tam Petik bude prohanet vystavene zbozi!!! :dizzy_face:

Natt, Priste proste ZATRUB!!! Jinak te nikdy neuvidim....... :frowning2:

Mirando, to chapu, ze jsi se vydesila... ale vsude jsuo jen lidi a otech to je.
5. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím..tak protivno nám pokračuje :rolling_eyes: ,Puclina má porád naběhlý dásně a né a né ty stoličky vylízt ven a tak to taky podle toho vypadá a k tomu ještě nějákej ten vzdor a protivnej spraťouch je na světě :sweat_smile: .Zejtra je od 9h v Bělásku nějaká přednáška s dětskou psycholožkou,tak tam zajdem.Ta psýcha s náma chodí na plavání a má stejně starou holčičku.......(na můj vkus lehce spraťouchovskou :grinning: ),tak jsem zvědavá,co nám poradí a nebo estli budu vědět stejný prd jako teď :grinning: .Tak kdyby jste měl někdo zájem a neměli jste na zítra dopo žádný program je možno se dozvědět jak na dětičky :sweat_smile: .
5. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando já se ti nedivim.........já už taky nevím,co si o zdejší porodnici myslet jen doufám,že to přeci jen nebude taková hrůza....snad :confused: .Já jsem ani nepřemejšlela,že bych někdy rodila jinde,tim spíš,že mám rodiče přímo u nemocnice,tak se mi líbilo,že moje máma tam za mnou mohla chodit v podstatě na zavolání(skorem i z okna :grinning: ).Ale vzhledem k tomu,co jsem zažila(i když nemůžu říct,že jenom hrůzu),už jsem to psala: porod dobrý(PA byli prostě úžasný a moc hodný a Žáková - světe div se - taky,oddělení šestinedělí děs a hrůza :rolling_eyes: .A chtěli by jsme další mimčo(výhledově :grinning: )......tak pak teda nemám moc jasno,kde se tady v okolí dá rodit a nebát se :confused: .Jak píše Verča,všechno je o lidech.

Laro,ty vaše příběhy by jsem měla dát číst mojí mamce,páč ta má pocit jakej je Puclina raubíř :grinning: .To by teprva čuměla a nekomandovala by mě :grinning: ,že jí všechno dovolím,že je teda moc šikovná,ale je to hrůza jí hlídat a tak jako jo....nejdřív s dědkem škemrali ať jim jí pujčim a teď jsou po půl hoďce s ní vyřízený :grinning: :grinning: :grinning: a to je v podstatě docela hodný miminko moje zlatý :grinning: .Někdy musíte zajet k nám na chajdu na odpolení čaj a sušenky,aby důchoci viděli jak vypadaj dvě ještě šikovnější děti :grinning: .
5. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando,teď to čtu už íte ,že čekáte chlapečka :slight_smile: ,co.Hele jaký to je čekat mimčo a mít doma jedno malý kvítko?Dá se vyhnout nošení dítěte,kočárku........atd.? Já mám porád pochybnosti zda to začít zkoušet....když si představim jaký skotačiny dělá Puclina při oblíkání a při koupání a chce se porád tulit........
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, zkusila bych na tu přednášku přijít. A na chatičku bych se k vám s omladinou taky klidně ráda podívala, hlavně, aby to vaši přežili a chatička zlstala stát :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
o.k. :wink:

mirando,
neboj taky si myslim,že pokud to melo být hnusný,jako myslim u me,tak asi všude,ale nemuselo to být až zas tak,naopak jsem byla velice spokojená s pani asistentkou,taby uzasná,takže hold pujdu jednou zas sem,ale už ne ji,jinak neuvažuju,že bych sla rodit jinam,když me do to........... tak at si me tu zas daj pekne dohromady :wink: ,takže neboj..........
5. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

my byly dneska na 10měs. Vendulka má 9100g a 73cm

Jinak jak jste psaly o botičkách V. má velikost 20.
5. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
pekný.pak kouknu kolik jsme meli my :wink: a řekni,kam,že se to budeš stěhovat?????????

laro,
jak jsi na tom s knihou????????budou ty i ořříbehy ty a tvé deti??????????? :grinning:
5. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natt do většího :dizzy_face: :zipper_mouth:
5. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dančo,
a tam kde bydlíš nebo jinam :wink:
5. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinam na druhou stranu je to 2.polské armády, aspoň nebudu tolik potřebovat auto ale čeká nás větší rekonstrukce :rolling_eyes:
5. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell. natt, verca: ja jsme trosku vydesena z toho, ze jsem Daju rodila CS a ted bych chtela normalne - ale zacala jsem pochybovat, jestli na to tady v DC maji ... kdyby nastaly komplikace, aby to zvladli

na Zakovou jsem slysela zatim jen chvalu, ale od pripadu, kde nebyly komplikace ... a pravda chybama se clovek uci, uz by se to nemuselo nikdy opakovat
no mam jeste chvili cas na rozmyslenou ...

bell: kdyz jsem otehotnela propadla jsem depresim, ze to s Dajou nemuzu nezvladnout ... vsude pisou, ze zvedani do 15kg je v pohode ... ale zada tehulek rikaj casto neco jineho ... Daju zvedam zatim v poho a co to jde, tak se snazime o samostatnost: ma stolicku a kdyz chce nekam vylezt, prinese si stolicku a je to :slight_smile:, koupe manzel a brzy poridime Daje velkou postel, pres bricho se uz spatne sklanim do postylky :slight_smile: a jinak ostatni rikaj, ze Daja je hodne samostatna ... s hodne vecma si poradi sama, rekne co chce ...

ale na nocnik nechce :confounded:
5. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirando,
neboj...........to jsem nechtela,ale taky pujdu po druhé sem :wink:
6. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim :slight_smile:

Co Lenik stavkuje na Staraku, tak to tady nema zadnou moralku :wink:

Mirando, neboj, musis verit...!!! Ja vim, je to tezke, ja si strachy nechala dat epidural na CS...
6. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem chtal vlastne napsat, ze Petik se zacal krasne plazit - tedy jde mu to jen dozadu a dost ho to toci :grinning: A uz zacina i prichazet na to, ze by mohl byt na ctyrech a obcas se na ne i dostane :wink:
6. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile: ,
Mirando to teda máme ještě kus práce před sebou :slight_smile: .Puclina teda je naše šikulka,ale porád je to roční mimino,tak is říikám,že snad každej měsíc se to bude lepšit a taky se k nějaký samostatnosti dopracujem.....když se nám podaří odstavení.......nakonec nějak.Už jsem to hodně omezila a zatim se daří,ale ještě nějak nemám náturu jí odstřihnout ouplně :slight_smile: .Tak se taky trochu obávám toho nošení a dávání do postýlky a tak,ale píšeš,že se to dá zvládnout :dizzy_face: .......tak že by jsme třebas začli uvažovat....... :sweat_smile:

Verčo gratuluju k lezení :grinning: ,si taky pamatuju jak se Puclina šórala po čtyrech do záda a prudilo jí to neb narážela do všeho zadkem a my se jí chechtali :grinning: a pak jsem jak blbec běhala kolem ní po čtyrech na zemi,abych jí ukázala jak se leze dopředu :grinning: :grinning: :grinning: .
6. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, diky, tak nejak podobne to u nas zacina vypadat... Ja ho zase dala zadeckem tam, kam chtel "jit", jenze on nevidel ty hracky a byl neskutecne nas...!!!

Holky, kdo jste davaly Spiropent, mate zkusenost, ze po nem deti nespaly???
My ted mame noci uplne na kosoctverec!!!! Petik se budi kazde 3h a po treti hodine ranni vydrzi tak dve hodky vzhuru. Ja uz mam misto oci diry a vypadam jak...!!!

DOUFAM, ze to je jen tim....???
Chci to jeste vydrzet, doikud nevysadime ten lek, abych se neunahlila s kasi...treba.
7. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme se potkaly s Verčou u dr,petík je kus,prostě správnej chlap :wink: ,tak to má bejt!!!!!!!!!!!přišli si poslední a předběhli nás :grinning: ,Veru to je samo sranda........po Spiropentu jsme nemeli problém :wink: ,nebo nevím,ted mi tak doslo,nespal do 13 m v noci ,tak nevím,je to možné,když nad tim tak přemejšlim,ale zas je supr :wink:

my máme dobrat atb a budem o.k.,v po donést moč....... :wink:
7. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek