• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petrunko, také přejeme Šimonkovi všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstíčka, zdraví, lásky! :slight_smile:

Natt, Daneček spí od 4 měsíců sám v pokojíčku, protože jsme se navzájem budili, když jsem tam byla s ním. My máme ložnici hned vedle něj a necháváme si otevřené dveře.

Já musím přímo do kavárny s kočárkem, nejedu autem, ani ho neřídím a Daneček po svých ještě ne e :slight_smile:

Prin, dík za uklidnění. Já si taky myslím, že to byl planý poplach. Ale jsem za monitor ráda.
20. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky díky...gratulace vyřídím :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko taky Šímovi gratulujem :slight_smile:

Do kavárny dorazíme taky bez kočárku :slight_smile:, snad se vejdem :wink:. Já tam asi půjdu ve středu odpo tak pokud nepůjdete nikdo dřív zeptala bych se jestli se nás tam tolik vejde najdednou a spolu :slight_smile: ...a kolik nás vlastně teda bude :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Petrunko Šimonkovi přejeme vše nejlepší k narozeninám :slight_smile: hlavně zdravíčko a hodně lásky od rodičů :wink:

Já do cukrošky jdu pokud mě do tý doby neklepne :grinning:
20. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cukroška, co vím:
já, Verča, simce, Nattaly, Terezam, pbauer, miranda

Nebo ještě někdo? Nebo někdo odřekl?
20. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě Bell myslim :wink:
21. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,moc gratujuju Simonkovi! :wink:
Peto,kalisek mam a jsem s nim strasne moc spokojena!!!Koupila jsem si ho a ani jednou nestihla vyzkouset,pac jsem otehotnela,takze se na nej dostalo az po porodu,kdyz jsem se zahojila.Tak ho pouzivam uz skoro rok,je to bezva!!!!!Fakt super vynalez. :wink: :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já bych se možná do tý cukrošky taky stavila...ale neslibuju.
21. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, preji hezky vecer a Simonkovi vse nej k narozkam...
Jen nakukuju a narychlo docitam, my byli na chlaupe a meli nekolikanasobou oslavu, takze pohoda a ted prat, zehlit... vzdyt ot znate...

Natt, autosedacka je uzasna, Petik v ni je moc poskojeny, v aute si zpiva s radiem a hezky v ni i spinka. Jeli jsme minuly vikend cca 250 km a byl taak v pohode, ze jsme i zirali...

Leni, jsem rada, ze vam nic nenasli...!!!

Vsechny zdravim a preji prijemny zacatek tydne.
21. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem chtěla prát, ale myslím, že podruhé by se mi to vypralo při sušení na balkoně deštěm. Vypadá to tam nějak divně.
My jsme zase konečně spali celou noc, hip hip hurá :slight_smile:
22. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy ctu po sobe tu vcerejsi zpravu, koukam, ze skritek Prehazovacek zase uradoval!!! :grinning:

Leni, to je super, ze jste hezky spinkali. :wink:
22. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: :wink:

Leni závidím :wink: to se u nás nestává :frowning2:

Jinak ve čtvrtek kdyby některá z Vás přišla do cukrošky mezi 9-9.30h budu tam,protože v 11h jdu s Jiříkem na kinezi na Kamenickou,paní mi dnes psala a objednala na tenhle termín...
22. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, však u nás v posledních týdnech taky ne, ale konečně mu asi bylo lépe a nekašlal, tak hezky spal. A která paní dělá Kinezi na Kamenické? Víš jméno?
22. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni paní Jezberová,no tak uvidím...zda to bude k něčemu,kéž by!!!

no já v noci pořád 3-4x kojím,teď v noci se budil nějak často a stačilo mu,že leží u mě v posteli,no a já namáčklá na krajíčku postele a mimísek se roztahoval jako král :grinning:
22. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to se přiznám, že bych se nevyspala.
22. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem,
zdravim z dalekeho Slovenska z Podhajske[ovsem je tu zima jakov Rusku :unamused: ], takze ja do kavarnicky ve ctrvtek nedorazim, ale priste urcite ano. Docela jsme zvladli i tu dalekou cestu, myslim, mala i ja :slight_smile:, ja ridit, mala neprudit.
Koupanicku je paradni, voda teploucka, hodne deti s ekzemkama, tak snad to pomuze. A jen mala perlicka, v penzionu jsme se sesli s dalsima Decinakama, to jsme se nasmali :grinning:
Tak pa P.
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak to je super. Hlavně si to tam užijte a ať to pomůže! Známí tam byli a chválili si to.
22. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo tak to se máš :slight_smile: :wink: no vidíš jak je svět malej...pěkná náhoda
22. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Terez, ty tam vudes takhle brzy??? :-O

PetoB, jste sikulky obe, tak at vam to pomuze.

Dneska jsme byli v poradne na 8-mesicni KO, Petik ma 10,7 kg a cca 75cm.
Ha ha pry at ho hodne nosime, kdyz jeste nesedi - copak se to da??? :grinning:
22. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo no já pak jdu pro Jiříka a na 11h na tu Kamenickou,tak pokud vstanete dřív můžem se tam po 9h setkat :wink:
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, tak to my máme pořád 9 kg :grinning: Já se nad tou vaší váhou vždycky musím pousmát. Je to pořízek, ale to je dobře! Ve čtvrtek jdeme na roční prohlídku, tak nahlásím přesné míry našeho modela :grinning:
22. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
teda vy se máte,svět je fakt malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leniku,
jeste jednou promin,jasně,hned to dám do pořádku :wink:

terez,
když vstanu nejak rozumne,přijdu za tebou dřív :wink:

veru,
pěkný míry :wink:
22. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko,gratuluju Šímovi k narozkám :slight_smile: .
Leni,gratulace k úspěchům.To je stejně s těma dětma záhada.Puclina zas pro změnu přestala dělat jak je veliká a taky přestala ukazovat znak pro HOTOVO a přitom oboje dělala skorem porád stačilo říct v rozhovoru,že je něco veliký a už měla ruce na hoře a stačilo olíznout lžičku a hned bylo hovovo :sweat_smile: a teď nám zas na to prdí,takže pro změnu začla trénovat nějaký nový slova a hubu nezavře a sem tam pozpěvuje a když hraje nějaká hudba tak otevírá pusinku a dělá,že zpívá a hlavně se dívá jestli se na ni někdo dívá :grinning: ......no kašpar malej.Tak ted akorát porád nejde do hlavy to jejich jakože zapomínání :confused: ....no ale prej to tak děcka fakt mívaj.

Péťo,hele ty jseš fakt nějak fixovaná na ten Děčín.jedeš do Ráje kousek od Děčína :grinning: a pak jedeš až na Slovensko aby si se potkala s děčíňákama...... :grinning: .Hezky si to tam užijte !!! :slight_smile:
23. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dočítám dočítám.......do tej cukrošky bych taky dorazila :slight_smile:.Myslim na to.
23. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,

dneska jsme dopadli dobře na alergu. Noci jsou klidnější (ťuk ťuk), tak už jeden z léků na dýchání snižujeme a za pár dní vysadíme. Prý bude za čas dobrej. Tak se mi ulevilo.

Natt, opravdu, ale opravdu, se tím netrap a nezabývej. Však z mé strany bych se měla taky omlouvat, hihi :grinning:

Bell, to je asi normál. Daneček přestal říkat bába a děda a předstírá, že vůbec nechápe, o kom je řeč. Ono se jim asi nějaké období chce a pak zas nechce.

Jo do tej cukrošky dorazí možná i Míla s malou Kájou.
23. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :slight_smile:

Natt jj tak pokud to zvládneš a přijdeš dřív budu ráda :wink:

Leni tak konečně to se Ti ulevilo,chápu..... :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt vše nej k svátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, no jo, Zdeňka... Natt, taky přeju všechno nejlepší k svátku, plno radosti, žádné starosti :slight_smile:
23. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé děkuju :wink: ,jj takový jméno ještě jsem se s nim nesmířala :grinning:
23. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt to si neber :grinning: já ve škole taky néé se jménem TEREZIE :grinning:

Jo a dnes je Kristíkovi 9měsíců :slight_smile: :slight_smile: to to letí....
23. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek