• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,tak u nás změna času proběhla kupodivu dobře,spát šla normálně v půl 8 a vstávala v 7,takže jako jindy.I noční krmení bylo v 3.30,takže v normě.Je to hrůza,malý už je 16 měsíců a pořád v noci jí.Andrejka přestala papat v noci v 7 měsících a tahle se pořád cpe.
U nás víkend pěknej,na chatě bylo fajn,akorát tam příbuzný přivezli malý štěňátko,bylo roztomilý,ale byl to malej trhač,museli jsme je hodně hlídat a stejně má Kája škrábanec na ruce.Ale nic hroznýho.V neděli jsme byli se známýma (Anička s Petrem,co maj malou Aničku - pro ty,kdo je znají ) ve Sněžníku v té nové kavárně,mrknout na ten dětský koutek.Je to tam pěkný,ale ten koutek je spíš pro starší děti,naše Andrejka se z něj nehla.Ale je tam jen klouzačka ( ale pěkná ) do balonků.Blbý je,že se tam jde po 2 schůdkách,což pro ty batolata není moc dobrý.Ale je tam dost prostoru,kde si můžou lízt.

pbauerová - promiň,já tě fakt včera nepoznala.A paradoxem je,že když jste přišli,tak jsem si tě prohlížela,jestli tě neznám z koníka.( prohlížim si takle teď každou maminu ).No a konstatovala jsem,že tě neznám.Jsem hold nevšímavý trdlo.Ale Dorotka je moc pěkná a pěkné torpédo.Řekla bych,že jsou teď s naší Karolínou nastejno,ale moc si tam sebe nevšímali,co? :slight_smile:
27. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
U nás změna času proběhla celkem v klidu.Jen včera ráno malej vstával už někdy po šestý,ale večer zalehl jako vždy a dneska už vstával jako obvykle.Jen ten včerejší den byl nějak moc dlouhej :slight_smile: .
Dneska manža zasádruje malýmu pokojík a zítra snad vymaluje :wink: .Už se těším,jak mu to pěkně zařídíme a ty hračky se přesunou z obýváku do pokojíku :slight_smile:
27. říj 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak změna hruza............noc děsná,koukám leníku,že nejsme sami................. :frowning2:

prin,
ještě k tem bobum pořídili jsme fusak od chicca,má tam díry na ty popruhy,takže super jak do golfek,tak i do bobů..................tak snad bude sníh,už se těšim :wink:
27. říj 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy,
Mílo, já tě poznala hned a tky mě konečně docvaklo odkud mi byl z fotek povědomej tvůj manžel, byl u Kárečů na svatbě, že? A odkud se snima znáte vy? Jo a holky teda hlavně Andrejku jsem taky poznala hned, obě holčičky jsou moc krásný a Kája je fakt šikulka, nikdy bych na ní nepoznala, že byla taková myšička, když se narodila, je moc šikovná a vůbec mi nijak pozadu nepřipadla! Dorka to je pytel blech, holky by si spolu orčitě vyhrály, ale neměli pro to ten správnej prostor a podmínky :wink:
A taky vlastně nejsi z koníka jediná, která mě nepozlala, Hanča - elektrona, taky ne :slight_smile:

U nás posun, celkem v poho, jo a slááááva, máme desátej zub, tak jsem si hned běžela koupit novej svetřík, sice nakonec v sekáčku, ale to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maki, cibulovej štrůdl, je u nás velkej favorit, dělám ho z lístkovýho těsta a dám tam všecky zbytky salámů, sýrů a uzenin nebo masa co mám v lednici, takže vždy originál :grinning: , cibuli osmahneš, přidáš tam tu slaninku nebo co máš, trochu koření, dobrý je třeba grilovací, necháš schladnout, naplníš, ještě můžeš nastrouhat dovnitř i navrch trošku nivy nebo nějakýho sýra, co doma máš, zabalíš a pečeš jako normoštrůdl. Pak už se jen cpeš.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauerova - znám Petra s Ančou 10 let,od té doby,co jsme spolu s Vojtou ( manžel ).Chodil s Petrem do školy a je to taková 5tice kluků,co se hodně kamarádí,patří k nim i Tomáš ( přítel od Leníka ).Máš pravdu,Vojta byl na té svatbě,měli jsme tam být celá rodina,ale já zrovna ležela v nemocnici se zánětem ledvin,takže jsem o jejich svatbu přišla.Aspoň byli oni na naší. :slight_smile: Díky za pochvaly pro Káju,ale je pozadu,vem si,že jí bylo 16 měsíců,Vaší Dorince bude rok a jsou nastejno.Ale to nevadí,už taky začíná chodit,tak jsem šťastná.

Jinak s tim štrůdlem jsi mě navnadila,taťka sice dneska odjel,ale asi ho naplánuju na příští víkend.Máme taky rádi takový věci - teď u nás zrovna vedou buřty na černym pivu. :slight_smile:

Jak se ti líbila ta kavárna?
27. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
pbauerova,gratuluju k novému zoubku!

Jinak u nás zatím super s tím časem! Jarda šel spát v 19hod a vstával kolem 7ráno, takže pohoda! Snad to zůstane tak! Venku hnus, škoda...

natt,
mě jenom vadí, že tam nemůžeš sedět ty s tím dítětem nebo dvě děti, takže nakonec kupovat nebudeme! :wink:
27. říj 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ja jsem rano koukala jako blazenMaxik spal do 8!Cekala jsem,ze bude strasit tak v 6! :grinning:
Ten strudl me laka! :grinning:
27. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky láká štrůdl :grinning:
27. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jj to je asi fakt............ještě nepřišli,tak nevim.......... :wink:
27. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vám ten štrůdl upeču na srazík :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo a já jdu jíst :grinning:
27. říj 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo,zacinam o tom srazu vazne uvazovat! :grinning:
27. říj 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babiny, já si dnes zase byla očuchat čerstvé mímo, prďolka, 3 dny starej, krásnej, voňavej, brouček (4,49kg!!!, ale nebojte, šel císařem :wink: ) , já chci ještěéééééééééééééééééé

šechny zdravím, marodům brzské uzdravení!!!

Kočky tak co ten srazík, každej je tak nějak pro, ale termín nikdo neprsk??? Takže co třeba příští středa 5.11.??? Vyhovuje??? A třeba v tom sněžníku, je to tam sice spíš jak rokáč, ale nekuřák, dostatek prostoru na ty naše kočáry, někdy odpol, třeba kolem třetí, nevim jak máte osotatní režimy, takže se vyjádřete, můžem diskutovat a k něčemu se snad doberem :wink: :wink: :wink:
27. říj 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se me tyka,tak ja ten den jen rano musim na financak a pak jsem jsem volna,takze suohlas. :wink:
27. říj 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer, jé, ty se znáš s Verčou Holečkovou, že jo? To je její miminko, co? :grinning: Ty jo, ten svět je malej. Je to moje bývalá třídní z obchodky. Její těhotenství jsme celé prožívali na spolužácích.cz a dokonce nám tam napsala i pár hodin po porodu. A jaký Péťa je?

Se srazíkem taky souhlas, příští středa by se nám zatím hodila a v jakoukoli hodinu :slight_smile:
27. říj 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem první,která nemůže,Andrejka má do 4 hodin kroužek ve školce,tak jedině,že bysme zaskočily potom.Ale nevim,jestli nepojedu někam pro taťku ( 6.11. máme to vyšetření u docenta v Motole,jede s náma,takže ve středu bude nějak dojíždět ).
27. říj 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníku, ty jsi detektiv colombo, no jasně že je to ona!!!!!! :grinning: :wink: :grinning: Petísek je nádhernej, krásně pištěl, takový zvuky jsem slyšela prvně :grinning: :grinning: :grinning: , já ho pořád očuchávala, jsem holt na tyhle mimi vůně jetá, asi pak vypadám jako cvok, ale já prostě miluju jak tyhle čerstvoučký miminka nádherně něžně voněj :dizzy_face:
Verča je teď tak krásně šťastná, spokejená a hrdá, to byste musely vidět :wink: , já jí znám z neplodnosti.cz, mají ho taky z IVF (pokud vím není to u ní žádné tajemství, proto to tu píšu), jo a je to fakt čupr baba a asi i jako úča musela bejt skvělá :sunglasses:
27. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem zrovna dorazila ze školy,uložila Karolínu a vyexpedovala Andrejku k babičce a dědovi,přivezou jí zítra navečer. :slight_smile: Káju jsem nedala,budu jí držet doma bez lidí,ať mi teď na ní nikdo neprskne,už ty vyšetření nechci posouvat.Takže se jdu v klidu najíst a lehnout k televizi,zítra mě čeká leháro - jedno dítě,to je blaho a balzám na duši. :slight_smile:
27. říj 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky a pěkný večer všem,

já středy nemůžu maximálně dopol. Odpoledne mám kroužek v zoo.
:wink:
27. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska hlásím u nás líp, tedy, jestli se to tak dá napsat. Už mi nebylo zle jako včera, ale průjem přetrvává. Ale snad to brzy přejde všechno a budu moc baštit normálně, nejen suchý housky. Malá je už úplně v pohodě, akorát dneska kňouravá, mám podezření pořád na další zoubky, tak uvidíme v blízkých dnech.
Taťka má ještě volno, měl hodně odpracovanejch hodin takže má sváteční volno po čtvrtečních zkouškách až do zítra. Do práce ve středu a čtvrtek zas volno :slight_smile:. Dneska vyhořela tchýně na hlídání tak obstaral dítě a maminka mohla jít cvičit :slight_smile:
ohledně srazu nemám jedinou námitku, středa absolutně vyhovuje, tedy zatím, ale ty máme většinou volné a čas ta třetí hodina je taky super
Jinak u nás změna času bych řekla v pohodě :sunglasses:
27. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám,že se všechny svátkujete - účast nulová. :slight_smile: Já už mám za sebou úklid celého bytu,jsem pěkně ztahaná,ještě uvařim oběd a pak už se ani nehnu. :slight_smile: Kecám - pak se vzbudí Kája a budu se jí muset věnovat.Venku je pekelně hnusně,takže asi ani nevystrčíme paty. :frowning2: Je to na palici.Co vy,jak trávíte deštivé dny?
28. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
My se válíme na gauči a koukáme na pohádky.Ale uklidit by to u nás taky potřebovalo :wink: .Jen nějak není síla.Snad se to počasí trochu zlepší.Už včera odpoledne jsme byli doma a dneska dopo taky.CHtělo by to na chvíli ven,doma je to otrava.
28. říj 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás bordel a nějak se ani nechystám. Taťka nám choří, má asi chřipku nebo angínu, celý den v pyžamu. Já skotačím kolem Danečka, koukáme spolu taky na pohádky a na filmy a do toho připravuji jídlo a tak a tak a tak. :slight_smile:

pbauer, tak to je fakt svět malej. No Verča byla super třídní, kdyby takové byly všechny učitelky... Vlastně nám všem ve třídě při odchodu ze školy nabídla, abychom jí tykaly, to je hodně sympatické. A vlastně to skoro ani jinak nejde, ona je spíš jako kamarádka než úča. Jsem ráda, že je šťastná jako blecha. Do porodky se k ní nepoženu, já jsem ok, ale doma máme bacily, tak abych jí tam něco nepřinesla na Petříka. No a než s ním vyrazí ven, to při tomhle počásku taky potrvá :frowning2: A úplně ti závidím, že sis ho mohla pochovat. Nemáš foto? A je fakt velikej?
28. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,to je venku hnus,co?Nam dneska zase jede tatka do prace,tak budeme smutny.
28. říj 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Makinko, tak to chápu, tak už se začni těšit na jeho návrat :slight_smile: Uteče to jako voda. No dneska je taky šeredně, ale slíbila jsem kámošce, že za ní přijedu na Starák a navíc mě to neba doma, tak se asi odhodláme... za každého počasí.
29. říj 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ja nevystrcim paty,jen vystrcit dite v kocaru na dvur,maximalne! :wink: A budu se valet!Trochu me boli v krku,snad to nic nebude.
29. říj 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, ať vám to uteče!!!

Počasí katastrofální :frowning2: :angry: :frowning2:
29. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníku, ona je především skvělej sympatickej člověk, to další se od toho ovíjí samo :wink:
Foto bohužel nemám, ale ona určo nějaké doručí, tak pak ráda přepošlu. Peťka je akorát :slight_smile: , měl holt dostatek prostoru, no tak rostl :grinning:
29. říj 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
...odvíjí...
29. říj 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinko, tak u nás právě přítel prochází nějakou chřipajznou, ale fakt hnusnou. Já jsem zatím ok, jen pobolívání a knedlik v krku. Ale bojuju vitamínkama, věřím, že se tomu vyhnu. Hezky si odpočiň a vylež se, to by mohlo pomoci. A teplý bylinkový čajík. Mně se osvědčila Děčínská směs od Grešíka. No mě pořád láká ta kámoška, ať dorazím aspoň na čaj, ale ono to pro nás stejně znamená kus cesty v dešti, tak nevím. A Danečkovi co hodinu odsávám rýminu.

Já chci jarooooooo!!! Neskutečně se na něj těším :slight_smile:

pbaer, tak v tom se shodneme, je to skvělá ženská. Akorát jsme se moc nevídaly. Spíš jsme si psaly maily, když byla v Praze a pořád plánovaly kafe a nikdy nevyšlo :frowning2: Tak teď už budeme plánovat prolejzačky :grinning: Tak jo, až budeš mít fotečku, mooc ráda se pokochám. Ale snad nějakou hodí na spolužáky. A neměla by jít dneska nebo zítra už domů? Já byla po císaři propuštěna po 6 dnech.
29. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek