• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Leni,kupovala jsem u tehle pani.Balik byl tza 3 dny doma. :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22684289&tab=0
25. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holky :slight_smile: :wink:

Lení já na to myslela taky až jsem zapoměla...Tak Daníkovi vše nej k prvnímu ročku :slight_smile: :slight_smile:

JJ cukroška supr,škoda že jsem nemohla pobejt dýýýl

Kineze no uvidíme...ale Jiřík se tam cítil dobře,spolupracoval s pani,Kristík tam byl taky nejhodnější tak se za čas ukáže zda to k něčemu bylo...

Verčo musíme se někdy sejít na tu prochajdu :wink: já se smála v duchu celý den tý náhodě!!Kdo by si to pomyslel?Ale holt Děčín je malej :wink:
25. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky deštík fakt solidní ouplný pošušňáníčko na dálnici :rolling_eyes: .A zrovna jsem aj cestou debatovali jak je možný,že se ty lidi utopily,že snad někdo i ve spánku či co......je to vůbec možný :confused: .

Jo jinak holky když už je řeč o tom nutrilonu.Já jsem koupila Puclině pokračovací nutrilom 12-24 měsíců a nějak nevim jak se to předfutrovává do lednice,abych to měla hned po ruce.Je na tom návod jak to připravit čerstvý,ale jak to mít v zásobě to nějak nevidim nebo jsem slepá.Zatim to dostala jen jednou a s díky mi to vrátila ať si to vypiju sama :sweat_smile: ,ale nevzdávám to neb teda už kojim jen ráno a večer,atk jí to chci dávat,aby měla svoji normu mlíka a nechce se mi jí už cpát kravský mlíko.Papá teda jogurty a pribináčky,ale stjeně že jo no.Potřebovala bych to mít nějak připravený přes noc na ráno,abych mohla ráno jen vyskočit ohřát a hned jí to vnutit.( Si jako mylim,že by jsem jí mohla takhle odlákat od toho ranního kojení.)
25. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo s tim háčkováním......ono to vlastně moc náročný nejni(né,že bych už byla nějaká umělkyně,zatim jsem jen s vypětim všech sil stvořila tohle :sweat_smile: ),jen na to mít čas.Jak psala Prin,když dělala dort pro Jarouška,že to vypadá složitě,ale ve skutečnosti je to jednodušší než se zdá,tak tohle taky.Jen na to mít ten čas se s tim dělat,ale aspoň jsem zjistila,že si Puclouš umí sama docela dlouho hrát.Seděla stavěla si kostičky,občas mi něco přinesla ukázat nebo jukala,co to tam dělám.....to bych od ní nečekala :astonished: neb většinou si hrajem spolu a jak začnu dělat něco jinýho,tak už mě tahá za nohu ať toho nechám :sweat_smile: .
25. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,ono by se to mliko vubec nemelo delat do zasoby,vis...Ja delam cerstvy i v noci.Mam pripravenou vodu v termosce a davku mlika v davkovaci.jen nasypu,zamicham a je to.Skladovat se ma jen 2 hodiny.Ale priznam se,ze nekdy je to v lednici dyl.Preci jen uz to neni novorozene s nulovou strevni mikroflorou,tak snad mu to neublizi.
26. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,to je blbý sakriš....no jo no,tak holt budu muset ráno rychlejš kmitat než začne Puclina kňourat.Já jsem právě nevěděla jak dlouho to tam může v tej lednici být.Ale dávat jí to budu.Mám tady dvě piksly,tak ať se to zdělá.Kravský mlíko zkusim až ještě o něco pozdějš radši,Sice v jogurtech samo je,ale moc se mi nechce zybtečně moc dráždit hada bosou nohou.Máme s manžou oba lehkou nesnášenlivost laktozy.Oba se teda prostě po větší dávce mlíka jenom jednorázově pos.... :sweat_smile: ,ale tak aby Puclouš neměla třeba nějakou větší reakci.
26. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prosím, můžete mi doporučit nějakého gynekologa v DC? Slyšela jsem, že v nemocnici je to celkem fajn, ale nevím, jestli berou. Chodím k Minichovi do Benešova, ale to je tragédie, nechci vkládat svojí plodnost/neplodnost do rukou toho chlapa :unamused: . Ještě nikdy mi s ničím nepomohl. Chci k nějakému spolehlivému doktorovi (doktorce), z kterýho nemusím tahat co se mnou je... Poradíte???
26. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
já teda chodim k dr.Košařové,je to takové nijaké,ale když zastupuje dr.Těšina,ten je z Teplic,z centra na neplodnost,tak s nim jsem spokojená a ted už chodim jen k nemu,ale myslim,že máme nasekáno,jj v nemocnici jsou nekteří dr. v poho myslim tim konkrétně dr.Závěrku ale muj favorit je dr.Šedivý,ale toho bohužel nemám,ale ten je pro mej nej :wink: ,ale tam se dostat,to je asi taky nemožné,když neni protekce :unamused: a ty jsi z dc???
26. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :slight_smile:.

Já jsem z prdelky ještě za Benešovem. Možná bych šla do Ústí, pokud mě tam teda vezmou na vysokou :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emmili,myslim,ze v DC nikdo nebere.Pisnu ti jmeno gyndarku z Usti,co bere,pry je prijemna.Vzala ted 2 moje kamosky.Vydrz,az se mi ozvou,nevim,jak se ta mudra jmenuje.
26. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, děkuju moc :slight_smile:.

A nechodíte někdo do Boletic?
26. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak ten Bebilon nutrilon je super. Dobrá koupě! Jsem ráda, že je Max v pohodě.

Bell, dopředu se to fakt připravovat nemá. Od narození Danečka, teda od jeho 12 dnů, co jsem nekojila, jsem mu vždy dělala čerstvé mlíčko i v noci jako Makinka. Já si večer navařím vodu do konvice, kterou má Daneček jen pro sebe a když jdu dělat mlíčko, tak jen přihřeju vodu v mikrovlnce a dělám čerstvé mlíčko. Nemusíš to chladit, když si to ohřeješ na určitou teplotu a je to za minutu hotový, takže mi to nepřijde jako taková držovačka. Zkus to tak. :wink: nebo jestli chceš dělat z kojenecké vody, tak je to ještě rychlejší, jen to přihřeješ v mikrovlně pár vteřin, dáš odměrky mlíka, protřepeš a podáváš.

Emmili, nechci hanit dr. Košařovou, protože s ní nemám osobní zkušenost, ale léta k ní chodila moje kamarádka a naopak s tím, že nemá menstruaci a že tedy nemůže otěhotnět, absolutně nic nedělala. Naopak jí pořád opakovala, že je to normální. Takže nevim nevim. V nemocnici je dobrý dr. Závěrka. Jinak já teď odcházím v Boleticích od dr. Černé k dr. Bezákové, prý je dobrá. Tak uvidím. Ta dr. Bezáková v Boleticích přijímá nové pacienty, zavolej si k ní na číslo 412 514 557. Budou se tě ptát na pojišťovnu. Já jsem u ministerstva vnitra, tak mě prý berou.
26. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta v Usti je jmenuje Monika Richterova,tel:475209388.Ma soukrome gyncentrum nekde u Vladimiru. :wink:
26. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady už rok slavil skoro každý, ale posílám jeden skvělý odkaz na domácí cukrářky tady v Ústeckém kraji. Jsou tam i tři z Děčína a jedna z nich (dongarka) nám bude péct dort k roku pro Danečka. Mají tam i dorty pro jiné příležitosti, tak by se vám to některé mohlo hodit:

http://dorty.artmama.cz/ustecky-kraj
26. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak na ten jsem koukala a vidíš, svět je malej. Ani mě nenapadlo, že ten Šimon na dortu je tvůj Šimon :slight_smile: My budeme mít tento, samozřejmě místo dvojky tam bude jednička: http://dorty.artmama.cz/krtecek-20
Natt a má dobré dorty, neumělé? Prý dělá všechno domácí, tak to bude určitě fajn.
26. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc holky :slight_smile:. Zkusím si zavolat k oběma, ještě počkám, příští týden by mi mělo přijít, jestli mě vzali na VŠ. Ale stopro do dvou let se chceme začít snažit a nechci pak problémy řešit až když to nepůjde...
26. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravim z Prahy :wink:

Leni,
neboj byl výbornej,ale příště chci nejakej menší,byl těžkej a velkej,ale dobrej,marcipán je fakt domácí,takže i vše ostatní,chutově výbornej to určitě,proste jinej než z krámu :wink: ,dávali jsme 600,-,kdyby pani nemelá tác,mám ho vedle ledničky ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Dneska jsme si udělali výlet do Chomutova do Zooparku.Bylo to moc pěkný.Já normálně ZOO nijak nemusím,ale tady se mi líbí.I počasí bylo nakonec fajn,takže pěknej den.Šíma si hladil kozy,koníky,krmil kachny :slight_smile: .Nakonec chudinka brečel,když jsme měli jet domů-že prý ještě nechce. :slight_smile:
Leni,dortík vypadá moc krásně-napiš mi prosím klidně do IP jeho cenu..abych měla info pro příště
Krásný víkend všem
26. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jak jsme byli celý den pryč,tak jsem ani nevěděla,že umřel Michael Jackson.Je mi to docela líto,bývával to můj idol,dokonce jsem byla v Praze na koncertě...
26. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile: :wink:

Tak Jiřík dnes na výzo samé jedničky :slight_smile:

Byly jsme v Besedě na zahradní akci od Běláska,bylo to fajn

JJ Petrunko taky to býval můj idol mládí,s kámoškou jsme ho "milovaly",taky mi to dnes psala kámoška a já jen nechápavě četla.....
Teda Vy vejletíte,taky bych tam ráda letos jela,ale rovnou bych to spojila s Kamencovým jezerem,aspoň víkend,uvidíme...

Emmili to chápu,že chceš z Benešova odejít,měla jsem tam pár kamarádek a ten gyndař fakt děs běs...Já mám dr.Šedivýho a je to fakt super dr :slight_smile:
26. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj kocenky :slight_smile:

Natt a Leni, chvaloim dortiky, Natt, cekala jsem vyssi cenu, uz mam odkaz ulozeny - jak dlouho dopredu je treba objednat??

Petrunko, super vylet, vid? Deti to tam maji moooc rady. :wink:

Dr Richterova v UL je v Londynske - je to odbocka z kruhaku u Vladimiru smerem ke Kauflandu - nalevo prvni vchod (ja tam byla na AMC). Chodi k ni kamoska a je spokojena :wink:

Terez, Jirik je sikulin!!! My budeme mit vysvedceni az v utery..... :frowning2:

Maki, prosim te, tys psala, ze mas manducu? Uvazuji o koupi, ale potrebnovala bych par rad a zkusenosti....
26. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,resila jsem jestli Manducu nebo Ergo.Vyhralo Ergo a zatim velika spokojenost u me i u Maxe.Roman jeste nenesl,zaprahnu ho ted. :grinning: .Muzu ti ho pujcit na vyzkouseni,kdybys chtela. :wink:
26. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, to bych orpavdu byla mooc rada, kdyby to bylo mozne. Hlavne jestli se to na me vubec vejde, jestli bych to umela nosit a jestli bych v tom Petika unesla. Tak ja si o tom neco jeste nactu - dospela jsem od satku k manduce, tak treba vyhraje opravdu to ergo... Dekuju.
26. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,koukám na kabelovku a tam jedou písničky Michaela jedna za druhou.Přiznám se,že mi i slzička ukápla.Nejsem ztřeštěná puberťačka s potoky slz,ale přeci jen byl součást jednoho období mého života....
26. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Tak nám brzy vykoukne zoubek - dvojka nahoře. To je v noci pláče... ale je fakt, že dnešní noc byla klidnější než ta včerejší. Už jsem měla připravený panadol sirup, ale nebylo ho třeba.

Natt, tak to jsem moooc ráda.

Petrunko, paní říkala, že budeme platit 550-600 Kč. Natt platila 600 Kč, takže se u ní dorty cenově takto pohybují asi běžně. Říkala, že je všechno fakt domácí a krémy poctivě z máslíčka. No uvidíme. Jinak chápu, že ti ukápla slzička u Michaela, ale včera jsem koukala na reportáž na Nově a tam jedna fanynka řvala, že je to nejhorší den v jejím životě. Tak to jsem si řekla "šťastná to žena", asi má fakt veselej život, když je pro ní nejhorší tohle... pardon. Ale tuhle normální lítost chápu.

Terez, Jiřík je šikula. Copak dostal za odměnu?

Verčo, já jsem objednávala hodně dopředu, ale myslím, že se stačí tak 14 dopředu domluvit. Paní je moc příjemná, má prý dvě vnoučátka a peče jim taky :slight_smile: Bydlí někde, jak se jede ze Staráku zadem do Březin, tak za těmi zahrádkami v baráčku.
27. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Leni, dekuji za info. Tak snad na podzim nejaky vyberu....
27. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.
Verco,vyzkousis a uvidis.Ja taky nosila v satku,kdyz byl Maxik malej,ale tohle je pohodlnejsi a rychleji se to nainstaluje.A uneses ho,neboj,v tom nositku se vaha krasne rozlozi.Max ma 11 kilo a chodim s nim v pohode po lese a nejsem nijak strhana. :wink: Domluvime se pristi tyden,az se s Romcou rozhodneme,kdy probehne cesta z mesta. :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
já snad 5 dní do předu,byl to fofr............ale je to mamka moji spolužačky ze základky,tak byla ochotná :wink:

Leni,
jj přesně tam,ale blíž z Březin,než ze Staráku :wink: ,to jsem zvedavá co budeš řikat :wink:
27. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny :slight_smile:

Dnes byl Jiřík s babi na okružní jízdě historickým busem po Dc,pak jsme šly do cukrošky na Teplickou,já na ně čekala ve městě,měla jsme normálně návaly!!!Horko,zima,bolela mě půlka hlavy,doma to jistil panadol,uspání Kristíka a na chvíly jsem zalehla,sice neusnula,ale trochu si odpočala a jedu jako motorová myš na novo :wink:
27. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek