• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leniku,
posílám hodně sil................vím o čem mluvíš :wink: ,mám to samé :wink: ,snad bude brzy líp...........držim pěstičky.......
1. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, já vím, taky to nemáte lehké. Dík. Já vím, že bude líp, jen se to teď valí. Snažím se být optimista :slight_smile:
1. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky,ta kamarádka,jka ležele na jipce po me,tak ji v pátek pustili a dneska si pro ni přijela Podolská domu,že má jít zpátky,ale s druhym dítkem............tak s Vikčou leží v nemocnici a Matýska má táta,jeste nevedi co to je,bud nejakej vir podle krve,nebo salmonela............. :unamused: ,asi fakt bude jedináček,tohle si nedokážu představit :cry:
1. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zapomela,ale jeste to stihnu.............. :wink:

všem dětičkám přeju vše nej a hlavně zdravíčko :wink: :wink: :wink:
1. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Tak to bych vám přála vidět tu situaci u nás. Od 5:30 se Daneček dožaduje jídla. Takhle ráno se většinou nají a ještě si na hodinku a půl schrupne. Bohužel nemohl dostat nic, protože jdeme na ten ultrazvuk jícne. Tak od půl šesté jekot, hysterie... chudák. Za hodinu už bude po jídle, tak bude klidný. Přítel ho přistihl, že i ohryzával postýlku a svoje ponožky :grinning:
2. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, kocinko, to je mi moc moc lito. Vim, jak je ot vycerpavajici, kdyz detem neco je a ty to mas posledni dobou vlastne porad... :frowning2:
Doufam, ze lekari nebo lecitel prijdou na to, kde je jadro pudla a pomuzou vam. Co pobyt u more? Nepomohlo by to??
Drz se, verim, ze ti dochazeji sily a neni to jednoduche. Aspon doufam, ze mas funkcni babicku a ta ti trochu pomuze...
2. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpátky, Daneček má z alerga dýchák a bude tím dostávat ráno i večer dva léky. Protože je maličký, tak to bude dostávat maskou. Zatím u toho křičí, ale prý si za chvilku zvykne. Jeden lék máme tak na 12-20 dní a druhý zatím nastálo, ale odhad je pár měsíců užívání a bude dobrej. Prý to hodně pomáhá. No ale pohled na to, jak z toho dýchá, rve srdce. Ketof a ribomunyl nám zůstává. U Podolského na jícnu jsme jinak dopadli dobře, což jsem ale očkávala.

Verčo, díky, když jde Daneček přes den spát, tak jdu taky. Včera jsme spali 2 hodiny, předevčírem myslím dokonce 3, takže doháním a pak to jde. Funguju, to je hlavní. Pobyt u moře... už jsem taky uvažovala. Ale člověk se spíš bojí, co by se stalo, kdyby mi tam omarodil, víš.
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,maly Samik od synovce ma asi to same,co Danecek,taky ma 2 dychaky,nevim nazvy.Co mate vy?On je taky stale nemocny,ma starsiho brasku,ten chyti ve skolce kazdy prd a pak lezi oba... :frowning2: Pojedou do ozdravovny do Cvikova,mylsim,ze jsme o tom spolu uz mluvily....
2. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ VŠEM PO HÓÓDNĚ DLOUHÉ DOBĚ,

Leni to mě mrzí, že jsi taková utrápená a na co máte alergii(omlouvám se nstíhám dočíst, určo jsi to tu psala)? Zítra jdu na poslední(doufám) kinezi, tak pak dám vědět. Kam jdete vy? Znáš Rulce z Bělé? Máš s ním zkušenost, nebo někdo tady???

Nevíte co je s Kami???? Haló, ženská ozvi se.
2. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Leni,není to nic moc,ale snad to Daníkovi pomůže a bude zase zdravej chlapák :slight_smile:.Pořádně odpočívej,kdykoli se dá,na vše ostatní kašli...
2. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak snad bude líp,my ten jícen meli blbej,do roka se to nejak spravilo,jen mel upravenej režim stravy........
uvažuju taky na d mořem,já tam nikdy nebyla a jestli by to pomohlo,ale přesne s našim stestim bud onemocní před nebo tam a toho se taky bojim :angry: :unamused:
2. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jojo, o Cvikově už jsme spolu mluvily. A nebydlí ta tvoje kamarádka tady v Boleticích? Daneček dostal na těch pár dní Berodual a pak ho bude mít jako SOS podle potřeby. Jinak na stálo má Flixotide 50.

pbauer, kdo jiný by měl zase zkušenost s léčením, než já, hihi :slight_smile: Rulce určitě znám a několikrát jsem u něj byla. Je drahý, ale pomůže. Jestli se chceš na něco zeptat, tak písni do IP. Večer se tam určitě dostanu, páč mám stejně každodenní práci na netu (vedlejšák). My jdeme ke Grešíkovi. On už prý praxi neprovozuje a neléčí, ale vzal nás a co jsem slyšela, tak sem tam udělá výjimku a bere lidi normálně. Tak nevím, jak to má. Byla jsem docela zoufalá po tom pobytu v nemocnici, tak jsem s tátou jezdila tak dlouho po Škrabkách a Bělé, dokud jsme ho nenašli. Jsem ho přepadla u něj doma, tak nás s Danečkem objednal. Vzpomeň si na nás zítra v 15 hodin. Jo a co kineze? Máš pocit, že paní pomohla? Pak je prý dobrá paní Kuncová, co dělá reiki někde poblíž Východního nádraží. Daneček má jinak prý asi astma.

Petrunko, dneska jsem spala 2,5 hodiny! :slight_smile: A večer padám, jako kdybych nespala přes den ani minutu. Jo, věřím, že to bude dobré, že má prostě jen takové kojenecké období a po tom roce už se to začne zlepšovat. Jé a nakoupili jste suprově! To bude radosti, co?

Natt, toho se právě taky bojím, že mi tam omarodí a domluv se tam s doktorama.
2. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene oni bydli ve meste v Jeronymovce.V sobotu s ni budu mluvit,schvalne se zeptam,co maji oni za leky.
2. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Berodual ma muj tata - to ziram, ze to davaji i malym detem... Ale urcite to Danikovi pomuze...
My se k mori chystame na podzim, tak radeji na nejake onemocneni tam ani nemyslim!!!
Verim, ze to prejde a date se do kupy - moc moc ti to preju a drzim palecky.
2. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,
a kam razíte?????????? :wink:
2. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek po pár dnech.
Leni,to se časem určitě zlepší,pořád Daneček nemocnej nebude.Jak psala Terez hlavně ty musíš bejt silná,aby v tobě měl oporu :slight_smile: .

Jinak u nás už se Puclina konečně zase pomalu rozkecává a přidala pár nových slov :slight_smile: a zkouší si nový slabiky a asi i nějaký věty či co,rozumět jí moc neni,ale vždycky to končí otazníkem :sweat_smile: .Tak zjišťuju,že se jí asi nechce moc mluvit mezi lidma,chce si povídat jen se mnou.Nevim proč.Tak prostě si spolu povídáme a ona je šťastná,že jí odpovídám na co se ptá,ale to jsme zase v kruhu neb jí více méňe umím dešifrovat zas jenom já..............no i když bába tvrdila,že jí taky rozumí a manža teda jakž takž taky.Tak já nevim jak moc výrazně to má znít,aby se to dalo považovat za slovo.Psycholožka taky řikala,že jsem na ní prostě jen náročná a za slovo mám počítat i bá (bác).Tak nevim no v tom případě už řiká celý věty.
2. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,vy už vyrazíte k moři?Mě to přijde šílený jezdit někam s malym dítkem.......nevim no.Dneska mi kosmetička taky vyprávěla jak její známá letí teď s půlrročním dítětem k moři.Já bych se právě bála tý změny prostředí a toho omarodění apk někde v cizině lítat po doktorech.Já nevim.Manža je doktor a domluvíme se v cizině taky nějak,ale i tak z toho mám bobky.Takže vyrazíme do Krkonoš,že holt když tak jedem dom kdyby něco a hotovo.slyšela jsem už hodně příběhů jak se jezdí už i s miminkama.......ale stejně nevim jak to ty děti zvládaj doopravdy :confused: .A kam se teda vydáte?
2. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych se k mori nebala,jen mi prijde nemozny narvat vsechny potrebny veci pro 2 dospely+dite+kocarek do letadla bez prekroceni vahovyho limitu. :grinning:
A busem me nikdo nedostane,to bliju.Leda prubnout Chorvatsko autem,to by mozna bylo realny.U nas letos asi zvitezi bud Morava nebo Balaton. :wink:
2. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.....
Včera jsem měla volný večer a vyrazila s kámoškama na pokec.Skončily jsme v Retru a dokonce jsme měli známou společnost.U vedlejšího stolu seděl na večeři a pivku ten pěknej herec Jiří Dvořák.Jestli on nebude hrát v té pohádce,co se teď na zámku točí... :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no my jsme byli v Rakousku na lyže když bylo Jardovi 9 měsíců a jeli jsme autem, naprosto v pohodě! No a letos se chystáme taky na dovču ven.

Bell,
ono když se ti něco stane v cizině a jsi pojitěná, tak ta péče je tam možná lepší než tady, tak nevím :wink:
3. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v neděli jsem byla na operaci s očima, tak vůbec nemůžu dočítat, jen potřebuju zaplatit školku, tak abyste si nemyslely, že se s náma něco stalo...teď po 3 dnech už to vypadá, že i něcoi uvidím, ale nemůžu koukat dlouho, natož třeba číst nebo koukat na TV, neřkuli do PC.
Všechny moc zdravím!!!
3. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,já jsem na tebe myslela.Naše mamka jde teď v červnu na laser s očima,tak o tom mluvíme mluvíme a tak si tak řikám,že si vlastně měla jít teď na konci května s tou krátkozrakostí a že vůbec nepíšeš,estli už to máš za sebou :wink: .

Maki,to je přesně ono...to jsem si taky řikala,když vynechám starosti co kde jak,tak halvně jak se tam se všema těma krámama dostat :grinning: .Mě taky napadlo jedině Chorvatsko autem jako jediná možná varianta pro přesun půl baráku :grinning: .
Jinak k tomu pojištění,to já vim jak to chodí......ale ještě donedávna to fungovalo tak,že si zaplatila nějakej ten poplatek keš a pak ti to pojišťovna vracela,teda pokud nešlo o něco vážnějšího to maj pojišťovny zasejc inak ošetřený.Jen si pamatuju,že na jednej dovče si jeden chlapeček pořezal ošklivě nohu a můj bejvalej partner ho sám vez na ošetření neb se vcelku obstojně domluvil a chlapeček tam byl s bezradnou babičkou a taky nějak nepočítali s tim výdajem za ošetření.....no měli zkaženou dovču až hrůza a chlapeček hohu zafačovanou,takže do vody nemoh..... :frowning2:
No a kámoška byla v loni letecky v Bulharsku,dcera tam chytla salmonelu,běhali od dr. k dr. komunikace vázla,s delegátkou taky.Takže nakonec jeli domu o 3 dny dřív vyhodili dalších 10tis.za letenky a mazali do Motola na infekční.....no prostě paráda :frowning2:.
Já mám například celoroční cestovní pojištění do zahr. a už jsem procestovala kdeco a nic se mi nestalo.........jenže.....já už to vidim jak vyjedu s dítětem ..... :confused: .
3. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi,
tak k dovoleným, my vyrážíme s malou autem na Slovensko do termálů, taky první velká cesta, tak jsem zvědavá a mám vítr....
3. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pbauerova,no vidíš to taky nejni marný do termálů :slight_smile: a kam jedete přesně?Snad se jezdí hodně do nějaký tý Podhájský nebo tak nějak.
3. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky :slight_smile:

Ja se toho az tak moc nebojim - poletime koncem zari nebo zacatkem rijna a myslim ze i do civilizace. Bud Kypr, Malorca nebo Kanary no a nebo Spanelsko - nam je to vice mene jedno :wink:

Bell, poleti s nama moje mamka, dohromady umime 5 jazyku, ja se jednim zivim, takze snad nebude problem se dorozumet. Nejsme ani prvni ani posledni, co berou mimi k mori, verim, ze vse bude OK - jinak bych nemohla ani opustit dum...

Maki ma pravdu, nejhorsi bude sbalit vse potrebne a vejit se vubec do zavazadla, ktere se vejde do auta, abychom se dostali na letiste... :grinning: Ale dnes se da vse koupit a zasadni veci clovek obvykle nezapomina... :wink:
Takze jako bezbreha optimistka se porad jeste tesim a jeste jste me dostatecne nenahlodaly :grinning:
3. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
tak co jste nakoupili v Reálu? :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tady nepsala,ze jedeme do Nemecka nebo jo?Nebo jsi me tam videla,priznej se? :grinning:
3. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den

Laro, tak ať se ti zrak dá dokupy, držím palce :slight_smile:

Verčo, já si myslím, že pobyt u moře s dítětem je ok :slight_smile: Když není marodnej, zvládne to.

Pbauer, máš vzkaz v IP, ale tak dlouhej, že asi omdlíš :grinning:

Dneska máme za sebou náročný den - potní test v ÚL, výsledky budou za týden. A Grešík byl super! Nemám slov, fakt psychotronik a umí. Nemusela jsem nic říkat, jen se podíval a věděl - u mě i u Danečka. Rozepisovat se mi moc nechce, máme nějaké čajíčky. Mně by měl pomoct určo, Daneček za měsíc má přijít na kontrolu, jen ho zas omrkne.
3. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
viděli jsme tě, když jsme platili u pokladny. Asi jste se zrovna šli nadlábnout k vietnamcovi :grinning: :grinning: :grinning:
V Topolinu jsme koupili super riffle Járovi.

holky,
jestli letíte do Španělska nebo na Malorku, nebo na Kanáry a jestli si tam chcete pučit auto, tak si sebou vemte děckou autosedačku! Bez ní nemužete s děckem jet a její pronájem je skoro stejně drahý, jako pujčení auta. Jinak většina leteckých společností bere kočárek zdarma, tak se do něj dá vpašovat ta sedačka :grinning:
Manžel řikal, že do Bulharska a Rumunska by s Jardou nejel. Prý byl v Rumunsku a kvůli desinfekci se musí pít skoro neustále kubánský rum. Tak to by jarda asi prskal :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek