• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ranko :slight_smile:

Prin, jé, no jo. Taťka uspával a nepodařilo se, ale Daneček byl prý hodný, hubičku ucpanou piškotama, tak se nedivím :grinning: Tvoji pochvalu vyřídím, určitě se bude pyšnit jako páv :slight_smile:
8. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro, ahoj :slight_smile: Teda chudák mamka. A držím palce, ať ten spešl program aspoň pomůže.
8. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky po vikendu...

Laro, to je fajn, ze vidis, moc ti to preju... Ja totiz zrovna moc nevidim :grinning:

Holky, ja jsem porad chabrus, uz toho mam dost, porad ryma, kasel, bolehlav... doufam, ze se toho zbavim do ctvrtka, jedeme v patek na prodlouzeny vikend na takovou dost specialni akci a nectela bych o toprijit.

Dneska jsem nasla 5. zoubek. Petik spi trosicku lepe, i kdyz napriklad ted mi predvedl neco, co jsem pred tim v zivote nevidela a skoncil na spinkani v kocarku - moje segra ho vzala ven...
8. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, do čtvrtka by to snad mělo být ok. A co preventan? Můžeš ho při kojení? Ten pomáhá. Bo nějaké bylinky. Mně teď dítko taky spí, tak už peru druhou pračku a jdu na žehlení mega velkého koše prádla. Se mi to tady nakupilo, jak malej marodil, bez energy to fakt nešlo vyžehlit... ale já si výmluvu vždycky najdu, jak jde o žehlení. Gratuluji k zoubku. My pořád dva a do toho kýbl slin.
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jojo, mela jsem Preventan Akut, uz dosel, zitra opatrim.
A taky mam pruduskovy cajik...
Ja mam taky slusny Alpy na zehleni - chtela jsem zehlit v utery, pak jsem to odlozila na ctvrtek a to uz mi bylo blbe, takze prdlajs a mezi tim jsem vypdala asi 6 pracek!!! To mam za to!!!
Daneckovi zoubky vyrostou, neboj... Peta je jak snek - je za nim slizka stopa :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam primo Himalaje,ale kaslu na to,az zitra,ma prset.
Max ma zubu 8 a zatim se asi nic novyho nechysta,natekly dasne zatim nema,ze slinta nonstop uz jsem si zvykla.
Laro,my byli na konich taky,okolo poledne,kdyz jsme dorazili domu,tak zacalo prset,tak to jsme se asi minuly.Max cucel na kone,jeste je takhle nazivo nevidel.Videl kone a prej "haf"! :grinning: Porad na ne stekal. :wink: To mu jde bajecne,donedavna stekal i na kocky,ted uz umi i "mnau".Od nedela cvicime "Beee",mame 2 jehnata,zase Karla a Frantu :wink:
8. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje pohori taky pockalo na zitrek :grinning:

Pridala jsem par obrazku http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=336832
8. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pridavam se k velehoram na zehleni :slight_smile: takže pokud nebudete mít některá co dělat klidně se zastavte :grinning: :grinning:. Ba ne, mě to docela baví, musim si v tom vždycky najít zálibu a pak jedu celej večer dokud neni hotovo.
My se včera vrátili s malou z hor, byli sme na výletě u rodičů od středy, takže sme si užili to hrozný počasí. Ve čtvrtek bylo v Obřím dole 4 stupně!!! Kupovali sme u vietnamců rukavice, vážně sem na ně nemyslela.

Madlence už vyrostly asi 3 špičáky a 2 stoličky...asi to bude pokračovat hned bez nějaké přestávky, ale už doufám to zvládne líp než posledně.
Jak koukám už je tu míň marodů, ale pořád nejsme všichni fit, takže všem zdravíčko a Vám marodům i rodinným příslušníkům brzké uzdravení.

Bell ty chodíš ve středu do Běláska na to cvičení už pro starší děti? A to je v tý místnosti jak je i pro malý děcka nebo to maj nahoře v Besedě?
8. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Verčo, já se nebojím, že by mu zuby nevyrostly :grinning: On už i tak do nás dost kouše těma 2 :grinning:

Já jsem ty hory včera žehlila 2 hodiny. Dneska na mě čeká další kupa, co jsem prala včera a už je to suché.
9. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...

Simce, to by taky asi moc lidi nenapadlo brat v cervnu s sebou rukavicky :grinning: - a snizek byl??

Leni, Petik kouse desne, jak to ma jako cimburi,tak tam vyvine ukrutnou paku a fakt to boli...
Dneska me tedy ceka ta hromada pradla, se zvencnu...!
9. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja v tomhle pocasi teda nezehlim!Necham si to az bude prset,doufam ze to nebude moc brzy.Chtela jsem odpol na koupalko,ale asi to nestihneme,uz se honi mraky.Tak nahodim plavky na zahrade. :wink:
9. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,
žehlení...no comment a není náhodou sprostý slovo? Neměly by adminky zasáhnout :grinning:
Zítra razíme asi tak na dva dny do Českýho Ráje, tak už se těšim, ten kraj miluju (jestli se mám někdy odstěhovat z DC, tak chci tam) jedem do Vyskeře kousíček za Hrubou Skálou a hned vedle je osadička Děčín :slight_smile:
Ta pa pa
9. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdař bůh ve spolek.....
Jsme doma po víknedu stráveném v kempu.......trochu pršelo,trochu to peklo,trochu snad i přimrzalo a trochu jsme se opálili :sweat_smile: .......dost těžko se dá popsat jaký bylo počasí :grinning: .Ale statečně jsme vydrželi celý víkend na rozdíl do jiných Járových spolužáků,co tam byli s malýma dětma a odjížděli (utíkali :sweat_smile: )před deštěm a zimou.Počítala jsem s nějakou tou rýmou,ale Puclina je ready,ani neví,že někde mrzla :sweat_smile: .Já si to teda trochu pamatuju,škrábe mě v krku :sweat_smile: .Byli jsme v Zadní Třebáni (u Berouna),takže jsme aj na Karlštejn vyrazili.Ženský si pokecali o kojení a rození,chlapi o zubech a jelo se dom :grinning: .Jen jsem si tak řikala..hodit do kempu někdo bombu,tak je půl Prahy a přilehlé okolí bez zubaře :grinning: .

Laro,tak paráda s těma vočima :grinning: si tě příště vyzkoušim jak moc dobře už vidíš,ju :grinning: .Estli to třeba neodflákli :sweat_smile: .
Jinak k těm koňům ,my jsme nečekaně taky viděli koníčky (až moc) smrděli nám prakticky přímo za chajdou :grinning: ,kdosi je tam chová hned vedle kempu.Jo a mimochodem Puclina jim taky řiká HAF :grinning: ......v sobotu teda už z ní vypadlo i HÁÁ po neustálem upozorňování,že to ji koníček Í HÁ a ne pejsek :grinning: .Tak pak pro změnu štěkala na veverku :grinning: .
Jo a o žehlení ani nemluvim.....fuj takový ošklivý slovo-žehlit :sweat_smile: ,dokud velehora nezačne padat a někoho nezavalí,tak se k tomu nejspíš neodhodlám :sweat_smile: .

Simce,jj je to v 10,15 normálně ve Vojanovce stejně jako pro menší děcka.Hanka řikala,že až v září do tělocvičny.Akorát už asi měsíc se chystá,že půjdem na hřiště,ale jako na potvoru se na středu dopo vždycky zkazí počásko.
9. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, to je teda vejlet.......z Děčína do Děčína :grinning: :grinning: :grinning: .
9. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak je tady ten deeest - me trefi!!! Mam porad rymu a musim dnes do mesta, to je tedy desny!

PetoB, uzij si vylet do Raje :wink:

Bell, tam je ot pekne u Berounky, vid? My tam odtud kousek bydleli - tedy na okraji Prahy. Mela jsem to tam rada, moc rada...
Ale po povodnich to tam vypadalo mooc zubozene...
9. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,my máme od tamtud 8km chajdu v Mníšku a tam jsme si uplácali Puclinku,takže mě se tam líbí moc moc moc :dizzy_face: :grinning: .
9. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata...
představte si,že si užívám poslední týden mateřský.Příští týden už pozvolna začínám chodit do práce :confounded: .Nějak jsem si doma zvykla a vyhovuje mi to,ale nedá se nic dělat.Ach jo,strašně rychle to uteklo...
9. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak noc hrůza, každé dvě hodiny jsme byli vzhůru, Daneček plakal. V půl sedmé mě vyhnal z postele a sám si pak ještě usnul a spí doteď. Myslím, že to budou zuby, ještě mu mrknu do hubičky, až vstane. Snad už to proboha nebude nic víc!

Petrunko, tak to přeji, ať si poslední týden užiješ a duševně se připravíš na nástup do práce. Já jsem asi jediná matka, která by šla do práce v pohodě a s radostí, co? Ale třeba se to během následujícího roku ještě změní.
10. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Petro to zvládneš :slight_smile:. Ale jak píše Leník poslední týden si určitě užij :wink:...až bude další tak zase bude nějaký ten pátek volno, musíte s Martinem rychle zařídit :wink:
Leni, asi sme dvě jediné, komu nevadí vrátit se do práce. Teda já už se vrátila, ne úplně, ale někdy si říkám, že víc než dost. Ale to jak se vždycky těším na malou to je nepopsatelný :slight_smile:

Jinak přeju ať sou dětičky zdravý a ať nic nezlbí, hlavně ne zoubky, ty taky nemáme rádi.

jdu se chystat do Běláska, ale dneka asi jen do herny

od včerejška máme hotovou i vestavěnou skříň, takže jen uklidit a teď nějaký malý přestěhování a snad je hotovo!!! :slight_smile: :grinning:
10. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Já kdybych byla v práci přes týden a měla odpoledne a víkendy volný,tak by to taky bylo jiný.Jenže budu dělat krátký,dlouhý týden a to pak třeba tři dny v kuse malýho v podstatě neuvidím.Toho se děsím,protože jsem teď s ním byla tři roky každý den a pořád věděla,co dělá,jak se má...Zase teda budu mít volno i v týdnu,což je taky výhoda.No,druhý mimčo výhledově plánujem,ale až tak příští rok.
10. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, tak to jooo, my bydleli v Radotine :slight_smile:

Petrunko, to to uteklo, vid? Ani si neumim predstavit, ze jednou zase pujdu do prace, ale asi to bude docela brzy - na pul uvazku. Ale u me to znamena 3 dopoledne v tydnu, tak to se asi da vydrzet...

Simce, super, gratuluju k prestavbe :wink:

Jo a vcera jsem nasla 6. zoubek :grinning: :grinning: :grinning:
Na dnesek spal Petik na jednicku - vzbudil se ve 3 a v 6 a spinkal do 7:15...
10. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak to chápu, být bez něj, když jsi na něj tak zvyklá. On je člověk s tím prckem 24 hodin denně a najednou nějakou dobu ne... to je nepředstavitelné. Jinak já dělávám do pěti každý všední den, takže to už pak taky moc volna není. Než se dostanu do Boletic, bude šest a pak už prcek půjde skoro spát. Ale ty víkendy jsou k nezaplacení. Když to porovnám s prací v novinách, tak je tohle zlaté. Tam jsem nikdy nevěděla, kdy půjdu domů nebo co se bude o víkendu dít.
10. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
Verčo přes Radotín jezdíme :sweat_smile: .Máme v Černošicích tetku a sestřenici s se synovcema-teda manža :grinning: .To je coby kamenem dohodil :sweat_smile: .

Simce,teda já zírala jak Madlenka vyrostla :astonished: ,ta je vysoká.Já si jí pamatuju jako takovou drobounkou a malou a najednou stojí vedle Pucliny a jsou od sebe jen kousílínek :sweat_smile:.No a těch vlasů.........my furt jenom na krátko ála fantomas :sweat_smile: .A gratuluju k poslední dodělávce! Hele,kdo vám dělal tu vestavěnou skříň?
10. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dělaly jse prckům nějaké spoření a kde?
11. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak nám Šímu vzali do školky.V té naší školce vzalli teda všechny uchazeče :slight_smile: .Tak jsem na něj zvědavá,jak se mu bude líbit..
11. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, určitě se mu tam mezi dětmi bude líbit :slight_smile:

Holky, Daneček dneska řekl děda, teda spíš deda. Už nám říká táta, máma, bába, teta, děda, ham, jééé, akorát jen u toho táty chápe, vo co gou :grinning:
11. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, to je nejaka zazracna skolka, kde to je???

Leni, to je Danecek sikulin, Petik zatim rika mama, baba, tata, teta a nevi, co to je :grinning:

Dneska cely den balim, pecu varim, smazim, taky jsem slusne zmokla ve meste :slight_smile:
Zitra rano odjizdime na Vysocinu, sejde se nas tam 8 rodin se stejne starymi detmi, uz se docela dost tesim...
Jen ta cesta, to jsem zvedavaaa!!!
11. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak přeji pohodovou cestu, dojeďte v pořádku a užijte si to tam, jak jen to půjde :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
tak si to užijte :wink: a opatrně :wink:

leniku,
jj malej má berušku a lišku :wink:
11. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
jj letí to :angry: ,dyt nám už budou za chvíli 2 :unamused: a kampak jdeš pracovat?????????? :wink:
11. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek