• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No jo...zapomněla jsem přivítat novou mamču v kolektivu a taky Natt se Šímou doma :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno... :slight_smile:
Vítám novou maminu...
Natt-super,že jste doma
My taky jdeme na trhy,vlastně se už pomalu chystáme,tak se tam asi někde uvidíme.Vypadá to na docela dobrý počásko,snad se nezkazí.
23. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky vítám novou maminku :wink:

Tak mi ráno psala Lenka, že jeli v noci s Danečkem do nemocnice. Prý šel spát zdraví, v pohodě a v noci sípal až nemohl dýchat. Má zánět hrtanu a prý to vypadá tak na dvě noci v nemocnici! Teď je prý v pohodě, ale noci jsou nejhorší :frowning2:
Škoda že nemám po ránu lepší zprávu :fearful:

Holky, snad je to tady nějaké zakleté, mi přijde, že to není možné...
23. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je sila,chudak kluk,zacina taky pekne klempirovat posledni dobou.Tady se snad nemuze stat,ze by nase vsechny deti byli v poradku bez nemoci,co?Porad nekoho neco trapi. :frowning2:
Vitam novou clenku!!! :wink:
23. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrátili jsme se ze zámku a takový zprávy... :frowning2: .Chudák Daneček....ach jo,taky nemůžou mít chvíli klid...
23. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
no to snad ne..............my jsme doma a gruntujem,když už nejde delat nic jiného :angry: ,tak at jsou brzy doma a Danečka daj do pořádku,moc ji pozdravuj :wink: ,snad už je taky ty nemoci nechají být a budou v pořádku :wink:

jaký to bylo na zámku??????????????? :wink:
23. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zamku to bylo moc fajn,koukali jsme na rekonstrukci bitvy,ale museli jsme utect,Maxino se bal strileni z dela.Jinak tam bylo moc peknych veci,spousta stanku.Koupili jsme si s Maxe stejny tricka s kockou,zitra si je bereme na sebe na vylet do Prahy. :wink:
23. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak super, že jste dom! :wink:

Leni, tak ať se vám s Danečkem pobyt ve špitále neprodlouží...

Zdravím novou těhulku! :sunglasses:

Holky, teda já dneska ty trhy úplně prošvihla, jak jsem doma bez manži, tak jsem úplně mimoň... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maki, jaký tríča jste si koupili? Já si na nich předloni pořídila se želvičkou a vypadalo to jako když je ta želva vybělená (něco jako savem, ale doběla).
23. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to jsem rada :wink: no neco o sobe cekame holcicku rodit budu v srpnu jsem z decina boletice :grinning: a doma mam uz jednoho chlapecka :grinning:
23. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tricka jsou cerveny a je na nich cerne namalovana kocka,zitra dam foto.Je to takova hodne pevna a elasticka bavlna,fakt kvalitni matros.Taky nebyly levny,maly za 220 a velky za 320.Ale jsoo krasny,ja vedela,proc si beru svetrik.U nas na kopci foukalo a jen jsem vylezla Dlouhou jizdu,uz jsem rvala,ze je mi vedro a ze si NUTNE musim koupit triko :grinning: No a kdyz tam meli i miminkovsky,tak to bylo jasny... :grinning:
23. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak si mam sem vlozit fotecky? :fearful:
23. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybko,trhy jsou i zítra,tak to můžeš dohnat.. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moncap,najed si na fotoalba,vyber "moje alba" a muzes vkladat.
23. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncap,
jé a odkud z Boletic? Já jsem taky a Leník taky a ještě Mila, ale tady teď dlouho nebyla! A jsi vdaná? Kolik ti je, jestli to není tajné? :wink:

rybko,
a kdy manžel přijede? To bude v pohodě, uvidíš! Jo a úplně jsem ti zapoměla odepsat jak ses ptala minule...takže, můj manžel je živnostník a dělá výškové práce, takže třeba síťuje skály,(on po nich teda taky leze) dělá na mostech a na vysokých budovách a komínech, převážně z lana! No teď jezdí do Březin, ale i do Prahy, minule tam byl na noční, protože dělali na Flóře a tam se dalo když bylo zavřeno! No a někdy jezdí na týden, někdy na dýl, jak kdy, to si zvykneš brzo, no musíš... :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neni to tajne :wink: bydlim v majove ulici a je mi 25let koukni se na fota treaba me znas :wink:
23. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem, ale neznám, já nejsem Boletická, jsem se přivdala, ale manžela se zeptám, ten se tu narodil, ale je starší oproti tobě, takže nevím... :wink:
23. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: a co jinak jak to tady vubec chodi?pise sem hodne lidi?ja mam tehu docela rizikove takze jsem porad doma a strasne moc se nudim :unamused:
23. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale jo, chodí nás sem nevím, nepočítala jsem to, ale asi tak + - 10mamin :wink: Někdo je tady častěji, někdo občas, ale pohoda! Je ale pravda, že jak je hezky, tak sem chodíme spíš jenom večer :confused:
23. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: :wink:

Vítám moncap :wink: :slight_smile:

Leníkovi a Danečkovi přeju brzké vrácení z nemocnice,to je fakt síla,člověk si řekne začne teplo léto a nemoci utečou a ono néé... Danečku uzdrav se :wink:

Taky jsme dnes byly na nábřeží a na zámku s kámoškou a dětma :slight_smile: bylo to fajn,ale ráno mi bylo divně,bolí mě opět krční páteř,tak mě chytla hlava,musela jsem chtě nechtě vzít paralen.

Jiřík jel spát ke tchýni,tak jsem zatím doma jen s Kristíkem,už spí no stejně se na 22h probudí tak to snad ani nemá cenu jít teď hned spát i když šla bych a jak ráda!!!!
23. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, doufam, ze bude Danecek brzy v poradku... Prala bych ti, aby si tedy, kdyz uz to musi byt, vymarodil svuj pridela a pak uz cele detstvi byl zdravy - joo, kdyby to slo, vid???
SDrzte se.

Terez, no zaciname tady zakladat lazaret, ze? :frowning2: Tak snad se z toho vyhrabeme...

My jsme meli super den, rano byl Adam s mym tatou na chalupe uklidit po hostech a posekat ty latifundie, co tam mame, pak prijeli k nam na obidek a Petr byl na rybach a taky dorazil na obidek... Po obidku sel Adam na Streetball a ja s Petrem a Petikem jsme vyrazili na mestske slavnosti.
Jen mi tedy prislo, ze tam byl NAPROSTO cely Deciiinnn!!!
Mne je od rana nejak blivno, tak jsem si ani nic nedala, v poledne jsme mela vyvar a doufam, ze se to uklidni.
Petik asi 4x ztratil boticku, ale vzdy jsme ji nasli, takze paradicka.... - druhou v jednom tydnu, to uz bych si asi nafackovala Koupili jsme mu vetrnicek na kocarek, moc se mu libil, ale byl to nejaky sunt, protoze asi po hodine byl silny vitr a z toho vetrnicku odpadaly takove ty listky, jeste z nich koukaly ostre dratky a dva byly v kocarku - no mela jsme vztek, jak...!!! Jenze uz jsme meli usndane ty pasky z ruky a sli jsme k autu, jinak bych to tam tomu panovi sla asi "uctive vratit".... Grrrrr!!!

Dneska pujdu brzy spat, jsem celkove strasne vysilena a boli me klouby, jeste jsem dostala prujem - no hruza hruz... ten Petoun mi dava...!!! ;)
23. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

moncap,
teda kočárek řekrásnej :wink: ,já te taky neznám z fotek a to jsem tam hodně často v Boleticích,mám tam segru :wink:

prin,
jak je Danečkovi?????????jsme se vystřídali,to je des,teda jestli na ne vyšel tentokrát nastandard,po me byl volnej,at maj aspon trochu klídek :wink:

tak my vyrazíme příští rok,snad na trhy :wink: ,aspon je vygruntováno :grinning:

terez,
já nebyla doma......tak jsem neodepisovala,jela jsem vrátit stroj na sedačku a zakecala jsem se tam :wink:
23. kvě 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nattally je dekuji no me se ten kocar libil hned je z materinky a zdala se nam i dobra cena 9000kc jiny kocarky stoji mnohem vic :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattylly koukala jsem na tve fotecky a tvoji segru podle videni znam :wink:
24. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
moncap,
cena supr....... :wink: ,jj to je možné :wink:

leníku,
ty jsi doma??????????????

byla jsem ted v nemocnici,kamarádce odvezli kluka na jipku,jeste se zjistuje co mu :unamused: ,no a koho tam nepotkám??????????pro zmenu tam leží Simcecz s Madlenkou????????byli jednu noc na jipce,nezvládly prý zoubky,ale už jsou v poho a chteli jsme navštívit i leníka,ale prej už tam neni,tak nevím :unamused:

koukám,že se tam pěkně střídáme :frowning2: ,tak snad už bude konec všem nemocem a detičky budou jen zdravé :wink:
24. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme byli celý den na zahradě, tak jsem nestihla ani napsat!

Jo jo, Lenka je s Danečkem doma! Psala mi, že to nezvládala a tak se nechala propustit do domácího léčení, ale jak je Danečkovi nevím, předpokládám ale, že kdyby to bylo vážné, tak je domů nepustí! Myslím že večer napíše...

Madlenka taky? Holky, to fakt není možné... :unamused:

moncap,
kočárek je fakt krásný :sweat_smile: :wink:
24. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky si Jarda ze zahrady přinesl dvě klíšťata, ale jsou venku potvory... :angry:
24. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile: :wink:

Taky jsme dnešní den strávily venku :slight_smile: bylo líp jak včera,Kristíkovi teď trvalo než zabral...ale nechala jsem ho vyplakat(jsem to ale macecha) ale radila to psycholožka v Bělásku tak to mám schválený :grinning:

Teda Natt to jsou fakt jobovky!!! :unamused: Kdy už ten kolotoč nemocí skončí???

Moncap taky jsem první těhu trávila doma :frowning2: a bylo to na "bednu" ke konci jsem toho ani nesměla moc dělat a pak jsem to psychicky nevydržela šla umýt okna a večer hurá do porodnice :grinning: (kluk se narodil o 14dní dřív)

Prin taky po mě lezlo klíště...fakt potvory :angry:

Kluci si šli opékat buřtíky tak si asi taky dám i když jsem si slíbila,že večer takový blbiny jíst nebudu :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já mám to tričko se želvičkou taky červené, silnější elastická bavlna, ale bohužel z něj čučí v podpaží takové ty tenounké gumičky - nevím, jestli jsem koupila malou velikost, nebo zdání kvality klame... :unamused: , ale i tak ho nosím pořád ráda, je to moc příjemný matroš... :sunglasses:

Petrunko, díky za info, celý den jsem uklízela byt a odpo, až se vrátí manžílek, jsem se chystala na ten zámek, jenže jsem vytáhla šatičky a k šatičkám botičky na podpatku, na kterých jsem nestála už asi rok a půl, což jsem pocítila velmi brzy a nakonec jsem jakž takž dobelhala do restaurace U Přístavu, kde jsme zkejsli na pohár. No, taky to nebylo špatný. :grinning: :grinning: :grinning: Pak jsem nakrmila na lavičce, přebalila v kočárku, došli jsme nakoupit a tradá dom chystat véču, vykoupat a uložit prcka. Asi ho to vedro nějak zmohlo, protože šel spinkat o hodinku dřív!!! :astonished: Akorát se po půl hodince probudil dodlábnout a pokračuje ve snění, tak doufám, že nebud chtít i o hodinku dřív vstávat... :confounded: :slight_smile:

Terez, a ta psycholožka mluvila o vyplakání dětí všeobecně, nebo to bylo přímo k vám? Zajímalo by mě, jak dlouho se má nechat dítko brečet, než usne? :confused:

Prin, my jsme byli v pátek s Rostíkem na procházce a vzali jsme to kus přes louku kolem lesa. Druhý den ráno kojím v posteli a koukám, že mám něco na stehně. Už jsem si myslela, že je to klíště a ona to piha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec si nepamatuju, že bych jí tam někdy měla. Ale fakt jsem se lekla. Nevím, jestli bych mohla s klíštětem kojit. Kdyby bylo neškodný, tak to určitě neva, jenže než se to zjistí..., jsem už úplně zblblá z toho, co přechází do mlíka a co ne. :rolling_eyes:
Jinak Prin, můj manžel je neustále v čudu, protože jsme koupili zříceninku a on to tam dává po odpolednách do kupy. Tráví tam i víkendy a domů se chodí prakticky jen umýt, najíst a vyspat. :cry: Občas si pro nás teda udělá volné odpoledne (jako dnes), jinak by ho za chvilku kluk ani nepoznal. Chodím za ním aspoň na procházku s kočárkem, donést sváču, popovídat si a tak. Fakt si nedovedu představit, že by mi někam jezdil na týden, na měsíc pryč, už takhle mi vadí, že se moc neužijeme. Jinak je od malička taky horolezec, i když teď na to nemá moc času a v létě spíš preferuje kolo. V zimě miluje lezení po ledech, pravidelně jezdí s bandou do Tater, jen letos vynechal, protože jsem měla termín porodu... :wink: Ten tvůj je tady v nějakém oddíle? A vejškovky dělá hodně horolezců, taky jich několik znám, ale spíš jsou z Ústí.

Verčo, teda to bych taky byla naštvaná. :angry: :angry: :angry: Určitě nebyl větrníček zadáčo a nevydržel ani den. :unamused: Podle popisu to byla ještě k tomu velmi "bezpečná" hračka, co? ty lidi asi nepřemejšlej, hlavně vydělat prachy... :angry:
24. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
v oddíle není, on má pár kamarádů co lezou taky, ale teď na to nezbívá čas...jo, rodina je náročný koníček :sweat_smile: My tady máme bandu lidí a kluci zase v létě vemou děti a jednou s nima na vodu, takže maminky odpočívají, jenom je pak důležité se radši neptat jaké to bylo :grinning: No ale Jarda je ještě malý, ale taky ho to čeká :sweat_smile:
No jo, je to asi náročné opravovat baráček...my jsme taky přemýšleli, ale ceny katastrofa a zadlužit jsme se nechtěli, tak jsme radši koupili byt a zahrádku a je to fajn, máme myslím víc času :slight_smile:
Všechno má prostě svoje! :wink:
24. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Je mi moc lito vsech marudku a posilam pofoukanicko a pohlazenicko a maminkam hooodne sil...

Rybko, no 45,- za hracku, ktera vydrzi asi tak pul hodiny je fakt k nas...!!!

My dneska SUPER den :slight_smile:
Rano Petr jel s kuropenim na ryby a byl i brzy doma (zakalena voda :grinning:) - tak jsem si ho uzila. Petik sel v 9 spat a spal do pul dvanacte!!!
Mne bylo porad trochu spatne, tak jsem se povalovala na gauci.
Pak se Petik nacpal - snedl sklenicku masoveho prikrmu smichanou s pul sklenicky mrkve :shock: a dal si kojo a vyrazili jmem smer Lazne Teplice. Cestou jsme se stavili v Olympii, Petr nutne potreboval neco z KFC :grinning: :grinning: :grinning: - tak jsem vbehla do C&A a koupila Petikovi letni overalky...
Pak uz jsme jeli za mamkou do lazni. Nejdriv jsem sla nakojit Petika k mamce na pokoj - maji to tam uuuuuuuuzasneee - hned bych jela do lazni!!! Pak jsme vyrazili do parku a do kavarnicky ve dvorecku, no krasa, pak jeste na koktejl do dalsi kavarnicky na terasku, tam Petik dostal ovoce a cajik a uz bylo pul seste a mazali jsme domu. Jenze jsme vyletnici, tak jsme jeli oklikou a domu dojeli kolem pul sedme :grinning:
Petik cestou domu spinkal v aute, takze doma docela dost radil, smal se a pokrikoval, ale po koupani se docela ulidnil a usnul celkem v pohode - asi jen o pul hodinky pozdeji nez obvykle...

Ja tedy to vyplakavani moc nedavam, spis toho Estivilla, kdyz uz na to dojde...
24. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek