• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
teda pokud nebude pršet že............. :wink:
15. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v kolik začíná ohňostroj? V deset? Abych koukala aspoň z okna :slight_smile:
15. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej jo.nevím :wink:
15. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Natt, to je super, že to Šimon nemá! To je úleva, viď?
15. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mastička na prdelku od Weledy nám vyhovuje, používali jsme ji v porodnici, tak jsem se k ní před týdnem vrátila, doufám, že nezklame! :angry:

Natt, my na ohňostroj nejdeme, budeme s Rostíkem sami doma, taťka nám jede přes noc pracovat do Práglu. :unamused: Ale na zítra jsme si domluvili první noční hlídání a chtěli bychom se jít podívat na nábřeží. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak ten ohňostroj by měl začít ve 22, ale vždycky je to o malinko později.
15. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a jsem ráda, že je Šimonek OK! :wink:
15. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
a kam do Prahy jezdí? Náš taťka jezdí taky :sweat_smile:

A co se týká ohňostroje tak taky nejdem, protože je to na nás pozdě! On Jarda usíná tak mezi 19-19.30hod.
15. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky nejdem,tou dobou uz je davno v limbu!Ale zitra se urcite budeme potkavat na nabrezi,co? :wink: A vecer na koncertiku!!!Taky davame s Radkou deti babicce,snad nebude lejt,rada bych trochu zaparila! :grinning:
15. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt,tak hurááá :slight_smile: oni ti dr. vždycky strašej,ale tak aspoň o to víc se ti ulevilo,že to nejni žádná choroba :slight_smile: .

Jooo holky,my už máme dítko v posteli ,takže snad uvidíme ohňostroj z okna,teda sice bydlíme skorem hubou na zámku :grinning: ,ale vidíme to jen,když to lítá dostatečně vysoko.Mohli by to dělat z Nebíčka na to koukáme z okna jak na obraz :sweat_smile: .Jsem zvědavá estli se trhne ten rekord s lampionkama :wink: .
15. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko,Leniku,já mám weledu taky ráda.My teda máme na Puclinku jenom niveu
koupání,mazání,zadeček,mejdlíčko.......ale do bazénu,když vylezem z teho chloru,tak jí mažu wewlwdou tělíčko.Nádherně to voní :dizzy_face: .Měli jsme aj ten krémík na prdelku,ale nivea měla stejnej účinek tak jenom nivejujem :grinning: .A teda,když byl nějakej problém tak na všechny pupínky a škrábance a kdesi cosi používám bepanthen,ten se mi zatim osvědčil úžasně :slight_smile: .

Verčo,ještě si krom Látový,tvojí mamky,pamatuju jako úžasnýho učitele : Macouna(fyzika),Řežábka (nevim určo jak se píše jeho jméno je to chemikář) a Houšková (příroďák) - ty já prostě milovala.Nejvíc teda Macouna :dizzy_face: .To byly prostě páni učitelé,teď už jsou asi všichni v důchodu.

Natt,těch kočárků tam bude určo hodně :grinning: ,když máš dítko,co to vydrží tak je to fuk.My by jsme to prokňourali.Holt doma je doma a postýlka je postýlka :grinning: .
15. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....chtěla jsem napsat,že jí mažu tělíčko weledou :grinning: .Koukám,že to po mě nejde dešifrovat :grinning: .
15. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
tak co, už máš představu o postýlce? :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, my taky nejdem na ohnostroj, Petik uz spinka a ja ho nechci rozhodit, jsme jeste mimi :slight_smile:
Za nas tam sel starsi bracha/syn a to asi staci :grinning:

Natt, to je dobre, ze jsou nejake dobre zpravicky :wink:

Bell, jo, Houskova s mamkou porad tak nejak kamaradi, ale syn ji postavil dum nekde u Nymburka, tak se odstehovala a Rezabek - to neni hezkyp ribeh, mel trochu rpoblem s alkoholem... :frowning2:

Dneska jsem byla u nasich, tak jsem mamce rikala, ze prisla na pretres a zes o ni hezk,y psala, mela evidentne radost....
15. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík :slight_smile: :wink: máminy :slight_smile:

Natt tak hurá!!To je úleva viď??

JJ moji kluci už táhli po 20h na průvod.Jo když byl Jiřík miminko mohla jsem s ním taky všude a byl OK,ale s Kristíkem bych neměla šanci,jo a holky chlubím se(hihi)nevím na jak dlouho.... :wink:Kristík třetí večer po sobě slupne kaši nakojím ho a dám do postýlky,chvíly pořve a pak USNE!!!!!To je zázrak!!! :grinning:

Rybko já do Běláska chodím ve středu,tak poku tam půjdeš tenhle den uvidíme se :wink:
15. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,Houšková ta fakt byla supr,dodneška vzpomínám jak jsem chytala kobylku(luční :sweat_smile: ) na pokus na příroďák.Než jsem jí donesla do školy tak jí upadli nožičky :grinning: :grinning: :grinning: .No a Řežábek..ono se něco povídalo už za mě si tak pamatuju,ale prostě on tu chemii vyprávěl jak pohádku a já vždycky psala písemky za obě skupiny na ráz ve snaze získat dvě jedničky z jednej písemky :grinning: a on na to měl systém a umožnil nám to :grinning: ,škoda ho no.

Prin..........no právě to je takovej oříšek docela.....nám se líbí v ikea ta postel,co má nebesa a dá se použít jak patrová tak na normál no,ale přijde nám ještě fakt moc velká a pak jsme ještě objevili v ikea malou postel(větší než klecová,ale menší než normální) s postranicí asi tak do půlky postýlky....ta se nám zdála dobrá ani moc nestojí a mysleli jsme,že by jí to jako mezistupeň mezi klíckou a postelí pro velkou holku mohlo stačit :slight_smile: .Jenže pak jsme tam ještě koukali na ty postýlky,co rostou s dítětem(maj tušim 3 velikosti v jednom) a ty by taky nebyly k zahození neb by to byla jedna investice na hodně let....jéééénže zas si nejsme jistý,estli třeba až nám naše slečna povyroste nezačne láteřit,že nechce postel,ve který je odmalička a že chce nějakou pořádnou pro dospěláky........no tak teď babo raď :grinning: .Takže necháváme zatim myšlenku dostatečně uzrát než se rozhoupem. :grinning: .Jinak krosničku jsme objednali na netu a čekáme,kdy dorazí.Našli jsme ji za super cenu,ale samozřejmě nebyla na skladě..........ale už psali,že by jí mohly v pondělí poslat :dizzy_face: ,tak snad na další skalní hrad už si to naše zlatíčko ponesem na zádech v tej klokajdě už se fakt pronese :sweat_smile: .
15. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,jak dopda dortík? :slight_smile: Já si poslední dobou pohrávám s myšlenkou,že zkusim potahovanej dort marcipánem.......jsme na netu našla postup toho potahování a přišlo mi to jednoduchý :confused: ,tak jsem si ještě našla ja návod na mléčnej marcipán a těšim se až to vyzkoušim :sweat_smile: ..........ale jsem sama zvědavá,co z toho nakonec vyleze :grinning: .
15. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,hovňostroj byl fakt hezkej.Letos je chválíme :grinning: .Zrovna jsme ho dokoukali z okna.Největší dojem na nás udělaly efekty koruny stromu nebo takovejch třpytivejch keříčku či jak to popsat :grinning: .Prej to měl bejt hovňostroj,kterj vyhrál nějakous takous cenu kdesi v Canes :sweat_smile: ,tak jako fakt se nám líbil :dizzy_face: .Poslední dobou stály tak trochu za prd.
15. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

ohňostroj jsem prošvihla i z okna. Pořád jsem si říkala, že v deset jdu čučet a místo toho jsem čučela na Šakala v TV a úplně se mi ohňostroj vyčoudil z hlavy. Škoda :frowning2:

tak vždy druhý den po ohňostroji byly historické trhy a už už jsem se tam s mojí mamkou a s Danečkem chystala... pro jistotu jsem mrkla na program a ejhle, on je až příští víkend! Tak třeba příští víkend bude aspoň hezčí počasí.

Rybko, myslím, že vám ta weleda bude vyhovovat. Já mám ještě v záloze bepanthen. Jen tyhle dvě masti nám pomáhají.

Bell, my bohužel niveu vůbec nemůžeme a to ani na koupání ani na mazání :frowning2:

Holky, nechodíte některá na plavání ve čtvrtek ve 14:30??? My se totiž na 99% do tohodle kurzíku příští týden zapojíme. :wink:
16. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell,
já jsem dělala potahovaný Jardovi a jestli budeš dělat kulatý, tak je to sranda, uvidíš! Já potahovala hmotou z Marsmalloow! No hodně štěstí při pečení :wink:
16. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
tu postel my budeme kupovat normálně velkou s postranicí, pak se to otočí ke zdi a hotovo! Budeme ji brát asi u Michalovo táty, on prodává nábytek...
16. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, taťka jel do Prahy jen na meloušek, jinak maká tady v DC. :slight_smile: A váš taťka jezdí pryč na celý týden, nebo se denně vrací dom? My, když jsme před časem přemýšleli, jestli má jet manžílek za prací za hranice, tak jsme to nakonec zavrhli, protože já jsem takovej trošku závisláček a nechci být doma bez něj. Obdivuju páry, u kterých to takhle funguje. :confused:

Maki, to se možná na tom nábřeží potkáme, babička by měla dorazit na hlídání kolem půl osmé, Rostík usíná mezi osmou a půl devátou, tak snad nebude dneska rodeo... :angry: :grinning:

Bell, Leni, nám bohužel nepomohl ani Bepanthen, ani Rybilka, no, vyzkoušeli jsme kdeco, jestli se to opět objeví a zhorší, tak už nevím, co s tím. Pak už bychom šli asi na nějaký výtěr, jestli tam není nějaký imuno problém, nebo prostě nějaká zákeřná potvora, která tam nemá co dělat. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Já ohňostroj taky neviděla ani z okna, měla jsem ho jako zvukovou kulisu k usínání a to se mi moc nelíbilo. :confounded: :wink:

Bell, jestli se ti ten potahovaný dort povede, pošli mi pak prosím tě recept na ten marcipán, zkusila bych ho taky. Jedla jsem neskutečně dobrý dort před dvěma lety na svatbě kamarádky, světlý piškot, nepřeslazený nadýchaný krém si mandarinkami a potažený marcipánem, mňam, mňam, úplně se mi sbíhaj sliny, jen si na něj vzpomenu. Prý ho pekla nějaká paní z Bynova, ale kontak ani jméno na ni jsem nesehnala. :cry:

Terez, uvidíme, který den se vzbudíme včas, abychom světýlka stihli... :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Bell, to mas pravdu, ze Rezabka je skoda, byla s nim sradna ,ja jsem totiz s mamakou jezdila do SvP a vetsinou tam byl on a Houskova... :slight_smile: A dalsi.
Potahovyn dort jsem taky nasla na netu a priznavam, ze kdyz jsem videlanavod, jsem si rikala, ze to je sranda - tak jsi asi videla stejny??? Dej pak vedet, jak dopadl.
Postel uz jsem v hlave taky resila - chci koupit tu mensi v IKEA, kterou si dame do loznice a pak posupajdi k brachovi do pokojiku na velou postel - az to tedy zvladne.

My jsme dneska vyletili - nejdriv jsme byli na Prachni na varhavech a pak jsme jeli jeste do Jetrichovic a do Hrenska, no uzili jsme is to moc!!!
16. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak dneska první :slight_smile: Svítí sluníčko, je krásně... tak kéž by to tak bylo i celý příští týden :slight_smile:

Rybko, tak rybilka nám byla taky k prdu :frowning2: Spíš se to po ní zhoršovalo.

Koukám, jak skoro všechny výletíte. Už se strašně těším, až bude mít ten můj chlap po státnicích (což je za chvíli) a budeme taky vyrážet na výlety s prckem :slight_smile:
17. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...

Ja jsem vcera uplne zapomnela nase uspechy...:grinning:
Petik se houpe na ctyrech a vcera rekl BABA.
Dnes rano to zase rikal a pridal MAMA. Mne to uplne dojalo, chtelo se mi brecet... Adam rekl MAMA az po spouste jinych slov vcetne skate a holub napriklad, takze jsem to tak brzy necekala. :slight_smile:

Hezkou slunickovou nedeli vsem.
17. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem fotky - zejmena upozornuji na nasi prvni grimasu, kterou Petik dela na pozadani - muj otec to zhodnotil, ze vypada jako z ustavu... !!! :grinning:
17. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko,tady máš postup potahování http://peceni-s-laskou.webgarden.cz/dorty-s-marcipanem/na-prani-jeste-jeden-fotopostup.html a ještě ti pošlu recept.Jsou tam 3 druhy marcipánu,já asi zkusim ten prbní mléčný marcipán,přijde mi nejjednodušší a tak nějak asi nejlepší......soudím dle návodu,zkušenost zatim nemám tak nevim.Jne nevim,kdy se k tomu dostanu,zatím jen chodím k Abrahámovi obdivovat formy na pečení :grinning: ,maj jich tam docela dost a různý tvary a patvary :sweat_smile: .Tady je ten recept : http://ukocurka.blogspot.com/2008/03/marcipn.html
17. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, vau, tak to je super ksichtík :grinning:
17. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin,to jsem právě na jedněch těch stránkách taky našla to potahování maršmelounem :grinning: ,tak jsem zajásala,že to by bylo ještě jednodušší a manža nějak skřivil úsměv,že si nejni jistej jak to chutná..........tak to zatim nebudu zkoušet,ale určo na to taky dojde,Puclině by to určitě chutnalo.....mě taky :grinning: .
17. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo :grinning: ,taky tyhle ksichtíky znám......... :grinning: .Petík u toho vypadá fakt jako drsoň :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tim mluvenim jo............my jsme tak jásali kolik už umí Puclina slov a že je občas i spojí do dvojsloví a najdenou jako když utne a skoro nemluví :confused: ,jen začala víc ukazovat-znakovat teda a to už jsem to nějak vzdala,že to znakování je asi k prdu..........tak teď nevim,jestli nejni nějak deprimovaná nebo já nevim co.Přčetla jsem si,že občas děti udělaj jakoby krok zpátky ve vývoji než pak najednou zase poskočí dopředu..........tak nevim.Teď se vzmůže jen na máma,tati,bába,haf haf a balón a jinak nemluví,jen mává rukama :confused: .Už nám řikala dej,tam,jdi,nene,tady,mňam mňam,didi(medvídek).......tak jako asi má ještě dost času,jak jsem to tak hledala,ale stejně.Teď se ještě i trochu bojim jak to bude vypadat až se přestěhujem :confused: .Myslim,že pbauerova tady psala,že na kinezce zjistili nějakej problém po stěhování se.
17. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek