• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo,ale máme vlastně bábovku,jsem zapomněla.Večeře odfláknutá,ale bábovka je s kouskama čokolády :dizzy_face: .....pro manžu jako,má v práci frmol.Máme dneska takovou velice přezdravělou výživu takhle navečer :grinning: .
12. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,už jste koupili Šímovi velkou postel nebo máte sundavací bočnici?
12. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,ježiš a všechno nejlepší Maxínovi,teď to čtu po sobě,že jsem se rozvášnila na dortem a nepopřála :sweat_smile: .
12. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme! :wink:
12. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
nemel postýlku,teda mel dve,dřevenou,pak cestovní.......má dřevou rozměr 140x90 ,klasiku postel,ale je malá a je spokojenej,je mezi náma a zdí,nemá kam spadnou,je skoro nalepenej na me,takže už se mu spí líp,ale stejnak si přeleze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,má tam i nebesa na tyči,kolem plyšáky,ale co je hlavní polštář s Amálkou,bez nej ani ránu :grinning: ,ten tahá v noci sebou a když zapomene řve mami Amy a spí dál :grinning: ..........no takže asi takhle se s pí u nás...nebo nekolikrát za noc se jenom ujištuje jestli tam jsem,zavolá si Mamííííííí ,já udělám no a pšššššššš a spí se dál,no mamánek no :angry:
12. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobre ranko - slunickove :slight_smile:

Maki, vse nejlepsi Maxovi k roku, dort je superniii :grinning:

Nattaly, to jsi to krasne popsala, mela jsem pocit, ze jsem u vas doma, kdyz jsem to cetla... a mami Amy, je faak dobry!!!

Bell, my taky patrime do kategorie Fantomas... :wink:

Leni, to jsi vzorna zenuska, on tu nekdo psal, ze jsi po meste nahanela steaky :slight_smile:
Jo a me zanedbavas uz skoro pul roku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Maxínovi taky přeju vše nej k narozeninám,fakt to letí...
13. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám dočítat, babičku mám v lázních, tak jsem na lumpy sama, a to se ještě starám o dědu. Zážitků zase kupy, samá pohroma a katastrofa.
Vše nej Maxíkovi!
13. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi přeju vše nejlepí, ježíš, to už je to rok? Já si vzpomínám, tak nějak jsem prožívala tvůj porod, bylo to tu takový on-line :slight_smile: , taky koukám, že jsi ostříhaná, pěkný, já se taky chystám, zatím zbírám odvahu :wink:

Jinak pa pa všem :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laru, tu knuhi, začni psát tu knihu, budu první kdo si jí koupí, ale budu jí chtít podepsat, ty vaše story jsou úžasňácký :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
tak co je nového u vás s Dorotkou? Nevím jestli jsem ti to psala, ale musím říct, že nám to "zázračné vajíčko" pomáhá. Testtla jsem to na více místech, tak budu doufat že se to znova neobjeví :confused:
13. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi všechno nejlepší, Maki, dort je fakt exkluzivní! :sunglasses:

Bell, Verčo, my jsme taky holé lebky - teda jenom Rostík :grinning: , doufám, že zdědí kštici po mně a ne po taťkovi, to by se mu to o moc nezlepšilo... :unamused:

Tak my teda spíme bez Rosťulky, dřív jsem si ho brala k sobě do postele akorát poránu na dospání, teď už to nezabírá, když je vzhůru, tak si chce prohlížet okolí a ne se válet přeci, ne? :angry: :angry: :angry: Ale většinou spinká aspoň do těch osmi, což je fajn, pokud kojím jen jednou za noc. Akorát zatím neumí usínat jinde než u prsa. I přes den. Musím vychytat okamžik, kdy už začíná být unavený, frknout si ho k prsu, on se trochu napije a v lepším případě usne. V horším ne a pak v postýlce kňourá a kňourá. :cry: Dneska mi přišel svítící kolotoč nad postýlku, tak jsem zvědavá, jak na něj zabere... :pensive:
13. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no nemám já smůlu,pani z dc prodávala ČERNEJ slunečník novej,což já potřebuju,poslala jsem tam manžu,teda pani spíš přišla za nim do práce a přines mi to domu a on je tmavě modrej,no mě prostě nepřehlídnete a růžovej kočár,modrej deštník,no hrůza.chudák dítě :angry: ,manža - prej já za to nemůžu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a kdo teda??????
13. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,
ale modrá k růžové de ne :sweat_smile: a tmavě nebo světle modrý? tak jedině zabít manžu :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jsem ti zapoměla říct že deme v úterý do Cipíska, tak dám pak vědět :wink:
13. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,
tmavý a pani mi píše že tam psali schwarz-no tak je asi barvoslepá :grinning: ,no nic už to všechno nechám a nic nekupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt,
no tak to se dá přežít když tmavý! A myslím vážně že by se to mohlo k té růžové hodit, nebo je to fakt do očí byjící? :fearful:
13. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, malá se dnes asi zpotila v Bělásku, takže pupen kam se podívám i jí to svědilo, tak jsem jí dala fenistilový kapičky. To vajíčko objednám.

Rybí, Verčo, světýlka pro mrňata jsou ve středu od devíti.

Natt, tak tmavomodrej slunečník, nehodící se k ničemu bych ti dala za dvě přesnídavky...ale promiň to tě nechci prudit, ale hlavně že splní účel, ne? Stejně jak dlouho ještě Šimonek vydrží kočárku? No tak na tu chvilinku :wink: Manžu nech žít, kdo by se o vás staral :slight_smile:

Holky, dneska jsem ostříhala-oholila Dorinku, takže se hlásíme do klubu Fantomasů :grinning:
13. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
no zkus to, snad vám to pomůže!!! Vím že když je v akci, tak stojí 89,- aspoň teda minule! Taky dávám bacha aby se Jarda nespotil! Je to peklo a ani nemůžu říct, že by nám pomohla ta solná jeskyně! :unamused: Jo a chtěla jsem se zeptat, vy jste doma alergici?
13. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :slight_smile:

Maxíkovi vše nej k prvnímu roku :slight_smile: hodně lásky od rodičů :wink: Dort fakt pěkný a vypadal chutně mňam :wink: pekla jsi Ty Maki??

Natt holt to musíš přežít,ale aspoň Tě všude vychytáme :grinning: a už teda nekupuj zajíce v pytli :grinning:

Dnes jsme byly v Bělásku a bylo to fajn :wink: teď se Kristík nacpal a to doslova!!!Snědl vločkovou kaši,ale 2mističky,což minule snědl 1!!A vidět to na něm není,pořád se jen otáčí a lezení nebo na čtyři tomu je zatím ukradený...V pondělí jdeme na 8měsíční tak jsem zvědavá kolik váží a co na něj dr poví,on vypadá pořád jako miminko :slight_smile: :slight_smile:

Péťo Pbauerová jé Tys byla v Bělásku??Chodíš na tu 10h??Já odcházela po 10h.
13. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer :slight_smile:

Bell, steaky se mi povedly. Na to, že byly moje první, byla mňamózní. Musím se pochválit a pašácky si poplácat ramena :grinning:

Natt, ani ne tak vzorná jako stále moc moc zamilovaná :slight_smile:

Verčo, už tááák dlouho? No tak to budeme muset urychleně napravit. Ono nám to ale pořád nevycházelo kvůli nemocem děťátek. Tak je mi to líto, vážně. Ve středu jdu s Danečkem ráno v 9 na alergo a potom budu mít už od dopoledne čas, tak kdybys chtěla a vycházelo to, tak můžeme vyrazit do víru velkoměsta ve středu. Čo?

Prin, jasně, dej vědět, budu ráda :slight_smile: A kdyby sis čirou náhodou vzpomněla, zeptej se na to dětské hřiště, kdy bude.

pbauer, to chce foto! :slight_smile: A kdybys chtěla to zázračné vajíčko a neměla nikoho, kdo by ti distribuoval oriflame, tak já ho dělám. Jak budeš chtít. Momentálně není v akci, stojí jako obvykle 219 korun, což mi přijde fakt hodně (i když za zázrak ani ne, hihi). Neboj, můžu to tobě i Pavle pohlídat, my na tu akci doma totiž taky čekáme a pak bereme třeba tři kelímky.
13. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte některá, kde ordinuje alergoložka pro děti MUDr. Kovářová??? Jdeme k ní ve středu a já netuším, kde je. Jsem se zapomněla MUDry zeptat.

A ještě jeden dotaz. Můžete někdo doporučit dobrého zubaře pro děti? A od kdy tam jít? Prý se tam má jít poprvé už v jednom roce???
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, příště slibuju, že zahodím ostych a přihlásíme se, já tě poznám bezpečně :slight_smile:

Prin, já myslám, že nám ta jeskyně taky nepomohla....tedy, ale ani neublížila :wink: , jak myslíš doma alergici? Máme prokázanou alergii na vaječný bílek, jinak zatím na nic jiného.
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Leni,já myslím,že to alergo bude tam,kde sídlí Podolský-na Staráku.Já tam kdysi tak chodila..K zubaři chodíme všichni společně.Shodou okolností máme s manžou stejnou-Bolfíkovou a chodíme tam i s malým,Poprvý jsme byli právě někdy kolem roku-aby si zvykal.Takže jsme už párkrát byli a zatím v pohodě.Doktorka je milá a Šíma se teda rozhodně nebojí a nestydí:slight_smile:,on je naopak velice společenskej :grinning: .Dneska jsme například byli na terásce a on klíďo jezdil na motorce s klukem,co ho viděl prvně a s jinejma holčičkama zase navazoval hovor.Kdyby se občas nepřišel napít,tak o něm ani nevíme.
13. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
tam chodim já se Šímou,jj jak je Podolskej na srdíčku,tak ale na proti hned ty první dveře vzádu u zdi........ :wink:
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a u zubaře jsme byli taky v roce,my máme dr.matějíčkovou,teda kluci já mám v poliklinice :wink: ,už kvuli té knížce zubní jak je v očkováku a přesně,at si zvyká,ted jdem zas za mesíc,byli jsme v lednu :wink:
13. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer, já nevím co si o jeskyni myslet. Vzhledem k tomu, že měl Daneček další zánět průdušek a antibiotika po odchozeném měsíci a půl pravidelně 2x týdně, jsem spíš skeptická...

Petrunko a Natt, díky moc. Já jsem si nebyla jistá, jestli tam dr. Kovářová sídlí. Měla jsem za to, že je tam jen nějaká paní doktorka Pšeničková.

Petruš, Šíma je moc šikovnej. Motorkář, co už oslovuje holky :grinning: A já bych taky k zubaři šla klidně už v tom roce, ať se pak nebojí.

Natt, já mám dr. Živného u Střeláku a jsem s ním maximálně spokojená, ale nedostanu se tam s kočárkem. Ale říkám si, že stejně to je jen o jedné návštěvě a pak už tam poběží po svých, viď? A na Matějíčkovou jsem slyšela chválu. Přítel chodí k zubaři Dudovi tady v Boleticích, jsou u něj celá rodina, ale je to saďour. A shodli jsme se, že to není takovej ten "hodnej strejda" pro děti :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
myslím jako ty nebo manžel, jestli má jako Dorotka nějaké předpoklady k té alergii?
13. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
jj já mám Vojtecha a je to jak píšeš,taky nic pro deti,já z nej mám respekt :wink: ,jj je zlatá :wink: a dr Kovářová je taky v pohodě..........my jdem zas na to vyšetření za měsíc :wink:
13. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a jak už jsi s manželem dlouho.no to je taky v pořádku :wink:
13. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek