• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky...
Katko,fajn,že jste doma,to je fakt hrůza teď s tou nemocnicí-pořád tam někdo je :angry: .My byli o víkendu na slavnostech a v neděli u našich-Šíma si vyhrál na zahrádce,poblbnul s tetou a babi a byl spokojenej.
Maki...loni jsme taky chodili na koupálko,ale náš mrňous naopak nechtěl být v tom větším bazénu a pořád se cachtal v brouzdálku.On je na sebe tak nějak moc opatrnej...Letos uvidíme,snad se tam taky dostanem,i když už budu v létě nejspíš pracovat :confounded: .
Natt-já bych zase neštovice docela brala-dokud jsem doma a Šíma není ve školce,pak to bude horší.
Leni,posílám hooooodně síly.Poradit neumím-snad jen pořádně vyvýšit horní část těla..
26. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, moc se ti chci omluvit, že jsem neodepsala na sms. Chodilo mi jich kvantum a já toho měla fakt hodně. Ale díky moc za starost, jsi hodná :slight_smile: Danečkovi jsem vyvýšila postýlku u hlavy, podložila jsem nohy knížkami. Ale asi nic moc. Tak jsem mu dala náš malý polštářek, ale on z něj klouže, neumí na něm spát nebo co, takže stejně není vyvýšený.
26. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to neva,já to chápu.....
Teda,tohle je něco pro manžela-ten článek.Ona naprosto nechápe,jak nějaká matka může nechat dítě před obchodem..Hlavně,žýe se nic nestalo tomu malýmu
26. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak snad už nám ty nemocniční pobyty skončí a děti se nám vyzdraví...
My byli dnes ráno na kontrole u Kostolné (oční), skoro před měsícem jsem prošvihla objednanou kontrolu, úplně jsem na ni zapomněla...no fakt jako na smrt. A už měsíc jsem se snažila trefit odpoledne mezi neobjednanými (jak mi radila sestra), ale vždy, když jsme tam přišli, byla už na dveřích cedule, že neobjednané už dnes neberou. Tak jsme si tam sice počkali od 7 do půl 8., ale kontrolu máme úspěšně za sebou, navíc se Ondra paní doktorce líbil a stačí přijít až za rok (doteď jsme chodili po 6 měs.), a snad už to bude navíc kontrola poslední :slight_smile:
Nejvíc mě dostalo, že cestou zpátky jsem Ondru chválila, jak hezky cvičil, že jsem měla radost já i paní doktorka, a on mi povídá, že největší radost měl on sám...tak jsem se smále, že z tý čokolády, kterou dostal...a on mě dokonale usadil, protože řekl "Ne, mami, přece z toho, jak jsem hezky cvičil!" :astonished:
No a zítra se chystáme vláčkem do Prahy na výlet, na tu terakotovou armádu do Lucerny a uvidíme, třeba mrkneme i do muzea (národního) :wink:
26. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, to je super, že kontrola dopadla na jedničku. Ondra je teda kus! Jste docela vtipná rodinka :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, vsechny zdravim a uz si nepamatuju ,co jsem tu docetla -to je hrozny...!!!
Mate krasny fotky (Max s kohoutem je uple nk sezrani!!!)

Prin, mrkni na posltarky v Dobrem bydlu ;.)

Terez, pije z lahve od Aventu a novorozeneckeho dudlicku... Bylas na KO vcera??? My totiz taky. A byla jsme tam od pul druhe do ctvrt na ctyri!!!

Rybko, asi dneska odpolko nebo zitra, ale to nevim, jake bude pocasi...

Jo a prujem mam taky uz od soboty, nechtel a jsem nic brat, ale pry muzu Hylak i kdyz kojim...
26. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo já tam byla od 14.50h do 16h no bylo to hrozný,já tam chtěla ihned před 13h ale Kristík mi spal a tak jsem šla pro Jiříka do školy a pak pro sandošky a rohlíky no a pak jsme to musely vydržet...je to u tý dr čím dál horší!!!No já Kristíkovi už dala hrnek s pítkem a pak mám lahev s pítkem,po zkušenostech co mi řekla sousedka,její kluk tu flašku s dudanem má jěště teď co mu je přes 2,5roku,tak mi řekla ať nedávám už flašku s dudanem pokud jsme bez dudlíku....
26. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, Verča má pravdu. K té fotce s kohoutem jsem volala i přítele. Je to krásné! :wink:

Teda to je venku divný dusno. Už aby to ta bouřka pročistila, nemám tenhle vzduch ráda. Tak trochu se motám. Njn, nízkotlačka :grinning:
26. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za pochvalu fotek.Tonda je krotkej,teda byl,kdyz nemel slepice-odnesla je vsechny 4 liska.Ted ma novy slipky a zase je macho!!! :grinning:
S tim kocarkem jsem to videla na Nove,urcite zo bude i vecer v hlavnich zpravach.
26. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to jsme se tam musely potkat...!!! Ja odchazela v 15:15!!! No je to tam des bes, to je pravda. Ja ten hrnek Petikovi obcas taky davam, ale on s tim moc neumi... Tak uvidime, jak to pujde...
Mazali jsme z venku a dosli domu pred destem, je to fajn, ze se procistil vzduch. ;)
26. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočárek na Nově byl-to mimčo měla sakra štěstí..
26. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
foto z koupalka,skakani po hlave zdokumentovano. :wink:
26. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koukala jsem na ten kocarek jak blazen :frowning2: To miminko se po 10 dnech podruhe narodilo!!!!

Maki - jste BORCI!!! :wink:
26. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty záběry s tím kočárkem jsou hrozné. Když jsem viděla, jak běží k tomu kočárku a nestíhá a kočárek lítá ve vzduchu. Fuj
26. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek,nějak se nstíhám moc připojovat a zapojovat,jen tak zběžně jsem to porlítla.Teda s tou nemocnicí...holky co se děje?! :astonished: že se tam všechny střídáte s dítkama,sakriš! :astonished: .Tak hlavně ať jste všichni v pořádku :dizzy_face: .
Terez,já jsem dala prostě v půlroce Puclině netekoucí hrnek od aventu a hotovo a ona to zkusila jednou dvakrtá a bylo.Lahvičku se savičkou jsem jí koupila až o hooodně později a v podstatě enem proto,aby jsme měli na cestování více čaje do zásoby a nakonec jsem jí na tu lahvičku našroubovala vršek z hrnku.Používáme teda všechno do aventu,protože se můžou hrnky a lahvičky volně kombinovat.
Maki,tak ty už veřejně topíš dítě na koupálku :grinning: :grinning: :grinning: ? Já jsem si zatim netroufla,ale jedna mamča na plavču už to prej taky zkusila a starý báby na ní skorem chtěli volat sociálku :grinning: :grinning: :grinning: .
26. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a k těm záběrům toho ujiždějícího kočárku..........já měla málem šok,když jsem to viděla.Teda,ale myslim si o tej mamince něco hrozně moc moc nepěknýho a nepublikovatelnýho :angry: .Že prej asi nějak nefungovali brzdy :angry: ,prostě je to jelito a lže a i kdyby náhodou nelhala,tak v návodu má na tuty napsáno,že i při zabrzdění nemá nechávat na sklonu kočárek bez dozoru vrrrr :angry: .O tom,že vlezla do budovy soudu a nechal kočárek na náměstí ani nemluvim.Já sice taky vlezu do krámu a kočár nechám venku,ale vlezu jenom do toho krámu,ze kterýho vidim přes výlohu na dítě a i tak jsem nervní a pospíchám rychle ven.Po většinou teda všude obtěžuju s taháním kočáru dovnitř.No prostě.........hlavně,že se nic nestalo a určitě se poučila tak,že na to dlouho nezapomene.Já jsem fakt ani nedejchala,když jsem to viděla na netu poprvý a pak ve zprávách znova.
26. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jednu malou jobovku........tak jsem včéra odpo (ve 14,50 přesně),šla ven s kočárkem.Dojela jsem s kočárem ke vchodovym dveřím jednou rukou je otvírám a najednou rána a zase se mi vrátili zpátky,že jsem zase málem dostala dveřma po hubě,tak je znova otevřu a koukám o co se zase nedaj pořádně otevřít a strašně moc jsem u toho nadávala a ono tam vskutku stálo auto a to MĚSTSKÉ POLICIE :rolling_eyes: ....mě snad vomejou to je i na mě moc :rolling_eyes: .Naštěstí v něm nikdo neseděl neb jsem fakt bylo moc moc sprostá :sweat_smile: .Já teda,chraň bůh,proti policajtům nic nemám a byla bych ráda kdyby tady byly třeba 24 hodin denně,jen kdyby nezaparkovali do vchodovejch dveří.Měli teda štěstí,že jsem šla ven s malym kočárkem tak jsem nepotřebovala otevřít dveře úplně do pravýho úhlu :rolling_eyes: .Asi měli pocit,že stojej dostatečně daleko či co,no ale nestáli :rolling_eyes: .
26. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, Bell, nemuzete si to tam pred tim vchodem nejak vyznacit? Jako vodorovne znaceni?? To je strasny, jak tam porad nekdo zavaza...!!!
26. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,to už mě napadlo asi stokrát,jenže domácímu je to fuk(jsme v podnájmu) a já si netroufnu tam něco vyznačovat,aby jsem nakonec nedostala já nějakou pokutu za nějaký označování :rolling_eyes: .Tak snad se už v červenci.. či v srpenci budem stěhovat,tak mě snad do tej doby netrefí šlak :sweat_smile: .
26. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady vedle ob barák je zasejc salon Šarm a maj vchod taky do gasstra a ty si tam dali někaou po domácku vyrobenou ceduli zákaz zastavení a pod to soukromý pozemek a je jim to houby platný,každej den jim tam lidi postavěj tři-čtyři auta a někdy skoro parkujou na zápraží :rolling_eyes: .Teď si tam dali i pásku ,aby to bylo vyznačený a stejně nic.Každej si řekne,že to neni nějak směroplatný :sweat_smile: a frkne to tam a oni asi nemaj čas a nervy porád volat policajty.
26. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff,to jsem se zase rozčílila :sweat_smile: .
Jinak zkoušim dočítat,holky,co se krom nemocí, stalo ještě nového :sweat_smile: .Fakt je to tu jak v lazaretu.My jsme jakš takš fit,ale zas pro změnu má Puclina potničky aje chudák celá volezlá,tak jsem jí nejdřív radši ničim nemazala,pak zase mazala bepanthenem,pak zase radši ničim neb to vypadalo,že to má z krému proti slunci,nakonec jsem hledala na netu rady a šla do lékárny se poradit,kde mi v podstatě řekli prd,ale koupila jsem aspoň sypanej heřmánek a tak jí několikrát denně omejvám ksichtík odvárkem a dneska jsme koupili jinej opalovací krém tak uvidíme.ještě si holka odřela bradu skoro do krve v krosničce o ten superslinták neb nám asi lezou horní stoličky.No prostě je to naše volezlý miminko :grinning: a navíc si dneska v parku odřela trochu i kolena a k těm modřinám(dala jsem jí do parku na sebe krátký šatičky),co má,takže až jí někde svlíku,tak nám ji sociálka sebere :grinning: .
26. kvě 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš,Prin,Rybko se mi z toho točí hlava jenom to čtu o tom hororlezectví :sweat_smile: ..s mojí hrůzou z vejšek :sweat_smile: .Já mám dost už když jsem metr na zemí a okna můžu mejt jen zevnitř :sweat_smile: .Ale miluju rozhledny a skalní vyhlídky a hrady....to je takovej můj masochismus ..vylezu tam a sotva dejchám tou hrůzou a všem nadávám ať nelezou ke kraji a jsem ráda,když jsem dole,ale přiště jdu zase :grinning: .
26. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to je k nasr... to parkovani abezohlednost. Ale kdyz se odstehujete, tak uz to asi vydrz a setri si nervovou soustavu, jeste ji budes potrebovat... :wink:
Joo a tuhle jsem sla Retezovkou a u vjezdu do Masne ulicky byla zaparkovana Octavia combi... - tos tam mela byt, asi by ji mel pekne pomuchlanou, vid??? Fakt lidi ne myslej...!!!

Jaky pouzivas opalovaci krem?
Ja jsem koupila v lekarne Daylong Kids, vsude a vsichni ho chvali a musim se pridat. Jde krasne roztirat, pokud se deti necvachtaji, staci jeden nater za den... Je trosku drazsi, ale zase ne tak drasticky. A ten prvni rok asi je velmi dulezity z hlediska ochrany proti slunicku - tak snad bude fungovat.
Taky miluju rozhledny, ale muj ma fobii z vysek, takze u nas to vypada tak, ze se doplacame pod rozhlednu a ja pokracuju smerem vzhuru a z kazde rozhledny mam fotky okoli a jednu fotku manzela pod rozhlednou :grinning:
27. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,uz ho verejne topim. :grinning: A byli tam i mesi mimca.Ptala jsem se na plavani cvicitelky,jestli neni problem jit do verejnyho bazenu i s rocnim mimcem a ona rikala,ze vodu kontrolujou poctive a ze je v pohode.Je fakt,ze je krasne cista,tak nevidim duvod,proc nejit.
Krem mame od Garnieru,faktor 50.
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No joo to já zas nejsem tak pintlich,my máme metodu : čim dřív se osídlíme bacilama tim líp :grinning: ,tak na tej kvalitě vody až tak netrvám(i když trochu jo,že jo, to bych lhala kdyby né :sweat_smile: ),ale spíš ty starší ročníky na to nejsou zvyklý :grinning: ,tak abych se nedostala do řeči.Já už bych to asi taky zkusila....asi vytáhnu bábu někdy dopo a šli by jsme.Dopo je tam asi zatim poloprázdno,ne,ve venkovním?
Jinak krém teda jsme nejdřív koupili od astridu-manža,že prej je levnej a stačí :rolling_eyes: ......no stačil docela dlouho,akorát jednou v loni se nějak optničkovala a pka to zase zmizelo.Až teď se zase nějak volezla chudák,takže jsem koupili od nivea dětskej 50 no a zatim nevim neb se jí to vstřebává to voleznutí a mazat jí musim neb to tam posledních pár dní pěkně peče.......takže se uvidí až za pár dní estli je to horší či lepší.A i tak to stálo 300,- estli budem muset koupit něco ještě dražšího,tak už manžu asi klepne :grinning: .Pro sichr si ty vaše typy napíšu na lísteček.Ještě se uvidí jak se nivea vyloupne a pak když tak holt budu zkoušet další :sweat_smile: .
27. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,s tema bacilama jsme na tom stejne. :grinning:
Je tam malo lidi,hlavne dopoledne,po skole se tam nahrne par deti,ale i tak to jde.Nejnervanejsi je brouzdalko. :wink:
27. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak Verčo, s tim parkováním jaks pslal o o tej octavii.........tak to je snad skoro každej den :rolling_eyes: ,takže občas troubim,občas si klepu na čelo,když v tom někdo sedí a občas ukazuju i neslušná gesta :sweat_smile: .Jinak asi teda s klíčema jsem auto ještě nikomu neobjela :sweat_smile: .Já zase takovej pruďas nejsem,to já si zanadávám to jako jooooo a občas teda něčim třísknu...třeba těma dveřma když tam někdo stojí.....někdy i dvakrát to zas jako jooo :sweat_smile: ,ale jinak jsem kliďas,Tak rychle jak se nas...tento,tak rychle(většinou) zase vychladnu :sweat_smile: .

Maki s tim koupálkem teda tos mě úplně nakazila a ono se zrovna má kazit počásko.No je fakt ,že v brouzdálku asi zasejc takovej nátřesk nebude :grinning: .

Holky,nevíte čistě náhodou někdo....když kupujuete pozemek a prodávající po vás chce,aby jste daň z prodeje zapaltili za něj,jde to? Neb prodávající si na výměru daně musí nechat udělat i odhad nemovitosti.Takže nějak shánim info,jestli je to možný nebo ne.Páč mi přijde,že ať to hledám jak chci tak to podle zákona moc teda asi nejni.
27. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Dnes jsem byly na světýlkách tři maminy :slight_smile: to bylo hezký

Verčo to jsme se musely potkat,to je škoda :confounded:

Já dnes na masáži zad úžasný :slight_smile:

Story s kočárkem jsem neviděla vypadl nám včera proud,bořka jak blázen,hrozná,kroupy!!!
27. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to tedy JO!!
Tak snad uz nekdy spachame tu nasi prochajdu...

A tady mas to video s kocarkem... http://www.detskyraj.cz/zbozi/6791-x-lander-xa-limited-2009-x-board-boy

Bell, hmm, koukam ucinena klidaska :grinning: Takovou jednu taky znam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek