• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Čau Simce,závdidím byteček,u nás to stále vypadá,že maj dost času úplně všichni,topenáři,obkladači,štukatéři,dodavatelé..... :grinning:
Jinak teda jako.........já jsem rodila za 4 hodiny od začátku kontrakcí :sweat_smile: .Jsem přišla do porodnice neb mi odešla hlenová zátka a tak jsem si myslela,že mě ještě asi stejně pošlou domu......no a neposlali a za 4 hoďky bylo hotovo.Na monitoru se mi rozjeli kontrakce,po klystýru už to šlo ráz na ráz :sweat_smile: .
11. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ahoj :slight_smile:

Natt, chudák malej, to mu to vylezlo, protože je večer. Ráno bude zas líp. Někde jsem četla, že teplota stoupá mezi 16-18 hod a nejnižší naopak bývá v 6 ráno.
11. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,nějak tak to stou teplotou bude.Jak řiká moje mamka,dětem vyletí teplota skorem na požádání,tak není potřeba se mco děsit.teda pokud to netrvá moc dhlouhodobě.To prásknu bratra,že vezli malýho Míšu k Pánkov s teplotou 37,2 :grinning: .
11. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás byl problém s lynařem, ale nakonec se sehnal jinej takže se zvládlo všechno, ale teda řeknu vám....firma v pohodě, zedník super člověk, ale dodavatelé jo, neštěstí!!!!! Záchod křivej, reklamovali sme, světýlko nad zrcadlo rozbytý, reklamovali sme, a to navíc bylo zabalený tak, že už to rozbitý musel balit někdo v továrně...odpady v kuchyni reklamace. Takže o dodavatelých vim svý :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak k porodu, známý nestihli ani klystýr :slight_smile: ....to mě ráno v 6 praskla voda a malá přišla na svět v půl třetí :slight_smile: ale taky jinak pohodovej porod :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, tak ja byla venku i odpo a taky prselo, ale Petikovi se krasne chrupkalo.
Terez, my jsme prave stihli i to poledni spinkani v postylce :wink:
Jooo a pokrok, dnes POPRVE se mi podarilo ho "osidit" o poledni kojeni po prikrmu... :grinning:

Noc jsme meli taky peknou - 20 - 5:30 a pak valeni do 7:30 :wink:
11. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš Simce,nestraš.........my vsázíme na první dobrou a že se hned nastěhujem jak to jen bude trochu možný......a jestli se bude muset něco reklamovat :rolling_eyes: .....jakože asi jak to tak vidim.Tchán s tchýní už vyreklamovali balkon a ještě tam ani nebydlej,tak jim ho teď předělávaj a taky podlahy se umělcům moc nepovedli neb dokázali s nivelačkou věci nevídané - udělat místo vyrovnání podlahy rozvlnění podlahy :rolling_eyes: .....no...asi to nemusim dál rozepisovat,však jste si určitě samy užili do syta :sweat_smile: .
11. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joo Verčo,ty máš spořádané dítko :grinning: .....já ještě donedávna vstávala v noc 8x a přes den kojila jak v šestinedělí :grinning: (teda né úplně porád ale skorem jo) :grinning: .Koukám oni ty kluci už odmalička radši lenoší..že ani na to jídlo se radši budit nebudou :grinning: :grinning: :grinning: .Puclina je papvá po mamince.....asi.......nebo po tatínkovi......bůhví.....co je horší :grinning: :grinning: :grinning: .
11. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si teď vzpomněla :grinning: .....při jedný návštěve těh.poradn(v těhu) tam seděla nějaká paní,co se dala do vyprávění jak rodila své tři syny :sweat_smile: :u prvního přijeli do porodnice moc brzo a zbytečně tam tvrdli,u druhýho už to měli vychytaný a přijeli a za cvhliku byl venku,a u třetího to měli tááák vychytaný,že stihli jen zavolat sanitu a ve chvíli kdy sanita zastavila u baráku tak ona porodila kluka ve vaně :grinning: :grinning: :grinning: .
11. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, ja mam druhe ditko tedy fakt lepsi, ale ten prvni, ten me trenoval!!! Kojila jsem 4x v noci a vstavali jsme ve 4 a pak to rapidne posunul na 4:30 - do 2,5 roku!!!
Petik neni lenoch, ja pres den kojim kazde 2h, nekdy i po 1,5h, ale nevadi mi to. Jsem stastna za tu noc, i kdyz se budi, protoze se prevrati na brisko a zapomnel, jak zpatky, tak ho otacim jako steak na grilu :D

Jo, ta story se tremi porody je fakt dobra :grinning: Doufam, ze do ctvrteho nesi :D
11. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Verčo,že mluvíš o tom grilu :grinning: ...........holky dělaj vám to dítka taky?......Puclina se celou noc furt různě přetáčí a ve spánku cestuje po posteli :grinning: .....my už teda máme gril samootáčecí :grinning: .Ale občas v noci mě vzbudí taková rána do hlavy nebo obličeje jak se Puclina chce přitulit ,takže jenom zaúpím ,manža se pootočí leknutím a spíme zase dál a ráno se probouzíme tak,že Puclina leží rozplácnutá přes celej můj polštář (fakt přes celej :grinning: ) a já jsem někde schoulená-podle toho,kde je místo,ale kupodivu jsem vyspalá Puclina taky,jen nejvíc si stěžuje manža,že ho prej v noci budim :confused: (von totiž chrápe takže do něj dloubu občas :sweat_smile: ).
11. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobre ranko...

Kdepak je Lenka??? :grinning:

Bell, Petoun taky po postylce cestuje, obvykle spi napric, oblicej naprrany do sprusli - kdyz to vidim, tak si rikam, ze to muse byt deeesne nepohodlne, ale uz jsem ho prestala vracet, neb on je v te poloze do minuty zas ... Tak asi mu to vyhovuje. V nasi postali zatim moc neni a kdyz tam je, tak necestuje - ja mu davam takovou podlozku mezi nase polstare a on se nema moc kam odkulit... ZATIM.. :slight_smile:

Dneska spinkal na 1* - od 20 do 7, tak to me potesil... Chystame se se segrou pro muskaty a dam si spravit kolecko od kocarku - unika mi - takze musim vzit golfky - premiera :D

Natt, jak je Simonkovi????

Hezky den vsem :wink:
12. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko všem :slight_smile: :wink:

Kristík včera nespal od 14.30H do večera,pak jsem ho nacpala uvařenou domácí kaší a nakojila,začal se budit pouze 2x za noc snad mu to vydrží.

Verčo TY máš fakt zlatý dítě,jj já taky kojím přes den podobně,zatím se ošidit nedá,chce příkrm i kojení...Včera jsem ho kojila v posteli ve 13.30h a ve 14:30h jsem s ním vstala normálka jsem u toho usnula!!
12. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky.
Natt,tak co,jak to s váma vypadá?
Bell-tady v Bynově jsou dvě školky.Jedna vypadá líp,je to taková vilka.ALe z nějakýho důvodu je mi sympatičtější ta větší,ačkoli je to betonová komunistická kostka.Už jsem tam volala loni,jetli mám jít k zápisu.řekli mi,že nemají problém s umístěním těch tříletých dětiček.A to samý mi zopakovali i včera,tak snad to klapne.
12. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to bylo asi jen takove naladeni, mysim, ze se zase pekne vzbudi na kojo nekdy ve 4 nebo ve 3... uvidime...
Tak jsi sikulka - jakou kasi jsi mu uvarila?
My zatim jedem jen v poledni zelenine a do kasi se mi nechce, myslim, ze to jeste neni treba...

Petrunko, moc ti to preju, ze nemas problem se skolkou a doufam, ze i na nas jednou zbyde misto v nasi vybrane skolce... :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo buď čerpám recepty na netu nebo co si pamatuju z vaření pro Jiříka,ale jsem blbka měla jsem supr recepty pro děti a někam jsem to zaštráchla...musím hledat,včera jsem prvně dělala vločky,jablko a odměrku sunaru(to jsem vyčetla z netu,že odměrku sunaru můžeš dát),jinak jáhly,pohanka,pohanková lámanka,rýže vše tohle mám doma bio a do toho uvařím buď zeleninu či ovoce zatím jen banán či jablko a rozmixuju.Zeleninu ovoce bio nekupuju.Od 8měsíce už může červenou čočku taky se chystám do natury tam mají dost výrobků.
Kaše v krabici jsou drahý a některý děti to ani nejedí...
12. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem tu,dekuju za starost,řekla bych,že nám je o 100 procen lépe,malje je bez teploty,ráno výsledky,vypadaj jen na zánet,takže taky dobrý,předbežný jaterní jsou v pořádku,uvidime v páte,prej se obcas stane,že první atb na zánet nepomuzou,tak myslim,že tyhle zabíraj,byli jsme koupit lactobycily na atb,a mliko chtel už ráno,tak jsme jeli taky koupit,venku ožil,usnul jen jsem ho dala do postele,jen to sluníčko me výmečnš stve,že musíme být doma.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bell,
ty spíš u nás v ložnici,spíme podobně :grinning:

simce,
Káto tak se pochlub,jak to u vás vypadá.u tchýne jsi to přežila :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni,to je fajn,že je Šímovi líp :slight_smile:
Holky,padá na mě nějakej splín-kvůli té školce.To ej fakt hrůza,jak to uteklo.Dávno už nemám miminko,je to velekj chlapák,co půjde do školky a nebudu vědět,co se s ním celej den děje,jestli jí,spí,je spokojenej...Ach jo,už bude mít kamarády a nějaká maminka ho nebude tak brát... :confounded:
12. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, všechno nejlepší Maxovi!! :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přidala fotky, ale už nevím, jestli jsem to psala :grinning:
12. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Lenku jsem potkala na nákupu a sháněla maso na steiky, on měl přijet Tomáš, tak asi dělá baštu a užívá si taťky :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
12. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maxíkovi vše nejlepší k 1.narozkám. Už je to velký kluk :slight_smile: Dort vypadá báječně dala bych si taky :wink:

Natt ať už vás ty nemoci nechají napokoji chudák Šimonek

Prin fotky jsem už zkoukla, hrozně to utíká a miminka nám rostou :slight_smile:
12. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Natt, jsem ráda, že je to lepší :slight_smile:

Verčo, přijel mi mužíček za zahraničí, tož jsem uklízela a vařila... dělala jsem hovězí steaky a hranolky a kuřecí domácí polívčičku :slight_smile: Teď jsem na netu, páč si musím udělat práci a pak na nás čeká šáníčko :wink:
12. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, krásné fotky a dort se ti teda povedl na jedničku!
12. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,dort vypadá exkluzivně :dizzy_face: ,dostala jsem z toho chuť na jahody, sakriš :sweat_smile: .Maxínovi závidim vlásky..nám je 13 měsíců a jsme porád jak fantomas :grinning: .Už to Puclině teda trochu poporostlo,ale ještě to stojí za prd :unamused: .
12. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fantomas :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,to je paráda,že to vypadá se Šímou dobře :wink: .Jinak s tim spaním :grinning: ....to asi takhle vypadá u spousty rodin :grinning: .Do půl roka spala Puclinka hezky v postýlce k nám šla jen občas přes den nebo ráno jen tak na válení..pak ještě do osmýho měsíce sem tam u nás a pak se to začlo nějak zvrhávat a teď je u nás skoro každou noc :sweat_smile: .Večer jí dám do postýlky a ona spokojeně chrupe,ale jak se připlížim do ložnice,tak mě nějak cejtí a hned si stoupne a natáhne ruce,já j jen přendám k nám a ona zase hned usne,tak jen občas jí nad ránem nenápadně zase přesunu k ní do postýlky a zkoušim jí ošidit,že se jako tak výborně vyspala ve svý postýlce :grinning: ....zatim mi to moc nebaští :grinning: .
12. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo fantomas :sweat_smile: ,tak jí občas řiká manža,když komentuje její porost na hlavičce :sweat_smile: .
12. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jaký byly stejky? :astonished: .......my dneska měli míchaný vajíčka :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
přesně dort láká,je krásnej,taky bych si hned dala :wink: ,to to uteklo,když si vzpomenu na první příspevky tady :wink:

bell,
jj tak nejak,taky usne u sebe,ale často si přeleze k nám :grinning: ,už jsem zvyklá :wink:

leniku,
teda to jsi vzorná :wink:
12. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek