• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Terez, drž se! S rodinou je to někdy kříž.

Natt, na tomhle jsme nebyli, nám brali klasicky krev na alergu a v Ústí jsme byli na potní zkoušce, která dopadla dobře. No ten medvěd byl hlavně pro dva lidi zároveň, jednomu bylo 15 a druhému 55, na tom medvědovi jsou dvě čísla! Síla, co? No u nás zmizel hned, jak byl dobrej. O tvém tácu nic neříkala, jen náš chtěla brzy, protože tento víkend má její dcera svatbu a dělá jí dort. My jsme v sobotu dort vyzvedli a v neděli odpoledne jsme jí tác už vraceli, páč na něm nezbyl ani drobek.
8. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
novidiš té 55 jsem si nevšimla :grinning:
8. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ty víš, třeba budeme v pětapadesáti požadovat čokoládové medvědy, plyšáky a budem se chtít naučit jezdit na skejtu :grinning:
8. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt,nikdo neví co bude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dort fakt moc pěknej a určo dobrej,mňam dala bych si hned... :wink:
8. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky :slight_smile:

Leni, co takhle kamaradkam odkaz na Loanu a jeji 30% slevy????
Dortik krasnej !!!

Bell, cepicky uzasne, jsi fakt dobra - smekam!!!

Terez, ti rodice nam davaji, vid? A neboj,..... bude hur!!!

Natt, tak snad to bude vse se Simonkem OK.
8. črc 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, já se moc omlouvám, ty slevy jsem chytla opravdu na poslední chvíli. Ale nemají obecně moc špatné ceny, jak u čeho, tak se mrkni. Nějaké slevy jsou tam i teď: http://shop.panedi.cz/
8. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se teď na pár dní odmlčím, minimálně do konce týdne. Budou nám dělat plastová okna a jsme od zítřka přestěhovaní u rodičů na Staráku. Jsem na mobilu :slight_smile:
8. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez,koukám všude je to s těma důchodecema stejný :grinning: :grinning: :grinning: .Já když vidim,že volaj tak jsem hend nervozní,co sed děje..samo se dovim nějakou kravinu,ale jak je něco důležitýho a já to nevytuším sama od sebe,tak dělaj naštvánky a nezavolaj a ještě člověk poslouchá,že už nikoho nezajímaj :rolling_eyes: ...no prostě....horší než děti :grinning: .

Verčo,smekat nemusíš ono to zas tak těžký neni a já sama závidim mainkám,co uměj uháčkovat a upíct,co se jim zamane.Já se s tim chlubim hlavně protože mě to stojí dost úsilí :grinning:.Ale jdu do sebe koupila jsem si knížku Snadné pletení :grinning:,je i s dvd ,tak ažbudu mít nějaký dlouhý večer,tak se pokusím to přelouskat a nevypíchnot si oko jehlicí :sweat_smile: .

Leni......k těm plastovym oknům..určo vám naslibovali,jak to bude rychlý,snasný a bez bordelu.......já když si vzpomenu,co z toho bylo bordelu po celym bytě :rolling_eyes: chjo.Takovej hnusnej jemnˇounkej prach,co zalezu úplně všude....tak držim palce a přeju pevněé nervy.Apk pro změnu to bude paráda až to bude hotový ani snad né tak kvůli tej úspoře energie jako to odhlučnení :slight_smile: .
8. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, s tím bordelem počítáme, stejná firma to dělala už dvěma našim známým. Takže vyklízíme, odtahujeme nábytek od oken a pokrýváme igelity. Jinak říkali, že to udělají za pátek a sobotu, jiné firmy slibují jen jeden den.
8. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, s úklidem po oknech dělám generální čistku svých věcí, co mi už nejsou a asi už nikdy nebudou. Je to pěkné oblečení a darovala bych ho lidem po povodních. Ovšem si neumím představit ty haldy někam posílat. Nevíte, kde v Děčíně to stopro berou???
8. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já nevim jak to je teď po těch povodních,ale my nosíme vyřezený šatstvo do azyláku na Starák.Jak je posilovna v tý starý školce,tak z druhý strany maj vchod.Fakt netušim,jestli je tady někde zřízený místo na sběr pomoci na povodně,ale na tom Staráku berou všechno.Zkus Maki,ta tu dávala kontakt na pomoc lidem po povodních,třeba by ti ta paní řekla,jestli je nutný to posílat nebo satčí odnýst na červenej kříž.
8. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
j nekde dál bude,kam maki psala,že se to má nosit..........já tej paní psala,pre oblečení zatim ne,jelikož jim toho lidi na posílali a i špinavé a roztrhané :unamused: ,lidi jsou fakt dobytci,nemaj fakt soucit,nebo nevim,jak si to muze nekdo dovolit,jim přidělávat ještě práci :angry: ,jj taky tu mám jeste pár kousků a kochámse,jak jsem kdysi vypadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......no nic,mé usilí cvičit a nežrat bylo k ničemu :angry: ,tak nevim,asi už to asi nikdy taky neoblíknu :angry: :angry: :angry:

Veru,
no co jsme se dočetli na netu,na co vlastně jdeme,ani nejde radši řikat,ještě se ráno zeptám dr,co to má znamenat a pak písnu,ale zatim jsme zdrceni,ale zas si řikám,kdyby mu neco bylo,řekla by nám to,teda snad,nebo aspon naznačila,kdyby manže nečumel na net,na co nás posílá,je klid a já nemusim plašit a nemusim se strachovat co nám za tři týdny řeknou,takže zatim je v poho a pevně věřim,že bude a ta krev je pro jistotu,no nebod momentálně jsem z toho v pr..................... :frowning2: :frowning2: ,řekla kvuli aftum,tak kvuli aftum a hotovo

jo holky okna?????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,my zakrývali nejak jako leník,igelitama a tak,ale aspon trochu to pomohlo,ale ta cihla byla všude,to je fakt........... :angry: :angry:
8. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Natt, určitě to bude dobré, neboj!
9. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tradičně nestíhám, musím s autem na technickou a nestihmu asi ani tu cukrošku :frowning2:

Výlety byli super, foto mám na analogu, tak budou až bůch ví kdy, pak přidám.

Pomoc povodním se dává na červený kříž naproti magistrátu v Podmoklech a maj tam ceduli, že oblečená neberou, v TV říkali, že chybí hlavně nářadí (lopaty, smetáky, kýble apod)
9. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, diky :slight_smile:
Ta okna vam nezavidim, nam to delali nastesti, kdyz jsme se sem stehovali, takze jsme spostu veci nevybalili a byl klid...

Natt, ted internet je nekdy pro zlost. Ale neboj!!! Ja si hledala tenkrat, co znamena nadmerne mnozstvi plodove vody, mela jsem ji fakt MOC i Rubes z toho byl dost vyrizejen!!! No a nakonec to vubec nic neznamenalo - jenze ja na netu nasla takovy hruzy, ze jse mpar noci nespala.... Nemyslina to, je to kvuli aftum a hotovo!!!

Peto, ja taky ne-e, po dnesni noci zvazuju dat dite do aukce...
9. črc 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koupím nebo vyměním, za Felicii kombi 1,3 i s LPG, ale celkem vrak.....neprošlo emisema, musej to nějak poštelovat, budou chtít za to bankovky.....se picnu :cry:
9. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
mám velkou prosbu, neznáte někdo dobrého právníka a aby nebyl zase moc drahý??
9. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jj net je děs............tak na krev jsme zašli,pak hned jeli k dr,ta z nás byla chudák vyřízená,koukala na nás jak na blbce,kde jsme co četli a ten muj,momentálně na nej nemám slov,se opet předved,jak tak na nás koukala,co to melem,tak ho nenapadlo říct nic lepšího,než co tak kouká blbě-no tak to jsm mela dost,tak mu to vysvětlila a my s ostudou odkráčeli,nepromluvim s nim hodně dlouho,když se neumí ovládat :angry: :angry: :angry:

pbauer,
to mi ani neřikej,já jdu na technickou v září-Fanoušek musí projít i kdyby nechtel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prin,
ty s nim chceš mluvit sama,nebo potřebuješ jen nejakou radu :wink:
9. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
natt,
v podstatě radu, ale nevím jestli pak nebude nutné se s ním sejít...
9. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, neee, za vrak neee :grinning: :grinning: Ja is ho tedy jeste zkusim nechat...

Natt, to je dobra historka... :slight_smile: Ach, ti muzi...!!!

Prin, ja bohuzel ne-e.
9. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nestíhám něco napsat, když nejsem v práci tak sem samá návštěva :slight_smile:

Peto, mě tenhle měsíc taky čeká techniská tak doufám, že na tom nebudu podobně

Natt, běřim žes musela bejt vytočená, ale hlavně ať je Šimonek v pohodě :wink:

Kdybyste příští týden plánovali nějak cukrošku já bych byla pro, konečně by snad vyšel i čas. Můžu skoro každý dopoledne, kromě úterka to nemůžu vůbec.

Bell, teda Ty si šikovná, ty čepičky, šátečky a kloubočky sou nádherný. Obdivuju, já tohle neumím, ale moc se mi to líbí. Já tak něco upíct a uvařit. Ale na to složitější pečení to teď neni, s Madlenkou tak nějaký šupšup buchty :grinning:
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vy to tady flakate, tak ja jsem si aspon pridala do albicka fotky, to zas flakam ja :wink:
9. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
já pekla,uklizela,aby me přešel vztek a pujdu spát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,malej i velkej spí :wink:
9. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,

Natt, proto chodim po doktorech, úřadech a pod sama :wink:

Verčo, no tak zase nic, já se toho chlapečka prostě nedopracuju :slight_smile:

Prin, známá si chválila v DC Judr. Pánka, ale myslim, že drahý jsou všecky, jinak pokud chceš jen nějakou radu, tak zkus tu občanskou poradnu u nás v Palackého, kouknu se ti jak tam jsou.

Auto je hotové, hurá!
10. črc 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezko, prosím tě, nemluvila jsi s tou kámoškou :wink: ?
10. črc 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
díky, už jsem to vyřešila...díky všem!
10. črc 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :wink:

Já to taky flákám.... :grinning:

Péťo mluvila a písnu Ti tel na IP :wink:

Verčo včera jsem Tě viděla jít po Dělnický kolem 16h +- já jela domů z dětma

Dnes jsem se pustila do balení tašek na tábor,chudák bude mít dvě cestovní tašky,protože do jedný se to absolutně nedá sbalit...,dám mu fakt věcí víc pro případ,že to počasí bude tak blbě proměnlivý jako teď,budou furt zmáchaný!! :angry:

A večer jdu na sraz se základkou,tak snad mě Kristík nechá aspoň dvě hoďky vykecat.... :sweat_smile:

Včera mě sousedka obarvila hlavu,potřebovala jsem to už nutně,ale chtěla jsem počkat do srazu

Zítra mě čeká vaření na víkend,ale coo to fakt netuším ani nápad nemám!! :confounded:

Tak čusíík busíík hezký víkend všem :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
jsem ti zrovna chtela psát,at mi písneš do IP,jedu do Prahy a mamka má kamarády právníky,kteří tam budou,jsou to sousedi :wink:

terez,
mi ani nemluv,taky si sebou beru barvu,potřebuju to jak sůl........... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

simce,
ty makáš,kdy si odpočineš :wink: ,flákáš to no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak a ted jsem zapomela co jsem chtela :grinning:

jo,

petrunko,
ale hezká práce ne,to by me taky bavilo,ale zas celej den,pro mamku s dítětem,ale zařídit se to musí,hlavně,že je práce,takže se střídáš s Martinem?????? :wink:
10. črc 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Natt...práce docela dobrá,to jo..ty znáš Martina?
10. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek