• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Cau zeny.Dneska je dite uplne v pohode.Doktorka rekla,ze muzeme jet,kdyztak mame jit k doktorovi tam.Takze razime.Snad se ozvu,mame s sebou notas,kdyz najdeme nejakou wifinu,tak pisnu.Papapa. :wink:
5. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my byli od pátku na Uštěku pak napíšu víc,sice pršelo,ale ani nevim co se tu delo,jen z tel,co kdo volal nebo psal :frowning2: ,jo a zážitkuů??????????to pak napíšu,ted jdu prát a koupat se,no znáte to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zas hlásíme po dvou dnech. V sobotu se konala oslava Danečkových narozenin, takže si to dovedete představit. Na zahradě vyzdobený altán, dětské houpačky, hračky, bazének i velký bazén, ohrádka pro menší děti se slunečníkem... a přesně, když měli přijít hosté, spustil se ten slejvák, nám se v baráku ucpal septik, všude teklo víte co... Ve sklepě a v kotelně do půli lýtek voda, chlapi místo slavení všichni v močůvce a vylévali kýble vody ven z oken. Volali jsme i hasiče, ale jak přestalo pršet a soused vypustil kanalizaci, tak to šlo líp, takže jsme je odvolali. V některých místech Děčíně to silně připomínalo rok 2002.

Jinak kdo nevyléval sklep, byl o dvě patra výš a dával si dort a jiné dobroty. No na takovou oslavu prvních narozenin se rozhodně nezapomene! :grinning: Doufám, že se to nebude v tomto týdnu opakovat, jak varují.
6. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
po volném víkendu se opět hlásím z pracovního procesu.Víkend byl super,krásně odpočinkový.V sobotu na zahrádce u švagrový-to se Šíma vyblbnul,pak v sobotu nic moc,jen jsem koukala, co se to děje.A včera zase pohodička u našich.Šíma bavil tetu a babičku a my měli leháro.... :wink:
Leni,vy fakt musíte mít pořád něco extra,že :wink: :slight_smile: .Skutečně nezapomenutelný zážitek z prvních narozenin...
6. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

My jsme taky nebyli pritomni zkaze - byli jsme na koloudaci domu v Praze u svagru - byla pohoda, jen jsme zirali na TV, kdyz ukazovali DC.

Maki, tak doufam, ze Maxik bude OK a uzijete is dovcu.

Leni, nezapomenutelna oslava, ale vis, co se rika o ho...? Ze prinasi stesti, tak to ho ma Danecek docela zasobu, ne?

Vsem preji krasny svatek..

BUDE ZITRA CUKROSKA????
6. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: :wink:

Leni fakt vyvedená oslava a den...no síla!!!

Maki hezkou dovču a Maxík ať je fit :wink:

Verčo no taky se chci zeptat zda přijde někdo do cukrošky???Já asi jo s dětma,stejně jdeme do města...
6. črc 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak snad se jeste nekdo ozve??
Na kolikatou to vidis? Ja bych asi idealne na 10... :slight_smile:
6. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jo tak to vidím já :wink: 10h je OK

rÁNO jdeme k dr.Čapkový pro potvrzení na tábor,tak snad tam nebude narváno......a musím koupit holiny a to koupím u Lva veitnamců...holiny neřeším..
6. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vietnamců :grinning: :grinning: ani jim nemůžu přijít na jméno........
6. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, jeste psala Rybka, ze nemaji net, ale asi se prida ;)
6. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, já tam taky budu, zrovna jsem se domluvila s kámoškou (na Koníka nechodí :wink: )
6. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,jdu dočítat.
Já zejtra do cukrošky taky dorazim!!! :slight_smile: Teď tu dodělávám narychlo ještě další kytičku na další čepičku,aby jsme ráno mohly vyrazit v novym modelu :sweat_smile: .
Holky s tou vodou to je děs.Ani se mi to nechce číst,kolik je kolem toho zoufalství :frowning2: .
6. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo dorazím na taky tak nějak na 10h,možná spíš dřív(o něco málo) :slight_smile: .
6. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Danečkovi k narozkám! :slight_smile:

Teda čtu to,že jste si tu sem tam taky užili s vodou.No my trošku taky.Minulý úterý jsem jeli jen na otočku do Prahy a stihla nás tam taková buřina s přívalákem a kroupma,že jsem mysleli,že už nevyjedeme z Prahy ven,ale po chvilce hrůzy to bylo už dobrý.No a moje mamka zůstala na chalupě přes víkend sama(samozřejmě má hrůzu z bouřek),tak krom těch šílenejch buřin,telefonovala,že místo cesty u baráku je řeka,co odnáší novou cestu co jsme nechali před měsícem udělat a valí se voda z kpce do dvorapřes kůlnu a do sklepa :rolling_eyes: .Naštěstí když ta pohroma přešla,tak to nevypadalo tak zle.Drť na cestu mamka zase hned se snažila navozir zpátky,tak je to jakž takž no :rolling_eyes: .Kůlna a sklep se suší a na dvorku to vypadá jak na pláži-samej písek a oblázky :sweat_smile: .A to musim podotknout,že chalupa neni ani u potoka ani u žádnej řeky,ba ani rybník prostě jen přívalovej déšť nestačila pobrat půda :rolling_eyes: .
6. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holčiny tak to je fajn,že se zase slezeme :wink: čau v cukrošce :grinning:
7. črc 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

tak přestože v postýlce máme za sebou už dvě desky monitoru dechu, potřeti spustil. Brala jsem to už ale trochu s rezervou, doběhla tam a Daneček normálně dýchal. No pakárna.

Petrunko, něco extra... naštěstí do dopadlo dobře a té oslavě v potopě jsme se jen zasmáli.

Verčo, přesně to samé jsme o těch ho... říkali. A taky že Danečkovi prší štěstí :grinning:

Vau, pozdě jsem si přečetla o srazu v cukrošce, jinak bych šla. Ale je po deváté a vy tam máte sraz v 10. Tak snad příště... to mě fakt mrzí. Jsem tu furt a když už nepřijdu, tak mám smolíka :frowning2:

Bell, díky :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda extrovně protivíme, horní jedničky i dvojky jsou bílé napuchlé pod dásní, v noci hodinový ječák, ale fakt síla. Panadol zabral až za hodinu, takže jsem měla Danečka v posteli a uklidňovala. Až když usnul, přenesla jsem ho k němu do pelíšku. Dneska prudí stejně jako včera.
7. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:

Bylo to super :wink:

Teda Leni Tys to nějak nevystihla,nám to bylo divné,že ses neozvala....zda se přidáš či né no tak příště,vždyť to nebyl poslední sraz teda doufám... :grinning:
7. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
tak mi to nedalo a zašla jsem k dr...............a co mi nedali????????antibiotika,ještě k tomu všemu co nás za 4 dny potkalo na Ustěku,mám tohle,ale beru to sportovně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nic mi neni :wink:

leniku,
to je teda zážitek z narozek :unamused: ,ale když se pak povedli tak aspon tak............ :wink: ,no jo kde jsi se courala???????????????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem brýle našla,ale až večer!!!!Prohledala jsem celý dům od té doby co jsme se vrátily z města,no a nakonec byly v kuchyňce nahoře,já si tam večer šla ušlehat šlehačku abych dole v kuchyni nedělala rachot a nevzbudila Kristíka....

Skleroza nebolí... :grinning:
7. črc 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, tak jsem rada, zes tam sla, budes dobra, uvidis... ;)

Terez, tyjo, tak tobe uz taky ten Nemec schovava veci???

Leni, tak priste, pokud se neozves, tak ti pisnu emailem ;) - abys to zase neprosvihla, jo?

Ja jsem odpolko potkala PB a rikala, ze jde ve Ct opet do kavarnicky, tak jeslti pry nedame repete :grinning:

Byla jsem s Adamem u toh Pazdery - NEORDINOVAL!!!!!!!!! A my se tahli pres cely mesto i s prckem!!! GRRR!!! Zitra jde na ambulanci do nemocnice, musi tam sam, ja mam dopolko pedikuru...

Holky, chudaci ti vyplaveni, at uz neprsiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, no právě že radši sms :grinning: Když už jdu na mail, tak se stavím dycinky i tady víš :grinning: Jinak bych bývala určitě šla. Dneska nebyl žádný program. Ale přišel mi balík s hromadou oblečení pro Danečka, objednávala jsem značku Loana, měli 30 % slevy. No česká kvalita a i na omak je znát, že je to příjemný matroš, tak mám velkou radost. Zítra to vyperu a už to začne prďola nosit.

Jinak přes den těžkej protiva, v noci křičí jako ďas, stojí mě to panadol a minimálně hodinu a půl uklidňování v kuse. Nevím, co to jako má znamenat, ale tohle už fakt přisuzuju zubiskům. Nahoře máme asi 6 bílých boulí pod dásní. Peklo!
7. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jj přesně ten Němec :grinning: :grinning:

Leni tak snad to budou jen zoubky,Kristíkovi vylezly dva nahoře a v noci se 4x budil na kojení a byl neklidný
7. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo :slight_smile: Ale tohle není neklid, to je ječák :grinning: Když ale zabere panadol, je klid. Přes den víceméně taky.
7. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
a co dort????????,jakej byl???????????? :wink: ,jo zoubky,jsem ráda,že jsme to přežili,neboj taky přežijete,musí je to bolet drobky :frowning2:
7. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady ještě se dál neskrývaně chlubím : http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=286385&vReferer= :sweat_smile: já musim neb z toho za chvilku oslepnu,jak nad tim sedim do dvou do rána apod. :sweat_smile: a těch nadávek,co u toho utrousim :sweat_smile:.

Přeju všem dobrou noc bez bolavejch zoubků :slight_smile: .
7. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Natt, dort byl výborný, nakonec nám paní dělala jiný, protože jak byla skoro stoprocentní vlhkost, tak nedržely marcipánové figurky, všem cukrářům se to roztékalo. Tak vyhrál tento, samozřejmě s jedničkou: http://dorty.artmama.cz/medved-pro-dva

Zoubky ještě stále nejsou venku, ale boule jsou teda óbr a v noci opět jekot, po panadolu přešel.

Bell, moc pěkné :slight_smile:

Tak já letím, za chvíli tu mám Prin s Jarouškem :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem a dobrý ránko :slight_smile:

Jdu se trochu vykecat!!Ráno zapnu mobil a 4nepřijaté hovory od mojí mamky(převážně bydlí u svých rodičů)aby jim vypomohla atd.....no a na mě už šly mrákoty!!Tak tam volám co se děje a moje babi,že děda jde k doktorce,že se mu špatně dýchá(nedivím se to počasí a věk 84let)no a tak jsem myslím po právu babi řekla,proč mi to včera neřekli??!!Mohla jsem pro něj ráno jet,že jo...

No a vytkla jsem jí,že mi volají zprávy typu:kdo kde umřel na silnici,kdo kde koho zabil(koukají na Tn zprávy)a já vždy říkám to mě nezajímá,mě zajímá moje rodina a tohle si poslechnu a nemusíte mi to jěště volat!!!§Tak se pak urazí,to je jasný!Ale chápete to??!!

Tak jedu pro dědu aspoň k dr.pro něj abych ho domů odvezla...UF mě trefí z těch starých lidí(a taky jednou budu)...
8. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsem byla na alergu,no malej vypadá zdravě,ale jelikož mel ten zápal plic a trpí neustále na fty,tak nás dr poslala na krev do ustí,ale jelikož je to vyšetření,které je prej drahé,ale hloubkové a krev se nesmí přenášet,tak musíme být do půl 8 tam,je to na imunologii a výsledek do 3 týdnů :frowning2:

Leníku,
nebyli jste na tom taky???????????a dort,je krásnej i tenhle,no méda pěknej,ale pro 15. pubertáka,je mědved teda moc :grinning: ,to byl asi nadšenej :grinning: :grinning: :grinning: (vím,že vy tam máte 1)-neřikala,že jí chybí tác????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Terez,
pěkný,tyhle ranní telefonáty,taky se jich bojim,taky se volá jen když se neco děje :frowning2:
8. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek