• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojky holčiny,

tak u nás se taky s dětma pořád střídáme v "rýmování" :frowning2: A to je teprve říjen (skoro listopad)...Jak píše Leník, ta Děčínská směs, je prý fakt dobrá tady na ty problémy. Naši si ji kupují už roky, hned jak začne zima. Já ale na ty čajíky, bylinky moc nejsem. Byla jsem ráda, že jsem se dokopala k maliníku před porodem :wink:

Jo a hlásím pokrok - Mišák konečně začal pořádně trénovat přetáčení z bříška na záda a pohupování na kolínkách. Vždycky se postaví na hlavičku a prdelku vystrčí do vzduchu :grinning: :grinning:

Zítra mají ve školce focení, tak se tam pokusím Lucince vtírnout Mišana, ať je mám na fotce oba - lumpíky.Jenom budu muset ještě zjistit čas...
29. říj 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Decinskou smes mam,teda vlastne ja mam od Gresika snad vsechny caje,co tam maji. :grinning: Jeste se mi tu vali na neplodnost a kojici...jen na prostatu nemame! :grinning:
29. říj 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím v upršeném dnu.Už mám toho fakt dost,ono snad nikdy nepřestane.Leze mi to nervi - asi jako vám všem.

Maki - nesmutni,taťka přijede.Znám rodiny,kde je taťka každý den doma a jako by nebyl.Jste spolu sice míň,ale plnohodnotně a to se počítá.My máme taky tátu pořád pryč,ale hlavní je,že se rádi vracej. :slight_smile:

Zítra mě čeká první cesta do Prahy,tak mi držte pěsti.Jsem nervozní,po Praze jsem sama ještě nejela.Dám vám zítra vědět,u tohohle vyšetření nám řeknou rovnou výsledek.Jsme objednané na 12.30,vyrazim už radši před devátou - kdybych zabloudila. :slight_smile: :wink:
29. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaz,
a kam jdete?????????my jdem taky,segry malá chodí k tygříkum myslím,když byl Martin malej chodil k opičkám,vim,že má ředitelku :wink: ,na to Vánoční?????????já to mám zaplacený,objednala jsem si i dva kalendáře :wink:
29. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo - tak na zítra držím palce, ať to všechno pěkně zvládnete a aby nelilo jako dneska. S tím počasím je to fakt hrůza. Dneska jsem celý den svítila. Abych si trochu spravila náladu, tak jsem Lucině rozsvítila vánoční girlandu, kterou máme kolem okna v obýváku a po Vánocích ji nesundaváme :grinning:

Natt- jéé to se asi nepotkáme. Podle těch tříd- jdete do Borovskýho, viď? Naše Luci chodí do Májovky....Jinak jsem si objednala ty malý fotky do peněženky a pak nějaký vánoční přání. Akorát na tom letáku, ze kterýho jsme vybírali, to bylo docela blbě vidět :unamused:
29. říj 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaz,
jj do Borovskýho............ :wink:
29. říj 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,

Mílo ať to dobře dopadne, budeme na vás myslet.

U nás nového akorát to že se Vendulce podařilo dvakrát za sebou otočit se z bříška na záda, snad to byla jen náhoda ale je mooc šikovná :slight_smile:
30. říj 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt- tak jaký bylo focení ? Si představ, že já jsem nakonec s Míšanem nešla. On totiž kolem 8.30 usnul a vstával až po půl 12 (a učitelka mi volala před desátou, jestli přijdu) :slight_smile: Normálně by spal max. hodinu, ale jak se něco děje a potřebuju někam jít, tak si ze mě utahuje. Pořád říkám, že zákon schválnosti funguje :unamused: :slight_smile:

Dančo - tý jo, malá je čipera šikovná :slight_smile:

Tak doufám, že Míla dneska všechno našla a že jim to dobře dopadlo !!!

Maki- hádám, že na prostatu mají ti naši chlapi ještě čas, ne ???? :slight_smile: No ale za pár let- všechno bude :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nechci prostatu! :grinning:
30. říj 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaz,
jj my tam museli před třičtvrtě na osm..........takže jsme vstávali v 7,no samo,že Šimon spal,takže přesně jako u vás,ale já v tom mám 500 kč,takže jsme jet museli a focení se podařilo,sice asi na po 6 :grinning: ,ale zachytil ho krásně :wink: :wink: ,tak už se těšim na fotečky :wink:
30. říj 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki - ty nééé. Taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

Natt - tak to máš dobrý, alespoň sis tam mohla Šimonka naštelovat. To já ani nevím, jak se tam ta naše beruna tvářila. Ještě ji nikdo cizí nefotil. Bude překvápko :slight_smile:
30. říj 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásim návrat.Cesta hrozná,asi 10 kilometrů liják,vůbec nic nebylo vidět.každý auto mělo kolem sebe takový opar,jak bylo teplo a vypařovalo se a do toho lilo,no koukala jsem na to jak blázen,ještě jsem nic takového neviděla.Do toho svítilo strašně ostrý sluníčko,no oči mě bolí ještě teď.Praha zapráskaná,to je jasný,cesta do Prahy mi trvala 2 hoďky a cesta po Praze ( asi 15 km) další hodinu.Ale našla jsem to,vyšetření proběhlo podle očekávání,v tuto chvíli vidí malá výborně a nemá žádnou vadu.( no,to jsme věděli,na to mě nemuseli tahat do Motola ).Záleží hlavně na tom,jaký je tam ten tlak,aby se to vidění nezhoršilo.Uvidíme příští týden.

Jinak jsem z malý na nervi,spala hodinu cestou tam,vzbudila se v 11,od té doby nespí,stojí v postýlce a řve. :angry:
30. říj 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdenkaz,
třeba byla šikovnější než neteř,ta samozřejmě stropila scénu a segře vrátili peníze :grinning: ,ona je taková naše malá hysterka :wink: :wink:
30. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak zase 15x za noc vzhůru :slight_smile: Ale energii dneska načerpáme ze sluníčka, mám sraz s kámoškou, tak bude prochajda.

Zdeni a byl ti k něčemu ten maliník? Mně ani moc ne, i když těžko říct... A gratluji k Mišákovým pokrokům. Je to šikulka.

Dančo super, Vendulka je šikovná. Daneček se z bříška na záda ještě neotočí.
31. říj 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,konecne slunicko!Sice mam rymu,ale jdeme odpol ven,to by byl hrich nejit!
Dneska super noc,spal jako spalek,bez preruseni,jedl az v 6,30!Hura!
Jinak sebou mrska jako rybka,porad se prevaluje tam u zpatky,na bricho mu to teda jde lip,ale na zada umi taky.Uz chce sedet,i chvilicku vydrzi bez opory sam,ale jen par sekund.Hrozne se mu to libi.
31. říj 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

Leni - nevím jestli to bylo maliníkem, nebo tím, že jsem rodila podruhé, ale v každém případě to bylo vcelku rychlý.Do porodnice jsme dorazili odpol. v půl pátý, na sál v půl osmý a v osm bylo po všem. Rychle jsem se otevírala a porodila na 3 kontrakce. Já jak se dostanu na sál, tak se s tím nepářu :slight_smile: :wink: Při porodu Luci jsem se dostala na sál kolem půl druhý a za 5 min. 2 byla venku (ale první doba porodní :cry: :frowning2: od úterý do středy)

Maki- dobrý- i to spaní i to mrskání :slight_smile:

Dneska mají děti ve školce Halloween - mejdan s maskama. Nejdřív jsem měla vymyšlenou muchomůrku, ale nedorazil nám kloubouk, tak jsem včera večer přišívala na starý prostěradlo lístečky, vytvořila čelenku taky s lupením a Luci šla za podzimní vílu :grinning: Ve školce měli psáno, že můžou mít i nestrašidelný masky, tak jsem se toho chytla.Ale myslím, že ten podzim až tak od věci není, že jo ? Akorát jsem si ji chtěla ve školce vyfotit,ale hned mi zdrhla do třídy, tak jsem nějak zapomněla :unamused:
31. říj 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, jsi dobrá, že jsi to zmákla.Příští týden budeme opět držet hromadně palečky. Jak nakonec dopadlo to spaní? Malá byla asi hodně přetažená a bylo to na ní moc, viď?
31. říj 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
hlásím se po návratu z hor, bylo tam krásně sluníčko :sunglasses: , super lyžovačka. Dole v údolí barevný podzim, prostě pohádka. Příjemně jsme si odpočinuli. :slight_smile:

Koukám,že dětičky dělají pokroky, to je super.
MIlo, jsi šikulka, že si zvládla Prahu a hlavně, že to vyšetření dobře dopadlo.
31. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky - příští týden to bude horší. :frowning2:

Zdeni,to víš,že už včera nespala,řádila tady až do půl 8 a pak šla normálně spát.Odpočívala v autě,tak jí to stačilo.Ona si s tim spaním dělá co chce,když úpotřebuju,aby spala,tak je vzhůru,když máme něco v plánu,tak spí.Dneska jsme měli jet v poledne na rehabilitaci,takže bude určitě vyspávat. :slight_smile:
Ája měla Hallowen ve školce minulý pátek,ale nebyla tam.Loni se jí to nelíbilo,tak letos prohlásila,že bude doma a půjde až na jaře na ten veselý karneval. :slight_smile: Hold už má svůj rozum,nenutim jí.

Leni,nic si nedělej z toho,že se malý ještě neotáčí.To je hrozně brzo. :wink:
31. říj 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to jste měli super noc. Bezva :slight_smile:

Zdeni, super porod, teda spíš ten druhý. Dva dny kontrakcí u Luci nic moc.

Mílo, fakt tě obdivuju s tou cestou do Prahy. Jsi dobrá! A tak hnusný počasí bylo. Kdyby bylo aspoň jako dneska, viď? Z toho neotáčení zpět na záda si nic nedělám. Má ještě hafo času a už teď si doktorka napsala do papírů, že je velice čilý :slight_smile: Tak jsem měla radost :slight_smile:
31. říj 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj....
Ve středu jsme měli první hodinu autoškoly.Pouštěla nám DVD Teorie jízdy,takže teoreticky to už umím :slight_smile: .Cestou domů jsme s kamarádkou prohlásily,že se to nikdy nenaučíme,ale bereme to s humorem-zatím :slight_smile: .Příští týden už zřejmě pojedem na cvičiště zkoušet rozjezdy a zastavení :frowning2: .Jinak nás tam bylo 5 a my s kamarádkou jsme tam byly za důchodkyně a šplhounky :slight_smile: Nikdo jinej se na nic neptal a nevyndal si iniciativně blok na poznámky :slight_smile: .
Dneska jsme dovezli Šímovi velkou postel,tak snad příští týden už by mohl zkusit spát ve svém pokoji.
Užívejte sluníčka... :slight_smile:
31. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni - zas tak hrdinský to nebylo.Zvládla byste to každá,kdybyste museli. :slight_smile: Já jsem si to nevybrala,prostě se nám to stalo,zrovna nám,kde je taťka pořád pryč,takže si musím poradit.Kdyby kterákoli z Vás byla postavená před takovou věc,tak to zvládnete taky,protože Vám prostě nic jinýho nezbyde.Teď si řikáš,že by sis neporadila,ale potom bys o tom takle nepřemýšlela,prostě bys šla a dokázala bys to.Od toho jsme maminy,ne? :wink:

Petro,autoškoly se neboj,to zvládneš.Ono to není zas tak strašný.Já jsem dělala řidičák u Sedliskýho,při první jízdě jsem byla na osmičce,při druhé už jsme drandili po městě a při třetí už jsem se řítila devadesátkou na Teplice.A taky jsem se ze začátku hrozně bála.Ale je fakt,že pokud budeš řídit i po zkouškách a zajezdíš se a budeš mít auto k dispozici,tak je to hrozný ulehčení a obohacení.Sebereš malýho,třeba kamarádku a jedete na výlet. :slight_smile:
31. říj 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Petro,řekni prosim tě Martinovi,že příští sobotu je sraz třídy.Já nevim,jestli k němu ta info došla.To je zpráva i pro Zděňku,pokud to neví.Já ještě nevim,jestli dorazim,záleží na tom,co nám řeknou ve čtvrtek,jestli nepojedem rovnou na operaci.
31. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni promiň - zkočilo mi tam nějak moc háčků. :wink:
31. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
milo01,
tak tam jsem delala autoškolu taky :wink: ,jak píšeš první jízda na osmiččce,zapdlá snehem,hruza a pak už me posadil do auta a jedem..............

takže se neboj petrunko to zvládneš :wink:
31. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za podporu,uvidíme po první jízdě :slight_smile: .
Mílo,já mu to řeknu...kde to máte?
31. říj 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro je to 15.11. od 18 hod v nějakém metru,jsou to prý bývalé záchodky v Křížově ulici,jde se tam prý dolů po schodech.Osobně nevim,ale myslim si,že se to dá najít,je to prý po pravé straně,když se jde od papírnictví ke kostelu.Ještě napíšu,jestli dorazim,čekám taky na reakci Zdeňky a Martina bych fakt ráda viděla a pokecala. :slight_smile:
31. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už se ti nějak neřeší ten náš srazík,platí ta středa,nebo je možný i jiný termín?
31. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

když mluvíte o té autoškole tak moje první jízda byla za Atlantikem asi hodinu tam vysvětloval co a jak a pak jsem se při té první hodině odvezla domů, no záážitek to byl jako prase ale byla jsem nadšená.

Leni, já miminka neporovnávám, každé je úplně jiné a taky jsem psala, že to mohla být náhoda :wink: .
31. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milo,Martin by prý možná na chvíli přišel.Dej vědět,jestli dorazíš a snad se uvidíte :slight_smile:
31. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek