• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Natt, náhodou se jmenuješ jako moje tchýně a já mám svoji tchýni moc ráda :slight_smile: Výjimka, co?

Terez, tak gratuluji k třičtvrtěročku :slight_smile:

HOLKY, MÁM VELKOU PROSBU. Nejedete někdo v nejbližší době směr Ikea??? Potřebovala bych tam jednu maličkost - lištu proti okusování postýlky za 99 Kč. Máme postýlku bílou a mrňous nám ohryzává barvu, až z toho blije a má všude po gesichtu bílé drobky barvy. My do Ikey nejezdíme, bohužel a tak sháním nějakou dobrou duši, která by pomohla...
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Leniku,
my se tam chystáme do Prahy asi v sobotu,tak ti ji vemu,když pojedem,já tam byla minulý víkend,jezdim tam často,mám tam mamku a od ní 5 min autem :wink:
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, vse nejlepsi k svatecku :wink:

Leni, kdyby to nevyslo, MELI bychom jet od IKEA pristi sobotu.
23. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni vše nej k svátku :slight_smile:

Čtvrtek se taky budem snažit s malou dorazit i dřív :slight_smile:
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, super zprávičky, že je Danečkovi líp a je to tak i podle výsledků.
23. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé holky, jste moc hodné. Natt, taky kdybys mi ji vzala, bylo by to super. Kdyby to náhodou nevyšlo, tak poprosím Verču. Já vás nemít. No my tam nejezdíme, tak to je prima. Děkujuuu
23. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,my se chystáme pravděpodobně ve čtvrtek odpo do tej Ikea,ještě dám vědět,jestli jo či ne e.Kdybych jela tak se po tom mrknu a kdybych zapomněla nebo to neměli dala bych hned vědět,aby to mohla v sobotu ještě zachránit Natt :slight_smile: .
23. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

samé hezké zprávy. Moc děkuji
24. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Natt,jesště dodaterčně všechno nejlepší k svátku.Proč si nemůžeš zvyknout na Zdeňku?Dyk je to hezký Český jméno :slight_smile: .Mě se tyhle normální jména líbí.Horší by byla Esmeralda nebo Angelika :grinning: ,to bych pak chápala,že se na to špatně zvyká :grinning: .
24. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska sme se s manželem stavovali na Teplické v kavárně takže jsem na zítřek objednala místa. Řekla jsem, že nás bude asi 7 dospělých a děti, budeme sedět v zadní části, za tím zrcadlem, ale ono se dá otevřít, takže uvidíme na děti v dětském koutku. Bude to asi jediné rezervované místo takže když se zeptáte budou vědět :slight_smile:. Je to domluvené od 9 :slight_smile:

tak zítra papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Simcecz, super! :slight_smile:

Holky, máme za sebou roční prohlídku. Daneček má 9150 g a 76 cm :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme doma z ockovani (Priorix Tetra).Prezil to vcelku v pohode,jen brecel i u prohlidky,poprve.Uz asi vi,ze pani doktorka znamena nebezpeci. :grinning: Takze ve 13-ti mesicich ma bez 20 g 11 kilo,nevim,jak je to mozny,ale pribral od 20.kvetna 1420 g.!!!Zrout jeden.To je dost za mesic,ne? :grinning: Meri 85 cisel.Asi vas vsechny prerosteme! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Kdyz nebude zadna poockovaci reakce,tak mozna prijedeme zitra taky,ale neslibuju. :wink:
24. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, teda je dost vysokej :slight_smile: To by bylo prima, kdybyste přišli. Nás čeká někdy kolem poloviny července poslední meningokok + prevenar a pak ve 13 měsících dostane asi hexu a pak ještě priorix tetra. U něj ale váháme nad tím, jestli ty neštovice nakonec dáme nebo ne, protože by tím neměli být očkované děti, které nemají úplně v pohodě imunitu.
24. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a protože jsem neměla neštovice já, tak si musím nechat vzít krev na protilátky a když nebudou, tak se mám nechat očkovat kvůli případným komplikacím v dospělosti nebo nedej bože při případném těhotenství.
24. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
My dostavali posledniho maningokoka v roce,vy ne?Byli jste nemocny?
My oba taky nestovky nemeli,tak jsem rada,ze to ma Max naockovany.
24. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlastne by vam to mela pichnout ted,v roce...se ptam jako blb,jestli jste byli nemocny,kdyz je mu rok ted a vy jste byli na kontrole dneska... :sweat_smile: :grinning: No uz vazne asi potrebuju mezi lidi!Nejhorsi na tom je,ze stejne chodim skoro porad jen mezi dalsi stejne postizeny baby :grinning: .Pomoooc!
24. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, my zitra taky dorazime, zkusim to jakoby brzy, ale dneska jsme nekam rano sli "na pohodu" a to by bylo v 10 s chlupem... :sunglasses:

Maki, ja uz taky zacinam mit vyjadrovaci blok... :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, tak zitra mate rok? To je krasne. Neverila bych, ze Danecka predhonime, jsme stejne velci a vazime o 1,6kg vic... Chci to videt v roce...
24. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík holky :slight_smile:

Tak zítra papapaapaapa :wink:
24. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...zítra si to užijte,snad příště budu moct i já :slight_smile:
Leni-nevím,jestli se zítra dostanu na koníka,takže předem přeju Daníkovi vše nej k prvnímu roku.Ať už ho netrápí nemoci a je šťastnej a spokojenej chlapeček :slight_smile:
24. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

Maki, on je tam určitý počet dní, do kterých ta poslední vakcína může být naočkovaná a my jsme tu třetí vakcínu měli asi o tři týdny později, takže se to může malinko posunout. Vychází to nějak na dny, takže půjdeme mezi 14.7.-17.7.

Petrunko, moc děkujeme!

Tak my razíme na autobus a na 10. jsme v kavárně. Pa :slight_smile:
25. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno všem,
Leni,
Danečkovi vše nej nej k narozeninám a ať už je zdraví a nic ho netrápí...jo a ať pořádně zlobí maminku a tatínka :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Mackovo pokuckávání přes noc nabralo na intenzitě a přešlo v neustálé kuckání, takže místo do cukrošky razíme k doktorce :frowning2:
25. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem Danečkovi,přála,ale přeju teda ještě jednou :slight_smile: !
A holkýýý já se v cukrošce zapomněla vychválit až do nebe :sweat_smile: ,vložila jsem foto mojí první háčkovaný čepičky nebo teda spíš kloboučku je to z pevný příze :slight_smile: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2942175&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky,cukroška je fakt super,jen by jsme se musely scházet tak obden,aby jsem měla pocit,že jsem si pokecala :grinning: ,to moje zvíře malý mě moc vysedávat u kávy nenechalo :sweat_smile: .Tak snad se vymyslí co nejřív další babská sešlost :sweat_smile: .
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, ja jsem na to tak myslela, az jsem zapomnela OSOBNE, tak to tady dozenu:

Danecku, vse nejlepsi k narozeninkam, hlavne at jsi zdravy jako ripa a delas mamince a tatinkovi rasdost :wink:

Cukroska skvela, musime zopakovat, souhlasim s Bell, ze tedy aspon 3x tydne, aby cclovek byl dost vykomunikovany :grinning:

Bell, ty jsi tedy HACKARKA - to ziram, ja na toto nejsem sikovna, takze obdivuji a smekam...Moc ji to slusi...

Laro, tak priste, aspon bude zaminka brzy zase zavitat :wink: Doufam ze budete OK.
25. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
j cukroška supr!!!!!!!!!

jo přesně myslela jsem na to taky o rána,že musim popřát Danečkovi a taky jsem zapoměla

Danečku,přejem vše nej a posíláme hlavně zdravíčko
:wink:
25. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, moc vám děkujeme za gratulace.

Domů jsme po té cukrošce dorazili až teď. Čekáme, až tatínek docvičí v posilovně a budeme přát mrňouskovi. Si dělám srandu, ale přesně před rokem v tuhle dobu mi praskla na hekárně voda a už to jelo! Kdybych tedy věděla, jak dlouho to ještě "pojede" :grinning: Dneska se tomu jen směju :grinning:

Bell, té čepičky jsem si všimla už v cukrárně. Moc pěkná! Jak jsem psala, já pletu šálu už asi pět let a mám 30 cm :grinning:

Laro, hlavně ať jste zdraví! To je nejdůležitější.

Makinko, co Maxík? Má tu teplotu???
25. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,nastesti nema,asi mu bylo fakt jen teplo.
Uz zase leje,ja se picnu.A ta pohroma na te Morave,ach jo,clovek by brecel.10 mrtvych... :frowning2: :cry: :pensive:
25. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek