• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
natt,
díky, už jsem si to všechno zjistila!

Teda venku je tak strašně fuj tajbl počasí, už se těším na příští týden, ale zase hlásí tropy, tak nevím...asi se člověku fakt nezavděčí :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
jj znám :wink:
10. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky děvčata :slight_smile: :wink:

Tak jsem byla na srazu od 20H do 23.30h!!!Teda Kristík se překonal!!! :wink:

Jdu vařit polívku a odpolko jsme pozvaný na grilovačku,tak mám o jídlo postaráno,nemusím vařit hlavní jídlo,hurá!!

A to jěště máme jít k sousedům na dorta,teda dnes nemusím dělat nic :grinning:

Jo a budu hlídat kočku švagrový,tak snad nám neuteče či se nestane nic s ní,už má svoje roky....
11. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tedy vy to flakate...

My dnes byli na meganakupu (a potkali jsme tam Laru :slight_smile: ), pak tady muj tata vrtal do panelu diry na botnik a prilsusenstvi, odpolko jsme jeli na vyet k manzelove sestrenici a cestu domu jsme si zpestrili prepadovkou OBI a Intersparu... Prima den... :grinning:
11. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar a sílu! :wink: Tak my jsme konečně opět on-line a koukám, že jsem prošvihla další kavárnu... :angry: Dočítat ten měsíc nebudu, snad jsem o nic zásadního (kromě toho kafíčka) nepřišla. :wink: Bylo příjemné některé z vás poznat osobně, hned se člověku líp pamatujete... :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: :wink:

Rybko to jsi asi o nic nepřišla??To bylo naposledy s Tebou jak jsme se tam všechny potkaly....

Já zase včera potkala v Tescu Simce.cz a v pracovním nasazení Petrunku

Pak mě volala babi,že dědovi není dobře,tak jsem ho vezla do nemocnice,no od 13h do 16.30h jsme tam strávili čas,ale naštěstí se nepotvrdila voda na plicích co tvrdila jen s poslechu obvoďačka

Dělali mu rentgen,no holky a přišla tam dvojice chlapů s nima jedna paní,jeden z mužů(100% měl něco v krvi...nějaký pivečko to jistilo...)

No měl zavázaný dva prsty a dělal scény že ho to bolí,ať mu ty prsty uříznou....dr na rentgenu ho sprdla!Choval se hrozně
12. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky a hezkou nedeli :wink:

Rybko, presne tak, dalsi cukroska se nekonala, takze jsi prosvihla tu PRED tou, kdes byla ;)

Terez, nekteri lidi jsou fakt hruzy, vid???

My dnes jdem k nasim - odpolko na kafco a zahradku, bude-li pocasi.
12. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Mě šlehne Jiřík zítra odjíždí na tábor a dva dny zahuhňanej nos ,ale to nebylo tak hrozný,teď že ho začíná bolet v krku!!!Jestli mi zavolají za tři dny,že si ho mám odvézt tak mě řachne,fakt.....
12. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to je asi letos moderni, Adam byl na tabore presne 3 dny, pak jsme ho vezli s temi palci na chirurgii a na tabor uz se nevratil...
V sobotu jede na dalsi, tak jsem zvedava, jestli se pozdrzi dele :grinning:

Drzim palce, at je OK...
Mate doma Preventan???
12. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo Preventan nemám,dala jsem kapky do nosu,paralen a pastilky na cucání,to poradila v lékárně....

JJ taky jsem si vzpoměla na Vás....
12. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík, tak dík za osvětlení těch kafí... :grinning: :grinning: :grinning:
Terez, to je teda smůla, snad bude Jiřík v poho. :frowning2:
My máme doma ode dneška školku, jsou tu tři děti (teda i s tím mým) a pomalu není hnutí, Rostík je náročnej na prostor, tu má lehátko, tu deku s hrazdičkou, tu postýlku, tam zas holky svoje kufříky s věcmi, na spaní mají v ložnici na zemi matračky, takže je to v našem 2+1 suer překážková dráha... :sunglasses: Zítra odpo vyrazíme zřejmě do místní ZOO, tak kdybyste se tam taky někdo chystal...? :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...my si dnešek docela užili.
Dopolko jsme byli s kamarádkama na terásce-na obědě.Šíma tam měl stejně starou kamarádku,tak se vyblbli.Pak jsme dorazili domů,jen se napili a šli ven-pro změnu na terásku s houpačkama a klouzačkou :slight_smile: :slight_smile: .No,myslím,že dneska nebude mít problém usnout :wink:
13. črc 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

Tak nám dnes Jiřík odjel a doufám,že vše bude OK,no bylo mi smutno u autobusu,on docela mrkal a byl v obličeji zarudlej jak zadržoval pláč :frowning2: ,ale měl tam kamaráda tak to bylo dobrý a vypadali celkem pak v pohodě...tak se uvidí
13. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny,jsme doma!!!Bylo to fajn,docela i vyslo pocasi,obcas nejaka ta prehanka,ale na vylety super.Objeli jsme toho dost,skoro kazdy den jsme vyjeli z Bechyne nakam na cumendu-Jindrichuv Hradec,Trebon,Pisek,Hluboka,Budejky...Maxule v pohode,teplota uz nebyla,mam pocit,ze se mu klube stolicka,asi to bylo jedno s druhym.Cestou domu jsme se stavili v Praze,pooupili jsme v IKEA jeste jsem si udelala radost,pac jsem vyhrala v soutezi na radiu Beat lupeny na festacek v kytlicich,na ktery jsme stejne chteli jet,takze jsme usetrili 7 kil.Paradicka. :wink:
13. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tereeeeeez, to znam... Ale bude to dobry, uvidis. To je poprve, co nejam jel?

Maki, tak tomu rikam super dovca, vcetne IKEA a vyhranych lupenu :wink: Hezky jste is to uzili...

My jdem dneska na houby, tak uvidim, co najdem ;)
14. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :wink:

Verčo jo poprvé co jel sám,jasně,že byl u babi a podobně,ale na takhle dlouho nikdy nebyl,asi to večer nevydržím a zavolám tam.....zda je vše OK...

Makinko no tak to bylo fajn :wink: pěkně Vám to vyšlo!!!

Já teď dala prát povlečení a jedu ke kámošce na Jalůvčí,už mám zase rozplánovaný celý týden...a doma bych potřebovala služebnou :grinning:
14. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

leniku,
kde jsi?????????????????? :wink:

jinak my se rozhodli strávit letošní léto výletama,cestu do zahraničí jsme odložili,jelikož po zkušenosti jen na Uštěku v čr,se docela bojim :unamused: ,tak počkáme ještě rok,až bude větší a snad zdravější a vyrazíme :wink: .......

zatim nic nového,koukám všichni si užíváte léto :wink: ,to je supr,ale to počásko :angry:
14. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holkíííí :slight_smile: :wink:

Volala jsem večer na tábor a prý tam je vše OK,vedoucí nevěděla o žádném problému,tak snad to tak zůstane..

Natt a co se stalo na Úštěku?To mi asi uniklo???

No jo Léňa kde je??
14. črc 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, super - kde je na tabore??

Natt, co bylo na Usteku???

Lenka je u rodicu, protoze ji meni doma okna!!!

My byli na houbach a nasli jsme h... :grinning:
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky,jak mé dítě poprvé poznalo potůček a druhý den z toho hubou plnou aftů,sehnat tam lékárnu v sobotu je umění,museli jsme do Lípy,tam jsem zapomela tašku,tak se vracela,do toho jsme potkali bouračku a nevedeli kam jet.....takže sice blbé afty,ale vysvetlovat nekde v ciczine,jak se řekne fialka nebo nedej bože neco jiného to nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt to teda byl zážitek nedivím se,že nechceš nikam jet :confounded:

Verčo Jiřetín pod Jedlovou,tak že kousek kdyby nedej bože něco....Jako že nic!!!

Kristík usnul,byl z toho vedra pěkně zmordovanej,já teď psala dopis jiříkovi,no o zvířátkách atd.žádný srdcáky,aby nebyl smutnej...
14. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
vyprávela jsem to v kavárně,jak Šimon hapal do potoka a plul a plul a má sestra jen tupě civěla(prostě má takové reakce,nereakce),ale já to z jejíhi výrazu poznala a z toho pak měl ty aftíky..........domu jsme nejeli,nemel teploty a k vodě šel zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale vysvetluj to někde,co potřebuješ :unamused:
14. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce,
mám v tom zmatek???????????máš fotku ze 6.třídy???????????jsem to na kraji já,už se ani nepoznám :grinning: ,jestli to jsem já nebo ne,nebo jestli už jsem přešla na Komeničák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a jestli jsem to já,tak takhle dlouho jsem se nezasmála,to je hrůza :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko děvčata :slight_smile: :wink:

NAtt jj už si vzpomínám...mluvila jsi o tom.Nenaděláš nic,ale pak dej někomu dítě na hlídání.... :unamused:

Co to je zase po ránu za počasí???Začlo opět pršet!!Už mě to fakt sejří!
Za chvíly jedu pro dědu a vezu ho na kontrolu kdoktorce.
Kristík nějak často kýchá,snad z toho nebude nic horšího!
15. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, jj seš to Ty :wink:
my dneska se ségrou myslely, že pojedem s dětma na výlet..a počasí udělalo změnu, sme doma. My se snažíme být potichu, máme tátu po noční.
Holky nebyly ste někdy v dinoparku v Německu. Manželovi prý i jednom básnil kolega, někde u Sebnitz, ale já našla v Bautzen a podle stránek je to něco úplně jinýho.
15. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káto,
:wink: ,pak mi půjčíš fotky vid??????? :wink:
15. črc 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem Děčíňačka, tak se přidávám k vám.

simce: v Sebnitz je Urzeitpark, mrkni na jejich stránky, jestli je to to, co myslíš:
http://www.sebnitz-web.de/urzeitpark.php
15. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...vítám novou maminku. :slight_smile:
Já zase pracuju a už se těším na víkend,kdy budu mít volno.Je to pořád dost těžký,nevidět celý den Šímu,ale pomalu si začínám zvykat(ačkoli si nezvyknu úplně asi nikdy).On to bere v pohodě,takže je to o to snazší.
Jéé,Natt,o historku z Úštěku jsem přišla,jelikož jsem nebyla v kavárně s váma.No,docela dobrý :frowning2: .
15. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivano,vitam te. :wink:
15. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :wink:

JJ vítám Tě Ivo :wink: tak půjdeš s námi někdy do cukrošky :wink:
15. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek