• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojíík ženský :slight_smile: :wink:

Akce plán kafe dort koukám se rozjel ve velkým :wink:

No myslím,že už od 9h mají,hm to se může do té doby zjistit :wink:

Dnes jsem měla zážitek....zítra písnu ,teď jdu něco naspat,teda doufám,že mě Kristík nechá aspoň do půlnoci...

Jo a byly jsme na tý Vojtový metodě,řval chudák jak protrženej,jak se mu to nelíbilo :frowning2:

Holky brum brum :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to bylo probuzení! Před šestou začal Danečkovi řvát monitor dechu, tak jsme vylítli, já rozklepaná jak nevim co. A on jak se nás lekl, tak začal strašně plakat. Co to sakra mohlo být??? Jsem z toho úplně v šoku.
19. čer 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten čtvrtek platí
19. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:

Teda Leni teda to musel být šok!!!!

Já včera šla kolem Políra na druhý straně,stál tam 5letý kluk řval jako tur že se mu ztratila maminka....Prodavačky z krámu koukaly,ptaly se kde koho zda neviděl pani co by se sháněla po děcku,já se k tomu nachomejtla,kluka jsem uklidnila aby řekl jméno ,jak maminka vypadá a zda ví kde bydlí,dala jsem mu bonbon,domluvila se s prodavačkama,že kluka vezmu aby se díval ,no a kluk za rohem řekl:Tady bydlím,já jdu s ním, v průtahu další tři kluci, ptám:kluci znáte toho kluka??

Oni jo,a jeden řekne:To je můj brácha!!JÉÉ já ani neviděl,že ZMIZEL??!!!

Tak ten malej,že jde zazvonit domů a ozval se otec:CO JE??!(bylo to jako:co mě rušíte)

A já hned spustila:Dobrý den,nezlobte se ale Váš chlapec brečí za rohem už asi 15min.u krámu,že se mu ztratila maminka!!Prodavačky už chtěly volat Policii(jsem ho postrašila..no ale evidentně to s ním nehlo)poděkoval,přes kecafon,že jsem kluka dovedla a já mu říkám,no nechám ho tady u dětí a on jo v pohodě.

A nakonec ten kluk jěště chtěl jít se mnou!!!Tak jsem zpracovala ty kluky a jeho bráchu a´t ho koukají hlídat,aby se zase neztratil!!

No SÍLA!!!
19. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala doktorce, jestli to nemůže být z těch všech léků a v 11 máme být na kardiu u Podolského. Mě vomejou!
19. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...

Leni, to ti tedy nezavidim, toho jsem se u monitoru dechu bala nejvic ze vseho - nastesti se nam to nikdy nestalo a ted uz ho v postylce nemame... Drzim palecky, at je Danik OK.

Terez, to je vdecnost, ze??? Nekteri lidi by zaslouzili pekne na pr_ _ l!!!! Jenze s tim nic neudelas. :frowning2:

Holky, ja uz zase balim, jedem na vikend do Jetrichovic na chalupu na rodinnou nekolikanasobnou oslavu. Docela se tesim, akorat nevim, kdo to zase bude vsechno prat a zehlit!!!

Preji vam krasny vikend.
19. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to právě až teď do roka s monitorem taky nestalo, nikdy planý poplach. Pryč ho rozhodně nedám, po tomhle ne. Říkám si, co když fakt nedýchal.

Verčo, teda vy jste cestovatelé! To je paráda. Tak si to tam krásně užijte a oslavte.
19. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,to je ten ctvrtek nemuzu.Max bude po ockovani,takze asi nebude mit naladu.Navic mam schuzku v pojistovne,asi ji taky zrusim. :unamused:
19. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo to teda!Asi jsou zvyklí že děti takhle pouší,já taky Jiříka pouštímale jsme na vsi a stejně furt hulákám z okna aby se ozýval...

Teda víkend mimo domov a v Jetřiškách závidím :wink:

Leni pak dej vědět jak jste dopadly!!Snad bude vše OK!
19. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě dám vědět
19. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My meli monitor taky a taky nam jednou zaal rvat.Max vypadal v pohode a dychal normalne.Doktorka rikala,ze se stava,ze se jakoby zapomenou nadechnout...Ted uz je monitor prodanej.
Leni,snad to nic nebude!!!
19. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nám se takhle planej poplach spustil 2x, ale jednou sem zrovna koukala na malou, ona se na mě smála a najednou začal řvát, prý se to někdy prostě může stát. Ale je jasný, že chceš mít jistotu, držím plaečky ať je vše v pohodě.
Terez, teda ty máš zážitky. Některý rodiče moc nepřemýšlí, takhle ve městě pustí malý dítě a nakonec to ani neřeší,. Chudák klučina.
19. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jistotu - ono jde spíš o to, že bere takovou dávku léků a na srdíčko mohou mít vedlejší účinky. Takže musíme na kontrolu. Jinak dík za podporu holky.
19. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
jj nám se taky spustil 2krát, jednou :unamused: ,jak psala mali,prej se to stává,jen jsem s nim projisotu zatřásla a pak byl v poho a podruhý když z neho v noci slezl,tak pak už jsme ho taky dali pryč :wink: ,ale radši,jen at si vás zkontrolujou,jistota je jistota :unamused: ,držim pestičky

my taky ráno paráda,malej začal zvracet,tak jsme jeli k dr,zvrací po všem,dostal jontovej nápoj a ted usnul,je ledovej jak kámen,tak uvidíme,co zas :angry: :angry: ,me asi mrskne :unamused: ,ale prej realce na očkování to neni,tak nevim :angry:
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
to je síla :angry:
19. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to jsem byla asi já, ale nějak si tě nemůžu vybavit :frowning2: asi jsem nekoukala nalevo ani napravo.

Terez, to je fakt síla, že by sis hned toho malýho vzala domů :wink:

Leni, nám se spustil poplach jen když se znej malá odvrtěla, ale i tak to byl šok, tak se držte!!!
19. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já teď úplně odbočím, ale na volné diskuzi jsem našla diskuzi o menstruačních kalíšcích a fakt mě dost překvapilo, jak z těch kdo ho vyzkoušel, tak byly všecky spokojené až nadšené, docela o tom uvažuju :wink:
19. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer, známá ho má, nikdy nepoužívala ani tampony a je z něj taky nadšená
19. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nezlobte se že vám tady lezu, ale o jaké kalíšky se jedná a kde se to dá koupit? Já jsem teda pro tampony, vožky jsem měla jen po porodu a tak v 12letech a konec...
19. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyšetření na kardiu dopadlo dobře, ale prý ho chce pro jistotu sledovat, takže v červenci jdeme znouvu. Dělal mu utz, EKG i poslech srdíčka. Chtěl mu na 24 hodin napojit holtera, tak to jsem se zeptala, jak si představuje, že takovej prcek to udrží na sobě - kabýlky a takovýho toho walkmana :grinning: Tak prý kdyby se to náhodou opakovalo, tak až pak bychom ho dali. Mohla to být prý porucha, mohl něco vdechnout nebo se prostě dlouho nenadechl, to nikdo neví.
19. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak aspoň že tak....

Péťo Pbauerová máš IP :wink:
19. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terzam22, máš IP :wink:

honzinecko, tady se začti a vše se dozvíš, i kde objednat (já jen zkusmo zadala na mimibazaru heslo menstruační kalíšek a nepřeberně možností koupě)
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=25290&vGroupOffset=40
19. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,pokouším se v rychlosti dočíst :slight_smile:
Leni,držim vám palce,to musel bejt hroznej šok an na to nechci myslet.my monitor neměli a já první dva měsíce celý noci probděla jakou jsem měla hrůzu co by kdyby až pak už jsem byla tak vyčeroaná,že jsem spala,ale vlastně i teď se v noci budim a už jen tak ze zvyku dává Puclině ruku na hrudníček jestli dejchá.Manža mě uklidňoval,že je Puclina silná a odolná,tak ať se nebojim a že jen zbytečně bláznim a kdesi cosi,ale vim určo,že estli se vzmůžem na další mimi,tak ten monitor už chci.Tak vám přeju ať to nic neni,třeba to byl opravdu jen planej poplach :wink: .

Terez,já už takhle taky jednou vedle malýho kluka domu.Stál na kamenický v devět večer venku a plakal.Tma jak v prd... a rodiče nikde.Tak se ho ptám,co se mu stalo a kde má rodiče a on,že jde pozdě domu a že se bojí,že ho táta zbije :confounded: ,tak jsem ho vzala za ruku a šla s nim.Celou cestou brečel jak želva.No jeho otec byl trochu vykulenej,když viděl cizí ženskou jak mu vede syna a byl vcelku přívětivej a slušnej.....a kluk už nebulel a zpalul kamsi do útrob bytu,tak nevim jestli dostal,ale je to děs,že se dítě děsí vlastních rodičů :confounded: a hlavně,že se po něm ani nescháněli v tej tmě tmoucí v zimě :confounded: .
19. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo jinak u nás v bytečku už se maluje.huráááááááááá :grinning: ,tak teď už jen nasadit radiátory,plovoučka,obložit koupelnu,nasadit futra a dveře,objednat na pevný termín kuchyň.........ale jinak už je to skoro hotový :grinning: :grinning: :grinning: .
Přidávám se na na čtvrtek do kafárny.Píšu si to do deníčku,tak snad nám do toho nic nevleze.Plavčo už skončilo,tak máme čtvrtky volný...........chjo :frowning2: .No a Bělásek ........Rákosníček.......to si asi člověk nevybere.Já byla na kukandu v Rákosníčku a nikdo si mě tam ani jednou nevšim,bejvale bych snad mohla odnýst děcka i nábytek mi tak přišlo :sweat_smile: ...jenže v Bělásku už Puclinu napadli dva sprtaci a maminky jen koukali a žvejkali a Hanka jako dobrý no....akorát Puclina má teď takový strašně stydlivý a zakřiknutý období a předminule Puclinü na světýlkách tak blbě okřikla,že z toho byla zaražená celej den :unamused: . Ona totiž,když chce někoho zaujmout a říct ahoj,tak rychle hodí něco na zem a kříčí bác apak se tomu chcechtá a čeká,jestli ten dotyčnej se taky usměje.no a ona jí místo toho seřvala,že nesmí nic házet na zem.......takže jako dobrý no,tim ji totálně na ten den zablokla.Ale nezanevřela jsem takovejch situací asi bude ještě hodně počítám.Já bych třebas ráda přišla nějak na chuť Rákosníčku,protože bych nemusela jezdit přes celý město.......tak ještě uvidíme.
19. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, včera Daneček poprvé sám stál, ale asi jen tři vteřiny. Začal konečně po sto letech dělat paci paci a má z toho ohromnou radost. Doteď pořád kroutil hlavičkou a dělal ne ne ne nebo jo jo jo a teď už i paci. A dneska ráno jsem se ho jen tak zeptala, jak je velikej a on hned ruce na horu a hrozně se u toho smál. Takže další kousek. No když ho držím, tak dělá krůčky, tak asi brzy začne sám :slight_smile: Mám z něj radost :slight_smile: V noci jsem kvůli tomu včerejšímu monitoru dechu skoro nespala, byla jsem u něj asi 10x a večer, když jsme koukali na film, tak jsme najednou slyšeli řvát monitor dechu, tak jsme vyklepaní opět doběhli k Danečkovi a on to byl omyl, bylo to v tom filmu a znělo to stejně. Dítě spokojeně spalo a oddychovalo.
20. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Teda Leni,vy musíte mít pořád něco,viď... :frowning2: .Já teda pro Šímu monitor neměla a nechyběl mi.U případnýho druhýho bych o něm možná uvažovala.My taky chodíme k Podolskýmu na kontrolu.Půjdem v srpnu,tak jsem zvědavá,co nám poví.
Ve čtvrtek se k vám bohužel nepřidám,protože budu v práci.Tento týden jsem byla třikrát a ještě půjdu zítra a už jsem se trochu aklimatizovala.Je to velkej nezvyk,ale snad to bude čím dál lepší.
Odpoledne budeme mít rodinou oslavu,tak pak dodám fotky.
Krásnou sobotu všem.
20. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Leni,tak gratuluju k úspěchům! :slight_smile:
20. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
Šimonek má dnes 3 roky????????tak to gratulujem už je velkej kluk :wink:

leniku,
neboj,asi se ptám blbě,Daneček s pí sám v pokojíčku nebo u vás v ložnici :wink: ,neboj myslim,že už ted bude dobrej,nám už se to pak od té doby nestalo,v postýlce už ho nemá,protože má postel,ale určitě ho mám schovaný na případné druhé :wink:

jak se tam vejdem holky???????????já nechám kočár v autě,stejne ho máme jen na spaní ,když jsme nekde :wink:

Verčo,
co vůbec autosedačka,jste spokojení?? :wink:
20. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,Natt-už je velkej kluk.díky za gratulaci
20. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Petrunko,
moc gratuluju Šimonkovi k narozeninám a přeju hodně úspěchů.. :slight_smile:

Leni,
tak jako holkám, i nám začal asi třikrát monitor řvát...byli to šoky, ale taky mi dr.řekla že mají tak malé děti občas nepravidelné dýchání a je to tím, ale znáš to, i když jsou to nervy, tak radši desetkrát zbytečně než jednou ale... :confused: Aspoň vidíš že v tom nejsi sama :wink:
Taky moc gratuluju k úspěchům :slight_smile:

Bell,
ty se mááááš...všechno bude krásné a nové :sweat_smile: :sweat_smile:
20. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek