• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki - gratulujeme k prvnímu zoubku.Už máš nové šaty? :slight_smile:
24. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Dnesni noc paradni,vstaval jen na jidlo a z postele jsme sli v 7,45 :grinning: .
Saty jeste nemam,v Praze nebyl cas a tady maji kulovy.Vypravim se s Radkou (a s Romcovou kreditkou :grinning: ) na nakupy nekdy pristi tyden,asi do Teplic nebo do Liberce.
24. říj 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.....
My po včerejším očkování dneska absolvovali ještě zubaře :slight_smile: .Malej má zoubky v pořádku a my vlastně taky(chodíme vždycky hromadně celá rodina,páč máme stejnou zubařku).Akorát to,co jsem myslela,že bude nějakej malej kazík(u mě),je osmička,co se asi tlačí ven.to mám fakt radost. :frowning2:
Dneska odpo má snad být zase hezky,tak si to užijte.A všichni marodi se uzdravte!
24. říj 2008 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Maki,vezmi nás s sebou. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
24. říj 2008 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky,venku je tak krásně a my tu sedíme jak myši.Už nám to všem 3 leze na nervi.Ještě že zítra pojedu s holkama aspoň chvíli na chatu,už se nemůžu dočkat,až vypadnem z baráku.Dneska je nechám radši ještě zavřený. :frowning2:

Holky co s tim srazíkem?Mě by se to hodilo někdy dopoledne,šla bych jen s Kájou,Andrejka by se stejně asi otravovala,nemá takový akce ráda. :slight_smile:
24. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mílo mě je jedno kdy tedy kromě út a st odpoledne,a ještě druhá věc kde??!! :wink:
24. říj 2008 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Maki,
a který den tam budete chodit? Tak jsme objednali ty brýlky, jsem zvědavá máme šedé camo :slight_smile:

Jinak jsme byli dneska volit a doma, je tam pěkná kosa!
Snad budou děti v pohodě!

Leni,
když jsem tě minule potkala, tak jsi neměla ten nový kočárek, máte ho, nebo je sváteční? :wink:
24. říj 2008 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ryan,
a tim bude asi problém do Stelinky omezili přístup na 4 kočárky :frowning2: ,prej je ve Sněžníku nová kavárna s dětskym koutkem,aenvim,ale nebyla jse tam,taky kdy,tři týdnu už zápasíme s rýmou,kašlem,já mám atb a pořád dokola... :unamused:
24. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mila děkuju za radu, asi preventivně koupím tu mastičku ať ji mám doma, ale už je to lepší. Včera sem ji pořádně namazala bepanthenem, co mám ještě doma a dneska to bylo lepší.
Zoubek zatim nic tak uvidíme, třeba nás zase překvapí :slight_smile:
Leni neurazila sem se neboj, myslela sem, že to nemyslíš špatně :slight_smile: je mi jasný, že s očkováním by to mohlo bejt horší, ale snad nebude.
Dneska sme byli hledat první poklad, manžel jel k zubaři na 7,30 tak sme ho vyzvedli a šli hledat, v tý zimě sme chodili nejdřív kolem Ploučky a pak kolem Labe, já byl zmrzlá :sweat_smile: :sweat_smile: Madlenka to prospala a pak sme šli na snídani vedle Stelinky :slight_smile: ale nic sme nenašli, akorát na jednom místě sme zjistili, že tam nic neni, i když mělo být a na druhým místě sme hledali jen trochu. Asi půjdem zítra znovu :slight_smile: Pak sme jeli do Německa, malá má dvoje kalhoty, hned jedny vyzkoušela, a taky bodýčko a punčocháče, protože se nám totálně zesrala...pardon za to slovo, ale to nejde jinak popsat..já se jí na přebalováku až styděla svláknout :grinning: :grinning: :grinning: . Zamilovala sem se tam do jedný bundičky, ale byla jen 2-4 měsíce, větší neměli...sehnala sem ji na MMB, ale skoro 800,- tak přemýšlím, chystám se do Prahy tak jestli nevydržet a nemrknout se tam po ní.
24. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky !
Tak já se přidávám k zástupu nemocných, mě pobolívá v krku, ale mě vem čert, hlavně Luci je poprvé "nemocná", jestli se tomu tak dá říct. Včera začla kašlat - takovej ten mokrej kašel, jakoby vykašlávala ty hleny, tak jsem s ní radši šla k dr., před víkendem, aby jí poslechla a prý to má na průduškách, tak nám napsala atb., kdyby dostala teplotu, abych jí je hned nasadila. Ale teplotu nemá a celkově je v pohodě. Tak snad to bude dobrý. Akorát mám z toho nerva. Tudíž taky trčíme doma a moc nevylejzáme, v tomhle humusu venku se není co divit, že jsou všichni nemocný :confounded:

Kája (manža) taky říkal, že ve Sněžníku je kavárna s dětským koutkem, my jdeme s mamkou v neděli na Mamma Mia, tak to tam omrknu. Nejdete taky někdo na ten muzikál ? Abbu miluju, takže si doufám přijdu na svý :slight_smile:

Sraz bych taky brala.

Simce - bundičku pro Madlenku za 800 ? Taky se mi většinou takový líběj :angry: Ale už jsem se naučila si to odepřít, to fakt nejde, člověk by pak utratil veškerý peníze za nic na 2 měsíce, páč dýl jim to nevydrží a pak to neprodáš ani za polovic :frowning2: . Je to k vzteku, vědí na čem vydělávat.

Tak "hezčí" a lepší víkend všem a marodům zdravíčko :fearful:
24. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký den, snad nám ještě vykoukne sluníčko... i když Tomáš chřipkuje a mě bolej všechny svaly a klouby, takže ven dnes nejdeme.

Prin, tak usilovně jsme u nového kočárku nafukovali kolo, až bouchlo. V pátek přišlo poštou nové, takže už brzy dám starý kočárek zas k našim na zahradu a budeme v novém. Neboj, nejsme sváteční jezdci :grinning:

simcecz, to jsem ráda :slight_smile: Tady člověk občas něco napíše a když to pak po sobě čte... :slight_smile: No už bojujeme jen s tou rýmou, ale odsávačka na vysavač je prostě skvělá! Díky Míle z této diskuse za její radu koupit právě tuhle odsávačku.

Ele a Mílo, přeji brzké uzdravení
25. říj 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Tak dneska poprvé v tomto týdnu klidný spánek - dokonce ani jedna holka nechrchlala.Jenom taťka,když jel ráno v půl 7 na školení,rozsvítil celou chodbu a Karolína měla okamžitě poledne. :angry: :angry: Jen až přijede,ten to schytá. :dizzy_face:

Zrovna jsem dala Káju spát,až se vzbudí,tak vyrážíme na chatu,konečně vypadnem. :slight_smile:

Leni,ta odsávačka na vysavač je fakt skvělá,ale v noci bych teda nechtěla být váš soused - co to v noci kombinovat s tou ruční?Taky je dobrá,ta na vysavač se nám ztratila při rekonstrukci,tak teď mám jen tu do pusy a jde to.Karolína krásně drží. :slight_smile:
25. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Leníku,
sousedy vem čert..........jen odsávej,taky odsáváme,když zase používám tu ruční,ale jinak taky odsáváme........na vásby taky nikdo nebral ohled,kdyby melnmocný ítě,tak jen odsáve..............my si teda pořídil takovej malej a mám ji napjenou pořád u přebalováku a v noci ho přikryjem dekou,ale to nás taky napadlo až ted,jinak jsme dsávali i dvakrát do hodiny,hold se nedá svítit........... :wink:

jinak me atb trochu zabíraj,ale žádná sláva...........ty nejhorší dny tři dny,to bylo pekl,ale tatka zastal i žehlení,ale v po jdecelý týden na 12,když ted musel snáma být doma.........

do čtvrtka musíme být uplne fit,jedu s malým na focení do školky do Boletic,tak se těšim,na vánoční :wink:
25. říj 2008 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska sem se k malý přidala já, teda přidala Madlence už je dobře, ale já celej den mám pocit, že se musím každou chvíli pozvracet, omlouvám se za takovou upřímnost, ale chvilkama je mi příšerně. Jednu chvíli mi nic neni a pak mám pocit, že se nemůžu ani napít. Byli sme dneska u tchýně na obědě, teda já vlastně ne, nejdřív sem myslela, že si dám suchou rejži nakonec sem neriskovala ani to, protože navíc mám pěknej průjem. Taťka je naštěstí doma tak teď vykoupal a nakrmil malou, je to zlatíčko. Tak sem přemýšlela, že mě snad Madlenka nakazila. Nejdřív taky dva dny víc blinkala a pak ten průjem, já mám akorát oboje dohromady.
Dopo sme byli hledat první poklady, už sme našli tři :slight_smile: aspoň sem byla na čerstvým vzduchu, to pomohlo.
Zítra pokud bude hezky tak se zase chystáme hledat, jen chybí ta GPS, ale snad ji brzy pořídíme.
25. říj 2008 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj vsem.
Prin,budeme chodit ve ctvrtek.Jarouskovi budou bryle urcite sluset. :wink:
Marodi,uzdravte se!
25. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
my nespíme.............nikdo,tak ho necháme dneska,at dobře snese tu zmenu času.................tak jdem spát......... :wink:
25. říj 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Mílo, tak ať je na chatě blaze! No hele, v noci už odsávám jen tak 1x, maximálně 2x a trvá to pár vteřin, tak ať sousedi vydržej. Já tuhle odsávačku miluju a nechci jinou :grinning: Mám doma i balonkovou, ale přiznám se bez mučení, že mi s ní nejde absolutně nic odsát.

Natt, máš recht, kašlu na sousedy. Však minule Daneček spal a oni tam řvali jak nevim co. Jo a nad Danečkovým pokojem mají ložnici a posledně jim tam stráááášně nahlas vrzala postel :grinning: Hmmm, asi stěhovali :grinning: hihi :grinning: Držím palce, ať už jste co nejdřív fit. Daneček toho teď moc nenaspí, ale když to jde, tak taťka taky přes den pomůže. Teď na něj dosedla nějaká chřipajzna, tak se radši od Danečka drží dál, ale jinak se stará :slight_smile:

Simcecz, ty jo, tady se marodí! To je mi líto, jak ti je. To se těžko stará o dítě, ještě že máte tak hodného taťku. Mně včera bolely všechny klouby, ale Tomáš byl na tom hůř, takže jsem se starala a musím přiznat, že když je člověku ouvej, je to fakt makačka. Dneska je líp.

Jináč holky, dneska mám siestu! V deset si naši odvezli Danečka i psa a vrátí mi je až před 18. hodinou :slight_smile: Vidím to na nějakou mňamku, horkou čokládu, postel a knihu.
26. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..
Leni,tak si to užij a pořádně si odpočiň.
Katko,ať je líp!
My jsme celý dopo doma,snad bude po obědě líp a po siestě půjdem trochu vysmrádnot ven.Ale moc se mi nechce,nejradši bych zalezla někam do brlohu a spala až do jara :wink: :slight_smile:
26. říj 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,dneska mame na obed tchynaky,udelala jsem halusky se zelim a s uzenym,neco zdravyho! :grinning: Pak je nenapadne hodlam vyexpedovat s miminem na prochazku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Petrunko, díky, už se děje :slight_smile:

Maki, nenápadně :grinning: To mě pobavilo :grinning: A halušky se zelim a uzenym milujuuuu :slight_smile:

Hlásím nová fota v galerce.
26. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maroďátka,
my měli dnes hovězí pečeně na česneku s barmborem, mňam, mám boule za ušima ještě teď a zbylo i na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: , malá s taťkou chrněj a já peču cibulovej štrůdl :sunglasses:

simce a jak to hledáte bez GPS???
26. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, krásný fotečky!
26. říj 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj !
Všem marodům přeju uzdravení, střídá se to na nás všech koukám .... :unamused:

Teda vy si všichni "žerete" :grinning: , my dneska jeli do ÚL reklamovat televizi, takže jsme se "odbyli" čínou (ovšem odbyli jen v uvozovkách, protože ač je tak šíleně nezdravá a nesmím koukat na to množství tuku, co se tam prohání, tak ji s manžou milujem).

Leni, Daneček fešák na vítání :wink:

Tak teď jsem si teprve přečetla ten článek o geocachingu a úplně mě to nadchlo, hned jsem to vnutila přečíst manžovi, tak se celkem taky zatvářil, jako že to není špatný, tak o tom musím nastudovat něco víc :slight_smile: . Simce, díky za tip :wink:

Jinak o sousedech - hekání a vrzání postele mi nemusíte nic povídat :angry: . Nevím, jak to jednou vysvětlím Luci :confused: Takže já si určitě hlavu nelámu s nějakým vysavačem o půlnoci :grinning:
26. říj 2008 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Cibulovej strudl?To slysim poprve,to musi byt dobry!
Ta sranda s GPS se mi taky libi,zrovna si ji budeme kupovat,Romca ji potrebuje na cesty do prace,tak to mozna taky zkusime. :wink:
Danecek je frajer! :slight_smile:
26. říj 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
málem bych vás zapoměla pozdravovat od Kamči!!

Jak zvládají děti změnu času??
26. říj 2008 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak k tomu všemu cestování sme dneska byli v Praze. Řekli sme, že mrknem malý na nějakou tu bundu a manžel tam má sestřenku a bratránka co ještě neviděli malou tak bylo rozhodnuto. No co myslíte, bundu sme koupili a samozřejmě tu drahou, ale když mě přijde tak krásná :sweat_smile: :sweat_smile: ...většinu věcí co malá má tak dědí takže nás všechno přišlo dá se říct na pár korun, minimum sme kupovali tak pro jednou sme se šábli přes kapsu, hlavně teď z ní má radost maminka, ale taťka ji taky odsouhlasil. Byli sme mrknout i v Nextu, C&A atd, ale nikde nic hezkýho, samý hrůzy a navíc ještě dražší, takže bylo rozhodnuto, než objíždět půlku Prahy nebo republiky takže máme tu co sem si vyhlídla v Německu. Dodatečně, když si vzpomenu udělám fotku.
Jinak už je mi líp, malá už je v pohodě...dneska mi dal teda zabrat oběd, po včerejším hladovění byl nějak těžkej, i když byly jen těstoviny.
Cesta z Prahy hrozná, jela sem po dálnici, přes Teplice, když sme sjížděli u Libouchce nebyl ani vidět kruhák, chvilku nebyly středový čáry a já ani neviděla kde jedu. Tohle nemám ráda, ale to asi žádnej řidič. Byla sem ráda, že sme doma.
Jinak zatim sme poklady hledali bez GPS, ale dá se jen pár, uvažujem o koupi, mám to domluvený se známým, ale to musí mít čas a já se za nim vydat znovu do Prahy. Vypadá to, že asi přespříští týden, tak pak budem pokračovat v hledání :slight_smile:
Leni, krásný fotečky z vítání, Dandula je fešák :slight_smile:
26. říj 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, změna času nám tedy nevyhovuje Vendulka je zvyklá chodit spát v osm, no a dneska byla protivná v sedm tak jsem jí dala do postýlky a byla do pár minut tuhá, takže ráno budeme vstávat o hodinu dřív a to se mi moc nelíbí :unamused: :angry:

Leni hezkké fotečky
26. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Leníku,hezké fotečky :wink:

Dančo,jsme na tom stejne,nevydržel tu hodku...........takže jsem zvedavá na dnešní noc........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Zmena casu je pekna pakarna,i kdyz zatim docela zvladame.Maxe jsem dala spat pred veceri do kocarku a chrnel do pul 7,takze byl v pohode na koupani,pak se najedl a jeste chtel byt s nami.Usnul nekdy v 8,takze vlastne v 9 letniho.Horsi to bude rano,dneska jsme ho ukecavali v posteli,at jeste vydrzi v klidu,ale moc se to nedarilo,chtel si jit hrat.
26. říj 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,

všem vám děkuji za pochvalu foteček, Danečkovi vyřídím. Teď tu na mě zas huláká, tak za ním hned běžím.

Už je úplně fit, je to znát, vesele mě budí v noci zas každých 15-30 minut. Mě picne!

Změna času nevyhovuje. Dítko chce jít sice spát dřív, ale já čučim na večerní seriály a chodím spát kolem desáté. Noc perná a Daneček vstává podle starého času, tedy už kolem šesté. Uuuf, snad se přemluví a během pár dní si to upraví. Asi ne, co? :grinning:
27. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek