• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky!
Leni, berušku mají oba kluci, oba stavebko (ondra hypo, teď tp přešlo pod raiffku, Macek modrou pyramidu). A pojištění sluníčko od český, tam se jim taky něco spoří...vlastně docela dost.

Jinak, my byli dnes s klukama a babičkou v cirkuse, no pardáda...krom vystoupení jsem nejvíc zírala, jak to Macka bralo, vydržel sedět a hledět celou dobu a tleskal se zdviženýma rukama...a každou chvíli hlásil svůj oblíbený bonmot "To bylo doblý, viď?"
Ondra na program jakž takž funguje, a to ho asi ještě neplníme na sto procent. Jo, a má jít na vyndání nosní mandle :confused:
11. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
12. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukAM ze tu resite pojisteni prckůů :slight_smile:
dělám pro pojistovnu poradenstvi tak jestli některá budete mít zajem tak mi pisněte do IP-
12. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem tu dlouho nebyla. a mimi se nám stále nedaří :cry:
12. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za odpovědi, mrknu na to, určitě bude nějaké info na netu.
k.r.i.s.t.l. - To je mi líto. Promiň, asi mi to uniklo. Jak dlouho se snažíte?
12. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...
Kristl-taky je mi líto,že se nedaří :frowning2:
Verčo-š'tastnou cestu a pěkně si to užijte.Ta "zázračná"školka je u nás v Bynově.Nevím,jak je možný,že vzali všechny děti,asi,že je docela velká.
Natt-vracím se do směnárny,kde jsem pracovala před mateřskou
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: :wink:

Nějak jsem mimo.... :confounded: poslední dobou,nestíhám a jsem nějaká utahaná...

S Kristíkem jdu příští týden na Vojtovu metodu.Jiřík jěště pár dní do školy a hurá prázdniny!!!Už aby to bylo.
12. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi,
tak jsme doma, počásko nic moc, ale je tam krásně i tak...bohužel jsme nikdo nevazl foťák, to jsme paka :frowning2:
Peťul, kam do směnárny jdeš dělat?
My máme pro malou stavebko u lišky, pokud by někdo chtěla můžu dodat spojení na dobrýho lišáka :wink: , pojištěnní pro takhle malý dítě mi přijde zcestný, na co? Až bude větší a bude třeba sportovat, tak nějakou úrazovnku, zatím jsme připojistili taťku, to je živitel.
Kristl, to mě mrzí, bohužel podobnou sitiaci znám, jak dlouho už se snažíte?
12. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam pro Maxe Slunicko a stavebko u Lisky.Ted si nechavam prepracovat svoji pojistku,nacham si ho tam taky zahrnout.
Myslim,ze pojistit uz malicky dite zcestny rozhodne neni,nikdy nevis,co se stane.A kdyz mas dobrou pojistku,tak ti zaplati kazdy skrabanec,tak proc to nevyuzit.Navic mame pojisteni i na pobyt v nemocnici,to taky neni spatna vec.Ne ze bych to privolavala,ale jistota je jistota.
12. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

JJ já se přidávám k Maki,mám kluky pojištěný od mala oba,přesně člověk nechce nic přivolat,ale něco nedej bože na sebe zvrhnou...někde blbě spadnou atd.nevíš co se může přihodit,Jiřík se učil na té plastové motorce a řachnul sebou měl jizvičku na bradě a dostal 2000kč.
No a mají stavební spoření.

To byl dnes den co??Počasí na nic!!!Chci teplíčko,sluníčko :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,my máme pro Puclinku Sluníčko od český (tam máme snad všechny pojistky) a stavebko od Lišky.Udělali jsme jí to hned po narození.

Holky,já se tu už druhej den morduju s háčkovanou čepičkou :sweat_smile:.Tak z prvního pokusu mi zatim vylezla pěkná ozdoba...ještě nevim na co :sweat_smile: a druhýho pokusu ,dneska večer, už se trochu nějaká čepička rýsuje :sweat_smile: .nemáte s tim někdo zkušenosti? Nějak mě to popadlo,tak jsem aj časáky nakoupila,ale ty popisky..... :confused:
12. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já to nemyslela nijak špatně, ale fakt mi přijde na nic pokud se malý něco nedej bůh stane, tak že za to dostanu nějaký peníze, na co mi budou? Fakt mi přišlo logičtější připojistit mě a hlavně taťku živitele, aby kdyby se stalo něco nám, tak ať je aspoň zajištěná finančně. Raději jí platíme to stavebko, kde má ještě státní podporu a pak možnost levnýho úvěru na bydlení nebo studia.

Bell, tak to ti neporadim, já jsem na tyhle domácí práce absolutně levá.

Počásku už by ušlo, co? Odpol jedem na grilovačku ke známým na zahrádku, už se těšíme :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Pbauer, nevím, jak je to u těch Sluníček standartně, ale kluci to mají taky nastavený tak, že by dostávali až do 18 rentu, kdyby se nám něco přihodilo...a my jsme taky samozřejmě pojištění :wink:
13. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to mam taky tak jako Lara,kdyby se mi neco stalo,pojistku plati pojistovna a Max ma rentu do 18.A ja mam taky pojistku i stavebko.
13. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se na sluníčko budu muset podívat :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vás zdravím po delší době!

Bell,
taky neporadím, ale jak sem chodí, teda spíš už nechodí Danča, tak ta háčkovala krááásné čepičky...zkus jí napsat do IP :wink:

Jinak my byli včera jako každý rok na kouzelníkovi na Rychnově a moc pěkné...je tam vždycky kouzelník pak soutěže a zase kouzelník a zase soutěže a tombola a když není vítr jako včera, tak opékačka. Je to jako opožděný dětský den, tak jsem s Jardou soutěžila a moc se mu to líbilo! :sweat_smile: :sweat_smile:

Taky jsme tu měli od čtvrtka tříleté dvojčata, takže paráda, no teď odjeli, tak du uklízet :sweat_smile: a pak snad na zahradu :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim se po uzasnem vikendu - tedy hooodne jsme toho najeli, ale Petik hodne prekvapil, byl naprosto skvely.
Meli jsme se fajn, sice byla zima a na Vysocine hooodne fouka, ale uzili jsme si to, jak to slo a naplanovali dalsi akci na zari... :slight_smile:
14. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim se po uzasnem vikendu - tedy hooodne jsme toho najeli, ale Petik hodne prekvapil, byl naprosto skvely.
Meli jsme se fajn, sice byla zima a na Vysocine hooodne fouka, ale uzili jsme si to, jak to slo a naplanovali dalsi akci na zari... :slight_smile:
Seslo se nas 8 rodin - vsichni s rijnovymi miminky...
Penzion sice nebyl zadny luxus, ale pro deti naprosto uzasny, kazde mimi melo krmici zidlicku, koracky jsme mohli vozit dovnitr, jak do jidelny, tak do restaurace a parkovat je v salonku, pohoda nejvetsi...
14. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, tak to je prima, že to bylo prima :grinning: A tady včera taky hooodně foukalo. Takže to možná bylo fffšude :slight_smile: My měli zas prokašlanou noc, jestli včera ofouknul. Jemu fakt stačí tak málo! Jinak i u nás víkend fajn a pohodový.
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko :slight_smile: :wink:

Já psala v sobotu a nechtělo i to přidat odpověd tak to asi bylo přetížený...

v sobotu jsme byly s kámoškou a dětma v Tiských skalách,no opět nádhera :slight_smile:
včera vaření,pečení a praní,dnes vytírám chodby a místnosti,v noci byl u nás ohromný slejvák.

Jiříkovi sháním vše potřebné na tábor,snad se mu tam bude líbit :slight_smile:

Kristl držím palečky...

Verčo no to muselo být fajn taková akce :wink:
15. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky mi to včera nešlo :angry:

18.měsíční kontrola:
80 cm,ale mám napsáno 83 :grinning: ,11,5kg,zoubky všechny,jsme zdraví,prozatím :wink: ,dělala mu pindíka,prej mu to jde ukázkově,tak jsem ráda,mě řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:,na zoubky jdem zítra,tak jsem zvedavá :wink:

tak ve čtvrtek jdem konečně na meningokoka :wink: huráááááááááááá

Leniku,
no tak snad to nic nebude :wink:

Verčo,
no paráda,ono jw to asi lepší pro ty deti,když to neni žádnej luxus,aspon se nebojíš,že neco zničí,teda petík jeste asi ne,ale ostatní děti :wink:

Terez,
heč vim jaké bude vízo :wink:

pbauer,
včera jsem si vzpomela,jak Dorotka čapla Šimonka a políbila ho :wink: :grinning: ,ani nestačil reagovat
15. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nemáme vlasy,vzali jsme ho mašinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak dodám foto :wink:
15. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, ve středu jedu za kamarádkou na Starák, tak ti dám vědět :slight_smile:

Na alergu jsme dopadli blbě, ale radši už no comment :frowning2:
15. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt :wink: :wink: JÁ TO CHCI VĚDĚT!! :grinning: :grinning:

Kluci koukají na vědecký pokusy no a já mám chvíly klid a tady je koukám taky klid :wink:

tak dobrou brou všem :slight_smile: :wink:
15. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku :wink:

terez,
překvapení :grinning: ,vydrž si maminko,vydrž,vím všechny vysvedčení :wink:
15. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno,
holky nevíte jak Bělásek tenhle týden, maj úplně zavříno? A jak funguje Rákosníček?

Natt, my máme taky plešounka, ale už jí to roste, jo je to mazlina. :slight_smile:

Leníku, co na alergu :frowning2: ?????????????
16. čer 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano...

Natt, to byla mimnka narozena v rijnu 2008 (+ lehce okolo, ti co byli neukazneni), takze nenicil jeste nikdo, ale priste to bude narez...
Domlouvame dalsi sraz na zari - tak doufam, ze to budem mit alespon trosicku bliz.

Ja bych taky rada vedela, jake u nas bude vizo, bude asi pekny pruser :grinning:

Leni, je mi fakt lito, ze porad takhle haprujete, verim, ze se z toho Danik dostane. Drzim palecky.
16. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, uf, zase jsme spali celou noc, to jsem potřebovala :slight_smile: Mám doma zlatíčko :slight_smile:
Dneska je tam teda nějak "pošmourno", co? A to bych ráda šla ven. No snad zítra bude podle předpovědi fakt líp a vyrazíme.

Verčo, taky se někdy musíme sejít, viď? :slight_smile: Už jsme se fááákt dlouho neviděly a chci si taky pochovat Petika.
16. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dopol jsme byli na houbách, mezinárodní ostuda, našli jsme 5 ubohoučkých houbiček, no tak aspoň do polívky, už jsou v bramboračce, byla jsem mokrá jak myš, mladou na hrbu a ta furt řvala "HOUBA!" a kde nic tu nic :rolling_eyes:
16. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Péťo,
nic si z toho nedělej, tchán byl taky, a našel myslím tři a pak že rostou a dají se kosit :grinning:

holky,
nevíte někdo jak se nakládají višně do lihu? :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek