Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
rybka013
7. kvě 2009
Ahojík! 😎
Děkuji za informace, které jste o sobě prozradily, já jen doplním, že bydlíme v Podmoklech.
Tak koukám, že vám marodí dítka, no, u nás jsem to schytala já, od pátku bojuju s angínou, jsem jen ráda, že jsem ty první dny přežila ( ještě že byl ten prodloužený víkend a manžel mi pomohl s Rostíkem :-p :-p :-p ) a že to malej zatím ode mě nechytl. Zakázala jsem si ho líbat na pusinku, ale už mám absťák!!! :-x :-x :-x
Veselé historky s dětmi mě pobavily, obzvlášť ta s motorkou v Hypce... 😃 😃 😃 a s lezoucími batolátky pozadu, Verčo, mimochodem gratuluju k dalšímu pokroku, Peťulka je šikulka a dopředu mu to taky časem půjde, musíš mu to víc předvádět! 😉 😉 😉
pbauerova
7. kvě 2009
Ahoj ženy,

Rybí, tak ať jsi brzy ok a malej nic nechytí, už nám chybíte 🙂 až budeš moct, tak posílám taky jednu sladkou pusinu Rostíkovi...

Verčo, to se dělá, předbíhat! Kdy se potkáme a poklábosíme, už jsme vás neviděli celou věčnost, holky co se někdy sejít v Bělásku tam mám s tím mým drakoušem asi jedinou šanci aspoň trošku pokecat a nemuset bejt pořád 100% ve střehu =-)

Byla jsem na pedikůře, no comment, moje palčivé horory už by stejně nikoho nezajímaly.

Terez, Bell, vy jste mě a Dorču asi nepoznaly, co? Ve středu v Bělásku?

Prin, už jsme objednaný do Motola na kožní k Dr. Čapkové, zase jsme osypaný a fakt nevim přoč, snad jen že se malá trošku zpotila.... 😞
verca111
7. kvě 2009
Zdar babusky!!!

jo jooo, tak jsme se s Natt sesly v cekarne - tentokrat ma jednicku, holky, ona ke mne BEZELA a hned se ke mne hlasila, to bylo supeeeer!!! Jsem moc rada a doufam, ze dame spicha a poklabosime...
Predbehla sestricka, chtela HNED videt Petulku 😃

PetoB, jasny, domluvime neco, ale ja do Belasku NEUMIM, NETREFIM 😮, tak se nejak smluvime, ja s sebou vezmu mlicko a vyrazime, jo? Rada to tam poznam...

Rybko, koukej se uzdravit 😉 BRZY!!!
prin
7. kvě 2009
Ahoj holky,
tak jsme se včera vrátili od našich a už jsem ráda-ne že bych tam jezdila nerada, naopak, ale doma je doma 🙂 Teď jsem dopekla a dozdobila dort, protože jdeme zítra k Michalovo prababičce, má 85 let :-N a vytřela. Mám trochu času vás dočíst, takže všem gratuluju k pokrokům!

Mirando,
radši takové věci nečti když máš rodit, budeš mít aspoň klid 😕 😉

Péťo,
tak nevím, když byli ty horka, tak Jarda běhal jenom v krátkém rukávu, aby se nezpotil a nevím jestli tím sluníčkem, prostě se mu to dost zhoršilo v loketních jamkách. No tak jsem natírala tím kelímkem od Oriflame, jak jsem psala a má to pryč, asi po čtyřech dnech. A to jsem mazala ráno a večer! No zkouším to teď na místa kde měl tričko, tak jsem zvědavá!
Dorotky je mi moc líto, ale taky bych zkusila všechno! =-)
rybka013
7. kvě 2009
Petruš, už jsem se bála, co s vámi je, nikde od tebe žádné příspěvky, sms taky žádná... 😢 😢 😢 , dneska jsem ti chtěla brnknout, jestli nejste s Dorčou venku, ale vzhledem k tomu, že mi Rostík vytuh v postýlce od dvou do půl šestý, a to jsem ho už musela nenápadně vzbudit, a vyrazili jsme se provětrat před véčou až v šest, říkala jsem si, že to už je zbytečný, že už budete doma, je to tak? A co taťka, je fuč, nebo ho máte doma? To by pak vysvětlovalo tvoji odmlku - holt manželské povinnosti mají přednost... 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Prin, ty mi ale děláš chutě!!! :-p Jaký dortík jsi upekla? Já se teď po dortíkách můžu utlouct. Taky po nich mám krásně slaďoučké mlíčko. Mohla bych ho balit do těch malých kalíšků a prodávat jako domácí mlíčka do kafíčka... 😎
bellatrix13
7. kvě 2009
Pbauerova,ale poznala jsem poznala,jen jak porád běhám za Puclinou tak se moc do hovorů nepouštím......ani mi k tomu teda nedává zrovna prostor 😃 .To já se snažila jednim uchem a okem sledovat psycho (přednášející 😃 ) a druhym okem a uchem zabránit Puclině v muchlování se s miminkama 😃 .........a že tam byla Terez?! že jo.......já jsem si jako řikala,že asi možná(ta maminka,co se ptala na toho staršího svýho kloučka ohledně hyperaktivity?).......ale nějak jsem to nestihla zjistit 😃 a jestli jo,tak se Puclině moooc líbil Kristík 😃 😃 😃 .Taky Lara tam se mnou dorazila,ale ta zas po očku sledovala přesuny Macka 😃 .A aby toho nebylo dost,tak ráno mě v běhu odchytla Danča s Vendulkou 😃 ,ale to bylo taky rychlý neb jsem fakt už letěla na poslední chvíli na plavání 😃 a fakt bych je jinak přeběhla,kdyby se holky nehlásili 😃 .Jo a Maki s Maxínem jsem vlastně potkala v Takku u kabinek,ale to už bylo minulou střebu :-N .
bellatrix13
7. kvě 2009
Jo Rybko,já jsem nepsala,co jsem zač neb mě beztak se švagruší můžete probrat 😃 😃 😃 .Ale jinak jsem teda ouplně standartní buchta z Děčína 😃 je mi 29 a bydlim teda teď v centru DC 1,ale snad už brzo budu zahnívat na konci světa v Březinách 😃 .
bellatrix13
7. kvě 2009
A ještě honem: všem marodům hodně moc brzké uzdravení přeju...kdybych se sem přes víkend nedostala,tak ať jste nejpozdějš v pondělí všici vyzdravení 😉 .Dobrou
miranda77
8. kvě 2009
bell: no my jsme si s druhym mimcem rikali - zvladli to jini, zlvadneme taky. Daje budou presne dva roky ... nekdo si druhe ditko porizuje mnohem drive ... pravda vypraveji, ze padali na h....

A jedna moje kamaradka si dokonce po 1,5roce (15mesicu) poridila treti ditko :-o (chtela, neulitlo jim to) - tak kdyz mi je nejhur, vzpomenu si na ni (mit 4 lety a 1lety dite a k tomu mimco, to uz je masakr ...)

:-N musi se to zvladnout, uz to nejde vzit zpet ...
miranda77
8. kvě 2009
natt, verca, prin: uz jsem se trosku uklidnila ... co se ma stat se stane a nebudu se kvuli tomu stresovat ... ale porad si rikam, clovek musi byt pripravenej na vsechno - a lepsi je mit vice informaci ...

🙂 a taky jako na potvoru, tyhle informace tehotny pritahujou. A kdyz se to nekdo snazi tajit, tak to stresuje jeste vic ...

Pekny prodlouzeny vikend
terezam22
8. kvě 2009
Ahojíík všem 🙂 😉

jj to jsme byly my v Bělásku,jéé škoda,že jste se nepřihlásily 😉 já jsem na tohle hrozná...mít rande na slepo bůhví koho bych oslovila 😃 Fakt mě musí každej oslovit a připomenout se,ale lidi z krámu-zákazníky si pamatuju od svých 18let a zdravím se s nima do dneška...

Neřeším hyperaktivitu,ale spíš něco mezi mnou a Jiříkem...má pocit,že toho času moc na něj nemám :-S tak jsem z toho pořádně špatná... 😞 Je jasný,že to že se s ním učím neocení jako hru a podobný blbinky a to se snažím já být ten aktivec který tahá rodinu po všech čertech...

Dnes jsme vzhůru od 6h,Kristík se v noci budí 4x!!!No peklo.Teď ale na 8h usnul a vyspal se do 10h!!Já mám vypraný 3pračky,pověšený a uvařenou omáčku kuře na paprice.

mirando taky mám pár známých,co měli děti po 15měsících,s tím že dvěma kamarádkám se na podruhé k tomu 15měsíčnímu narodily dvojčata.Známá má děti 4.18,15,7 a 6let,tak holt pomáhaly ti starší...

Verčo už lezete??Gratuluju,to Kristík neé..je to diblík jeden,co v pondělí v 11h v Želenicích,ale stála bych tam jak ráno vyhazuju Jiříka do školy,zkrátka proti škole,a Ty mě tam vyzvedneš??Pokud bude hezky dáme procházku,já bych Tě asi těžko našla 🙂 pro mě to tam je vše na jedno brdo ty paneláky!!!
pbauerova
8. kvě 2009
Hezkej svátek všem,

Terez, příště se přihlásim, jo a ohřej víc knedlíků, jedu k vám na oběd, kuře na paprice miluju 😃 :-p 😃

Rybí, taťku už máme pryč, ale tenhle tejden byl takovej nějakej rozlítanej. Už jsi v poho?
terezam22
8. kvě 2009
Péťo Pbauerová tak příště 😉 jo a zklamu TĚ knedlíky nedělám :-N on oně moc chlap nestojí,tak jsou kolínka.
nattally
8. kvě 2009
holky všem krásnej prodlouženej víken 😉 ,
nám přijela babička na otočku jako vždy ]-( ,tak si ji aspon tech pár hodin užívíme,spíš teda oni Šimonka 😃

holky,tak vy jste byli všichni 4 v Bělásku v jedný místnosti a nepoznali jste se 😃

mirando,
aspon budeš v jednich plínách,jen do toho 😉 ,to zvládneš,já bych to nezvládla,tak držim pestičky,ale segry s bráchou jsou od sebe taky 11 měsícu 😉

verco,
byla příležitost,tak jsem se prihlásila,jinak barva kočárku krásná vid 😃

bell,
tak ted v tom mám zmatek,co jste s rybkou v příbuzenském vztahu nebo ne :-p

rybka,
taky me bolí v krku a stve me to ,stříkám bioparox,jestli to nepřejde,zajedu taky k dr,teda nerada,jak epidemie,mela jsem dvoje atb po sobe a Tomáš musel zustat doma,byla jsem první 4 dny neschopná,postarat se o sebe,na tož o Šimonka :-| ,tak se drž a at je líp
larakroft
8. kvě 2009
pbauerova
9. kvě 2009
Terez, no tak jak nejsou knedlíky, tak mě nečekej 😉

Laro, tak tentokrát se kaju i já, protože tebe jsme nazaregistrivala taky x-)

U nás protivno, chrmlání, rýma, včera večer 37,8 a nějaká vyrážka kolem očí a nemám páru z čeho.... :-S odpol jsme byli s kámoškou v zoo, davy lidí, ale super, malá zdrhala, neposlouchala, inu klasika 🙂
terezam22
9. kvě 2009
Ahojíík a dobrý ránko všem 🙂 🙂 🙂

Včea jsme měli rychlovýlet 😃 jela jsem s dětma k babi a dědovi,přijelo příbuzenstvo a sestřenka s přítelem,že chtějí na výlet a zda mají vzít Jiříka,no a já že jdeme s nima všichni,přidala se druhá sestřenka strýc a hurá v 16:30h jsme vyrazili do DOLSKÉHO MLÝNA.Jiřík vzpomínal jak tam chodil s dědou...já už tam nebyla snad 12let.Domů jsme dorazili po 21h,vjíždíme do Děčína a hromy,blesky!!!

Snad to bude dnes bez deště,prádlo jěště nestačilo uschnout a mám venku 3pračky,ale u nás na CHmeláku pršelo minimálně,tady se to o kopec vždy zasekne.

Péťo Pbauerová 😉 😃 jéé snad to nastydnutí uteče!!

My dnes razíme s kámoškou a dětma do města,podle počasí na kolotoče a pak asi cukroška na Teplický,ta se ujala 😉
petrunka01
9. kvě 2009
ahoj holky.
Včera jsme byly s kamarádkou na terásce v Křížovce-u kašny.Máme stejně starý děti,takže se vyblbnou spolu dost a dost.Akortá jim chvíli trvá,než se přestanou prát a pošťuchovat(podotýkám,že kamarádka má holčičku).A pak tam přišel tatínek s dvojčatama-holčičkama o něco staršíma.V tu ránu z nich byla banda,lítali po celý Křížovce,chvílema jsem ani nevěděla,kde jsou.Ale dvojčata byla evidentně zvyklá a vždycky nám děti přivedla🙂Cestou domů mi Šíma málem usnul v buse,jak byl ulítanej a unavenej.
Dneska se chystám jet autem k našim-poprvé sama s malým..Snad to bude dobrý.
pbauerova
9. kvě 2009
Terezko, jé, kdy jste byli v Ostrově??
terezam22
9. kvě 2009
Péťo minulý týden,já v těch Ostrovských skalách byla prvně!!Ale na kočár to není!!

Přidala jsem pár fotek 😉 🙂
nattally
9. kvě 2009
ahoj holky,
tak u nás taky teplota............od noci dáváme panadol,doufám,že zuby.........protože dobírá atb a dr ve čtvrtek řikala,že je v pořádku :-|

petrunko,.
pojede se ti dobře,myslim,že lip samotné,než s chlapem 😉
terezam22
9. kvě 2009
Natt tak ať jste brzy fit!! 😉
nattally
9. kvě 2009
tak jsme misto do zoo jeli na pohotovost.........malej se pořád točí v teplotách,ale dobírá atb,tak je mi to divný,byla tam naše dr,tak jdem v po na krev a uvidíme,me asi mrskne :-|

Leníku!!!!!!!!!!!!!!
troubim jak blázen a ty nic,jsi jen koukala kdo jsem 😃 ,tak to jsem byla já,jeli jsme z kaufu z lékárny 😉

terez,
dekuju,snad jo :-S ,fotky hezké,taky už chci zas nekam vyrazit 😉
petrunka01
9. kvě 2009
Ahoj holky.
První samostatnou jízdu se Šímou jsem zvládla celkem v klidu.Teda,byla jsem nervoznější než jindy,ale šlo to.Příště to bude ještě lepší--snad...
U babičky klídek-dítko pobíhalo po zahradě,zalévalo kytičky,pošťuchovalo tetu..🙂.Myslím,že usne bez problémů.
verca111
9. kvě 2009
Ahojky kocenky 🙂

My dnes byli u tchyne - poprve videla Petika... to by byla dlouha story... Probehlo to dobre.

Pak jsme byli u znamych maji 8-tydenni holcicku, narodila se s rozstepem, uz je po operaci - medicina je mocna...
Den byl fajn.

Terez, musime to vymyslet nejak lip, v 11 uz jsme doma z vychazky, a chystame se obidkovat a spinkat - co 10?
pbauerova
9. kvě 2009
Natt, ať jste brzy zdraví (a my taky 😉 )

Terez, já to tam znám dělala jsem v tom parníku tam (Hotel Ostrov :-p :-p :-p jsem ráda že už tam nejsem) byli jste se tam podívat?

Laro a to už se vracíte na furt sem nebo půjdete zase jinam do ciziny?
larakroft
9. kvě 2009
Ahoj holky, tak mně je dnes taky blbě, všechno mě bolí (pravda, svaly tedy spíš po čtvrtečním tréninku), v krku mě škrábe (stříkám Jox a cpu se orofarama). KLuci lítají po venku se souseďaty, nudle u nosu, je to děs, my se snad na to plavání do Běláska už ani nedostaneme ]-(

Kdepak, nastálo se zatím domů nevracíme, příští sezóna asi zase Bergen, kde se narodil Ondra. Ale je fakt, že já s klukama tam budu už spíš jen jezdit na návštěvy, už trávíme mnohem víc času tady než tam. Byteček už se ale pomalu začíná rýsovat, pokojík už mají kluci vymalovaný, v kuchyni se dnes dodělaly obklady (zatím bez spár), podlaháři by měli nastoupit začátkem června.
terezam22
10. kvě 2009
Ahoj a dobrý ránko všem 🙂 😉

Dnešní noc celkem OK,jen asi 2x kojení,tak jsem se vyspala,po dlouhé době,jinak býváme tak 4x vzhůru,jo a včera koukám horní dásně nateklý a bílý,tak se klubou zuby...snad to bude v klidu jako s těma prvníma!!

Verčo tak jo,kolem 10h tam budu a vyzvedni si mě 😉 🙂

JJ my včera taky super den,děcka si vyhrály na hřišti pak jěště v cukrošce na Teplický,jen já byla včera utahaná a chtělo se mi celý den spát |-|
verca111
10. kvě 2009
Ahojky, my jsme taky hezky spinkali - kojila jsem zase uz jen 1x kolem 2. hodiny a pak spal Petik do 6:30, coz je super...

Terez, mas IP.
nattally
10. kvě 2009
ahoj,u nás děs.......malej má pořád 39 a nejde to dolu 😞

Začni psát odpověď...

Odešli