• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Verčo máš IP :slight_smile:

Natt to je peklo!!Myslím na Šimonka ať je to už pryč...
10. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád nic.........děláme octový ponožky,střídáme léky,nastestí pije,manžel je před zhroucenim :unamused: ,tak jeste vydržíme,jestli to už neklesne a kdyžtak pojedem rovnou do nemocnice :confounded:
10. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak to je mi líto že jsou děti pořád nemocné :frowning2:

Natt,
tak jak je?

My jsme měli nedávno hysterák v noci, od 4 do 5 hodin, paráda :frowning2: Se z těch zubů picnu!
Jinak jsem dala nové fotky :wink:
10. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po týdnu zpátky doma. Zítra mě čeká gruntování a v úterý přijede Tomáš. Už se strašně těším. Bez něj to prostě není ono :slight_smile: Pokusím se vás dočíst.
10. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,
neboj, zvykla by sis,ale chápu, že je ti smutno :wink: :sweat_smile:

Nám zase odjíždí taťka zítra ráno a přijede asi v pátek.
10. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, koukám, že jsi mě postrádala :slight_smile: to je hezké :slight_smile: Jinak jsem slyšela, že ten spiropent může mít jako vedlejší účinek nespavost. Mám pocit, že Daneček si ho potají dává taky nebo nevim. Už skoro dva týdny si večer mne oči, chce spát, řve únavou, ale jak ho položím do postýlky, tak tam i 2 hodiny!!! řádí, stojí, radostně huláká, mlátí hračkami... u našich pofňukávala v noci, snad to doma bude lepší.

Prin, tak jak bylo? Jinak Oriflame je objednaný, půjdu pro něj teď ve středu a pak můžu hned předat. Jediný problém je, že ten krém na ruce za 49 Kč nebyl už na skladě. To víš, super cena a asi jich neměli tolik. Tak mě to mrzí :frowning2: Jinak vše ostatní donesu.

Natt, já jsem si říkala, kdo že to na mě tak troubí a tak jsem jak trouba koukala :grinning: Sakra, nemáme my to na sebe štěstí, buď se neoslovíme nebo nepoznám... Asi se budeme muset konečně sejít :grinning:

Terez, včera jsem byla s kámoškou taky v té cukrárně na Teplické místo galerie Hefaistos a je to tam SUPER. Děti řádily, moc se jim tam líbilo, my s kámoškou daly vínko... moc pěkné.
10. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Natt, to je mi moc lito ,doufam, ze tu teplotu srazite a bude Simonek lepsi a lepsi... drzime palecky.

Terez - OK, plati :slight_smile:

Leni, no caaau, tys tu chybela - zadny rad tu nebyl bez tebe!!!

Ja mam asi pichle kolecko u kocarku, zitra ho Adam vezme od KUR sportu a my odpolko holt vytahnem golfky - doufam, ze nebude klada...
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, teď dočítám, že jste v horečkách. Jak jste na tom teď???
10. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, jojo, věřím tomu, že bych si zvykla. Už jsem ustála i pár měsíců na Zélandu a v Anglii, tak vím,ž e to jde. Ale když to není nutné, tak ať radši nikam nejezdí, hihi :grinning:

Verčo, řád jo??? :grinning: No to mě pobavilo :grinning: Jak se máte? Četla jsem, že Petik má pokroky a plazí se pozpátku. To je pešek, co, když se chce dostat za hračkou a místo toho od ní couvá :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no jo, je to RAK hotovy, plazi se krasne dozadu a nervy chyta taky slusne... :grinning:
Ale verim, ze to zvladneme i popredu - jednoho dne... :slight_smile:
Dosahli jsme magicke hranice 10 kg a jime zeleninu...
10. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že to zvládnete... já jsem prý i po čtyřech běhala pozpátku a hrozně rychle... a vidíš, chodím normálně popředu :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Natt-neozýváš se,tak doufám,že se neděje nic dramatickýho :confounded:
Holky,my jdeme zítra k zápisu do školky.Jsem z toho trochu nervní,je už velkej ten náš kluk..Snad ho vezmou a bude to snášet v pohodě..
Verčo,ten tvůj obřík za chvíli předežene i Šimona :grinning: -on je teda hubeňour-má tak počítám kolem 13 kg
Leni,ráda jsem Tě tuhle viděla,škoda,že jen na chvíli,ráda bych pokecala..
10. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a Leni-Daník je naživo stejně krásnej jako na fotkách... :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko maminy :slight_smile: :wink:

Doufám,že jste do toho novýho a už dlouhýho týdne :unamused: odpočatý :slight_smile: Myslela jsem,že bude pěkně,mám sraz z Verčou na 10H,na prochajdu a zatím nám začíná pršet :angry: to je děs!!!

Natt už je malýmu líp???

Petrunko :slight_smile: teda do školky to bude zážitek :wink: já taky byla vystreslá...,ale Šíma je šikulka ten to zvládne,děcka to vždy líp zvládnou než my! :slight_smile:

Ahoj Leníku :slight_smile: :wink: přesně jak psala Verča :slight_smile: Ty to tady vždy rozsvítíš a jsme zvyklé,že po ránu nás zdravíš jako první :wink:
11. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Petrunko, to snad ne, myslim, ze uz takto pribirat nebude.... tedy doufam. Tak at vas do skolky vezmou :wink:

Terez, ja chodim ven za kazdeho pocasi, neboj :wink:
11. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak hned z rána nic moc............moč blbá,čekám na desátou na sedimentaci...........ale nevidi v tom nic dobrýho....dekuju za podporu a nejhorší je,že jsem ted týden sama doma a musim ho všude vláčet sebou i pro recept,segře se vys......... auto,kamarádky nemaj auto,babičky nejsou :angry: :angry: ,no nic to snad zvládnem,musíme :wink:
11. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt to mě mrzí...držím palečky ať je to brzy pryč a malej je fit :slight_smile:

Verčo i v tomhle slejváákůů??, :sweat_smile: hrůůza počasííí.....to abych si oblíkla pláštěnku a holiny :grinning:
11. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dr hrozila mononukleozou,ale výsledky budou za dva dny,ted to čtu na netu,tak doufám,že ne,to by me mrsklo :angry: :angry: ,radši už nečtu nic a budu doufat,že to neni ono :wink:
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :sweat_smile:

tak nám dneska prší, no aspoň nebude potřeba zalévat zahrádku :sweat_smile:
Nevím jak u vás, ale u nás noc na ho...pořád kňoural, plakal, až jsem ho dala k nám do postele, ale moc to nepomohlo. Takže v 5.30 budíček, ale teď už spí! Byli jsme u doktorky na ďobanec a zpátky jsem si koupila úúúžasné tříčtvrťáky, jako ke dni matek :grinning: Ještě měli super sukni, ale dávat za ní 600,- se mi nechtělo :unamused: Jsem si uvědomila, že co jsem na mateřské, tak jsme si snad nic nekoupila, takže jsem si aspoň udělala radost! Jo a minulý týden jsem byla u holiče a nechala se i nabarvit, což jsem nebyla asi sto let! Chtělo to změnu :sweat_smile:

Natt,
a co by to jako znamenalo?

Leni,
to vůbec nevadí že ten krém není, to se nedá nic dělat :wink:
11. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme ve slejváčku došli k doktorce pro papíry na alergo, do lékárny, pro maso, na nákup... jak jsme byli pryč, tak lednice byla totálně vypleněná :grinning:

Natt, no hrůza! Nenech se vystrašit a věř tomu lepšímu. Hlavně napiš, jak výsledek sedimentace dopadl!

Petrunko, tak se můžeme domluvit a někde se sejít. Taky jsem Tě ráda viděla :slight_smile: A aspoň bych pokecala i s Šímou :grinning:Jééé a díky za pochvalu Danečka, to je od Tebe hezké.

Terez, tak se hlásím jako "baterka diskuse", když to tady vždycky rozsvítím :grinning: Ono to pak vypadá, že nemám doma co dělat, hihi :grinning: Tak já se loučím a mažu gruntovat celý byt. Chtěla jsem prát, ale řekněte mi, kam to mám při tomhle počasí věšet :frowning2:
11. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
nevím.......... :unamused: ,uvidíme zítra a po jaterních testech

leniku,
sedimmentace blbá,máme další atb,ale najednou je bez teplot,což je dobře,tak nevim,,nepoznala jsi me,takuž víš jak,podle kočárku,nebo Fanouška :wink:

petrunko,
letí to,taky se desim toho ,kdy pujde do školky,Tomáš řiká,že nepude,ale pude :wink:

tak jsem volala znova k dr,co by to znamenalo,prej to nemám na anetu číst,že to tam píšou hrozně a u detí to neni takové,tak aspon tak :wink:
11. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jasně, pokusím se :slight_smile: Buď ráda, že jste bez teplot, nám taky klesly přesně v dobu, kdy jsme začali nasazovat antibiotika, ale i tak to bylo potřeba. Tak se držte. My jdeme příští středu na alergo na kompletní testy.

Dítko mi už přes 2,5 hodiny spí, doma mu to svědčí víc než u babičky a u dědy. Tak jsem si stihla všechno krásně uklidit, mám byt jak klícku (tak na půl hodiny, než to kočky zachlupatěj) a když neleje, tak věším ty haldy prádla na balkon.
11. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, ja jsem asi prdla, vid? Oprvdu chodim ven kazdy den. Dneska to tedy bylo maso, ale Petikovi se chrupkalo skvele ;)

Natt, to je mi moc lito, doufam, ze se Simunek srovna - posilam mu pohlazeni...

Tak se mi dnes KONECNEp odarilo po poledni zelenine osalit chlapecka a vynechat kojo :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt-tak snad to bude už jen lepší a hlavně už nic nečti...
Zápis probíhal tak,že jsme odevzdali přihlášku,dostali jinej papír na vyplnění a šli jsme.Myslela jsem,že se aspoň na něco zeptaj,ale nic..Už jsem jim tam hodila i potvrzení od doktorky,tak teď budu jen čekat.Ale prý,když chci na celodenní pobyt a mám práci,tak to není problém.Akorát Šíma od tý doby pořád říká,že chce do školky a nechce si nechat vysvětlit,že musí ještě chvíli počkat :wink: :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo to teda hihihi né nic ve zlým :wink: Kristík spal až do 10.30h!No zato ráno vstával v 5h a pak už neusnul,holt to je normálka když se něco plánuje...Já doma minimálně chodím ven,buď ho uvozím pokud je hezky v kočáru a nechám venku a někdy se zadaří,že usne při kojení a dám ho do postýlky.Teď po škole jsem vzala děti do města,potřebovala jsem koupit kšiltovku Jiříkovi a domů jsme dojeli akorát,hned začalo lejt.

Ale někdy se zase domluvíme a hlavně při sluníčku :slight_smile: :wink: ju??
11. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to přecenila,teplota je zpátky :unamused: ,holky já už nevim,jsem zvedavá na zítřejší výsledky,sali jsme do ted :wink:
11. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
SPALI :wink:
11. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,pokusila jsem se rychločtením dočíst.....jakž takž :sweat_smile: .
Natt,ať je Šímovi líp :slight_smile: ,snad to nebude nic zlýho a kdyby náhodou jo,tak ať jste rychle z toho vyzdravený :slight_smile: .Jinak s Rybkou v žádnym vztahu nejsem natož v příbuzenskym :grinning: .Rybka byla v porodnici na pokoji s mojí švagrovou tož tak :sweat_smile: .
Petrunko,jak jsem onehád četla,že jste byli ve Sloupu na výletě,tak jsem nějak v sobotu ráno si na to vzpomněla a hned jsme tam vyrazili.Je to tam fakt super,moooc se nám tam líbilo a Puclině taky ani neíme proč :sweat_smile: ,celou dobu na hradě vejskala blahem.....tak asi se jí líbil výhled nebo já nevim co :grinning: .
Vítám Lenika :grinning: po dlouhé době :grinning: .
Verčo,já taky chodim s Puclinou ven každej den co se narodila až do teď :sweat_smile: ,snad jen na nějaký vyjímky........který si nepamatuju.Déšť nedéšť,mráz nemráz :grinning: .Bych řekla,že se těm prckům v tejhle slotě spí nejlíp :grinning: .
Terez,já bych tě asi v tom Bělásku nepoznala,kdyby Pbauerova,pak nepsala,že si tam byla :grinning: ,to já až potom si to pospojovala :sweat_smile: .
Jinak hlásím nádhernou noc,kdy to naše zvíře malý spalo od 20,00 do 7,22 vkuse :dizzy_face: .Poslední dobou se nám fakt daří.Většinou se probudí až tak v 5 a pak zase usne až tak do těch 8 :dizzy_face: .Akorát poslední tejden trochu zase zlobila abudila se dvakrát a ž chce k prsu,ale už je to zasejc dobrý.Akorát teda nějak chce spát u nás v posteli :confused: ,kupodivu je na mě naplácnutá a nechce k prsu asi jí jen stačí,že cejtí kůži či co :slight_smile: .Tak teď budem muset zase začít trénovat spaní v postýlce :unamused: .
11. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ve spolek :slight_smile:,
chvilkama sem dočítala a konečně taky vychází něco napsat. Máme za sebou měsíc bydlení v azylu u tchýně a u nás to začíná pomalu vypadat jak u lidí. Koupelna hotová a kuchyň taky, akorát u linky ještě chybí dvířka, dodavatel má asi dost času a snad se brzy dočkám i vestavený skříně místo komory.
Řeknu vám byly to galeje, ale máme to za sebou a stálo to za to. Byteček hned vypadá líp :slight_smile:

V práci mám taky pořád blázinec, sem tam víc než dost, ale zvládáme to, všichni... :slight_smile:

Koukám, že je tu pár marodů tak ať ou všichni brzy zdraví, hlavně Šimonek. Natt určitě to nebude nic vážnýho, a snad bude brzy v pohodě. Mononukleoza nic moc, ale vážně to někdy přeháněj maminky. Já ji měla sice až jako starší asi v 15, ale děti to prej zvládaj kolikrát i líp. Blbá je potom spíš i ta dieta, ale nepředbíhej. Výsledky snad nebudou špatný.

Skoukala sem taky fotečky, děti všem pěkně rostou, máme je hezký :wink:
Včera sme si s manželem našli chvilku, jeli sme za známou narodila se jí v sobotu ráno holčička. Holky prvorodička a od začátku kontrakcí porodila za 3,5 hodiny!!!! Nádhera, vidíte sou i super porody :wink: Přejme jí to, příště to potká každou z nás :slight_smile:.
Jinak u tchýně malá taky semtam vstala v 5 nebo v 5,30, ale co sme doma tak nejdřív v 7...dneska dokonce až po 7,30 :slight_smile: šikulka, snad to nezapomene :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,jak si vybírala školku?Musela si hodně shánět volný místo?
11. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek