• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky,
tak mám za sebou hladu prádla na žehlení a na balkoně další dvě pračky :slight_smile: takže se můžu zase těšit, že za chvíli bude zas co žehlit :grinning:
Taky mám konečně v autě v kufru letní gumy, snad už v sobotu opravdu přezuju. Příští týden se s Madlenkou chystáme do Pece, za babičkou a za dědou a s bývalou kolegyní z práce, bude tam taky s rodinou, jen jinde na chaloupce.
JInak Madlenka je v pořádku, děkujem za podporu :slight_smile: už baští a pije, je to taky pěknej raubíř, ale sme s manželem rádi, že je zase živá a je snad větší otesánek, než dřív...baští pořád, kdyby ste jí viděli co dělá, když objedvám :grinning: ...člověk by věřil, že ji trápíme hledy :grinning: :grinning: :grinning: .

Terez včera sem zjistila jaký máš autíčko :slight_smile: tmavěmodrej Opel combik viď :wink: vyjížděla sem z benzinky navečer kolem šestý a ty ses vracela po dělnický asi domů....ale jak na sebe upozornit, bourat sem nechtěla :wink:

Leni ať je Danečkovi brzy dobře, pořád vás něco trápí, posílám hodně sil, zvládáš to ukázkově, ale věřím, že to musí hodně vysilovat. A gratuluji manželovi :slight_smile:

JInak chválím šikovné dětišky, takže všechny, protože šikulky máme doma všechny :wink:
28. kvě 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak dnes první já...? :slight_smile:
Káťo,to je fajn,že je Madlenka už zase živel.
Leni,taky gratulace pro chlapa a snad už bude líp Dandulou.Já jak to tu čtu,tak jsem fakt šťastná,že ten náš čertík nemocný nebývá...fakt hrůza,co píšete.
Chystala jsem se do města,ale nějak se rozpršelo,tak nevím nevím.Ale zase nemám ponětí,co bych dělala celý dopoledne doma :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak hurá, nechci to zakřiknout, ale od pátku první noc, kdy jsme relativně spali. Vzbudil se asi jen 2x, krátce si pokašlal bez nějakých záchvatů a zase usnul. Že by ten spiropent?

Díky za gratulace, vyřídím :slight_smile: Včera jsme státnici zapili ledovým vínkem a já udělala dobrou baštu.

Venku je pěkně hnusně, co? A to už můžeme ven.

Bell, já myslím, že solná jeskyně byla k ničemu. Ani jsme ji nestihli dochodit, protože marodil a bral antibiotika. Ale je fakt, že byl asi tři týdny v kuse zdravý! :slight_smile: A ozdravný pobyt... ani nevím, jestli něco pro takhle malé prcky je.

Maki, teď bere přes den sirup ACC, inhalace mucosolvanu a na noc má spiropent. Jinak jako stálé léky má ketof a rybomunil na imunitu.

Verčo, Péťa je teda rychlík, je moc šikovný :slight_smile:

Simce, to znám. Když Daneček tehdy v nemocnici nechtěl jíst a zhubnul kilo, tak potom se ládoval až běda, jedl dvakrát za noc (jinak nejí v noci vůbec) a přes den snad po dvou hodinách :slight_smile: A když teď doma něco jíme a on si toho náááhodou všimne, tak hlasitě mlaská a běží po čtyřech k nám, stoupne si, pevně se nás drží a jakoby piští, prostě žebrá no :grinning:

Natt, ty jsi tehdy kupovala ty pojistky na plynový sporák ve Stelince? Já jen, jestli je tam opravdu mají. Daneček už mi začal štelovat a "opravovat" sporák.
29. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko :slight_smile: :wink:

Simcecz jj tak to jsem asi byla já :wink: ,jela jsem domů kolem 18.30h jely jsme z Lidušky,ale já čumím před sebe a kecám s Jiříkem tak nevidím neslyším co se děje venku :grinning:

Verčo no on se snaží jak ďas...je to prča,už ty kolena cpe pod sebe,ale zatím ty ruce a hlava na odstrkování vedou :wink:

Dnešní studený ráno fakt peklo,chtěla jsem s Jiříkem na den dětí od Běláska a asi nepůjdeme pokud bude takhle :unamused: :angry:
Kristík trošičku rýmu tak jsem zvědavá :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,to je venku hnus,co?Zitra jsme pozvany na oslavu narozek,ma to byt venku s grilovanim selete a se sudem piva,to jsem zvedava,jak se to nakonec udela.V tomhle pocasi je to o nastydnuti. :confounded:
Leni,tak at ma ten kasel brzy za sebou a vy se klidne vyspite!Ja jsem taky stastna,ze je Max zdravej,kdyz to vidim,jaky maji nektery deticky problemy... :frowning2: Synovec ma stejne staryho klucika jako my a ten je nemocnej snad nonstop od narozeni,pojedou s nim do ozdravovny. :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,nevín,jestli slaví Maxino svátek dneska,ale každopádně přejeme vše nejlepší :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem se chtela zeptat jestli Maxík slaví svátek :wink: ,přejem vše nej...... :wink:

jinak díky holky,jj zatim sed ržíme,obcas pšikne,ale rýmu nemá a v kuse taky nekašle,tak snad budem v pohode......dufám :wink:

Leniku,
tak aspon tak,že jste na dobré ceste.......ty jo přítel je teda šikovnej :wink:

simce,
Káto tak nejsme sami,taky pořád neco chce a ze začátku i v noci,když se vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt.tak držím pěsti,ať jste v pohodě..
29. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee,dekujeme,slavime dneska,Max v kalendari neni,jen Maxmilian a Maxim,tak preci ho neosidime! :wink:
29. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxikovi vsechno nejlepsi k svatku... :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi přejeme vše nejlepší k svátku :slight_smile: :slight_smile:

Natt ať jste brzy v poho :wink:
29. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čááuuky holkííííí :grinning:

Kde jste všechny??? :confused:

Jsem musela změnit foto... :unamused: psala mi admin!Prý musí být podobizna moje,no potěš :grinning: to mi napíše znovu ať to radši smažu :grinning:

Jsem včera pekla míša řezy,teď peču kuře.

Kristík se v noci vzbudil o půlnoci a pak v 6h ráno!!To byla krásná noc :wink: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne

Jsem já to ale hlava děravá. Makinko, tímto se omlouvám, že jsem včera nenapsala. Přísahám, že jsem koukala do kalendáře a říkala si, že sem musím zajít Maxíkovi ještě popřát a pak mi to úplně vypadlo. Takže dodatečně Maxíno, vše nej! Ať jsi pořád veselej! :slight_smile:

Dnešní noc byla opět bez kašle. Vstávala jsem k Danečkovi několikrát, ale to jen proto, že si strčil celou ruku mezi žbrdlinky postýlky a nemohl ji vyndat. Mantinely doma nemám, tak jsem si poradila po domácku, složila deku na délku a protáhla ji kolem postýlky :slight_smile: Jsem taaak šťastná, že mu líp. Holky, to si člověk začne vážit zdraví!
30. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení tak to je paráda :slight_smile: já si taky říkám,vše přetrpím jen když je dětem dobře!!!
30. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viď? Já bych všechno absolvovala místo něj. I když to asi každá matka...
30. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nevadi.Nedivimse,mas ted jiny starosti...Kazdopadne dekujeme za vsechny gratulace. :wink:
To je fajn,ze je Danikovi lip!
30. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jéééé, taky se dodatečně připojuju ke gratulaci :sweat_smile:

terez,
já tam mám taky Jardu a zatím nikdo nepsal, tak nevím...a jako proč by tam nemohli být děti, moc nechápu, ale když jí to bude vadit, tak to změním!

Venku hnus a pěkná zima...tak jedeme na návštěvu k prababičce a budeme pěkně zalezlí! :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, definitivně jsme zrušili plavání a zbylo nám tam 600 Kč, které mi převedou na peněženku. My to určitě na koupálku nevybereme a prý to může vyčerpat i někdo jiný na plavání s miminky nebo na vyčerpání peněz v areálu plavečáku. Chcete to někdo ode mě za 500 Kč? Měly byste stovku zdarma.
30. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
no super..........už jsem ti písla IP :wink:
30. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni fakt? Ikdyž asi není zbytí co...a myslíš že ani v létě nepudete na koupálko?
30. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin to fakt nevím,já šla psát a koukám mám IP a foto vymazaný.... :angry: abych to změnila tak jsem to změnila...
30. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já taky musela změnit fotku v pasu.V pravidlech je,že tam musí být moje aktuální fotka...akorát nechápu,proč na stránkách o dětech tam nemůže být moje dítě(beze mě) :confounded:
30. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, to jsou tedy vymysly s temi fotkami ...!!!

Ja dneska mela fofrnik, varila jsem obidek pro celou rodinu - myslim tim i svoje rodice - mamka je na skok z lazni a tata zas byl na ceste na sraz ze ZS asi po 150 letech...!!! Obed se zdaril, jen jak tu bylo hodne lidi, tak Petika lehce rozhodili
Odpolko jsem sla do kavarny (s Petikem samozrejme), prijela jedna holcina, co jsem ji nevidela od ZS, je ted v Brne, tak jsem par lidi obvolala, ale sesly jsme se jen 3, byly jsme v kavarne 2,5h a Petik je dzentlmen roku Byl vzorny, dostal presnidavku a cajik a hral si a choval se - poblil maminku, ackoli v inkriminovanou dobu byl u obou tet Choval se, posedaval po klinech, postaval na stehnech a byl happy...
On ted ma rozbity senzor lehu (Petik), takze jakmile si lehne, tak JECIiiiiiiiii jak o zivot, no uvidim, treba si zitra zase na par vterin lehne a nebude zase cely den chtit stat

Vcera jsem vam zapomnela napsat, ze Petik rika TATA a TETA a pak dalsi zvuky, na poste mel asi 10 minut dialog, jedna pani, co tam byla se psem rikala, ze rekl i pejsek - tedy nevim, jak na to prisla

Dneska jsem se rozhodla, ze na noc zkusime kasi - no to bylo dilo
Petoun rval jako pominuty, kdyz jsem mu dala do pusinky, tak ji nechal otevrenou (on nidky neplive - zatim!!), takze mu to volne vytekalo na bryndak, porad rval, tak dostal napit cajiku a to byl v klidu, tak jsem vytahla cajik z pusinky, nez jsem ale nabrala lzicku, tak zase zacal rvat, ja mu ji tam soupla, pulka vytekla, dostal cajik a to byl v klidu, tak jsem vytahla cajik z pusinky, nez jsem ale nabrala lzicku, tak zase zacal rvat, ja mu ji tam soupla, pulka vytekla a takhle porad dokulata jak u debilu - no, snedl cca 4 lzidcky - tak uvidime...!
30. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jj taky jsem to musela zmenit,ale to me musel nekdo napráskat :grinning:
30. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak zase s kašlem :frowning2:

Prin, my na koupálko nechodíme. Máme bazén i dětský bazének u našich na zahradě a já osobně koupálka nemám ráda, víš.

Dneska jedeme odpoledne k našim. Už se těším, že někam vypadneme.
31. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Kristík v noci jen 2x vzhůru,paráda

Ráno ale brzy vzhůru teď ho Jiřík uvozil a já vařím :unamused:

No a pořád dokola!!!lalalala......... :grinning:
31. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko... tak snad uz nebude lit, to je desny!!!

Leni, doufam, ze se Danecek zlepsil, moc na vas myslim.

Terez, Petik se ted zacal budit v noci, i 3x, pritom uz tak krasne spinkal do 5 rano a po kojeni jeste do 7 - tak tomu je davno konec, vstavame kolem 6. (S prvnim jsme vstavali v 5, tak jsem rada aspon za tech 6). Ja mu porad rikam, ze ma starou amminku a musi si ji setrit, ale nejak na to nedba :grinning:

Hezky den vsem.
1. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Dobré" ráno, nezlepšil. Tento týden nás čekají 4 doktoři a k tomu léčitel. Už nevím kudy kam, tak jsem sebe i Danečka objednala ke Grešíkovi. Jsem totálně vyčerpaná, večer chodím spát s tím, že je mi blbě z toho, jaká zas bude noc. Daneček v noci stále kašlá, až se dáví, jen dvě noci byly v klidu. Zítra jdeme na ultrazvuk jícnu k Podolskýmu nalačno, dítě se pos...e, to jsem si jistá. Autobusem a ještě nalačno. Hned potom na alergo a prý dostane nějaký dýchák. Nějak mě to už všechno s prominutím sere a takové mateřství netěší... svoje dítě miluju, ale hrozně trpím, když je 1 týden zdravé, zbytek měsíce nemocné. Jak jsem chtěla druhé, tak už asi rezignuju!
1. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Lení drž se!!!!Neboj vše bude dobré...,jj je to těžký to rozumím,ale musíš věřit a být v klidu aby Daneček cítil Tvůj vnitřní klid.
Já dnes byla s psycholožkou,taky řeším Jiříka(kvůli dědovi)je to zase psychika a jsem taky z toho špatná!!! :frowning2: ale věřím,že se vše upraví udělám proto cokoli....

Verčo,no vidíš a nám se to zase upravilo!Po té 20h usne,nyní opět s brekem,ale tak 5minutovým,a v noci tak 2x vzhůru,tak uvidím co bude zase za nějaký ten den či týden...
1. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je jasný, že pro to člověk udělá cokoliv. Vnitřní klid. Ono se to snadno řekne, ale hůř udělá. Ale snažím se.
1. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek