• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
AHOJKY,
TAKY VÍTÁM :wink:

TAK CO JIŘÍK NA TÁBOŘE??????
15. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt včera jsem tam volala,říkala jen,že neví o žádných problémech,ptala jsem se na všechny děti co jely s Jiříkem(kamarád a kamarádka)no a prý vše OK...
15. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Terez,

právě jsem z cukrárny přišla, ale dobrým kafíčkem a dortíčkem nepohrdnu nikdy, znáš můj vztah k dietám všeho druhu, celej život držím jedinou - bodovou! Kam chodíte?

Já normálně nesmím jezdit do města, zase jsem se nechala unést a nakoupila blbovinky....ale na druhou stranu krásný blbovinky, Pavlínka má dvoje nový šatičky, dvě sukně a ještě plátěný kalhoty, tak snad to nestihne zničit, než půjde do školy :grinning:
15. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Terez, viz moje první IP, snažení bude muset pokračovat, potvora dorazila na den přesně... :unamused:
15. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem zase zpátky doma a na internetu. Byteček uklizený jako klícka, ale bordel byl fakt velký. Naštěstí jsme měli fakt solidní firmu, dělníci po sobě zametali poctivě v průběhu dne, uklidili po sobě i chodbu a výtah. Jen místy byl zažraný štuk, že to nešlo ani rejžákem, ale to je normál. Je to krásné, kochám se oknama jak blázen :slight_smile:

Psala jsem na ČČK v Děčíně, u toho magistrátu, jak psala pbauer a mám tam to oblečení donést. Takže bezva.
15. črc 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky zdravím novou maminku. Ahoj :slight_smile:

Dneska jsme byli na očkování. Poslední meningokok B. Tak uvidíme, jak to brouček tentokrát snese :slight_smile: V 15.30 to zabalil a šel spát.
15. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lení :slight_smile: no vidíš to bude krása mýt okna :grinning:

Já teď pouze vyžehlila,jinak nic K spal půl hoďky...fakt nic neudělám na víc,chlap je v garáži,tak jako vždy...

Ivo to je škoda..no jo holt budete zkoušet dál,ono to přijde,neboj!!Chodíme tady s maminama s koníka na Teplickou do Hefaistosu,výborná cukroška s dětským koutem :wink: :slight_smile: tak Páju povinně sebou!! :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super, právě tam chodíme s Pájou taky, zrovna dnes odpoledne jsme si tam vyrazily. Pája je teď u táty, tak mám chvilku klid, vyřídila jsem jen jeden pracovní telefonát do Rakouska a jeden mail tamtéž, jinak byla dneska pohodička...mám prostě super novou práci! :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, zdraim novou mamcu :slight_smile:

Leni, tak si to uzivej, to je dobre, ze mate hotovo a uklizeno.

Terez, TAM BYL ADAM - ted, jak odjel :grinning: :grinning: :grinning:

Simce, ano, jak pise Ivana, v Sebnitz je Urzeitpark - je to tam tak akorat, nic velkolepeho, ale je to docela pekna a hlavne za humny :wink: Byla jsem takm cca pred 7 lety a detem se to moc libilo. idealne se tam jede od Dolni Poustevny - nebo od Hrenska projedes Sebnitz a v Poustevne to otocis a je to PRVNI odbocka doleva dokopce - i kdyz se tvari nenapadne, JE to ona.. ;) Ani to nebylo tenkrat moc drahe.
15. črc 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko děvčata :slight_smile: :wink:

Opět od Kristíka budíček na 6h a už neusnul...což je denně!! :confounded: A já bych tak spala!!

Co dnes budete dělat holky?
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se dneska nějak nemůžu probrat, kafe už jsem vypila, ale stejně tu u toho počítače zívám jak splašená....
16. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak od včerejšího večera má Daneček po očkování horečky, večer to bylo 39,3 a dneska zatím kolem 38. Tak dávám léky a věřím, že zítra už bude ok. Do toho zuby, už se snad každou minutou ty horní proříznou, má úplně jasně bílé dásně, v noci se budil a plakal co 20 minut. Takže taky zívám, div nesežeru klávesnici i s monitorem.

Venku je krásně. Zítra už určitě vyrazíme na zahradu a užijeme posledního tepla. O víkendu má prý klesnout teplota o víc než 10 stupňů, tak bude zas zima. Hezky má být až v půlce příštího týdne.
16. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, možná jsi to tu psala, promiň... Kde že pracuješ?
16. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jj to je léto :wink:

leniku,
tak nevim,jestli využijem permici v tomhle,ale určitě kdyžtak synovec do krytáku,je to neomezené vid :wink: ,jééééé tak snad Daneček bude v pořádku :wink:

terez,
taky dneska vstával brzo :unamused:
16. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt, mělo by to být neomezené, ale nevím to na 100 %. Každopádně na té permici jsem nic o tom, že by to platilo třeba jen do konce roku, nenašla. To už by si vymýšleli moc :slight_smile: Daneček bude v pořádku. Nějak to už nehrotím, na horečky jsme zvyklí a určitě ty probdělé noci máme od zubů, protože po očkování sice horečkoval, ale nebudil se a teď se budíme fakt po 20 minutách s křikem a zuby lezou už na pohled. Tak mu slibuju, že bude brzo kousat jablíčko a okurku :grinning:
16. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík holkíííí :slight_smile: :wink:

Dnes jsem byla v cukrošce se švagrovou a malou neteří,přijela mi jěště kámoška se synem z Teplic tak jsem si to tam užily :wink:
16. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dívky,
vítám novou maminku,
já teď nějak nemám sílu lézt k PC, stále si hraju na maminku tří dětí a je to docela fuška. :rolling_eyes: Zítra večer už jedou holky domů, tak se těším, jak to bude pohodička jen s Rostíčkem, ale na druhou stranu mi bude po nich smutno, bude tu hrozný klid... :cry: :cry: :cry:
16. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile:
zdravíme novou maminku :slight_smile:.
Snad brzy bude chvíle a dohodnem nějakou kavárnu ať vás konečně poznám. Snad by se dalo dohodnout nějaký den, kdy nejsem v práci :wink:
Díky moc za tipy na dinopark, je to přesně ten co sem hledala. díky díky díky :slight_smile:

Zdeni fotky určitě půjčím, ale musíš mi to včas připomenout, než se někde uvidíme. Protože já už mám snad sklerozu, co si nenapíšu nebo pokud se to netýká Madlenky tak si prostě nepamatuju.

Leni zoubečky snad vyrostou brzy a zas budou lepší noci, ještě že si to člověk nepamatuje co? Zuby vyrostou a máme je, ale co se s nima v dětsví prožije nedivim se, že to člověk radši zapomene.
16. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce, já myslím, že vyrostou hodně brzy, už je to na spadnutí :wink: Díky
16. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, holčiny,

lenik: Pracuju jako obchodník pro německý a rakouský trh ve firmě, která vyrábí a dodává vybavení do luxusních obchodů s módou. Sídlo máme v České Lípě, ale šéf mi vyšel vstříc a do konce listopadu budu pracovat z domova, abych se mohla věnovat Pavlínce, než se adaptuje ve škole, jdeme do první třídy. Jen teď ve čtvrtek pojedu na otočku s našimi techniky do Grazu, v noci vyjedeme, kluci tam udělají nějakou zakázku a někdy pozdě v noci se zase vrátíme.

Co se týče cukrárny, já mám teď vlastně čas skoro kdykoli odpoledne, nebo o víkendu, to je úplně nejlepší, takže já se srazu moc ráda přizpůsobím.
17. črc 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, dnes to vypada na megaparak :rolling_eyes:

Leni, uz at jsou ty zoubky venku!!!

Simce jsem vcera videla jet po Delnicky :wink:

Rybku jsem videla s holcickama - nevim ale ktery den :slight_smile: Sly jste okolo zastavky u Vytopen. Vypadala jsi jako supermatka :wink:
Adam jede zitra na tabor, netesim se, bude mi chybet... :frowning2: A to uz jsem velka a on taky...!!!
17. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne :slight_smile:

Tak my se chystáme na druhou prohlídku na kardio, spíš má být preventivní, aby se podíval, jestli je opravdu vše dobré jako posledně. Monitor nám spustil už 4x od té doby, co jsme tam byli poprvé, ale přijde mi, že to je spíš vinou přístroje nebo je už na to Daneček prostě těžký.

Ivčo, hezká práce :slight_smile: Určitě trochu náročná, ale chápu, že tě baví. Jsem taky jedna z těch, které práce umí pohltit :slight_smile:

Verčo, nejsou :grinning: Bílé velké boule :grinning:
17. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, jak vás tu tak čtu, tak jsem ráda, že zoubky máme už dááááávno za sebou, Pája si s nima užila, horečky, průjmík, prostě paráda. Teď máme druhý bezzubý období, ale to už je pohodový :grinning:
17. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,
tak snad už brzy budou venku............. :wink: ,tak jak jste dopadli?????

veru,
však se vrátí neboj :wink: ,snad už ne předčasně,aby si to taky malinko užil :wink:

terez,
tak co vůbec jdež na další kinezi????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rybku jsem taky potkala,ale já byla vždy v autě :grinning: ,jako vždy,že????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, tak UUUZZZ - konecne si Petik sam sedne - posadi se z kleku, obcas se jeste svali, ale uz to je krasa... ;.)
17. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :wink:

Verčo paráda gratuluju :wink: :slight_smile: to věřím,že to je krásnej pohled na šikulku...

Natt potkala jsem Zdeňku,nééé asi na další kinezi fakt nepůjdu a divím se Zdeňce že to zaplatila.....

Já viděla dnes Petrunku v pracovním procesu v Tescu :slight_smile:

Ivo máš IP :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
já jsem Zdena myslíš asi Hanka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt to je přesně ono :grinning: :grinning: :grinning: já Hance tvrdila,že jsem nebyla u Zdeňky.....a myslela jsem jí...Zkrátka to včerejší vedro na mě zapůsobila a asi i následná bouřka!!!

Teda řeknu Vám slejvák a blesky celou noc a pořádný!!!Chudáci lidi,zase budou vyplavený
18. črc 2009 ve 03:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, co delav takhle v noci u PC??? :dizzy_face:
18. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko všem :slight_smile: :wink:

Verčo no právě..... :confounded: nakojila jsem a spát mi nešlo!!!Tak jsem po x měsících šla na net v noci :grinning: Kristík tenkrát spal minimálně tak jsem tu čumákovala až jsem našla koníka :wink:
18. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek