• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky, všechny moc zdravím!
Bohužel nestíhám vůbec dočítat, tak doufám, že jste všechny i s dětičkama a rodinama v pořádku a užíváte si prázdnin. My tu máme taťku a lítáme kolem domu, celkem se nám to hlo, nad hlavou mi podlahář dodělává třetí místnost - zatím jen vyrovnávání osb deskami. Ondru Zdenda o víkendu odvezl na prázdniány do Jihlavy, napřed se těšil, v den odjezdu řval, že nikam nechce, no a teď se co telefonát bojí, že už si pro něj jedeme :slight_smile:
Tak zatím papa, mějte se!
2. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a neblbne nejak????????,tak snad to nic nebylo

maki,
tak co malej??????????

a co kami??????????????jak je na tom??????????? :wink:
2. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, cukróóóškáááá, kdy, kde? Co máš s pedikůrou, to je přece moje specialita, Aúúúúúúúúúúúúú.

Můj nejmilejší synoveček měl ve třeťáku na gymplu 4 dvojky, inu geny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Maky, už je Maxíkovi líp?, posílám pusinečku, broučkovi.

Leni, taky bych zkusila jinej jak radí Natt, nemáš kde si půjčit?
2. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak porad ma teplotu,davam leky,vzdycky mu to klesne a pak zase vyleze na 38,5.Ale pres den byl docela v pohode.Mudra rano rekla,ze mame vydrzet do zitra,kdyby byla rano zase takhle vysoka teplota,tak mame prijet.Takhle vakcina ma reakci az po tydnu (je ziva,tak proto),nekdy i pozdeji,upozornovala me hned pri tom ockovani.A taky rikala,ze je to vylepsena,cistena vakcina,ze na ni je reakce minimalni.My to museli vyzrat.... :frowning2:
2. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, cukrosku muzem dohodnout po vikendu - OK? Ja uz vimk, ze nemuzu ve stredu.

Jinak mam hekticno a fofry a jsem z toho na prasky, tak vsechny jen zdravim....
2. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile:

Tak jsme dnes byly na Vojtově metodě,pak že půjdeme s kámoškou a dětma k poliklinice na hřiště,vyhnal nás déšť tak jsme byly u ní a pak v děšti (plášťěnku jsem tentokrát měla) k poloklinice pro auto,já se alespoň trochu schladila,bylo mi celý den divně z toho hroznýho dusna,bylo to jak v prádelně a na mě šly mrákoty :angry:

Cukroška třeba pondělí či úterý,jak se Vám to hodí víc?Středu taky nemůžu.Tak se domluvme... :wink:
2. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v pondělí ve svátek tam možná budou mít zavřeno. Nemyslíte? :slight_smile: My bychom mohli jen úterý a středu, ve čtvrtek se stěhujeme k našim na Starák a v pátek nám dělají plastová okna.

pbauer, Natt, nemám si ho bohužel kde půjčit, ale na netu jsem četla, že pokud mají monitor takhle starší děti, chce to mít dvě snímací desky a my máme jen jednu, tak to možná spustilo proto. Byl trochu mimo. Ale je to záhada. Někdy ho to mimo desku vezme, někdy ne. A navíc má Daneček novou matraci, která je poměrně vysoká, tak třeba i to je na závadu.
3. črc 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko :slight_smile: :wink:

Leni a nebude pondělí svátek brán jako neděle?Dnes do města nejedu jinak bych to zjistila.Já bych tedy buď pondělí či úterý,pak do konce týdne mám plno.
Tak snad to s tím monitorem vyřešíš...Zkusilas to na koníkovi na tématech zda nemají zkušenosti jiné maminky?
3. črc 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to nevím. Každopádně my máme v pondělí "taťku" doma, takže se mi to ani nehodí. Radši někam vyrazíme společně. Jinak jsem hledala a snad každému, kdo měl nebo má monitor, to spustilo alarm a ne jednou.
3. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak jeste ve 3 rano mel 39,ale ted v 7 uz jenom 37,4.Tak snad jsme z toho venku. :wink: Leky nedostal,tak ho budu dopol merit,kdyzby to zase nejak moc vyskocilo,tak ho vezmu k doktorce,je tam do 12 hodin.Ale myslim,ze to bude dobry,sice je jeste takovej trosicku nevrlej,ale uz tady leze jako motorova mys.
3. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maki, docela to trvalo, co? Chudák malej a do toho takový dusno! Tak vám moc přeju, ať už to neleze nahoru.
3. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Pondeli je kus vikendu, to ja taky ne-e.
Utery bych snad dala.

Maki, tak at jste OK :wink:

Holky, ja si uzila nervy s Adamem - tedy strach o nej, ma po strhavani nehtu pred pul rokem hrozne potize, źorislo se to, tak pro nej znama vcera v noci jela na tabor a vzala ho rovnou na chiru - no des bes...!!! Doktor se mu v tom nejdriv rejpal zaziva a ze pry tam nic nema, tak Kamila trvala na tom, aby to opichal a ze mu ty strepiny lokalizuje - mel to hrozne hluboko, umrtvil to blbe, ale vytahl mu kusy velke jako nehet na malicku dospeleho cloveka!!!! Adam byl uplne mimo po tom zakroky, pry pri tom omdlival, sestricka telefonovala z mobilu, misto aby se o nej starala, tak Kamila mu drzela hlavu, otirala ho - no jsem ji tedy zavazana jako blazen, ve stredu k ni jdu, tak musim naklusat s pugetem a vagonem cokolady - udelala toho pro nas hrozne moc. Benzin jsem jim zaplatila, ale nevzali si ani Ň navic.... jen 200,- a to, ze s nim travili cas skoro do pulnoci, ze prej je v pohode... Byla to velika pomoc, protoze jinak by teprve ted nekdo jel pro Adama a k dr by se dostal kolem obeda...
Ted tu lezi, na tabor se vratit nemuze, takze dnes vecer jedou s Petrem jen pro veci. Byl tam 3 dny...
3. črc 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
tak co se stalo............ :unamused: ,Adam byl na táboře a o neco se píchnul,nebo už to tam mel,jsem asi tatar......a tvoje kamarádka pro nej jela,protože od vás nemel kdo a z tábora taky ne???????nebo co a kde byl na táboře????
3. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verčo, teda to je síla!!! Prosím tě, co měl s tím nehtem a o jaké střepiny jde? No fuj, je mi z toho úplně blbě, když si to představím. Koho na té chíře měl proboha?! Kamila je tedy fajn známá, takových lidí není moc.
3. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pred 9 mesici mu doktor strh jeden neheta a si pred 4m druhy... (KOUKAM, ze jsem to napsala jak TATAR - sorry) - mel ty nehty zarostle. Trpime na to. NO a on to mel porad podebrane, porad ze to ma nechat prorust, ze to spatne striha atd atd atd - mel bolesti jak blazen a nepomahalo to. Pak mu z toho vyndali na pedikure asi 20 ulomku nehtu, ktere tam mel celou tu dobu zanicene... A mel to trochu otevrene, kdyz jel na ten tabor (do Jiretina). Ja neridim, z rodiny nikdo nebyl volny, az dnes rano.... Je to srozumitelne?
Na chire byl cernoch....
3. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, nenapsala jsi to jak tatat, jen jsem nevěděla, jak to začalo. No chudák, ten si teda užívá! Tak držím palce.
3. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavne aby uz mel klid... Chudak malej - velkej...!
3. črc 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
jj jasný................už to chápu,jen jsem nevedela o co jde...........tak se nezlob :wink:
3. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já si s nehtama užila svý, dik to víš, takže do nemocnice na chíru už mě NIKDY NIKDO s nehtama nedostane! Jedině Briestenská v poliklinice (nevím snad jsem to její jméno napsala dobře) Adama posílej na pedikůru, můžu ti dát kontakt na skvělou! pedikérku, chodím k ní taky a chodit budu a pravidelně ať mi to udržuje.

Jinak pa pa všem, zítra ráno zase razíme na dva dny na vejlet.
3. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

No jo já si neuvědomila,že pondělí je svátek,jsem na tohle hrozná....

Verčo chudák kluk a tábor v trapu,bude moct jet jiný termín nebo to už propadlo?Kč Vám vrátí?

Péťo Pbauerová kam razíte vejletit? :wink:

Já ráno pověsila dvě pračky a teď,že jdu vytírat a najednou slejvák jak hrom,tak jsem kvapem stáhla vše ze šňůry no a budu muset opět žehlit,dopolko jsem už žehlila :unamused:
Přijde mi na 16h pojišťovák,snad to nebude na dlouho.......

Jinak na pedikůru chodím taky,mám dlouhý palce tak se mě nehty taky stáčí dovnitř,já chodím do Želenic a pani je dobrá.
3. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jdememe do Počátků u Kraslic, je to taková ďoura :grinning: , táta tam byl na vojně, takže nostalgie, celej víkend budem muset napjatě poslouchat, kudy chodil, kde hlídal.......není tady smajlík na zívání?

Souhlasila bych s úterkem :slight_smile:
3. črc 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo hihhi :wink: no jo ty vzpomínky.... :grinning:

jo úterý by šlo!! :wink:
3. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utery super!!! :wink:

PetoB, prave pedikerka to konecne rozsekla a pomohla - jinak se stim trapi jeste par let ap orad by strhavali jak uchylaci fakt!!!
My mame pedikerku Kamilu a nedam na ni dopustit...

Terez, ja si vyrazila bez destniku, ze DNES prset NEBUDE a pak jsem mela na kocarku plastenku a nad hlavou slunecnik z kocarku :D :D :D
3. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se nuzucastnim,v nedeli vyrazime na dovcu.Maxule vypada lip,takze zitra balime avyrazime do jiznich Cech.Bratranec ma chalupu v Bechyni,jezdime tam kazdy leto,je to takova nase zakladna,vetsinou tam jen spime,jinak jezdime po vyletech. :wink:
3. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle byla nejvetsi bourka,co zatim byla.Sileny.Proudy vody,na dvore po schodech se valila voda,jako by to byl vodopad.Mam to na videu i nafoceny,pak ukazu foto.Volal bracha,svagrova ma v Markvarticich segru s rodinou,maji metr vody v baraku,rozvodnil se potok.A to maji v rodine 3 mesicni miminko... Tohle jsem jeste nevidela,takhle silny dest a jak to tu mlatilo do Chlumu nad nama,fakt jsem mela strach.Jen mimino vesele chrni a bourka je mu sumak...
4. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme jeli od babičky ze Želenic a museli jsme objíždět, protože všude na silnicích se valila voda a v Křešicích to samé, fuj...

Maki,
je to hrůza, ale když je doma miminko tak ani radši nemysle, přiznám se, že teď jsem ráda že bydlíme v paneláku na kopci!
4. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata!!!

Já měla jít s kámoškou a dětma do Nebočad na koupálko,ale pak jsme to změnily na chatu v Arnolticích u jejích rodičů,tam tedy přišla bouřka a slejvák,ale to co se dělo dole v Děčíně...........my už projížděly Děčínem po kalamitě,já je vezla do Boletic a to bylo peklo po cestě,všude odčerpávali, kaluže jak hrom,pak mi psala sms,že mají v paneláku ve sklepě vodu,bydlí na Pražský.
Teda chudáci lidi který to zasáhlo..........
4. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame sbaleno a asi budu vybalovat... Maxule mel v 19 hodin teplotu 39,6.Odpol spal skoro 3 hodiny,tak mi to bylo divny,ale vzbudil se a smich,sranda,ale kdyz jsem ho zmerila,malem jsem spadla na znak...Dostal sirup,vyblil ho okamzite i s veceri,dostal cipek a okamzite ho vykadil....Ten druhej uz udrzel a vypada,ze mu to klesa,uz tak nehycuje.Ted usnul.Mam vcelku po nalade.Vcera uz byl ready a ted tohle...Uvidime zitra,jestli bude vecer zase takova teplota,tak jedeme na pohotovost,kazdopadne odjezd se odklada minimalne o den. :confounded:
Na tncz jsou videa z Decina,pekna polizanice....
4. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda co se to děje?? Já na ty zprávy koukala jak blázen. Odpoledne sme se vrátili z Lísky než začla ta průtrž a pak tohle. Já se včera s maloua se ségrou ta byla taky s dětma vrátila z Pece. Byli sme týden u našich. Na cestu bych takový počasí mít nemusela, ale těm lidem tohle teda nepřeju. To je hrozný, taková bleskovka.
4. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek