• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Maki, fajn, super, moc dekuju predem...! :slight_smile:

Terez, dneska je spouste lidi blbe, ono je to pocasi divne :wink: Tk at je lip a lip...!!!
27. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
domu asi pojedem na večer :wink:

jinak ty záplavy,to je děs............ :unamused: ,poslali jsme tu dárcovskou DMS a taky jsem řikala co víc,mám jen oblečky na mimi a taky ani nevím kam to poslat,hračky a tak..............je to děs............
28. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele,to nekde u nas bydli cukrarka a ja to nevim?Kdepak? :grinning:
28. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile:

Kristík má nateklé a zarudlé dásně nahoře a dnes koukám začíná se mu prořezávat zub! :slight_smile:
Teď jsem pověsila prádlo snad do večera uschne,no a musím nakoupit...né že by se mi chtělo ale doma není nic a co je jiřík doma začne vaření...ach jo
28. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
už v Březinách,vedle Hájka :wink:
28. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Terez, to mi povidej s ditetem doma a varenim - ten muj velky toho sni za dva chlapy :grinning: V utery jede na tabor, tak me to jeste chvilku mine :wink: Tak to je super, ze bude zoubek - kolikaty??

Natt, to je pravda, zase povodne, to zazivame opravdu nekolikate - chudaci na Morave. Mozna by slo se zeptat na CCK, jestli bychom nemohly dat oblecky pro deticky???
28. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo no leze mu třetí zub

JJ ty povodně to je hrůza!!!

A ty ožralý řidiči to jsou taky hajzlové jsem viděla po dlouhý době zprávy a mám dost!!Žádný soudy hned bych je zavřela!!
28. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tohle jsem vytahla z Facebooku,posilala jsem tam mail s nabidkou osaceni.Koordinatorka se hned ozvala,dala si me do seznamu darcu,takze to vypada,ze budou mit zajem.
:wink:
Dobrovolníci, kteří chtějí nabídnout materiální pomoc, mohou volat na linku pomoci 556 768 396(všední dny do 16.00 hodin, o víkendu od 8.00 do 12.00 hodin) nebo poslat e-mail: aseibertova@novyjicin-town.cz.
28. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, diky, napisu tam taky....
29. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki,
dekuju.......už jsem napsala.......... :wink: ,jeste me napadlo povlečení,nebo tak,ale jestli to vůbec potřebujou,no uvidíme s čim se pani ozve :wink:
29. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Holky a zeptám se ty věci jak je budete posílat?Nebo Vám to paní napíše mailem?

Máme třešně nechcete některá?Teď z nich dělám bublaninu.

Kdyby ste chtěla některá nějak bychom se domluvily kde bych je předala,máme plný strom...já z toho nic dělat nebudu.
29. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta koordinatorka rikala,ze se ozvou,kdyz budou potrebovat.Oni ted asi maji hadru dost.Spis by se jim siklo asi monterky savo nebo holinky...
Tresne mame,jen jeste nedozraly,jsou to ty veliky,skoro cerny.Mnam! :wink:
29. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nenapadá vás některou dobrý svatební dar pro mladé novomanžele? Jdeme v červenci na svatbu a nevím, co pořídit.
30. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
už jsme doma, celkem už rozkoukaný, vyraný a teď mě tu straší halda na žehlení a na víkend jedem zas pryč.

Leni a za kolik :wink: maj už zařízený byt? tak nějakou poukázku na něco, zrovna mě nenapadá na co :stuck_out_tongue_closed_eyes: na nějakej relax......

Holky já když si vzpomenu na povodně, tak se nejvíc hodili čistící prostředky, rukavice, kýble, smetáky, košťátka+lopatky, rejžáky. A vysoušeče.
30. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo, nevím, tak 1000-2000 Kč, nevím. Prostě hlavní je, aby se mi to líbilo. Teda ne že bych kupovala vilu s bazénem nebo porshe, ale něco pěkného a originálního. Byt mají zařízený, už spolu bydlí několik let. O relaxu jsem taky už uvažovala, ale někam na relax masáže nebo tak nešli, páč mají roční holčičku a nikdo jim jí asi nemůže pohlídat.

S povodněmi souhlas, hodilo se nejvíc savo proti plísním a jiné čistící prostředky, kartáče, smetáky, hadry.
30. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak jim pohlídejte a pošlete je na véču :grinning: , to by třeba ocenili.
30. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Vau, tak to asi až bude ta jejich prďolka větší,hihi :grinning: Ale už něco máme. Díky moc za tipy.
30. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
30. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojíík děvčata :slight_smile:

Leni a co jen peníze do obálky??To bývá většinou nejlepší dar :wink: i když už tedy dárek máte.....

Jak se jinak všechny máte??
30. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
leni,
a co jste vymysleli????????????taky jsme meli jít na svtabu 11.7.,ale je to odloženo :unamused:
30. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj a hezké ráno!

Leni a co jste teda vybrali? Terez, souhlas s penízkama, my dostali snad jedno povlečení jedny hrníčky(už jsem je poslala dál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a jinak obálky a byyi milé, hned jsme zainvestovali :wink:, od kamarádů jsme dostali obraz ze samejch bankovek, ó ten byl krásný :grinning:

My poslali pár dárcovských sms, ještě asi koupím nějaký smetáky nebo něco, když si vzpomenu na nás po povodních, tak ale nejvíc se hodila asi každá pomocná ruka, to se teprv ukázalo kdo je kamarád :wink:
1. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.Zdravím vás z práce.Máme tu net,tak to docela jde.Dnes jsem tu poprvé sama,těch 14 dní jsem si osvěžovala všechny postupyˇa byli jsme tu ve dvou.
Šíma je teď hodně času s tatínkem,takže se navzájem užijou.Jen se chudák Martin nevyspí před noční,po noční.. :unamused: .Od září to bude lepší,když bude Šíma ve školce.Akorát mně teda docela chybí.Dnes jsem ho viděla krátce ráno,večer už bude spát a zítra to samé.Ale pak mám pá-ne volno,tak to doženu :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: :wink:

Že by bylo hezky?,?U nás ráno a dopoledne mlha,jsem myslela,že ani nezmizí,opět peru :confounded: a teď vařím špagety.

Včera jsme byly v ZOO vstup pro děti s jedničkami byl zdarma,no a pak v cukrošce :slight_smile: tak jsme měly hezký odpolko
Dnes půjdeme asi na procházku po vsi,hihihi vesničani :grinning:
1. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My vcera blazinec, vyzvedavani vysvedceni, pedikura a odjezd na tabor, to byly fofry.
Vse dopadlo dobre, Adam ma vyznamenani, tak nas potesil ;) - ve druhem pololeti se trochu flaknul a ve ctvrtleti v dubnu mu hrozily tri trojky, tak jsem rada, ze zamakal...
Dostal jeste pochvalu reditele skolyl... bla bla bla :slight_smile:

Co cukroska pristi tyden? Jak jste na tom??
1. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Cau holky.Tak reakce na ockovani se dostavila presne po tydnu-vcera vecer 38,v noci 38,6 a ted rano 39,4! :frowning2: A to dostava leky.Takze jdu konzultovat s mudrou co delat.Takhle vysoka horecka hned rano se mi nelibi.
2. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko holky :slight_smile: :wink:

Teda Maki to bych taky šla k dr!Pak napiš zda se to lepší a jestli něco poradila....chudák malej taklhe ho to potrápí :frowning2:

Verčo cukroška :wink: :grinning: já už taky na ní myslela..mohly bychom!!!Snad se zase sejdeme!!!
A grratulace k vyznamenání,synáček je po mamince to je jasný,takhle to musíš prezentovat :grinning: :wink:
2. črc 2009 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se nám přesně po 14 dnech dnes v noci opět spustil monitor dechu. Daneček chvíli nereagoval, když jsem ho jen jemně pohladila po zádíčkách (ležel na boku), tak jsem ho vzala do náruče a rozkoukal se. Tvrdě spal. Ale šok zas šílenej! Zkoušela jsem monitor tak, že jsem na matraci složila peřinu a až na ní jsem položila svoji ruku a normálně to fungovalo, zaznamenávalo to.
2. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki, to se dostaví až takhle pozdě jo? No to je chudáček :frowning2: Tak ať to hlavně co nejdřív klesne.
2. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Maki, ty brdo, to je docela dost, posilam pofoukani na celicko a drzim palce, at je brzy fit... Je to mozny po tydnu?????

Terez, ja jsem prece prirozene skromna :grinning: :grinning: - tak kdy?????

Leni, tedy, ty si uzivas... To je presne ten duvod, proc jsem rada, ze uz ten monitor mam z postylky venku - i kdyz u nas se zadny plany poplach nekonal.

Ja jdu dnes zase na "operaci" na pedikuru... tak snad uz to dodloubeme. To vzdycky taaak boliiii!!!
2. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Verčo, tak to já jsem naopak ráda, že ho tam mám a Podolský na kardiu nám řekl, ať ho rozhodně jetště pryč nedáváme. Neumím si představit, co by se stalo být bez monitoru.
2. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek