• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
holky,
jaká je reakce na meningokoka???na obyč očkování nemáme žadnou :wink:
16. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme hvězdičku :frowning2: ,prostě to naše dítě fakt musí mít všechno,prej těm kazům hodně napomáhaj atb :angry:
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, různá. Někdo ji má, někdo ne.
16. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík děvčata!!!

Kde jste všechny zase??

Natt Jiřík snáší očkování v pohodě :slight_smile:

jj u nás v sobotu přijelo auto pro 4 houbaře a měli plný koše!!!!
16. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja potkala v patek znamyho,nesl kos hribu a kremenaku.Byl nekde nad Zlebem.
16. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chystali sme se na houby, ale jak tu na to koukám není moc o co stát a akorát přijde člověk úplně promočenej. To mi stačilo včera, zmokla sem dvakrát, byla sem úplně promočená, ani deštník moc nepomohl.

Madlenka už má zubů plnou pusu, už ani nevíme co nám ještě chybí, protože nás vůbec nenechá se jí kouknout do pusy, když sme byli u zubaře tak držela krásně, ale jak šáhenm my tak je zle. Asi si budem muset vzít rukavice, ty má ráda, tak jí třeba chybí :grinning:

Leniku, snad už máte všechno za sebou a Daneček bude zdravej a v pořádku.

Natt, já doufám, že to bude bez reakce, pokud bude malá bez rýmy tak asi taky půjdem ve čtvrtek na meningokoka.
16. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Už dva dny jsem zpět vpracovním procesu.Po těch několika letech je to docela záhul...Ale dneska z toho všeho mám lepší pocit,než včera,tak snad to bude dobrý.
Taky bychom rádi vyrazili na houby,až se někdy sejdem s manžou doma.Já teda hledám ráda,jíst to už tolik nemusím.
16. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, ja to asi prehledla - co delas?

Leni, ano, rada se s tebou uvidim a pochovam si Danecka, nevim, jeslti si chces uhnat housera, ze chces tahat Petika :grinning:

Dnes hekticno, u nas snad cela familie se vystridala a ja porad nemam doprano z vikendu... DESNY!!!
16. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo-jsem ve směnárně v pasáži v Tescu.Práce docela jde,ale ta pracovní doba 8-20hod :angry: :angry: :angry:
16. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den :slight_smile:

Verčo, tak se můžeme domluvit na příští týden, jestli chceš. Hodí se mi to pondělí, úterý, čtvrtek i pátek, ideálně kolem 10-11 hod.
17. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidičky,
dopol jsme se byli podívat v Rákosníčku a teda musim říct, slabej odvárek Běláska, takový je to tam prostě neosobní, jedna tetka mi tam mladou málem přivřela do dvěří se slovy:"No to bylo fakt o fous" ještě takovym báječnym tónem, jakože co tam ten harant dělá, tak myslim, že jsem tam byla fakt naposled, nebo maximálně jen ve stavu nouze, když už není co jinýho dělat. Minule mě tam málem vyhodily z tý kuchyňky, když jsem si chtěla ohřát pro Dorču jídlo v nějakou pro ně nevhodnou dobu, tak nevim působí to tam takhle "zvláštně" jen na mě, nebo mám jen blbou zkušenost a jinak je to tam fajn?

Pomalu mě chytá cestovní horečka, dneska musim vyžehlit a začít pomalinku pakovat. Jen ta cesta bojim bojim, budu to celý na to Slovensko muset odkroutit sama a na takový dlouhý cesty nejsem zvyklá.
17. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pbauerová Péťo,jj já slyšela,že to v Rákosníčku je takový neosobní... :unamused:

No já dnes byla v Bělásku s děvčaty co chodíme na světýlka jsme se domluvily,že se tam sejdeme na pokec,Hanka nám to minulý týden navrhla,že můžeme i když budou pryč na tom Mácháči,byla tam jen ta paní co masíruje.No a my mamky si uvařily kafe já "upekla" :grinning: koláč v Želenicích v cukrárně a bylo nám fajn,děti si vyhrály my pokecaly :wink:
17. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Leni, jo, rada, ale zatim nevim den - PO ne a PA taky ne... :grinning:

PetoB, to me mrzi, ja mam s Rakosnickem vazne umysly... :frowning2:

Leni, chodis tam jeste???

Terez, i my bychom mohly napravit to minule neshledani, ne?
17. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechci se nějak zastávat Rákosníčka, ale neosobní to tam není. To jsem spíš slyšela o maminkách v Bělásku. I když si to neumím představit, když tam chodíte vy a vy neosobní nejste :grinning: Každopádně mně v Rákosníčku do kuchyňky vždy pustili a dokonce si paní z té školky vyndala z mikrovlnky polívku, abych mohla ohřát nejdřív jídlo Danečkovi a ne jednou. A kdykoli se potkáme s těmi "pracovnicemi" odtamtud ve městě, tak si hezky popovídáme. Věc názoru. Nechci se s nikým hádat, slyšela jsem i to, že Bělásek je lepší, takže je to opravdu o názorech jednotlivců :slight_smile:

Verčo, taj ÚT ČT :grinning: Do Rákosníčka bohužel teď nechodím, asi tři týdny jsem tam vůbec nebyla, protože už nám byl "nedoporučen" kolektiv. Ale je mi to strašně líto, já to tam mám fakt ráda.
17. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,Leni,dejte vedet,pujdu na kafe s vama. :wink:
17. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki super, tak jo :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jj co takhle kafe na Teplický v cukrošce??? :wink: :wink:
17. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky na kafe!!!!!!!!!

Já toho Rákosníčka nechci nějak hanět, asi mám jen smůlu, že když tam jsem tak vždycky "něco" :wink:
18. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tak si Péťo říkám, že jsi to byla před Rákosníčkem kolem 11:00 ty... čekala jsem tam na kamarádku s červeným kočárkem a ty jsi byla s nějakou kamarádkou. Asi...
18. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky bych zašla na kafe :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s Teplickou souhlasim
18. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
taky se ráda přidám :wink:

Káto,
byli jste na očkování???????? :wink: ,my jsme zatim v poho :wink:
18. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, nebyly...chtěla sem jít dneska, ale malá má ještě pořád trochu rýmu tak to nechám na příští týden...

holky mě dneska ráno, když sem se vzbudila se blokly záda. Teda hlavně krk, jak se otočim na jednu stranu tak strašná bolest, ale ne normální přeležení..bolej od toho celý záda, chvilkama dost i ruce. O hlavě nemluvim. Poradila mi jedna sestřička ať to mám v teple tak doma chodim okolo krku s bavlněnou šálou :slight_smile: . Ale má to i svoje výhody, manžel dneska uvařil, když sme přijeli z práce.
18. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze takovy minisrazik??? No SUPER!!!

Co ctvrtek 25.6.???
18. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud muzu ja svuj nazor ctvrtek muzu jen dopo.
18. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu přijít také?
18. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak čtvrtek by byl super. Za prvé už asi bude na účtě mateřská a za druhé Daneček má ten den rok, tak by si aspoň k ročku pohrál s dětmi. Oslava bude až na začátku července.
18. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak třeba čtvrtek v 10? Nebo nevíte od kolika maj na Teplický? Ale od 10 určitě, jestli ne už od 9 :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čtvrtek :wink: ....jéééééééééé takže bude dortík :grinning: ?????????
18. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz tam od 10 byla, takze to je tutovka... :wink:

ZAVER:
VE CTVRTEK 25.6. ZAJDEME DO HEFAISTU - DOPOLKO CCA V 10...

Myslite, ze je treba rezervace???
18. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek