• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No o důchodcích ani radši nemluvte.......jednou se mi stalo,že jsem děsně překážela jednomu dědkovi v autobuse,musela jsem ho poslouchat jek blemcá nesmysly a okopává kolečka u kočáru a i**ot jel jenom z Tyršovky na Masar. náměstí,no chápete to?! :angry: A to musim podotknout,že bus byl skorem prázdnej :angry: .A u Košařový,když mě vzala v šestinedělí přednostně a malá už mi tam kňourla v kočárku,tak tam taky seděla baba nad hrobem a kdy by pohled zabíjel tak jsem byla stokrát mrtvá :sweat_smile: No to je fuk,můžem jen doufat,že nebudem taky takový :sweat_smile: .

Laro,to ani nevyslovuj,že by ty židle byly dražší to by jinak Jarinovi určo naskočila nějaká vyrážka nebo tak něco(z tej hrůzy) :grinning: .Hele já jsem dneska četla o tej hyperaktivitě a prej je to v podsatě dobře léčitelný :slight_smile: ,jen to chce trpělivost pro rodiče.I když mě se nezdá,že by to bylo s Ondrou nějak moc vážný a navíc když se to podchytí ještě než začne chodit do školy,tak to bude ok :slight_smile: .
19. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko,to já si netroufnu od tej naší Pucliny ani teď...už jsem to párkrát zkoušela aspoň k holiči nebo tak něco a to zvíře malý to chvilku vydrží a pak kňourá a chodí po bytě jako smutnej pejsek.Oni maj ten svůj čuchometr fakt jak pejsci,jak řikala minule Sofie,takže ač už je vlastně docela velká,tak musim bejt tady v bytě s ní,aby mě cejtila :grinning: ....to jsou ty radosti mateřství :grinning: .Už jsem dokonce aj na pár minut se zasnila,že by jsme mohli 25. do divadla na Cimrmany.....tak pak jsem se zase snesla ne zem,že holt půjdou jenom ty šťastnější maminky,co nemaj takový závisláky :sweat_smile: .
19. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Ntt,teď jsem si vzpomněla,že naši známí měli před nedávnem taky zápal plic nejdřív jedno dítě,pak to chytlo i druhý,pak matka a nakonec začal chrchlat aj otec,kterej pak volal manžovi,co maj dělat,že je to děs tak jen tak v rychlosti dostal pár rad,ale pěkně si to vytrpěli :confounded: .Asi to pěkně řádí :frowning2: ,tak ať je to,co nejdřív za vámi a ať jste už aspoň doma,doma se přeci jen stůně líp :slight_smile: .
19. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak držím palce, aby ta potvora odešla tak rychle, jako se objevila :wink: moc na vás myslím!
Bell, to Sofie říkala taky, že se to dá dobře zvládat, zvlášť takhle brzy, navíc poruchu pozornosti snad až takovou nemá (zůstal bodík pod hranicí)...když holt ta trpělivost a řád...a já jsem takovej netrpělivej neřád, no...ale plánovací kalendář už jsem mu včera vypracovala. A to víš, to on se takhle normálně neprojevuje, třeba teď v sobotu byl spát u Romči a Honzy (moje teta a strýc, pro nezasvěcené) - byli u nás na návštěvě navečer, zeptali se ho a on chtěl - už tam takhle jednou spal...no prostě v takovýchhle případech to nepoznáš. Ale doma jsou chvíle, kdy bys ho zabila, kolikrát vůbec nevím, co už mu mám říkat a co s ním vůbec dělat...a za 5 minut je třeba zas pohoda. Každopádně musím říct, že už se to lepší, asi i tou kineziologií...no a uvidíme, co nám Sofie připraví.
Jo...25. jsou Cimrmani...že bych šla do divadla...
A ještě k těm židlím...tak prostě Járovi neukazuj net, aby ztratil přehled, kolik stojí u nás :wink:
19. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a Prin,tak nám přišla krosnička :slight_smile: ,tak jsem do ní hend Puclinu naložila a běhali jsme po bytě,chechtala se jako blázen a pak přišel manža a taky si jí hned naložil,tak se chctala ještě víc :grinning: a pak do ní chtěla lízt jako do bunkříku :grinning: .Celou jsme jí prohlídli,čoveče ta je fakt supr vychytaná.My už jsme se na ní jeli podívat do HUDY a to už se nám moc líbila a teď když jsme prolezli znova všechny kapsičky,tak jsme z ní nadšený ještě víc a navíc jsme jí sehnali za super sumu 4490,- Kč místo 5290,- z Hudy :dizzy_face: ,z čehož mám ještě větší radost neb i tak je to předraženej tentononc až hrůza.
19. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mon přehled neztrácí nikdy jak jde o ceny :sweat_smile: ,to je větší prabděpodobnost,že zapomenu já než on :sweat_smile: .No četla jsem před měsícem program divadla a maj tu bejt 25. s Českým nebem ,tak jsem se tak zasnila :dizzy_face: no a pak zase probudila :unamused: .Ale nejsem si jistá,eslti ještě budou nějaký lupeny,přeci je umělci z hlavního města..... :sweat_smile: .

Hele já jak tak od času pročítám ty dětský nemoci či odchylky apod.,tak se pokoušim najít nějaký příznaky čehosi a Jarin mě vždycky z toho vyvede,že nejni třeba malovat čerta na zeď a tak si tak řikám,že dneska už se s těma dětma daj dělat úžasný věci a nakonec jdou do školy a o žádných problémech už ani nevěděj.Já jsem si třeba mylsela,že Puclina málo spí a už jsem si řikala no to je hrůza,co to asi znamená.......načež začla spát s gustem víc hodin než kolik se udává v tabulkách a nakonec když jsem to přehodnotila a spočítala si kolik naspala už dřív,tak mi to nakonec taky vyšlo tabulkově :sweat_smile: .Teď jsem třebas našla na netu,že je naše Puclina typickej sangvinik.........zatim.............ale snad jí to vydrží...já si to o sobě myslim taky,i když občas jsem trochu cholerik i trochu flegmatik :grinning: .TAk teď zasejc řešim jak moc by už měla mluvit...........možná jsem na ní jenom moc náročná a ona je prostě normální batole :sweat_smile: .Uvidíš jak se bude Ondrovi dařit třeba přece jen postrádal nějakej ten řád,aby byl spokojenej,tak v rámci možností......estli jde s dětma dodržovat nějakej řád ..... :grinning: :grinning: :grinning: .Čoveče já jsem třeba taky úchylná na každodenní rituály a tak nějak je dodržuju(i zbytečně )už spousty let a mám to tak prostě ráda a nejsem vůbec ráda,když mi to někdo nějak narušuje a když pospíchám,tak prostě ty rituály vykonám hodně rychle,ale ve stejném sledu :grinning: :grinning: :grinning: .Mám takovej nějakej pocit,že všechno je jak má bejt ať je stres nebo pohoda. :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
teda to je příspevku.........holky aspon mám co číst po večerech :wink:

jak jsem na tom:
tak vyrážku jsem si celkem vyléčila sama,namazala jsem mu kalciovkou a usoupilo to,ted je krásnej,jj pořád mu neco berou,ale zdá se mi lepší,už vypil dve flašky,pár piškotů snedl a atb nevyblinkal,volal me v noci 2,tak jsem si i trochu dáchla......čeká me další den,dám si energi a vydržim to.......

dekuju za podporu.........zvládne to :wink: ,musí

rybka,
nechodim na světýlka :grinning:

bell,
no tak snad ne.........nekdo musí vydržet,nemá kašel,nemá nic,tak aspon tak,ale možná o to horší,že to nebylo slyšet :unamused: ,no snad 3 atb zaberou a bude to!!!!!!!!!!chtela bych dneska na pokoj,uvidí se,až dokape kapačka a jak pozře další atb :wink:
20. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Natt, tak to už se určitě obrátí k lepšímu. Jak dítě začne jíst, je napůl vyhráno. Daneček nejedl nic asi týden, pak další týden jen 2 jablečné přesnídávky za celý den. Myslíme na vás.

Holky, ten můj malej junior se začal pěkně vztekat a už nevím, jak na něj. Prostě se směje, najednou se mu jakákoliv maličkost (ale fakt blbost) znelíbí a sedí, ječí, hystericky pláče a nedá se uklidnit. Pak najednou zas klid. Já mu teď nějak nerozumím. Ráno se tak vztekal, že jsem do něj nemohla dostat léky, které bere každý den a je na ně už navyklý. Mlíka vypil jen půlku a to jedl naposledy večer v sedm.
20. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
doufám..........pije,no jí,6 piškotů za celej den,ale aspon neco,ale když má kapačku,tak výživu má.........hlavně je bez teplot :wink:

a ten muj drak je taky ztekloun :wink: :frowning2: ,z toho si nic nedelej :wink:
20. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, aspoň něco. Hlavní je, že pije. A taky je to vzteklounek jo? Tak to nemám doma jen já :grinning:

Holky, tak jsme byli na alergu, vzali mu krev a výsledky budou za 2-3 týdny. Děli mu na kočky, psy, trávy, pyly, stromy, prostě klasika. Každopádně příští úterý jdeme ráno na ultrazvuk jícnu k Podolskému a má přijít nalačno, což si neumím představit, když ráno ječí, když do 10 minut nedostane flašku s mlíkem. Jsme objednaní na osmou. Pak se musíme objednat do Ústí na potní zkoušku. Tak to mě vyděsilo totálně, když jsem nedávno viděla v TV, proč se tyhle zkoušky dělají a co by to bylo za nemoc. Každopádně mi doktorka říkala, ať se tímhle vůbec nezabývám, že mě tam posílá pro jistotu, ale je na 99,9% přesvědčená, že je v tomhle směru Daneček ok. A prý pokud máme věčně nemocné dítě, tak nechápe, proč jsme ještě nedali kočky a psa pryč!
20. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
a jdete na to plavání?
20. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a proč do Ustí,meji delala dr.Kovářová tam,myslim tu potní zkoušku :unamused: ,neboj ten UZ je rychlej,horší,je to pro ty deti,to je fakt,ale neboj zvládne to a me dovolili dát mu mliko tam,stejnak to videl,tak se neboj :wink:

dobrá zpráva-až dokape kapačka zkusí nás dát na na normální pokoj,teda já si vzala nadstandart,jelikož Tomáš dělá do desíti a chce jít ještě za náma :wink: ,kanylu nechaj,kdyby neco a kdyžtak ji ráno vyndaj,stejnak spinká :wink:
20. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to určitě ne, ta potní zkouška se dělala jen v Motole v Praze a teď se dělá ještě v Ústí. MUDr Kovářová na tu zkoušku jen píše doporučení a dává telefon k objednání. No i když mi řekla, že to bude určitě dobré, tak jsem z toho paf a je mi úplně nanic.

Natt, tak to je dobrá zpráva, že půjdete na normální pokoj. Každopádně buď ráda, že na tebe vyšel nadstandard. Co bych za něj tehdy dala, když se tam Daneček s jiným dítětem na pokoji ani nemohl vyspat.
20. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj to nemáš........taky to pekne umí,ted dokonce zkusil i kleknout si :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vztekat se,no maminka mu to hned zatrhla a když ted ted vzteká a nemá duvod,nechám ho,a on se sklidní a příde jako by nic,když do nej hučim,at se ukldiní,řve jeste víc,tak si ho nevšímám a za chvíli příde vytlemenej jak sluníčko :grinning: ,myslim ne ted,jako když jsme doma :wink:
20. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se to vztekání tak dá zatrhnout? :slight_smile: Já ho právě taky nechávám, už se po mně otáčeli i v autobusu, tak jsem si připadala jak matka mrcha, ale co můžu dělat, když ho neuklidním, že? Kolikrát když si ho všímám, tak právě proto stupňuje ještě víc...
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Natt, jsem moc rada, ze se Simonek lepsi... jen tak dal, aspon tech par piskotku, vid?

Leni, to je tedy desny, ze musite na takove veci, tak at se nic spatneho nepotvrdi. A uprimne, asi bych se zviratek v byte zbavila...

Rybko a Bell, oni proste maji radary na ty nase odchody - Petik nikdy vecer neplace a tuhle jsme se segrou jely do Tesca, az usne a on vyvadel jak zjednany asi pul hodiny...
20. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla rano v Tescu, koupila jsem sice Petikovi krasne oblecky na leto, ALE ztratili jsme cestou jednu boticku - :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: - nevim KDEW a KDY, takze je po ni - takova krasna sandalka to byla

Koupila jsme tam ty prvni lzicky - ovocne - bez cukru a Petikovi jeho mini termosku na horkou vodu, ve ktere si muzu kdykoli a kdekoli ohrat prikrm - chtela jsem takovou jinou, nez mame my, aby si do toho Petr omylem neudelal kafe, tak mam takovou jako fialkovou, snad si toho vsimne
20. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
nekecám delali to jednou týdně a posílali do Prahy,jesdila tam s tim nejaká sestra,dávali mu to na ruku,zavázali,hodku jsme čekali,muselo to být v teple,jeste to obvázalo folii,tak vim,tam taky chodim a delali nám,to co ted delaj vám.........tak se schválně zeptej,že nekecám :wink:
20. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
vyšel až dneska,byla jsem další adeptka,pán musel s klukem do Ustí,tak jsme hned nastoupili my :wink:
20. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nechcete se někdo ujmout naší kočičky? Poloperská, strašně moc mazlivá, hodňoučká:

http://www.britskakocka.estranky.cz/fotoalbum/rodina/rodina/21
http://www.britskakocka.estranky.cz/fotoalbum/rodina/rodina/17
20. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Natt-tak snad bude líp.Myslím na vás oba :slight_smile:
Leni-malýho vztekluna máme taky-neboj,ono se toto období bude opakovat a kolikrát i zhoršovat.. :angry: .Kočku bohužel nemůžeme-jsem alergička a navíc by ji Martin do paneláku nechtěl..
My teď máme období "a proč"-asi se z toho brzo zblázním,malej má fakt výdrž.Navíc má takovej pisklavej hlásek,takže to občas stojí za to.
Dneska jsme byli v kavárně Hefaistos-fakt pěkný,Šíma si dost vyhrál a byl spokojenej-dokonce zapomněl na džusík,kterej normálně pije po litrech :slight_smile: .Viděla jsem Bell s Puclinou v krosničce,jak šla okolo kavárny.
20. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
tak to období "a proč" bude asi delší, teda jak u koho, ale moje neteř se pořád ptá a to jí byli v únoru tři a moc nevypadá že by to mělo přejít :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
zatim je nika nedávej...........počkej podle výsledků :wink: ,už mi věříš,že nám to tam dělali nebo ne :wink: ,jestli má marodit,chytne to kdekoliv,my máme výsledky u dr.Kovářové supr a stejnak marodí,to se asi neovlivní
20. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ale jo, proč bych ti nevěřila. Jen nám dneska říkala, že to dělávali jen v Motole a teď nově to dělají i v ústecké nemocnici. Jen tlumočím.
20. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin-tak díky za varování :slight_smile: ....no,já někdy nevím,jestli to vydržím další den,natož několik dalších týdnů či měsíců :confounded:
20. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem.
Natt,to je dobre,ze pujdete na normalni pokoj.
Leni,vydrz az prijdou vysledky,nezbavuj se ji,vzdyt ji ma Danecek tak rad!
20. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
už jsme :wink:
20. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak kecá,ale je fakt,že už je to přes rok :wink: ,bylo vedro a my museli mít zabalenou ruku :unamused:
20. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim :slight_smile:
Natt,tak honem honem se koukejte uzdravit :wink: .
Leni,já bych teda asi neměla to srdce dát zvířectvo pryč.......no ještě uvidíte jak se to vyvrbí.A zvířátka jsou pro děti fajn,snad jenom kdyby měl alergii na srtst,tak pak možná jo......ale i tak,to je jako dát pryč členy rodiny.Přeju ať to nakonec nějak skloubíte ....tu zvířenu :sweat_smile: .

Petru,no joo já jsem dneska fakt šla kolem hefaistosu s krosničkou :grinning: ,to jsem šla zrovna z Běláska :grinning: a po očku jsem tam jukala přes sklo jaký že to tam je,estli by to stálo za zkoušku a viděla jsem jenom trochu,ale i to se mi líbilo :grinning: .
20. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo a dneska na tej přednášce v Bělásku řikala psýcha,že v roce maj děti umět dvě smyslu plná slova.......tak jsem si jen tak mávla rukou,že je to v poho to mi v tom případě jsme užvaněný až hrůza :grinning: .Akorát jsem se jí ptala,že mi malá nevydrží u čtení(já čtu :sweat_smile: ona poslouchá :sweat_smile: ) neb já se tak snažim jí furt číst,aby teda se jako jí ten mozeček dobře formoval a měla tu nějakous takous slovní zásobu a ona to vydrží chvilku nejvíc jí na tom bavěj obrázky,apk mi v tom začne listovat a nakonec okusovat rohy knížky :rolling_eyes: .No tak prej děti do dvou let vydržej tak 5minut a pak už je to moc nebaví,protože neudržej ještě tolik pozornost...........no tak uff uff.Takže u nás nejvíc vede zpívání a říkanky u těch mi kouká na pusu a nebo mi strká ruce do pusy jako kdyby to mluvení chtěla chytat :grinning: .......a nejvíc teda teď u nás frčí Nohavica a Plíhal :grinning: :grinning: :grinning: .Jsem si pořídila cédéčka lidových písniček pro děti......ale Nohavica a Plíhal ty prostě nemaj konkurenci :grinning: .
20. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek