• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojík! :sunglasses:
Děkuji za informace, které jste o sobě prozradily, já jen doplním, že bydlíme v Podmoklech.
Tak koukám, že vám marodí dítka, no, u nás jsem to schytala já, od pátku bojuju s angínou, jsem jen ráda, že jsem ty první dny přežila ( ještě že byl ten prodloužený víkend a manžel mi pomohl s Rostíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a že to malej zatím ode mě nechytl. Zakázala jsem si ho líbat na pusinku, ale už mám absťák!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Veselé historky s dětmi mě pobavily, obzvlášť ta s motorkou v Hypce... :grinning: :grinning: :grinning: a s lezoucími batolátky pozadu, Verčo, mimochodem gratuluju k dalšímu pokroku, Peťulka je šikulka a dopředu mu to taky časem půjde, musíš mu to víc předvádět! :wink: :wink: :wink:
7. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,

Rybí, tak ať jsi brzy ok a malej nic nechytí, už nám chybíte :slight_smile: až budeš moct, tak posílám taky jednu sladkou pusinu Rostíkovi...

Verčo, to se dělá, předbíhat! Kdy se potkáme a poklábosíme, už jsme vás neviděli celou věčnost, holky co se někdy sejít v Bělásku tam mám s tím mým drakoušem asi jedinou šanci aspoň trošku pokecat a nemuset bejt pořád 100% ve střehu :confused:

Byla jsem na pedikůře, no comment, moje palčivé horory už by stejně nikoho nezajímaly.

Terez, Bell, vy jste mě a Dorču asi nepoznaly, co? Ve středu v Bělásku?

Prin, už jsme objednaný do Motola na kožní k Dr. Čapkové, zase jsme osypaný a fakt nevim přoč, snad jen že se malá trošku zpotila.... :frowning2:
7. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar babusky!!!

jo jooo, tak jsme se s Natt sesly v cekarne - tentokrat ma jednicku, holky, ona ke mne BEZELA a hned se ke mne hlasila, to bylo supeeeer!!! Jsem moc rada a doufam, ze dame spicha a poklabosime...
Predbehla sestricka, chtela HNED videt Petulku :grinning:

PetoB, jasny, domluvime neco, ale ja do Belasku NEUMIM, NETREFIM :-O, tak se nejak smluvime, ja s sebou vezmu mlicko a vyrazime, jo? Rada to tam poznam...

Rybko, koukej se uzdravit :wink: BRZY!!!
7. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme se včera vrátili od našich a už jsem ráda-ne že bych tam jezdila nerada, naopak, ale doma je doma :slight_smile: Teď jsem dopekla a dozdobila dort, protože jdeme zítra k Michalovo prababičce, má 85 let :sweat_smile: a vytřela. Mám trochu času vás dočíst, takže všem gratuluju k pokrokům!

Mirando,
radši takové věci nečti když máš rodit, budeš mít aspoň klid :fearful: :wink:

Péťo,
tak nevím, když byli ty horka, tak Jarda běhal jenom v krátkém rukávu, aby se nezpotil a nevím jestli tím sluníčkem, prostě se mu to dost zhoršilo v loketních jamkách. No tak jsem natírala tím kelímkem od Oriflame, jak jsem psala a má to pryč, asi po čtyřech dnech. A to jsem mazala ráno a večer! No zkouším to teď na místa kde měl tričko, tak jsem zvědavá!
Dorotky je mi moc líto, ale taky bych zkusila všechno! :confused:
7. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, už jsem se bála, co s vámi je, nikde od tebe žádné příspěvky, sms taky žádná... :cry: :cry: :cry: , dneska jsem ti chtěla brnknout, jestli nejste s Dorčou venku, ale vzhledem k tomu, že mi Rostík vytuh v postýlce od dvou do půl šestý, a to jsem ho už musela nenápadně vzbudit, a vyrazili jsme se provětrat před véčou až v šest, říkala jsem si, že to už je zbytečný, že už budete doma, je to tak? A co taťka, je fuč, nebo ho máte doma? To by pak vysvětlovalo tvoji odmlku - holt manželské povinnosti mají přednost... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Prin, ty mi ale děláš chutě!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaký dortík jsi upekla? Já se teď po dortíkách můžu utlouct. Taky po nich mám krásně slaďoučké mlíčko. Mohla bych ho balit do těch malých kalíšků a prodávat jako domácí mlíčka do kafíčka... :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauerova,ale poznala jsem poznala,jen jak porád běhám za Puclinou tak se moc do hovorů nepouštím......ani mi k tomu teda nedává zrovna prostor :grinning: .To já se snažila jednim uchem a okem sledovat psycho (přednášející :grinning: ) a druhym okem a uchem zabránit Puclině v muchlování se s miminkama :grinning: .........a že tam byla Terez?! že jo.......já jsem si jako řikala,že asi možná(ta maminka,co se ptala na toho staršího svýho kloučka ohledně hyperaktivity?).......ale nějak jsem to nestihla zjistit :grinning: a jestli jo,tak se Puclině moooc líbil Kristík :grinning: :grinning: :grinning: .Taky Lara tam se mnou dorazila,ale ta zas po očku sledovala přesuny Macka :grinning: .A aby toho nebylo dost,tak ráno mě v běhu odchytla Danča s Vendulkou :grinning: ,ale to bylo taky rychlý neb jsem fakt už letěla na poslední chvíli na plavání :grinning: a fakt bych je jinak přeběhla,kdyby se holky nehlásili :grinning: .Jo a Maki s Maxínem jsem vlastně potkala v Takku u kabinek,ale to už bylo minulou střebu :sweat_smile: .
7. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Rybko,já jsem nepsala,co jsem zač neb mě beztak se švagruší můžete probrat :grinning: :grinning: :grinning: .Ale jinak jsem teda ouplně standartní buchta z Děčína :grinning: je mi 29 a bydlim teda teď v centru DC 1,ale snad už brzo budu zahnívat na konci světa v Březinách :grinning: .
7. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě honem: všem marodům hodně moc brzké uzdravení přeju...kdybych se sem přes víkend nedostala,tak ať jste nejpozdějš v pondělí všici vyzdravení :wink: .Dobrou
7. kvě 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: no my jsme si s druhym mimcem rikali - zvladli to jini, zlvadneme taky. Daje budou presne dva roky ... nekdo si druhe ditko porizuje mnohem drive ... pravda vypraveji, ze padali na h....

A jedna moje kamaradka si dokonce po 1,5roce (15mesicu) poridila treti ditko :astonished: (chtela, neulitlo jim to) - tak kdyz mi je nejhur, vzpomenu si na ni (mit 4 lety a 1lety dite a k tomu mimco, to uz je masakr ...)

:sweat_smile: musi se to zvladnout, uz to nejde vzit zpet ...
8. kvě 2009 v 05:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt, verca, prin: uz jsem se trosku uklidnila ... co se ma stat se stane a nebudu se kvuli tomu stresovat ... ale porad si rikam, clovek musi byt pripravenej na vsechno - a lepsi je mit vice informaci ...

:slight_smile: a taky jako na potvoru, tyhle informace tehotny pritahujou. A kdyz se to nekdo snazi tajit, tak to stresuje jeste vic ...

Pekny prodlouzeny vikend
8. kvě 2009 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

jj to jsme byly my v Bělásku,jéé škoda,že jste se nepřihlásily :wink: já jsem na tohle hrozná...mít rande na slepo bůhví koho bych oslovila :grinning: Fakt mě musí každej oslovit a připomenout se,ale lidi z krámu-zákazníky si pamatuju od svých 18let a zdravím se s nima do dneška...

Neřeším hyperaktivitu,ale spíš něco mezi mnou a Jiříkem...má pocit,že toho času moc na něj nemám :confounded: tak jsem z toho pořádně špatná... :frowning2: Je jasný,že to že se s ním učím neocení jako hru a podobný blbinky a to se snažím já být ten aktivec který tahá rodinu po všech čertech...

Dnes jsme vzhůru od 6h,Kristík se v noci budí 4x!!!No peklo.Teď ale na 8h usnul a vyspal se do 10h!!Já mám vypraný 3pračky,pověšený a uvařenou omáčku kuře na paprice.

mirando taky mám pár známých,co měli děti po 15měsících,s tím že dvěma kamarádkám se na podruhé k tomu 15měsíčnímu narodily dvojčata.Známá má děti 4.18,15,7 a 6let,tak holt pomáhaly ti starší...

Verčo už lezete??Gratuluju,to Kristík neé..je to diblík jeden,co v pondělí v 11h v Želenicích,ale stála bych tam jak ráno vyhazuju Jiříka do školy,zkrátka proti škole,a Ty mě tam vyzvedneš??Pokud bude hezky dáme procházku,já bych Tě asi těžko našla :slight_smile: pro mě to tam je vše na jedno brdo ty paneláky!!!
8. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkej svátek všem,

Terez, příště se přihlásim, jo a ohřej víc knedlíků, jedu k vám na oběd, kuře na paprice miluju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Rybí, taťku už máme pryč, ale tenhle tejden byl takovej nějakej rozlítanej. Už jsi v poho?
8. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Pbauerová tak příště :wink: jo a zklamu TĚ knedlíky nedělám :sweat_smile: on oně moc chlap nestojí,tak jsou kolínka.
8. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem krásnej prodlouženej víken :wink: ,
nám přijela babička na otočku jako vždy :angry: ,tak si ji aspon tech pár hodin užívíme,spíš teda oni Šimonka :grinning:

holky,tak vy jste byli všichni 4 v Bělásku v jedný místnosti a nepoznali jste se :grinning:

mirando,
aspon budeš v jednich plínách,jen do toho :wink: ,to zvládneš,já bych to nezvládla,tak držim pestičky,ale segry s bráchou jsou od sebe taky 11 měsícu :wink:

verco,
byla příležitost,tak jsem se prihlásila,jinak barva kočárku krásná vid :grinning:

bell,
tak ted v tom mám zmatek,co jste s rybkou v příbuzenském vztahu nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rybka,
taky me bolí v krku a stve me to ,stříkám bioparox,jestli to nepřejde,zajedu taky k dr,teda nerada,jak epidemie,mela jsem dvoje atb po sobe a Tomáš musel zustat doma,byla jsem první 4 dny neschopná,postarat se o sebe,na tož o Šimonka :unamused: ,tak se drž a at je líp
8. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, no tak jak nejsou knedlíky, tak mě nečekej :wink:

Laro, tak tentokrát se kaju i já, protože tebe jsme nazaregistrivala taky :dizzy_face:

U nás protivno, chrmlání, rýma, včera večer 37,8 a nějaká vyrážka kolem očí a nemám páru z čeho.... :confounded: odpol jsme byli s kámoškou v zoo, davy lidí, ale super, malá zdrhala, neposlouchala, inu klasika :slight_smile:
9. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Včea jsme měli rychlovýlet :grinning: jela jsem s dětma k babi a dědovi,přijelo příbuzenstvo a sestřenka s přítelem,že chtějí na výlet a zda mají vzít Jiříka,no a já že jdeme s nima všichni,přidala se druhá sestřenka strýc a hurá v 16:30h jsme vyrazili do DOLSKÉHO MLÝNA.Jiřík vzpomínal jak tam chodil s dědou...já už tam nebyla snad 12let.Domů jsme dorazili po 21h,vjíždíme do Děčína a hromy,blesky!!!

Snad to bude dnes bez deště,prádlo jěště nestačilo uschnout a mám venku 3pračky,ale u nás na CHmeláku pršelo minimálně,tady se to o kopec vždy zasekne.

Péťo Pbauerová :wink: :grinning: jéé snad to nastydnutí uteče!!

My dnes razíme s kámoškou a dětma do města,podle počasí na kolotoče a pak asi cukroška na Teplický,ta se ujala :wink:
9. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Včera jsme byly s kamarádkou na terásce v Křížovce-u kašny.Máme stejně starý děti,takže se vyblbnou spolu dost a dost.Akortá jim chvíli trvá,než se přestanou prát a pošťuchovat(podotýkám,že kamarádka má holčičku).A pak tam přišel tatínek s dvojčatama-holčičkama o něco staršíma.V tu ránu z nich byla banda,lítali po celý Křížovce,chvílema jsem ani nevěděla,kde jsou.Ale dvojčata byla evidentně zvyklá a vždycky nám děti přivedla:slight_smile:Cestou domů mi Šíma málem usnul v buse,jak byl ulítanej a unavenej.
Dneska se chystám jet autem k našim-poprvé sama s malým..Snad to bude dobrý.
9. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, jé, kdy jste byli v Ostrově??
9. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo minulý týden,já v těch Ostrovských skalách byla prvně!!Ale na kočár to není!!

Přidala jsem pár fotek :wink: :slight_smile:
9. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás taky teplota............od noci dáváme panadol,doufám,že zuby.........protože dobírá atb a dr ve čtvrtek řikala,že je v pořádku :unamused:

petrunko,.
pojede se ti dobře,myslim,že lip samotné,než s chlapem :wink:
9. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt tak ať jste brzy fit!! :wink:
9. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme misto do zoo jeli na pohotovost.........malej se pořád točí v teplotách,ale dobírá atb,tak je mi to divný,byla tam naše dr,tak jdem v po na krev a uvidíme,me asi mrskne :unamused:

Leníku!!!!!!!!!!!!!!
troubim jak blázen a ty nic,jsi jen koukala kdo jsem :grinning: ,tak to jsem byla já,jeli jsme z kaufu z lékárny :wink:

terez,
dekuju,snad jo :confounded: ,fotky hezké,taky už chci zas nekam vyrazit :wink:
9. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
První samostatnou jízdu se Šímou jsem zvládla celkem v klidu.Teda,byla jsem nervoznější než jindy,ale šlo to.Příště to bude ještě lepší--snad...
U babičky klídek-dítko pobíhalo po zahradě,zalévalo kytičky,pošťuchovalo tetu..:slight_smile:.Myslím,že usne bez problémů.
9. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kocenky :slight_smile:

My dnes byli u tchyne - poprve videla Petika... to by byla dlouha story... Probehlo to dobre.

Pak jsme byli u znamych maji 8-tydenni holcicku, narodila se s rozstepem, uz je po operaci - medicina je mocna...
Den byl fajn.

Terez, musime to vymyslet nejak lip, v 11 uz jsme doma z vychazky, a chystame se obidkovat a spinkat - co 10?
9. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ať jste brzy zdraví (a my taky :wink: )

Terez, já to tam znám dělala jsem v tom parníku tam (Hotel Ostrov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ráda že už tam nejsem) byli jste se tam podívat?

Laro a to už se vracíte na furt sem nebo půjdete zase jinam do ciziny?
9. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mně je dnes taky blbě, všechno mě bolí (pravda, svaly tedy spíš po čtvrtečním tréninku), v krku mě škrábe (stříkám Jox a cpu se orofarama). KLuci lítají po venku se souseďaty, nudle u nosu, je to děs, my se snad na to plavání do Běláska už ani nedostaneme :angry:

Kdepak, nastálo se zatím domů nevracíme, příští sezóna asi zase Bergen, kde se narodil Ondra. Ale je fakt, že já s klukama tam budu už spíš jen jezdit na návštěvy, už trávíme mnohem víc času tady než tam. Byteček už se ale pomalu začíná rýsovat, pokojík už mají kluci vymalovaný, v kuchyni se dnes dodělaly obklady (zatím bez spár), podlaháři by měli nastoupit začátkem června.
9. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj a dobrý ránko všem :slight_smile: :wink:

Dnešní noc celkem OK,jen asi 2x kojení,tak jsem se vyspala,po dlouhé době,jinak býváme tak 4x vzhůru,jo a včera koukám horní dásně nateklý a bílý,tak se klubou zuby...snad to bude v klidu jako s těma prvníma!!

Verčo tak jo,kolem 10h tam budu a vyzvedni si mě :wink: :slight_smile:

JJ my včera taky super den,děcka si vyhrály na hřišti pak jěště v cukrošce na Teplický,jen já byla včera utahaná a chtělo se mi celý den spát :pensive:
10. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my jsme taky hezky spinkali - kojila jsem zase uz jen 1x kolem 2. hodiny a pak spal Petik do 6:30, coz je super...

Terez, mas IP.
10. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,u nás děs.......malej má pořád 39 a nejde to dolu :frowning2:
10. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek