• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky, dočetla jsem jen dnešek.
Tak k těm našim story...Ondru jsem začala dávat od tohohle týdne do školky i na spaní, což tedy první den ořval a dokonce zaútočil na slečnu učitelku Haničku (naštěstí pouze posmrkaným kapesníkem, ale těžko říci, jestli by to u soudu nebrali jako biologickou zbraň), že prej spát tam nebude, ani odpočívat...tak směl jen sedět a poslouchat pohádku. Pak si sám do tý postýlky lehl a ještě ukazoval haničce "palec nahoru". V úterý ráno scéna, že nikdy ve školce spát nechce, tak jsem tam ve 14,30 šla s hrůzou...a oni už vyřazení ven a že domů nejde, což Martin okamžitě využil, sjel z kočáru jako lasička a zajel do pískoviště. Odtáhla jsem je domů až po hodině :grinning:
Macek se mi odvděčil tím, že mi posléze zdrhnul ze zahrady. Přišli jsme dom, zůstali rovnou venku, jen jsem vzala lžičky a jogurty na svačinu. Pak chtěl O. vyházet z balkónu balóny, tak jsem mu nakázala, že nesmí z Macka spustit oči. Než jsem doházela (je jich asi 6 různých), volá Ondra od vchodu, že se M. pokadil. Tak pro něj letím a s Ondrou jsem se srazila v chodbě. "kde máš Macka?" "On se pokadil." "Ale kde je?"...jen krčil rameny. Vyletěla jsem na přední zahradu (chodí tam mávat autobusům), oběhla jsem zídku, vykoukla na ulici (branka byla zavřená, ale na kliku už dosáhne), nikde nic. Tak letím na zadní zahradu, jestli se nevydal k jedněm nebo druhým sousedům. Nic. Tak znovu letím ven...a od průmyslovky už mi ho nějaká paní vedla...že prej vidí jít po ulici samotný dítě, slyší volání, tak se ho zeptala, jestli je Martin ... Byl prej už na druhý straně až u družiny, kdo to u nás na Letný znáte.
Později to odpoledne (hřála jsem akorát navrátivšímu se dědovi jídlo) Ondra buší na dveře a ječí, že má bobek...otvírám a ptám se ho kde. S gatěma na půl žerdi mi (zase) ukazuje hnědej prst. s očima vsloup ho mu ty gatě natahuju, aby obsah netrousil a posílám ho na záchod. Za ním mokrý stopy. Takže si mimo jiné i načůral do těch nových bot. No fakt paráda :angry: Tak takhle já si užívám babiččiny lázně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,zkus si zavolat na tel. 412524222 a tam se objednej k jednomu zubaři,co dostal nedávno od jednejj malej holčičky obrázek s nápisem pro nejlepšího pana zubaře na světě :grinning: :grinning: :grinning: .A taky Puclinka ho doporučuje :grinning: :grinning: :grinning: a moc si ho chválí :grinning: .
13. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vchod má bezbariérovej a navíc je to hned u zastávky busu č.4 :grinning: .
13. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lara,
:grinning: ,o tu knížku bych se s pbauer poprala :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.Jeste jednou dekujeme za gratulace.Jojo,strasne to uteklo,uplne silene.Dort je vlastni vyroba,ale neni peceny,je z tvarohu a jogurtu a z detskych susenek. :wink:
K zubari se taky chystame,k Mudr.Bolfikove,je fajn. :wink:
Dneska jsme byli plavat,odpol treti vlna gratulantu a ja nejak padam na hubu.... :grinning: Dobrou!
13. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro :grinning: :grinning: :grinning: ! Já se skoro to bojim všechno číst :grinning: :grinning: :grinning: ,aby se něco z toho nepřeneslo aj na nás :astonished: .
13. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni a taky Ondra s Mackem k němu choděj a Madlenka taky :grinning: a ještě další hromady dětí všech těch spolužáků jako je Lara :grinning: .
13. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak to jste dali Šímu docela brzo do velkýho pelechu,já nad tim taky docela už přemejšlim,protože Puclina si docela, poslední dobou,chce pohovět na gauči nebo ve velký posteli,tak si od toho slibuju,že by třeba si po o šla sama lehnout a nebo prostě kdyby byla unavená.Teď jen leze na rantl u postýlky a kouká z vrchu do vnitř :sweat_smile: .
13. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se ještě přidáváme ke gratulaci Maxinovi :slight_smile:.

Leni, Bell zubaře moc doporučujeme, Madlenka z něj byla nadšená a maminka s tatínkem tudíž spokojení :slight_smile:.

My pořád uklízíme po rekonstrukci, dneska sme konečně odklidili věci s postele v ložnici, doteď sme spali v obýváku na gauči, protože když necháte zbourat v paneláku komoru a vyhodíte skladovou skříň, ale nemáte ještě hotovou vestavěnou skříň, která tyhle úložný prostory nahradí tak to máte doma bordel jak v tanku, i když se snažíte uklízet jako nikdy dříve :grinning: :grinning: :grinning:

Laro, kam ty na tohle chodíš, takový story, taky se hlásím o vydání knížky.

Natt přidávám se k tomu, že tmavě modrá k růžový jde :wink: a Manžu nevraždi, někdo se o vás musí starat :wink:
Jinak Káťa za svobodna Kučerová má holčičku Nelinku, narodila se v sobotu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,tak se pochlub jak si teď bydlíte :slight_smile: ......teda pokud bys našla odvahu udělat foto za stávajícího stavu bez úložných prostor :sweat_smile: nebo třeba teda až budete mít hotovo ouplně na stopro,tak dej hned fotodokumentaci.Hanit vám to určitě nebudem nebo já určo ne e neb každej má rád svoje představy a barvy,ve kterých se mu dobře žije :slight_smile: .My máme taky nějakýs takýs naše představy a jsme teda hooodně zvědavý,co z toho nakonec vyleze :grinning: .
13. kvě 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlubila bych se, ale vážně teď to snad ani neni hezký, když je všude něco...ale neboj jak to doladíme tak hodím fotečku všech novejch koutů :slight_smile:
A nejlepší na naší rekonstrukci je, že mě po týdnu uklízení a stěhování, ale i s Madlenkou bolej záda a ruce a prostě všechno a od pondělí nám nebude cca měsíc jezdit výtah, takže je opravdu pořád nač se těšit :confounded: :confounded: :confounded:
To sem říkala, ráno vypadnem a večer přijdem, pokud něco zapomenem doma tak se nevracím, já si teda od tohohle měsíce slibuju, že věčným běháním po schodech aspoň něco zhubnu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to zázračný vajco?To je co? :confused: Nějakej zázrak na vyrážky?Já mám alergii na nikl,takže všechny cvočky a pásky na oblečení mě dělaj akorát starost a mám na to nějakou šílenou mastičku,po který se mi dělaj žlutý fleky na kůži :unamused: (takže to je tak trochu z bláta do louže :unamused: )
13. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je výborný a v kolkátym patře bydlíte? Aspoň 10.?! :grinning:
13. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Simce jsme to pak už nějak nedobatovali neb si se odpojila ne věčné časy :grinning: .V kterym roce si končila jazykovku?Já jsem tam chodila taky,ale my jsme měli ještě Angličtinu,Ruštinu,Španělštinu a myslim,že po nás už to bylo jinak,že jsme byli asi poslední ročník,kde nám nechali tu Ruštinu dojet až do osmičky.Měli jsme jako třídní Látovou a pak Budínskou.
13. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo jsme to nezakecali.........já si teď nějak nevzpomínám,estli jsme o tom pak jěště bavili nebo ne e :sweat_smile: .
13. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme v 5.patře, ale s malou a nákupama to bude i tak stačit :slight_smile:
Alergii na nikl mám taky, je to příšerně otravná alergie, pořád hledám co je na oblečení kovový :angry: :angry:

Jazykovku sem končila v 97, na Kamenickou sem chodila do 7. třídy, páč potom se jazykovka přestěhovala do Chrochvic. Já měla anglinu a němčinu, jako třídní sme měli Staškovou a pak Zuzánkovou. Jééé Látová, byla přísná, ale super :slight_smile: rádi na ni vzpomínáme, i když sme si s ní jako třída začli rozumnět až v 9.třídě..asi když sme dostali konečně jako puberťáci trochu rozumu :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já tady teď počítám,kdy že jsem kočila :sweat_smile: ,tak nevim estli to vůbec můžu napsat......no v 98 jsem maturovala a to mi bylo 18 :dizzy_face: ......takže jsem končila v 94 to tak vychází.Já šla ještě z osmičky.No jooo Látová :grinning: ještě teď mě mrazí,když po sobě čtu hrubky ,co by na to řekla .Ta si tady na chvilku počíst,tak by jí z toho trefil šlak :grinning: :grinning: :grinning: .Co si tak pamatuju tak někteří spolužáci o ní ještě dodnes mluví jako o fašitce :grinning: ,ale v podstatě na ní nakonec vzpomínáme.......no s láskou.....to si nejsem úplně jistá :grinning: ........ale určitě hodně vzpomínáme :grinning: ,i když dá se říct,že vlastně byla dobrá,já jsem jí milovala na sloh a literku,ale na gramatiku..... :grinning: .Zuzánkovou si jen tak matně pamatuju.......tam byly dvě podobného jména né?Jedna Zrzavá a jedna tak nějak asi blond-obě postarší (dámy v nejlepších letech tedy,že :sweat_smile: ).Staškovou už nevim.Nejlepší byl ředitel-fyzikář a chemikář tyhle předměty jsem milovala nejvíc :sweat_smile: ,sice jsem měla mít ráda spíš ty jazyky,ale já byla nějak víc přes fyziku..........i když teď už si tím tak nejsem jistá :grinning: (zvlášť na mateřský :grinning: ).
13. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: .
Dneska mě Šimonek potěšil,vstával před chvilkou :slight_smile: .Akorát to teda zase nevypadá na spaní po obědě.Nejspíš vyrazím do ulic,možná na hřiště.
Káťo,Bell-nepamatujete si na jazykovce na moji ségru Káťu Součkovou?Ona byla všude docela výrazný zjev :sweat_smile:.Počítám,že ze základky vycházela o rok dřív než Bell,tak nevím,jestli si vzpomenete..
14. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,kdyby jen navazoval hovor-Šimonek.Minulej tejden jsme byly s kamarádkou na terásce a tam se s jednou holčičkou přímo objímal za keříkem-to mi povídala kamarádka,já je teda neviděla.Potom tam běhali spolu pořád za ručičky.A ta kamarádka říkala,že její holčička(jen o dva měsíce starší než Šimon)si tuhle hrála se stejně starým bratrancem na doktory :grinning: .Dneska se začíná nějak dřív,no..
14. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem,
Bell,
to vajíčko je vlastně takový malý kelímek a je to na odřeniny, opary, vyrážky, na všechno, můžu jenom doporučit!

Jinak holky, jak tady řešíte tu velkou postel pro děti, tak my o ní taky uvažujeme. Jarda mi třeba v poledne usne v postýlce na půl hodiny, ale když ho dám hned do velké, tak dospí klidně ještě hoďku a půl, stejně i večer! Koupíme s postranicí a hotovo. Slézt umí v pohodě po nožičkách, takže by to mohlo klapnout :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce,
jsem se chtela zetpat a co všechno v poho u Nelinky????????, :wink:

bell,
no je to jako postýlka,počkej dám fotku :wink: ,než to rezepisovat
14. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotka tam je a ty samolepky hrozný jsem tam nedala opet já,ale tatínek :grinning: ,prostě perlí
14. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj drndalky, vy jste toho tady zplodily :fearful: :fearful: :fearful:

Natt, k tomu kocarku asi nevadi zadny slunecnik, i zluty by sel :grinning: :grinning: :grinning: Doufam, ze je Simonkovi dobre a lepe ...

Laro, taky si zabiram jednu knihu!!!
Jo a Laro, ja maturovala o 9 let driv nez ty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, me bavite s Latovou, sedela roky a roky v kabinete s moji mamkou :grinning:

Leni, stredecni dopolka mam bohuzel zatim obsazena.

PetoB - delas hezkou propagaci Belasku, ale pro me to je strasne z ruky, je to na 2x bus a to proste neaam a na devatou uz tuplem ne :frowning2:
14. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce, nam delali vytah asi pred 2 roky. Taky bydlim v 5. patre. Fakt maso - chudinky duchodkyne- kardiacky, ty mely v mazipatrech zidlicky a kdyz chodily s pejsky ven, tak odpocivaly. Ale vyhrozovali nam, ze to bude trvat pres 2 tydny a za necelych 10 dni to meli.
14. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: Dnes mám nějak zpoždění, co? :grinning:

Natt, není to zatím manžel, ale to nevadí. Teď to bude 6 let, co jsme spolu.

Bell, copak to asi může být za zubaře, viď? :grinning: Já zatím uvažuji o tom dr. Živném, protože je to i můj zubař, je hodný (ale nevím jak na děti). A máme to bez přestupů. Ale ještě vážně zauvažuji. Díky moc. Jo a s alergií na nikl jsou prý dva lidi z Děčína. Jednou je moje teta. TAky nemůže mít kovové pásky a ani kovový příbor jí nedoporučují, musí si dávat bacha i na šperky, prostě jen zlato :grinning: Takže ta druhá jsi ty? :grinning:

Zázračný kelímek je od Oriflamu, je to takový fakt maličkatý kelímeček s takovou mastičkou z včelího vosku a jinými přírodními složkami. Je na vyrážky, odřeninky, opary, koutky, zatrhnutou kůžičku na rukou apod. Tak nějak asi na všechno. Na vyrážky teda fakt zabírá. On normálně stojí 219 korun, ale bývá tak 3x do roka v akci. Už by to mělo být brzy.

Petrunko, fáááákt???? Tak to je dobrý! :grinning:
14. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda bomba, právě mi doktorka řekla, že Danečkovi našli ve výtěru v zadečku bakterii e-coli a bude nás konatktovat hygiena, jestli nepracujeme v potravinářství, jen aby se zeptali. On má teda už delší dobu průjem, tak jsem jen chtěla vědět, co to je. Doktorka už říkala, že to naše dítě chytne všechno, co kolem něj projde :frowning2: Takže jdu do lékárny koupit lactobacily a bude brát dvě tobolky denně. Hylak bereme už dlouho a nepomáhá. Má chudák i úplně opruzelej zadeček, asi jak má dráždivou stolici.
14. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
tak to je mi moc líto! :frowning2: Co to znamená a kde to chytl? Vidíš a já bych se vsadila, že to má ze zubů! :fearful:
14. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák Daník,fakt musí mít od všeho trochu,viď.... :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leník, jejda, tak dej vědět co na hygieně a hlavně ať je Daník brzy OK!!!

Verčo, z města se to dá i pěšky je to asi 10-15 minut, ale na vás je to prostě zatím brzy.

Prin, manžel je alergickej na břízu a na kočky a má lupenku, tak nevím když má malá alergii na něco jiného jestli to může souviset a u vás je to jak?
14. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
no prosim te.............chuděrka,to jste jak mi.ach ty naše zaltíčka,neboj bude líp ty lactobacily pomáhaj,já je dávám k atb :wink: ,tedaaaaaaa stále zamilovaní,to je supr....................aha,tak snad manžel bude :wink:
14. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek