• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Prin,ty jsi spionka!Melas zahulakat,dali bysme spolu kebab! :grinning: My koupili v Topolinu paradni bundicku,tricko s fotkou tuleniho mladatka a kosilku. :wink: A co jsme meli v kosiku u kasy tos asi vedela...haldu kociciho a miminiho jidla! :grinning:
3. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jedem samozřejmě do Podhájský :slight_smile: , už se moc těšim, pak dám info :wink:, dle referencí od známých a z netu by to mělo být super, jedeme do penzionu s polopenzí a asi fakt tím autem, neumim si představit vláčet se s tím vším vlakem, ale spojení je tam super, dó Ústí a pak přímák až na místto, ale cesta 11hodin, to snad tím autem zvládnem skoro za půl tohoto času. Bell jinak jestli řešíte kam, tak třeba naši si fakt moc chválej Maďarsko, ceny, servis,koupání, ubytování...jestli budeš mít zájem zjistím přesněji

Leni, děkuji za vzkaz(neomdlela jsem naoupak jsi mě moc potěšila :dizzy_face: ), řádně zareaguju až zítra, dnes jsem KO :zipper_mouth:
3. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto,ja bych mela zajem o info o Madarsku,jestli tam mate nejaky oblibeny hotel nebo penzion,kde to stoji za to,posli pls odkaz.Diky. :wink:
3. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,no my by jsme se domluvili pěti jazyky i ve dvou :grinning: ,ale stejně bych měla bobky.Tak se hlavně teda nenech nahlodat a až přijde den D odjezdu,tak poreferuj,jak máte sbaleno :grinning: .To bude určo zajímavější než celý povídání jak bylo na dovče :grinning: .My jedem teď na víkend na sraz se zubařema do kempu u Berouna a už teď mě bere trochu fantas,že na tři dny pojedem naložený jak tank a co sebou kdyby bylo takový a makový počasí a kočár a krosnu a cest.postýlku.......a bůhvíco ještě :grinning: a cestou ještě volby já tady v Dc Jarin v Praze navíc cejtim v kostech,že bude určo pršet Puclina ještě nemá holinky.......no moc se těšim :grinning: .No a v červenci jedem do Špindlu na Krausovy boudy se známýma,tak se moc těšim,ale tam už doopravdy.Jen jsem teda nadhodila Sněžku a tak......a zatim teda manža jen valí bulvy a řiká :"Na Sněžku?!Na Sněžku?!" :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leniku,to by pro vás s Dančou třeba bylo taky fajn ta Podhájská nebo termály v Maďarsku :slight_smile: neni to daleko a Dnečkovi by to určitě udělalo dobře a tobě taky :slight_smile: .
Pbauerova hoď dobrý tip na Maďarsko do placu nejni všem dovoleným konec,až budem třebas zase něco vybírat,tak si člověk vzpomene,že slyšel doporučení :slight_smile: .
3. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
naši jezdí do Maďarska už dlouho a vždy byli všude moc spokojení. Ubytovaní byli většinou v soukromý, jezdí jich víc tak si pronajmou celý domeček, jinak penzionů i hotelů je všude nepřeberně a služeb, jídla,, servisu i cen jsou skvělé. Co se týče koupališť i lázní byli vždy nadšení a to všude, každé to koupálko má vždy něco trošku jiného zajímavého, tak číhněte, snad jen ten Hevíz, kde je to teplé jezero není pro malé děti, ale mají tam dětský bazén zvlášť. Ty odkazy jsem vybrala jen tak nahonem namátkou, ale můžu u rodičů poptat kde přímo bydleli.

http://www.madarsko.cz/old/nb.php?typ=15&wh_dest=B%DCKF%DCRD%D5+%28soukrom%E9%2C+hotelov%E9+a+jin%E9+ubytov%E1n%ED%29

1. Hevíz
Hafo ubytování zde:http://www.heviz.a-hungary.com/cz/

2.Bukfurdo
Info:http://www.daliborfojt.cz/eu/buk/index.htm

3. Harkány
http://harkany-info.cz/lazne.htm

4.Eger (ten je trochu dál, ale krásné histrorické město)
http://www.madarsko.cz/zeme-lazni%2C-madarske-lazne/eger/
4. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Maki, cestovka Dezka nabízí Maďarsko a to jak autobusem tak vlastní dopravou, penziony i hotely. Je to v lázních Harkány.

Bell, termály v Maďarsku jsou hlavně na klouby a pohybové ústrojí. Proto tam jezdí strašně moc starých lidí. Tak nevim nevim. A Krausovy boudy super! Tam jsme byli my. Teda ještě než jsme měli Danečka, ale nemělo to chybu! Jsem si teď prohlížela fotky na www.krausovyboudy.cz a to je nostalgie :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, koukam, ze jsi takova cestovatelka jak ja - kdyz jsme poprve prijeli k tchanovi ja, manzel a muj starsi syn, tak tchanovi malem vypadly oci an nase zavazadla a pry ze muzu v obci, kde bydli, delat ministryni turistiky - nechtel rikat stehovani :grinning:

Holky, Peta posledni dobou TAK spatne spinka -budi se strasne casto, zkusila jsem kasi, ale nepomaha - to je ale prekvapeni, ze?? No, dnes jsem to zkoumala a asi ho trapi zoubky. Chce kojeni kazde dve hodiny (!!!) - on, ktery spal od 20 do 4 a pak jeste do 8!!! No a ja to proste nedavam, uz me boli v krku a mam teplotu, jsem celkove oslabena tim kojenim (na stara kolena) a nemam silu na nic... Zkusila jsem mu v noci namazat dasne Mundisalem, stejne se za 2 h vzbudil, stejne chtel kojeni... Zvazuju, ze dnes v noci, az se vzbudi zkusim Nurofen... Pokud se ja te noci doziju.....
4. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, chudáku, chápu jak ti je. Člověk by potřeboval sám odpočívat, co? Nám tedy víc než Nurofen pomáhá Panadol sirup, ale ono je to asi u každého miminka jiné. Daneček i my jsme tuhle noc spali taky blbě, asi něco ve vzduchu. Potkala jsem Prin a prý to tak asi měli taky.
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://sarvarfurdo.hu/leciva_voda
tak jsem ještě jen tak brouzdala a tady se mi líbí, jak jsou zařízený i pro děti, dětské bazény a školka:slight_smile: a je to dobré i na astma kožní potíže
4. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky za odkazy! :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prý úplně nejvíc byli naši spokojení tady: http://www.bad-zalakaros.hu/cz
4. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :wink: :wink:

Teda tady se cestuje ve velkým :grinning:

No já ani nemluvím kam pojedeme.... :unamused: většinou je dovča pracovní

jo byla jsem v Bělásku na besedě a budeme chodit na Vojtovu metodu doporučila nám jí fyzioterapeutka co tam byla na pokecu o miminkách,ale já k ní chodila i s Jiříkem tak mě to neleká,už jsem si byla teda pro doporučení a musím nás jít objednat

Holkííí dobrou :slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Leniku,vy jste na těch Krausových boudách byli :dizzy_face: a líbilo se vám jo!To ráda slyšim.My jsme se tam nechali vylákat známýma.Objednávali jsme to přes net a podle obrázků a popisu se nám to moc zamlouvá.Hele a jak tam vařili? Jeslti výborně,tak doufám,že nevyměnili kuchaře,sakriš :sweat_smile: .Mě totiž všude zajímá,estli dobře vařej a jestli maj čistý hajzlíky........všechno ostatní už se tak nějk poddá :grinning: .

Verčo.......jo jo já táhnu půl baráku kamkoliv :grinning: ....starej zvyk už z dětství.Zrovna dneska si ode mě na plavču půjčovala jenda maminka náhradní plavečky,co se bou nosim,předminule zasejc jedna normální plýnu......stále vzpomínám na slova mé kamarádky "Jani s tebou se tak dobře cestuje"(ovšem myslela tim,že mám vždy náhradní oblečení k zapůjčení :grinning: ) .....akorát teda mi taky všichni řikaj jak se tak lopotim s těma batohama,co ty to porád taháš?! :grinning: No ale jsem prostě připravena na vše.Akorát teda teď nedávno jsem připravena nebyla,když měl Macek od Lary nehodu s čůráním v Bělásku....a jak normálně sebou tahám aj náhradní bodýčko a kaťata(kdyby něco),tak zrovna jsem měla krosnu s Puclinou a v ní nic než plýnu a sváču :confused: a to mě znova utvrdilo,že člověk neví dne ani hodiny a tak zase radši tahám plno krámů dál :grinning: .
4. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Verčo teda nevim estli tě to uklidní a jestli je to taky váš případ,ale Puclina mezi 8. a 11. měsícem se budila po dvou hoďkách nebo po hoďce a půl :rolling_eyes: .Nejdřív trochu pomáhala meduňka to jo,ale cpát se s ní denně taky nešlo a navíc pak už jsem chtěla spát jen já :sweat_smile: .Pomohlo až omezení nočního kojení systémem vyřvání a hrnku s čajem,ale zas od tej doby máme v noci nejhodnější spací miminko na světě :grinning: .Jinak k těm sajrajtům na dásně.....manža je teda nemá rád neb skorem všechny jsou jen reklamní taháky na prachy pro starostlivý maminky a děti to v podsatě všechno akorát spolikaj a maj to v žaludku a né na dásních...tak u jednoho udělal malilinkatou vyjímku,že má větší přilnavost k dásním a dýl na ncih vydrží je to Solcoseryl (doufám,že jsem to teda napsala správně,maža už spí a já si to moc nepamatuju,my zatim přežíváme bez léků jen s kousátky).
4. čer 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

Bell, jojo, byli jsme tam týden na dovče. Zeptají se vás tam, v kolik chcete snídaně. Většinou všichni chtěli brzy ráno a my pak byli v 9 vyspalí a v pohodě na snídani sami. Co se týče jídla, tak snídaně mega s možností přídavku a kuchyně je tam jinak fakt domácí. Vaří výborně! Je to domácí, nic jídelního ani typicky z restaurace. Třeba mega řízek přes půl talíře a brambory atd. Na ten řízek se fakt nedá zapomenout, to se skoro nedalo sníst :slight_smile: S kuchyní budete spokojení určitě. Večer se tam dá posedět jak uvnitř, tak na terásce. Je to tam hooodně rodinné, fakt příjemné prostředí. Jen ten výšlap od silnice. Ono je to 700 metrů, ale vzdušnou čarou víš a jinak se k té boudě dost šplhá. Po silnici, ale celkem prudké. Ale upřímně, kdybych se měla rozhodovat, jedu tam klidně znovu. My abychom nemuseli šlapat ten kopeček,t ak jsme radši jeli do centra Špindlu, vyjeli lanovkou na Medvědín a šli asi 2,5 km směrem dolů k naší boudě :slight_smile: Jsme si my líní poradili :grinning:
5. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell a pokojíčky jsou nádherné. My jsme měl v podkroví a všechno krásně útulné ze dřeva, fakt typická horská bouda. A koupelna byla luxus.
5. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Bell, no vidim, ze jsi moje krevni skupina (A1B+) :grinning: Ja totiz obvykle taky mam vzdy vse - takze uz jsem v cekarne u dr taky pujcovala cestou latkovku (mam jich v tasce na kocarku asi 5) a minule naplast holcicce, co si novyma botickama sedrela palecek ... A kdyz se Adam (muj starsi) ucil curat bez pliny, tak jsem nosila i nahradni boticky (a mockrat se mi to hodilo)...
NO neuklidnilas me. DO madunky ani snad nejdu - lead ze bych nasla nejake napoj pro deti, ale ja ji pit nebudu, uz takhle usinam za jizdy. A vyrvat??? U nas v panelaku asi ne-e - mame totiz to stesti, ze pod nami si byt pronajala agentura Nadeje a je tady neco jako stacionar pro stare lidi a jsou tady i pres noc... To jim prece nemuzu udelat... Jedine zkusim ten cajik, jeslti to pomuze... Ted na dnesek to bylo trochu lepsi - ja se utesujju tim, ze to je jen obdobi a za par let to skonci :grinning:
5. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holkííí :slight_smile: :wink:

Co je dneska s Vámi???Kde jste??Mě kristík už spí,tak jsem zvědavá na jak dlouho,Jírové jeli někam na hranolky,tak si užijou klučičí večer a já si dala malinkatou skleničku vína(ale pssttt :wink: ) Já až odkojím a dám si pak větší to bude mazec.... :grinning:

Tak hezkej víkend ať jste v pohodě a bez nehod :wink:
5. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my jsme v Praze,dneska jsme chteli jít do ZOO,ale venku je ošklivo,tak pujdem do akvária a já jdu večer na muzikál :wink: Carmen,už se těšim,nikdy jsem nebyla v divadle a už vůbec na muzikálu,tatka s babičkou budou hlídat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak krásnej víkend :wink:

s dovolenýma jste nás navnadili :wink:
6. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Natt-tak si to pěkně užij.
Kluci vyrazili na kolo,tak jsem zvědavá,kdy příjdou.je tam docela zima,ale snad jsou oblečení dost.Aspoň chvilka klidu by byla fajn.
6. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tu byli zpátky-vyměnili kolo za motorku a už jsou zase pryč :slight_smile: .Jen teda nevím,proč jsme to kolo kupovali,jestli na něm nebude jezdit.A přitom z něj byl nadšenej a hrozně ho chtěl... :unamused:
6. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Daneček je od včerejška u našich a my jsme byli do noci slavit ty slavné státnice. Prostě hezkej večer, odreagování se. Dneska jsem trošku poklidila, zajedme na nákup a navečer pro Dandulku. Lidičky, čím je starší, tím víc mi chybí, když není u mě :slight_smile:

Natt, tak doufám, že sis to moc hezky užila. Carmen je prý super. Doufám, že z toho máš taky takový dojem.
6. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky.jdu v 7........z akvárka jsem zklamaná :angry:
6. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY NEMÁM SLOV.................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: KRÁSNÝ,SUPR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NÁDHERNÝ,JSEM NADŠENÁ A SPOKOJENÁ :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Tak to se super Natt,že jsi si to užila :slight_smile:
7. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Natt, jsem já to ale slepejš, já jsem myslela, že jsi byla předevčírem. A ono včera. To je bezva, že sis to tak užila. Ono to chce jednou za čas se takhle pobavit, co?
7. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
když jsme jeli do města v sobotu, tak jsme viděli tatínka jak vozil Danečka, mu to s kočárkem slušelo :sweat_smile:

natt,
:sweat_smile:
7. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsem ráda, že vás zasejc po dlouhý době "vidim". A to doslova a do písmene, já totiž fakt vidim, to je úplná senzace...akorát tedy ještě venku nosím sluneční brýle (a dlouho budu), zatím tedy i když nesvítí...sundala jsem je jen v sobotu na Libverdě, když začalo pršet. Byli jsme se tam podívat na koníky, závodili. No zas ale kvůli tomu dešti jsme toho moc neviděli, akorát kluci zvládli 3 pytlíky popcornu (no, na doma nám ještě zbylo).
V pátek jsem v Bělásku obdržela od psycholožky speciální program na Ondrovu hyperaktivitu, vyplázla jsem 500 káčé za dvě hodiny konzultace - a to má prý 50% slevu, že je na mateřský (bodejť by neměla, nejméně 1/3 časi jsme strávily napomínáním dětí). Pomalu na ten program najíždíme, po jednom dni to vypadá slibně, no uvidíme.
Jo, moje mamka si dnes asi natrhla sval, chtěla rychle natrénovat na podnikové sportovní hry, které jsou příští víkend, no a nakonec se jich asi nezúčastní, chudinka.
7. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek