• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
pardon my!!!!!!!!!!!!!verčo tě asi drásaj ty chyby vid :grinning:
14. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
tak to má Dorotka dost velké předpoklady. Prý když má alergii na cokoliv jeden rodič, tak pravděpodobnost je 50% a když dva, tak 75%!
U nás je Michal na nějaké pyly, ani sám neví na jaké a to fakt jenom trochu a šup, Jarda to chytl :unamused: Ale říkala mi doktorka, že je jedno na co je rodič alergický, prostě to tam je! :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tyyjo, chudak malej, to je hrozny, co vsechno on nepolapi... :frowning2:

Natt, neboj, ja ted neuraduju, jsem na matersky a hoooodne vydrzim :grinning:

PetoB, ja myslela, ze to je v Bele??
14. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
tak super.............. :wink:

taky me napadlo,klidne se nekdy dopoledne muzem sejít,ale napadla me ta Galerka,tam nemaj chodící deti kam utect,ale klidne se podřídíme :wink: ,nebo ta Teplická taky :wink:
14. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, volala jsem na hygienu, prý nemají specifikaci té e-coli. Chytit to mohl od člověka nebo od zvířat,a to jak nakažených, tak zdravých. Jedna z našich koček má teď průjem, ale jak s tím Daneček mohl přijít do styku??? Napadá mě jen hrabání kočky v písku - prošla kuchyní - Daneček na čtyřech... Máme dvě kočky a psa. A to dítěti pořád myju ručičky, denně luxuju a vytírám... uf, dneska budeme debatovat, jestli půjdou z domu.

Natt, říká se, že zabírá i Hylak, ale nám ne :frowning2:
14. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Lení to teda je pech u Vás!!Danečkovi přeju ať se uzdraví,ten zadeček to je neštěstí u děťátek to musí být nepříjemný...no a holt uvidíš jak se dohodnete co se zvířátkama...jo holka to můžeš denně vytírat,uklízet umývat děti a stejně to je hned,že se něco chytne a vyskytne...bohužel!! :frowning2:
14. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
co ses tam dneska rozčilovala u Lva,šli jste na přechodu s Radkou a ty jsi na nekoho nebo neco asi nadávala....... :angry:
14. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, Bělásek je ve Vojanovce, což je z centra kousek, klidně vás i svezu, ale musíte dodat sedačku :slight_smile:. potkáváme tam Terezku a Bell, teda holky Janinka je numero, normálně vysmátý, extra spokojený děvčátko, fakt číslo :slight_smile:

Ženský musim se přiznat, včera jsem ostříhala(oholila) Dorču, no to první co mě napadlo, když jsem jí pak viděla byl a prosím odpustě mi ten blbej černej humor, ale " Klárka z Motola", normálně plešounek.
14. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
leni chudák Daník, snad to bude OK a zvířata uvidíte, ale jak tu píšou může narazit na cokoliv, i když zvířata nebudou.

Natt, Nelinka je v pohodě, včera je pustili, dneska byli i už doktorky a Nelinka přibrala za den 110g, a to je dobrý :slight_smile:

Když se tu probírá Bělásek zítra na 9 tam jdu se známou.
14. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, uvidíme. Rozhodli jsme se, že ještě počkáme do středy, co nám řekne doktorka Kovářová na alergu.
14. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,tak nás hlavně Látový nepráskni,aby si nechtěla počiíst třebas :grinning: :grinning: :grinning: .Jen si nějak nemůžu vybavit s kym měla ten kabinet.........pátrám pátrám v paměti......loading........a nic :sweat_smile: .

Natt,Prin koukám koukám po postelích.Prin, u nás je to to samý.Půl hoďky-hoďku spí sama v po o v postýlce,pak se vzbudí a když jí přendám do naší postele tak spí další hoďku a půl :sweat_smile: .
14. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
v po kolem 5-6 budeš doma???????mám tam k vám na horu cestu budeš doma??????????vzala bych ti ten chleba.... :wink:
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak mi tu manža vyložil,co je to ten posrávací bacil,teda řeknu ti chudák Daneček.Ale tak snad by to nemělo bejt nic strašnýho,jenom nepříjemnýho.........hlavně teda jestli nepracujete v tom potravinářství,aby jste nebyli jako zbraň hromadnýho ničení :grinning: .Jinak teda až bude nějaká ta akce na to zázračný vajco,tak na mě mysli,já bych to určitě taky zkusila.Nikl alergie je takovej vopruz.......máš recht můžu nosit jen zlato,stříbro a drahé kamení :grinning: jo a chirurgickou ocel-naštěstí je zrovna v módě :sweat_smile: .

Pbauerova,jako naše Janinka,myslíš tu naší kňouru? :sweat_smile: Zrovna včera nám to řekla taky jedna známá.....No je trochu takovej kašpárek,ale mě přijde v Bělásku teda spíš zaražená jak vidle v hnoji :grinning: .Zatim,co Dorotka je teda taky pěkný éro :grinning: ,mě dostala s tou pusinkou.Si jí měla na rameno taks jí neviděla,ale jaks jí řekla ať nám pošle pusinku,tak ona s takovou noblesou a grácií vyndala dudlíčka a poslala pusinku jak filmová hvězda :grinning: :grinning: :grinning: jsem se chechtala ještě v autě :grinning: :grinning: :grinning: .
14. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi připomíná,že jsme se potkali dneska zase s Dančou na cestě z a na plavání(já na a Danča z :grinning: ) a porovnali jsme si holé lebky.......teda dítek jako,že jo no :grinning: .
14. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, teda sem se zas pobavila... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, chudák Daneček, my zase bojujeme od tří týdnů s kvasinkami v trávícím traktu, Rostík z nich měl úplně šílený mokvavý boláčky na zadečku a nic nepomáhalo. :frowning2: , Taky nám byl doporučen Hylak, zlepšilo se to, ale nedoléčilo a teď jsme na týden zkusili sirup Nutrolin B a vypadá to, že máme vyhráno :sweat_smile: .

Natt, no, tu kombinaci bych chtěla vidět (růžová a tmavě modrá). :sunglasses:

Péťo, díky za info o Bělásku. Takže Světýlka jsou na Vojanovce, ne v Besedě? A nevíš, jestli jedou i přes prázdniny?

Jinak jsme dneska byli na tříměsíční prohlídce, Rosťula váží 6,56 kg, vypadá jako barokní buclatý andílek. :dizzy_face: Poslední dobou nějak nesnese cizí lidi a hned, jak ho vzala sestřička na zvážení, spustil srdceryvný pláč. :cry: :cry: :cry: :cry: Taky dostal včeličku (Hexavakcínu), začal řvát ještě víc a já jsem to nějak neunesla a jak mi ho bylo líto, začala jsem řvát taky, docela dobrá komedie... :unamused:
14. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky........a to nevíte,že Lara má těch příběhů mnohem mnohem víc..........jen nevim jak by se ta knížka jmenovala neb názvy "Taková normální rodinka" či "O mé rodině a jiné zvířeně" už jsou zabraný :grinning: :grinning: :grinning: .
14. kvě 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedalo mi to nezareaogovat, i když ten poslední příspěvek je jediný, který jsem si přečetla.
Už jsem o tom přemýšlela, a jak se koukám na zážitky s posledních dnů a týdnů, tak leda snad
"100 a 1 fekálních story aneb co přináší život s dětmi" :grinning:
14. kvě 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jaká kňoura??? Já jí vyděla jen usměvavou a řádila tam jak černá ruka :grinning:

Rybí,o prázdninách maj bohužel zavřeno :frowning2:
15. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Peto, tu Vojanovku bych i rada zkusila (akorat ze kojim kazde 2h!!!)... nejak to promyslim.
Nicmene jsem chtela chodit do Rakosnicka...

Bell, ne ne ne, ja ji to neprasknu. Moje mamka ucila Cj a D a jmenuje se Stechova.

Leni, at Danik ty bacilouse rychle vypudi a vyprdi :grinning:

Rybi, to je jasny, clovek spatne snasi, kdyz mu nedko trapi miminko...
15. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

JJ přidávám se,že světýlka jsou v Běláskovi super :slight_smile: :slight_smile: Verčo a co řešíš kojení??Já kojím všude... :wink: vždyť na to nemusíš jezdit domů.Já tam kojím,holky zpívají a hrajou si s mimčama :grinning: je to tam fakt příjemný

Kristík mi už 2dny po sobě usne do 20:30H!!Nabaští se kaše,nakojím ho a pak šoupnu do postýlky trochu si pořve a za chvíly spí...že by na to přišel??? :wink: Jak se mám chovat hodný miminko!! :slight_smile: :wink: ale stejně za noc kojím 3x

Teď peču dorta pro kámošky dceru jdeme zítra na oslavu.Snad se mi povede,drtí mě to zdobení,já jsem bez fantazie dělám klasiku,kulatej 2patra,krém tak tam něco naplácám :grinning: :grinning:

Co večer na lampionový průvod jdete některá?Teda né s mimčama to je jasan,já budu doma a jdou kluci,tak jim dnes OBĚMA :grinning: kupuju lampiony!!
15. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,Štěchová!!!!!!Tu jsme měli na děják :grinning: :grinning: :grinning: ,teda a musim říct,že jsem děják milovala s ní teda jenom jsem z ní byla zblblá tak,že ještě poměrně nedávno jsem uměla vyjmenovat Přemyslovce i s daty jejich vlády a to aj pozpátku(..........ale holt ta mateřská s tou laktační demencí dělaj svý :grinning: ).Pak mě nadchla na děják až Menšová na střední,ale pak nám zas dali jinou úču a ta mi to už zasejc znechutila :grinning: .Taky si pamatuju,že jsme jí měli jeden čas na tělák,nevim proč, a jak je ta tvoje mamka vysoká,tak já už tenkrát byla taky (13 let-176cm) a ona mě nutila furt skákat přes lano do vejšky :grinning: :grinning: :grinning: ,já jsem teda skutečně dělala atletiku,ale ne skoky nebo běh přes překážky :grinning: ,tak jsem z toho moc nadšená nebyla :grinning: :grinning: :grinning: .Docela nedávno(cca 3roky :sweat_smile: )Jsem jí náhodně potkala na výletě s kroužkem v Jetřichovických skalách, nahoře na Mariánce......a jsem si tak pro sebe řikala,bože kolik je babě,že ještě leze na Mariánku :grinning: :grinning: :grinning: ,tak teď už jako chápu tu aktivitu ve zralém věku,jaks o ní psala :grinning: :grinning: :grinning: .
15. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jee, tys me potesila :slight_smile: To se moc hezky cte. Ja sama mou mamku obdivuju a rikam ji Vcelka Maja, neb ona se nezastavi ve svych 65 ani na vterinu, proste je deeesne cinoroda a porad neco kuti... Stale jeste podnika, sportuje - ted tedy ne, je po plastice panevni kosti v rekonvalescenci - je proste uuuuuuuuuzasnaaaaa!!! :slight_smile: A ja jsme cela ona!!! :grinning: :grinning: Tedy v necem :slight_smile:

Terez, no ja uz jsem taky kojila vsude mozne... :slight_smile:
Popravde ale fakt chci chodit do Rakosnicka, protoze tam Petik asi za rok a pul bude dopolko chodit do skolky... Potrebuji me v praci, tak jsem slibila od dvou let 3x tydne dopolko, ze budu chodit - tedy zatim nezavazne, ale asi to tak dopadne. My jsme se totiz tezce rozrodily - ucitelky anglictiny, kolegyne ma termin ted kazdym dnem a ta slecna, co vzali na zaskok za me, tak ta rodi nekdy v lete :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děčín je prostě vesnice :grinning: :grinning: :grinning: .Zrovna nedávno manža jen tak jako vyprávěl,co bylo v práci a tak a že si tam docela pokecal s jednim inženýrem o dětech,tak já se ho ptám estli ten inženýr nejni z Březin,a on že jo ,tak jsem se ho zeptla na jméno, a on,že je to on a já na to,že mě měl na elektrotechniku :grinning: :grinning: :grinning: tak ty jeho názory znám :grinning: :grinning: :grinning: .......prostě vesnice :grinning: :grinning: :grinning: .
15. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak držím palce, ať se dortík povede! :sunglasses: Tvoje obavy chápu, já taky nemám absolutně žádnou fantazii a šikovný ruce na nějaký titěrný práce jako je zdobení dortů už vůbec ne. Když peču dort, taky ho přikreju nějakou polevou a maximálně nasázím šlehačkový "bobky", ty umím :grinning: :grinning: :grinning: nebo nějakou číslici či jméno, i tak mi to dá zabrat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Péťo, Terčo a na Světýlka se musím jít nějak zaregistrovat, nebo tam prostě jednoho dne dorazíme a zapojíme se? A jak to probíhá a kolik to stojí? A mám si něco vzít s sebou (třeba podložku pod raracha)???
15. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko :wink: tam zkrátka přijdeš na 9H a nic sebou nenos,jen třeba tepláčky malýmu,vše ostatní tam je,míče podložky...a ta hodina první je ukázková zdarma,pak se platí 30kč,herna pro členy 40kč a pro nečleny 60kč.Jo a ty světýlka jsou ve středu a v pátek od 9h. :slight_smile:
Dort mám upečený,jěště koupím něco na krém a večer ho snad dodělám.
15. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, díky, tak za 3 týdny jsme tam!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
15. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Bell, ono to není zas tak strašný a přenáší se to jen přes hovínka, takže nemůžeme nikoho ani nakazit. A Daneček má naštěstí lehčí průběh, nezvrací, jen má řidší hovňajze. Už baští Nutrolin B, tak bude dobře. Až bude v akci to "vajíčko", tak to sem napíšu hromadně všem, ju?

Rybko, tak to jsme na tom skoro stejně, řekla bych. Taky se mu z toho průjmu udělaly na zadečku malé mokvající pupínky, nepomáhá ani imazol z lékárny. Nejlepší je prostě posadit 1x denně do škopku s heřmánkem (lijeme heřmánkový čaj za 5 korun a stačí to) a natírat weledou. Ta je prostě zázrak a nedám na ni dopustit. Taky bereme nutrolin, hylak pomohl napůl.

Verčo, díky :slight_smile:

Tak páčko, jdu dělat Danečkovi obědovou mixáž: kuřecí stehenní řízky + brambor + moc mrkve + pórek + celer a asi už zkusím přihodit nějakou bylinku :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nám Imazol taky nepomohl, i když jsme ho začali mazat hned, jak se mu udělaly pupínky. Naopak mu popraskaly ještě víc, měl to chudinka na čím dál tím větší ploše úplně do krve, až jsem se styděla ho někde rozbalovat, aby si o nás lidi nemysleli, že jsme špindíry a dítě zanedbáváme. :cry: Měli jsme pak i Canesten a Imacort, fialku na pusinku a zadeček, mně na prsa, máme fialový celý byt, je zajímavý, kde všude se ta potvora objevuje... :confounded: Začalo se to lepšit až s tím Hylakem v kombinaci s Hypermanganem na omývání zadečku (předtím jsme omývali vodou nebo odvarem z řapíku a sušili fénem) a natírali jsme Sudocremem. Jak to začalo stagnovat, vyměnila jsem Hylak za Nutrolin B, Sudocrem za Weledu, jen Hypermangan s fialkou zůstal. Včera nám řekla Dr., že už fialku mazat nemusíme, že v pusince nic nemá a zadeček vypadá taky krásně, ale já radši ještě aspoň týden vydržím, aby se to nevrátilo zpátky. :frowning2:
15. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko, koukám, že si taky pěkně "užíváte" :frowning2: Tak já na Danečka vytáhnout fén, tak má amok do smrti. Asi bych postupovala jako ty, aby se to nevrátilo. Ta pět dní bych pokračovala. A taky vám tak vyhovuje weleda na zadeček jo? Já jsem z ní nadšená.
15. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jdete na ohnostroj???????????jestli mám koukat po kočárkách??????? :wink: ,to jsem matka co,tahat tak malé dítě na noc nekam????????no jo no,my už byli i minulej rok a nebyli jsme sami,jednou za rok,ho to nezabije,ale to je muj názor,určitě zas nebudu sama :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsme meli ošklivý pupínky,nám teda pomohla heřmánková mast a ten Imacort :wink:

hurááááááá Šimon nemá tu nemoc :wink:
15. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek