• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno,
tak my jdeme na kontrolní výtěr kvůli té bakterii e coli a vážit Danečka, jestlli kvůli průjmiku nezhubnul. Jsem přesvědčená, že ne. A odpoledne nás čeká plavčo. Po dloooouhé době.
21. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak váží stejně jako minulý pátek - 9kg.
21. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak supr,Daneček si drží váhu,schválně se zeptám té dr,proč ti řikala,že se to nedelá,když jo,to teda nechápu........pořád mi to vrtá hlavou........ :wink:

jinak zítra jdem domů :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!huráááááááááááááááááá :wink: :wink: :wink:
21. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Nattaly, to je paraaaaaaadaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

Leni, tak snad bude Danecek OK, hlavne ze nezhubnul...

Bell, to je zajimave, diky za info, my zatim tedy moc necteme, protoze u nas ta pozornost :grinning: jeste asi dlooooooouho nebude, navic ke vsemu je Petik prece chlapeceeek...!!!

Konecne jsem objednala vetsi autosedacku, nejak uz se moc nevejdem do vajicka a chystame se na delsi cestu, tak aby bylo pohodli a HLAVNE bezpeci.... Ale tedy byla to drina si vybrat...
21. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to neřeš, my aspoň to vyšetření v Ústí spojíme se ZOO :slight_smile: Netrap se tím :slight_smile:

Verčo, určitě bude ok, už je to lepší. A jakou autosedačku sis vybrala?
21. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jak bylo na plavání?

Natt,
je dobře že dete domů, takže Šimonek je už v pořádku?
21. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja jsem si vybrala Maxi Cosi Priori XP - je zde:
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6048-maxi-cosi-priori-xp-basics-2009- - barva picnic ocean a rovnou jsem si k tomu objednala letni potah.
21. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
no protože je blbá,pak jsem za blbcemže nevim co delaj mému dítěti,to nechápu :wink: ,to jo když to takhle spojíte s výletem :wink:

Verčo,
to je ta autosedačka,jak ti to ukážemže to je zacvaklý???????? :wink: ,myslim,připoutání,me ty sránky nejdu tady otvírat,mám pomalé připojení :wink:
21. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, bylo to fajn. Paní cvičitelka měla sice nějakou divnou náladu, ale chápu, dneska bylo divně. Říkala, že je hrozně unavená. Daneček si musí hodně rychle zase zvyknout na ten signálek, protože příště poléváme plným kelímkem a přespříští lekci už půjde pod vodu. Bojim bojim.

Verčo, ta barva, co jsi vybrala, je fakt nejhezčí :slight_smile:

Natt, moje doktorka mi dneska říkala, že v Děčíně ten přístroj na měření potu byl taky (asi u té alergoložky, to nevěděla), ale prý nebyl tak přesný. Tak to bude asi ono.
21. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
já nevim,jak jsem psala,delali nám ji tam na sto pro,ale tvrdila,že jednou za mesíc,protože to sestra vozí nekam do Prahy :unamused:
21. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ne, myslim, ze to neni ona. Ja vim, ty myslis tu s indikatorem spravneho zapnuti...
21. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tenhle indikator měl Romer, ale uz ho tam nedavaj, protoze to bylo hrozne poruchovy a mluvila sem primo s distributorem, pry s tim meli velke problemy.
Jinak je dobre, ze uz zitra jdete domu, myslela jsem jestli se za vama dneska nestavim, kdyz sem byla v praci, ale bohuzel mi to nevyslo a pak sem uz pospichala za malou.
Meli sme doma veselo, nejdriv mala bourala, kdyz chtela sejit schody a od pondeli nam semtam pres den zvracela, coz sme zjistili, ze se u ni deje, kdyz rostou zuby :frowning2: ted rostou zase 4 najednou, mozna i vic, horni i dolni spicaky a stolicky. Dneska ale prvni den ani jedno blinkani akorat moc neji, ale pokud uz bude takhle lip tak to zas brzy dozenem a rozjime se :slight_smile:. Treba dneska sem Madlence udelala mliko pred spanim a davam ji ho, ona si lokla a odstrcila to a rika mi ďuďu, pikat = dudlík, spinkat :slight_smile:
Ted mam jen trochu strach, abysme nemeli reakci na ockovani, byli sme minuly tyden na spalnickach a reakce byva 8-12 den a dneska je 8.den tak uvidime

Leni, urcite dopadnete na alergu a testech dobre a zviratka nebudou muset pryc, taky se pridabam k nazoru ze nevidim doted duvod, proc dat pryc zvirata...to pani doktorka trochu prehani

Verco dneska sem Te videla jak si sla s nejakou dalsi maminkou s kocarama po Delnicky, asi kolem poledne myslim, jela sem kolo autem smerem do mesta :slight_smile: teda myslim, zes to byla Ty.
21. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce, ahoj :slight_smile:
To je mi lito, ze si takhle uzivate se zoubkama - to nas jeste vse ceka...
Ano, asi jsem to byla ja, priste tuutni, ja to tvoje auto poznam :wink:

Uvarila jsem prikrmy na tyden a jsem pro dnesek hotova a to tak ze uplne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak dneska otevíráme. Dandulák mi včera výjimečně usnul už v sedm, jinak usíná tak 20:30-21:00, to je poslední dobou jeho obvyklý čas. On je hodnej v postýlce a až takhle pozdě se uhraje. Včera to asi zakápnul, protože nespal hned po plavání. Jsem se divila, že v kočárku furt hučí a nechce spát a asi až za hodinu doma jsem přišla na to, že je prokáklej. Ale totál :grinning: No občas se stává, že i my matky děláme chyby... Než jsem ho stihla svlíknout, už měl hovňajze i na ponožkách :grinning:

Tak my se oblíknem a razíme na návštěvu k Prin, ať si dětičky pohrajou :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.
Hlasim sedmy zub,ve stredu jsme byli na ockovani(mening.B),jeden den mel teplotu,ale uz je v pohode.Zlobil PC,tak jsem sem moc nemohla chodit,uz je to spraveny.
22. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to se máte, že už je čtvrté očkování menB za vámi. A máš pocit, že reakce byla nejmenší z těch všech vakcín? Jsem zvědavá na nás. Jdeme někdy za měsíc.
22. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dneska bych tady asi byla za ranni ptace ja - Petoun vstaval v 5:30 a rehtal se a maval rukama a kopal nohama - no legrace pytel :slight_smile: jenze ja chtela toli spaaaaaaat... Budil i namzu, tak jsme sli do obyvaku a tam radil do pul osme, to jsme to zalomili spolu a spali do pul desate, tak aspon to ... Ale ma dutku s vystrahou!!!
22. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco mě to došlo až když sme byli skoro za váma, byli sme s manželem nějak zabraný do hovoru, ale jak sem Tě míjela říkám si, to si asi Ty :slight_smile: příště troubnu a když to Ty nebudeš tak bude koukat jiná maminka kdo to na ni troubí :grinning:.
Dneska sme byly s malou v Bělásku, ale poprvý se jí tam moc nelíbilo, je kňouravá s těma zoubkama, ale dneska už k obědu snědla pár lžiček tak sem ráda, když nebude chtít odpo baštit tak udělám hrnek mlíka, to snad bude chtít.
Jinak sme měly v plánu Zoo, ale počasí nám nepřálo, tak někdy příště. Dneska se to bude asi honit celej den to vypadá.
22. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Co to je za poděsný počasí???!!! :angry: :angry:

Kristíkovi jde večerní usínání skvěle,ale....noční buzení jěště líp!!!Kojím 4x za noc a ráno jsem totál,dnes mě vzbudila hrozná bouřka,tak jsem fakt měla dost,když né malej...

Ve středu jsem se v Bělásku potkala s Péťou Pbauerovou,Larou a Bell :slight_smile:

Včera jsem byla nějaká mimo to dusno bylo hrozný,jen jsem povlíkla peřiny,vyprala uvařila Kristíkovi a odpolko ve městě šla do galerky na ledový kafe,čekala jsem 2hoďky na Jiříka byl v lidušce tak jsem za tu cukrárnu ráda :wink:

Natt to je fajn,že Vás pustí,nebo už pustili.. :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,urcite to bylo nejmirnejsi.Dostaval jen jednu vakcinu,takze to nebylo tak narocny.Jsou 2 skupiny,jedna ma meningokoka samotnyho,jako ted my a druha ho ma dohro s tetra vakcinou,Tu my dostaneme az za mesic,takze je to setrnejsi.Sice tam ma docela otok,ale teplotu uz nema vubec.Tentokrat uz pichali do ruky.
22. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tam zas bouří! Včera nám z toho v Boleticích vypadl proud na celém sídlišti, nebo aspoň kam jsem z okna dohlédla. Bála jsem se, bouřku fakt nemusim.

Maki, tak to je pozitivní zpráva. Kéž by to tak bylo i u nás. A jakto, že dostal jen jednu? Prevenar a Hexa se nedává 4x? My se taky hlásíme k té Tetra vakcíně, ale ještě nevíme, do jaké skupiny nás zařadí. Jsem zvědavá. Možná bych taky byla radši, kdyby to očkovali na 2x.
22. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, to neva, že nechodíš na světýlka, i tak jsem ráda, že už je Šimonkovi líp... :grinning: :grinning: :grinning:

Verčo, Pétík je takhle brzo čilej??? Doufám, že Rostíkovi vydrží momentální režim (spát od osmi do pěti a po kóju to zalomit ještě do půl devátý) vydrží co nejdýl!!! :frowning2: Je fakt, že má dny, kdy se probudí kolem šestý a to má pak taky kecavou a hravou náladu, též mu trvá hoďku, dvě, než zase usne. :angry:

Téda, ty děti mají ale očkování, co? Já, když viděla ten rozpis, tak se mi protočily panenky. :confounded: :confounded: :confounded: To budou ještě nervy, Snad bude na všechno reagovat tak, jako na Hexu, měl jen 2 večery lehce zvýšenou teplotu a trochu neklidně spinkal, ale žádný horečky a pláč (teda jako pláč domácí po očkování).

Cukrošky pro kočárky všeobecně miluju. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , obzvlášť když mají zajímavý strop, aby mlaďase bavil. :grinning:

Bouřku jsme přestáli v poho, bála jsem se, že Rostíka vzbudí, ale spinkal včera i dneska odpo a bylo mu úplně fukec, že venku zuří živel... :wink:
22. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj teholky jsem z decina a rada bych tady nasla nejakou kamaradku taky tehulku :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem :slight_smile:

Simce, jasan, ja te, myslim, taky tuhle videla u Rychty, nejak jsi tam pribrzdila nebo co... :grinning:

Rybko, Petik NENI takhle brzy cily, ale dneska to zkusil, rostak jeden!!!

MONCOP ahoj, mame tu tehulku mirandu, spousta nas tu jsme uz mamky, ale rady te vezmeme mezi sebe, napis nam neco o sobe...

My meli dnes na pilno - vyrazili jsme v tom NEJVETSIM slejvak. ,Nejprve jsme byli u moji kamaradky, tam jsme se pekne ususili, nakojili, prebalili a pak alou na zamek. Dnes se totiz predavala maturitni vysvedceni, no tak to jsem si nemohla nechat ujit...!!!
Bylo to taaak mile, jsme moc rada, ze jsem tam sla - studenti jsou slunicka, meli obrovskou radost, zvali me na vecirek (ale to jsem odmitla), byli jsme i na casti slavnostniho ceremonialu, ale kdyz Petik zacal skakat primatorovi do reci, tak jsme odesli...

Nastesti se udelalo lip a zitra se jiste potkame na zamku a v jeho okoli :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo,dela se preockovani na Hexu i na Prevenar,ale asi az pozdeji.Neco mi o tom rikala,ale myslim,ze ne konkretne termin,nejak mi to uniklo.Dneska mel 37,7,ale byl naprosto v pohode,jen vic spi,coz mi tak nejak nevadi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
už jsme doma,všem dekuju za podporu,myslim,že to zvládl skvele,prej už nic neni slyšet,ale ta jipka byla des,nehla jsem se od postýlky,sice se jim to moc nelíbylo,ale to meli smůlu....... :wink: ,v po jdem na kontrolu,tak se uvidí,kapačky zabraly a tak už snad bude o.k.

maki,
gratulujem k zoubkům :wink:

simce,
to jsi mohla byla bych ráda :wink: ,snad zoublky zvládnete jsem ráda,že to mám za sebou :wink:

moncap,
vítám tě :wink:

leníku,
taky se bojim bouřky :grinning: ,jak jste to vymysleli se zvířátkama???????????

veru,
jj tu jsem myslela,nekdo mi o ní řikal...juknu,když už jsem doma,pujde mi to otevřít :wink:

maki,
tak až tam k vám pojedem na garáž na druhý pokus,ozvu se :wink:
22. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
K těm našim fekálním story...já už jsem z toho Macka úplně odvařená, on jeden den si třikrát řekne venku o kosíro, druhej den si odmítá sundat plínu, třetí den si ji odmítá nandat (a vzápětí to pustí do gatí, jako ve středu v Bělásku - já koza navíc s sebou neměla hadry na převlečení), pak zas celkem čůrá, ale vzápětí je v gatích bobek...no mně už se o těch h...ch dokonce i zdá, předevčírem jsem měla fakt tak živý sen, že snad i smrděl.
Tento týden děda prosekával (postupně a naněkolikrát) odpad do stoupačky z našeho bytu dolů k nim, ve středu jsem dokoce kvůli tomu musela do školky pro Ondru balkónem (né v tý školce, to náš dům nešel opustit dveřmi), dnes jsem pro změnu měla zabarikádovaný boty, tak jsem šla v domácích pantoflích (no přece ho tam chudáčka nenechám čekat, když z toho má takovou fóbii :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Jinak se celkem nic neděje, zítra se chystám na trhy, tak doufám, že vyjde počásko.
22. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,sakriš,my se na ty trhy chystáme taky.........tak snad nepřijdou slejváky nebo kobylky nebo nějaká jiná pohroma..když máte takový nůďo :grinning: :grinning: :grinning: .

Natt,tak třikrát hurááá pro tebe i pro Šímu :slight_smile: !

Jinak teda mi dostali v roce taky na meningokoka a bylo to v pohodě,jen měla pár dní po vpichu oteklinu,ale všechno ok.Priorix tetra dostanem po ukončenym 15. měsíci,ale nejdřív musíme dostat další hexu,tak jsem na to zvědavá,co nám Pánek řekne jak dlouho po tej hexe můžem dorazit na tu tetru.Ještě chcem dávat na toho pneumokoka,ale toho teda až výhledově,zatim nebyl důvod na to spěchat,když Puclina nemarodí.Ale po tom tetra až necháme tělíčko trochu vydechnout tak už ho dáme počítám tak 17.-18.měsíc asi +/-.
22. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,taky ti připadala instruktorka na plavču nějaká divná,co?! Ona už minulej tejden a včéra zase........teda snaží se bejt milá,ale stejně je vidět,že neni ve svý kůži.Ani se jí nechtělo moc mluvit.Občas mívá ukecanou,tak z ní vylezlo,že vychovává sama dvouletýho kluka a to je od pondělí do soboty v práci,takže to asi nemá moc lehký holka :confused: .
22. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám Moncap :slight_smile: ! Práskni na sebe něco,dej fotečky! :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek