• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
No jo Verčo já jsem ouplnej vzor klidnosti :sweat_smile: .....

Hele já ti nevim...a x-lander jako je parádní,fakt moc hezkej,ale nemyslela Terez video s řítícím se kočárkem od soudu pod hasičský auto? :confused:
27. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dneska světýlka bojkotovala...a výmluvu na to žádnou nemám,prostě se mi nechtělo :sweat_smile: a taky jsem si chtěla zacvičit já..sama doma.Už si 4 měsíce řikám,že je nejvyšší čas se dát konečně do formy a porád si jako nemůžu udělat čas kvůli Puclině,tak teď se snažim to neodkládat a trochu se mordovat :sweat_smile: .A Puclina se přitom taky vyřádí neb přeze mě a kolem mě leze nebo na mě hází hračky a dělá bác :sweat_smile: (teda samozřejmě ležím na zemi jen,když cvičim bříšní cejchu :sweat_smile: ).
27. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahój, hlásím návrat z Práglu, bylo super!
Po cestě tam celkem pohoda, Ondra si nechal od Romči (moje teta) číst knížku a neustále ji přerušoval řka "čti!Čti!", Macek vymetl celý vagón...ledva jsme vystoupili, hlásil Ondra hlad (ačkoli spráskal ve vlaku suchou makovou kaiserku (jeho nejoblíbenější krmě) a s Mackem napůl okurku), takže jsem se uvolila k návštěve KFC na Václaváku, ke dvěma kuřecím stehýnkům s hranolkami dostala dva losíky či sobíky (nejvíc se ta zvěř podobá parohatýmu kříženci medvěda a kokršpaněla), bonusem mi byly dvě upatlaný šťastný děti. Před návštěvou výstavy jsme si museli důkladně prohlídnout i semafóry u muzea, kde jsme se nenápadně vmísili mezi skupinu z nějakého pečovateláku typu Domino...málem si nás odvedli :grinning:
Výstava samotná mě mírně zklamala, že se nebude smět fotit jsem trochu čekala, ale když mi řekli, že se tam nesmí s kočárem, že bysme se tam nepropletli, čekala jsem vyprovazený cestičky přímo mezi sochama...a ono nic. Lidí tam bylo i s naší 5 člennou skupinou asi 8 + 2 strážní, na sochy se koukalo z mírně vyvýšenýho pódia...no a tím, že Macka jsem měla střídavě za krkem, v náručí, válejícího se po podlaze nebo prchajícího (fakt nechápu, proč jsme tam nemohli mít ten kočár, všude minimálně 2m místa, spíše více), Ondra taky táhnul jak valach "už poť, už poť..." ....zastavil se až u suvenýrů, kde byla za stánkem mapa Číny s čínskou vlajkou :grinning: (jo a neměli ani žádný prospektík, o který nás opakovaně žádal děda vyprovázející nás na nádraží a závidějící)
27. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo...pak jsme pokoukali pár obchůdků, prošli Františkánskou zahradou, ukázali dětem orloj, na Staromáku Macek zaklapnul, Ondra si poručil zmrzku...no pohodička :slight_smile: Hlavně bych nevěřila, že po tomhle všem ucabrtaná místo poklimbávání v kupé strávím celou zpáteční cestu u okýnka v chodbičce s foťákem u oka cvakáním...křoví a sloupů :grinning: (by jeden neřek, co toho neřádstva podél trati je :angry: )
27. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEJDA!!!! TERKO, TADY JE TO VIDEO:

http://www.novinky.cz/krimi/169662-kocarek-s-miminkem-vjel-do-silnice-srazili-jej-hasici.html

Ja nekde brousila a zkopirovala neco jineho...!!!

Bell, diky za upozorneni...

Laro, to jste meli super vylet!!! A hele, proc jsi fotila ty kroviska????
27. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, protože se mi vždycky připletly do záběru, když jsem chtěla fotit např. Bukovku, Střekov, Portu Bohemicu, Radobýl, Mělník atp. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky...já jela kolem toho! No jak jsme byli včera u té Kostolné, náměstí zacpaný, u soudu stáli hasiči, před nima policajti...já že jsem neviděla nic kolem, myslela jsem si, tak to oni asi likvidoujou nějakej olej, co někomu vytekl....já totiž četla vždycky jen nadpis a schválně jsem se nechtěla na video koukat...až teď koukám, že je to u nás...no jsem to ale trubka :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro a já si myslela,že si děláš sbírku fotek telegrafních sloupů jako Rimmer :grinning: :grinning: :grinning: (seriál Červený trpaslík...mimochodem můj nejnejnejoblíbenější seriál :grinning: ).
27. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda vejllet závidim :dizzy_face: a tebe obdivuju.To si jela s klukama SAMA? VLAKEM? A VŠICHNI TŘI ŽIVÍ A ZPĚT DOMA? :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no ale x-lander byl taky suprovej a dokonce aj v barevnej kombinaci,co se mi moc líbí :sweat_smile: .

Laro,já se taky moc těšim až vyrazíme do Práglu za kulturou a pamětihodnostma.Zatim tam furt jezdíme jen,když je potřeba něco pozařídit či pokoupit.Jára-Pražák jak poleno a zatim nás vzal pěšky jen od bytu ze Smíchova do Nového Smíchova :grinning: :grinning: :grinning: a cestou teda Puclina zažila masopust to jo.Tak nebejt vyzvedávání pošty a občas nějakejch těch voleb,tak se tam snad ani nedostanem.Já už se těšim jak si vyjedem na Petřín a na Hradčana :dizzy_face: a do tej ZOO :dizzy_face: .........no fakt ti závidim :dizzy_face: .
27. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo a ještě musím přihodit malinkou jobovčičku :sweat_smile: ....: v březnu jsem objednala z mimibazárku bundičku pro Puclinu,paní mi to poslala,já zaplatila, po tejdnu jí píšu,že nic a ona,že to posílala z UK,takže je to pojištěný na dost liber ať vydržim,že se to někde vyloupne,po měsíci jí píšu,že furt nic,ale že teda ještě vydržim,po dalších dvou tejdnech jsem se dohodli,že mi pošle peníze zpátky a hotovo,že už neni třeba ani doufat.No a dnes po dvou měsících jsem si vyzvedla na poště bundičku :grinning: .Myslim,že pošta drží nový rekord :grinning: .Na balíku je den podání 30.3.09 a dorazil 27.5.09 :grinning: .
27. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec,co je s marodama?! Žádný nový info? :confused:
27. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak pořád prokašlané a probdělé noci. Navíc jak Daneček má prothazin na spaní, tak se kašlem vzbudí a oblbnutý se v postýlce vsedě kymácí ze strany na stranu a padá prudce hlavou na žbrlinky. Takže jak sedí, tak já letím z postele a už chytám... Teď dospává, já mám naspané tři hodiny. Pak jdeme k doktorce, protože se jí to taky nelíbí.
28. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a nebylo by lepsi si ho nechat u sebe v posteli?Teda ale hypnotika ja bych mu nedala,to je silny kafe... :unamused:
28. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, on se mnou v posteli nechce spát, neusne. Takže spím hned vedle postýlky, jsem na něm skoro nalepená. Ty léky jsme si přivezli z nemocnice a prý je musel mít, ode dneška už je nemá. Kdyby hypnotika, ale ještě větší svinstvo jsou ty čípky na roztažení sliznic, co bral pět nocí za sebou - jsou to kortikoidy. No ani už se mi o tom nechce moc mluvit.

Na kontrole jsme dopadli přitom dobře. Prý má poslech čistý, což nechápu, když chrchlá a vykašlává jako ďas. Máme stále mucosolvanové inhalace a k tomu nově sirup ACC a na noc už nemusíme dávat čípky ani prothazin, ale místo toho bude mít spiropent. V pondělí zas kontrola.
28. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Bell, neblázni, sama vlakem! Jeli s námi i Romča s Kubou, jinak bych se nikdy neodvážila :grinning:
Leni, to je síla...my ty čípky pro Macka jednou taky měli, ale doktorka říkala, že mu mám dát jeden a kdyby se to do druhýho dne nezlepšilo a musela bych mu dát i druhej, ať šupajdím na pohotovost....a vy chudáci 5!!! A Prothazin není jen hypnotikum, ale i antihistaminikum, taky ho někdy klukům dávám, hlavně Ondrovi, ten trpí na takový ty záchvaty kašle zničehož nic. Ale i tak, je to síla, držím vám palečky!
28. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
no prosim te............tak snad spiropent zabere a dáte se konečne do pořdku,nám zabral vždycky a ani nmel problémy se spánkem,jak psala verča..........my dnes skončili s atb,ale já rýmuju,tomáš nejakous třevní nebo co....tak snad to zas nechytí,dr řikala,že už nesmí marodit,jinak neví co s nim :angry: a co řikaš na Ketof?????nemyslim si,že by nejak pomáhal a to ho berem buh ví jak dlouho,skoro od narození :angry:
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky mamci...

Bell, jooo, mne se ten X-lander taky mooc libi, i kdyz to neni trokolka a na ty ja jsem...

Leni, tedy vy si uzivate - chudinky maly, posilam Daneckovi pohlazenicko a tobe hodne sil - mas muj obdiv, ze jeste dychas. Doufam, ze vam ten Spiropent zabere... a ze po nem nebudete mit nocni mejdany. Co zvlhcovac??? U nas fungoval skvele...

My jsme dnes se segrou bylyv Olympii na nakupech, docela dobry den... Petik je zlato, bylo to bez problemu.
28. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za podporu :slight_smile:

Natt, spiropent vám pomohl na ty noční dávivé kašle? On to v noci právě nemůže zastavit, tak bych byla ráda, kdyby to pomolo. Ale sakryš zapomněla jsem se zeptat, jestli mu k tomu můžu dát kapičky proti kašli jako jsme dávali dosud - sinecod. Ketof asi zabral, v krvi se ukázalo, že imunita už je dobrá!

Verčo, jojo, ještě tak nějak dýchám... :slight_smile: Bude líp. Člověk se jednou musí odrazit a zas bude líp. Zvlhčovač nemáme, přes den inhalujeme a na noc dávám mokrý ručník. Uvažovali jsme už i nad čističkou vzduchu.
28. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj imunitu máme dobrou od začátku............ale na tyhle kašle se teda neosvědčil,myslim na tyhle dejchací potíže,taky v tom stále létáte,stejne jako my,tak nevím.........Spiropent-jj na tyhle kašle supr,teda aspon pro nás,ale doufám,že to zabere i vám............
28. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak je vidět, tak ani u nás to na kašle a dýchání nefunguje. Máme k tomu ketofu nově ještě rybomunil. No nově, už ho bere tři týdny
A dávala jsi k tomu spiropentu i kapky proti kašli na noc?
28. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ja jsem na kasel mela tedy jen Hedelix a pak Mucosolvan a mohlo se to davat s tim Spiropentem...
Zvlhcovac nebyl muj, jinak bych ti ho hned vezla :frowning2: - ted ho ma muj tata, ma velke dychaci obtize... :frowning2:
28. kvě 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,
ne ne sinecod jsem k tomu nedávala,jak píše Verča,taky jen sirupek............myslim,že Spiropent zabere neboj :wink: ,jo tak to další nevim a nemá tech irupku nejak moc???????pak neví chudák telíčko co s tim,ale já nevím,držim pestičky,at je to poslední kašel co máte :wink:
28. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dík :slight_smile: Já mu ten sinecod nedala. Jinak ho měl, aby se mu kašel na noc zklidnil. Přes den má na vykašlávání.

Verčo, jsi hodná. To je pochopitelné. Přeji tatínkovi, ať je mu lépe.

Natt, kéž by to zabralo. Já myslím, že hned první noc ne, ale bylo by to super. Jé, já bych chrupčila!
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííí, ten můj zlatej chlap udělal státnice za samé jedničky!!!! Hujer můj!!! :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak gratuluju ke státnicím :slight_smile: .No hele to si Daneček i ty teda fakt užíváte.Přeju vám ať už jste z toho venku,ať si chudák nehuntuje tělíčko.To je léků,že to ani nestíhám číst :frowning2: .A nebyl by dobrej třřeba nějakej ozdravnej pobyt(pro dítě s matkou)?Co ta jeskyně?Ta vám docela vyhovovala,ne?Přišlo mi ,že docela delší čas Danečkovi nic nebylo.Držte se a ať je Daneček brzo zdravej :slight_smile: .
28. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt a vy jste na tom se Šímou jak? Už je to dobrý? A co Simce s Madlenkou? Když jsem minule po pár dnech zapla PC,tak jsem nestačila číst to střídaní se na jipce.

Laro.........no jo já hlava děravá.....dyk si tam Romcu zmiňovala :sweat_smile: .
28. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,posli gratulaci manzovi. :wink:
Kolik tech leku vlastne berete?Tolik jsem jich za zivot snad nesnedla ani ja.... :unamused: Chudak malej!
28. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile: :wink:

Verčo jojo já se divila co to je...tak jsem pak skoukla to pravé video,no síla,mě by šlehlo!!!

Lení držím palečky ať je Daník brzy fit!A gratulace manžovi,to máš doma teda chytrou hlavu :wink:

Laro no prima výlet :slight_smile:

Natt jak je??? :wink:

Já dnes ráno u Charváta- oprava fixu na zubech.

Odpolko do školy pro Jiříka pak Liduška a doma na 18.30h,no a co myslíte?DĚTI MI NESPÍ,Kristík a Jiřík dělají kraviny spolu v posteli!!! :slight_smile: Což je teda hezký a srandovní,ale jsem zvědavá jak ráno budou vstávat.......Kristík se už na pevno snaží lézt,ale stále jen rukama a hlavou :grinning: tak jsem zvědavá kdy na to přijde,snaží se tak uvidíme :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Tomasovi gratulace :slight_smile:

Terez, Petik je na ctyrech uz druhy tyden, stále mu to jde lip dozadu nez dopredu :grinning:
Ale myslim, ze k tomu uz ma jen vlasek...!!!
Dneska se mel pritahnout do sedu a on se pritahl do STOJE a moooc se mu to libilo, rostakovi - se smal jako blazen... :wink:
28. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek