• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Dobré ráno,

tak dneska odpo razíme za kamarádkou, ta se zdravě loučí se svobodou a její holčička zároveň slaví rok, tak neseme dáreček :slight_smile:

Natt, dopadli jsme dobře. Prý srdíčko v pořádku, další kontrola v září.

Verčo, velká gratulace! :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my máme návštěvu, přijela manželova sestra s mužem a dcerkou, tak je tu dost rušno. Teď odešli po dalších náštěvách, tak mám chvilku klidu....uff!

Terez, hned, jak se Tonda ozve co a jak, pošlu ti IP.
18. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

my teď přijely z oslavy,známé syn slavil rok :slight_smile:

Ivo máš IP A díky za zprávičky.....jsem zvědavá!!! :wink:

Leni pak písni co loučení se svobodou!Abyste to kámošce nerozmluvily tu svatbu :grinning:
18. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska sme byli na houbách, zase sme našli spíš jenom masáky. Ale to hafo hořčáků to nechápu, nikdy sem jich tolik neviděla. Ale bylo v lese teda pěkně mokro a navíc začínalo zas pršet. Ale byla sem jen se ségrou a bráchou, Taťka byl v práci a Madlenku hlídala moje babička tak nám to mokro zas tolik nevadilo.
Nemáte nějaký tip na výlet? Možná bysme zítra jeli, ale nevím kam, pokud je takovýhle hrozící počasí. Možná vyrazíme i do toho dinoparku, ale právě ještě nevíme.
Jinak včera večer hlídal taťka a když sem se vrátila domů z grilování s pár lidma z práce našla sem poblinkaný povlečení, zase bylo Madlence špatně. Přisuzuju to tomu, že nám ještě pořád nevylezla ta jedna stolička. Ale čeká nás ještě poslední očkování a minule to v kombinaci se zubama nedopadlo zrovna nejlíp. Snad to tentokrát bude dobrý.
18. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

Verčo, gratulujeme Péťovi k sezení! :sunglasses: My tě u Výtopen neviděli, ale to jsme šli buď pro nebo už s bábovkami na písek, páč jsem zjistila, že jsem pro starší děti absolutně nevybavená... :slight_smile:

Natt, tebe jsem jednou zahlídla v autě, když jsme šli do parku u Hyperky, nezastavila jsi nám na přechodu!!! :angry: :wink:

Holky, s těma zoubkama mě děsíte, snad to u nás proběhne "lépeji"... :grinning:
18. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,pokusím se do zítra vše dočíst.Zdravim novou maminku :slight_smile: .
My se dneska vrátili z dovči(později dodám foto).Byli jsme ve Šindlu a bylo to prostě super.Pohorky sušíme ještě teď..bylo pár zkratek ála pochod smrti,občas nějaká mlha,občas pěkněj slejvák,občas tropický vedro,ale vyřádili jsme se do syta :sweat_smile: .Historek máme nepřeberně,ale hlavní je,že jsme úplně vypnuli......já jsem porád ještě jak když jsme přiletěli z marsu :grinning: .A zrovna před chvílí jsem dočetla zprávy na netu jak na Jadranu řádí žraloci......no nejni lepší jezdit do hor :grinning: ?! :grinning:
18. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rybko,
a byla jsem to určo já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

simce,
my byli dneska v Babylonu-aguaparku a krása :wink:
18. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme za gratulace k sezeni, ja mam z toho radost - jednak uz bylo na case a taky siPetik mnohem lip pohraje, kdyz u toho muze sedet...

Bell, to jste meli super dovcu :wink: Z R A L O C I na Jadranu???? FAKT???

Rybko, videt jste me nemohli, neb jsem byla v autobusu a jela do mesta :wink:

Simce, my dest resili plavecakem, Rajskymi ostrovy, IQ Parkem, Babylonem, pry je i nejaky pekny plavecak v Nemecku hned nekde za hranicemi...
19. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Terez, to bylo opravdu klidné loučení se svobodou vzhledem k tomu, že tatínkové zapíjeli naplno a neměl kdo hlídat děti,takže byly s námi. V půl šesté už jsem byla doma, tak jsme to nestihly rozmluvit :grinning:

Simce, jestli pojedete do toho Dino parku, tak určitě napiš, jaké to tam je.

Verčo, Rajské ostrovy, IQ Park?
19. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem :slight_smile: :wink:

Leni to chápu,chlapi to pojali ve velkým stylu a holt ženský se musely mírnit :grinning: a jěště k tomu hlídat děti(po druhý se narodím jako chlap :grinning: )

Teda Vy všechny výletíte... :sweat_smile: to my dnes doma,výlet tak leda v kuchyni u sporáku :angry: :frowning2:

Ivo kde jsi???Piš piš piš neb jsem zvědavá jako vopice :grinning:
19. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to se samozrejme tyka vetsich deti... :wink:
Casto hlidam synovce - segre nebo svagrove, mladsim je 7 a vetsimu je 11.
Nebo co jako??? :grinning:
19. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dámy,

Terez, nebuď nervní, dle mých nejnovějších informací je vše naprosto ok, dětičky jsou celý dny tak zaměstnaný, že si nestíhají na domov ani vzpomenout...Jestli chceš vidět, co se tam všechno děje a třeba najít Jiříka na fotkách, tak si najeď na stránky www.ddmdecin.cz, klikni na Letní tábor Netopýr a tam najdeš den po dni, co dělají, včetně fotek....Takže klid, Jiřík je úplně v pohodě!!!
19. črc 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo díík jj na fotky já jukám,já jen zda by mu třeba nepomohl napsat pohled víš on je ten náš Jiřík takovej truhlík,tak jen aby se poptal té vedoucí,zda je v pohodě :wink:
19. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
terez,
neboj však on to zvládne :wink:

tak se podržte,jsme jeli do Realu,ale nikdo mi neřek,že v Nemecku maj všude v neděli zavřeno :grinning: ,takže jsme se projeli aktivně a poprvé za dobu co mám Šimonka jsme jeli bez jídla,že mu tam koupíme,to byse jeden pos........... :angry: ,no tak jsme se projeli :grinning: :grinning: :grinning: ,jsem zas ponaučená že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no jo to jsem celá já

rybko,
tak me napadlo,já fakt nejezdim kolem Hypky,jezdim po Ustecký kolem Tesca a domu :wink: ,ale všechno je možný,ale že bych nepustila kočárek???? :unamused: ,já už bych se ničemu nedivila
19. črc 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, mě spíš zajímalo, kdepak to je :grinning:

Terez, klíd :slight_smile: Je to velkej statečnej kluk. Ještě si pamatuju na ty první pohledy ze ŠVP nebo tábora "Ahoj mami a tati, dojeli jsme dobře, vaří tu dobře, na pokoji (případně chatce nebo ve stanu) jsem s... " :grinning:

Natt, z toho si nic nedělej, dneska mi teta vyprávěla, jak jí strejda vyvezl poohlédnout se po nějakém novém nábytku do Plzně. Jeli 3,5 hodiny tam, pobyly necelých 15 minut, páč ho to nebavilo a neměli tam vše podle jeho představ, a jeli 3,5 hodiny zpátky :grinning: Teta byla poněkud vytočená :grinning:
19. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
taky dobrý :grinning: ,nastestí to byl náš společný nápad :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jinak bych byla taky :grinning:
19. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo,gratuluju k sezení :slight_smile: a no joo žraloci na Jadranu,včéra to bylo na netu :slight_smile:.
Holky vy fakt vejletíte :grinning: .My v rámci dovči teda taky stihli Safari ve Dvoře Královym a aquapark ve Špindlu včetně jízd na tobogánu :sweat_smile: (ty prostě miluju :sweat_smile: ). Jsme si se známýma řekli,že zksuíme ještě i ten dinopark v Plzni,tak až nám vyjde čas,tak hned vyrazíme ..nejvíc se teda rěší tatínkové :grinning: .
Jo Terez,bych se fakt s tim táborem nebála.Kultovi z DDM nad všim dohlížej jako otříži a :slight_smile: aj vedoucí jsou pod drobnohledem,estli to neflákaj :grinning: .
Leni,IQ park je v Liberci v Babylonu a fakt ho moc doporučuju,ale je to spíš pro děcka nejdřív tak od1.třídy,kdy už uměj číst no a Rajský ostrovy jsou na Teplický nedaj se minout :slight_smile: je to tak zhruba v místech naproti bejvalý resatauraci Asie a to by se mohlo líbit i mrňousům je to taková pidi zoo pod střechou :slight_smile: .

Rybko,stačilo se zeptat :sweat_smile: spousta maminek zde jsou reálovelkonakupující :grinning: .Holt Němčouři to maj vychytaný s těma jejich nedělema....neděle od slova nedělat :sweat_smile: to jenom u nás se dře v supermarketech nonstop (vlastně ani nevim proč vlastně,ale už jsem tomu taky přivykla :fearful: ).
19. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak to Bell vse vysvetlila :slight_smile: Diky ;)
Holky, my meli brutal noc - malej byl vzhuru od 23:30 do 3:30 :angry: :angry: :angry: Zvazuju Baby Box :grinning:
Dnes jdu ke kadernici, tak aspon neco, ze?

Terez, nesil, Adan z tabora NIKDY nenapsal ani radek, ja poprve byla uplne na prasky, ale ono se mu tam tak libilo, ze proste nemel na psani cas, tak nepsal. Ja SMSla vedoucim, zda zije, oni ze jo a v poho a bylo to. Pak uz jsme od nej pohledy necekali a ani jsem mu to s sebou uz nedavala :D

Hezky den vsem...
20. črc 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem :slight_smile: :wink:

Holky mám dotaz od kdy jste dávaly dětem chleba se sýrem?Prý už bych mohla??Kristíkovi bude teď 10měsíců,tak nevím,já už si to nepamatuju u Jiříka

Dnes jdu na 10měsíční k dr

Verčo já vím,a ani to od něj nečekám,on je fakt takový díťátko :slight_smile: bůh ví kde je pohledům konec,co jsem mu sebou dalal.....
20. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak my máme teď kvůli těm praštěným zubům brutál noci i dny. Mám dobrý pytle pod očima :grinning:

Terez, já myslím, že už mu to můžeš dávat. Já jsem to Danečkovi dala na kostičky asi v 11 měsících, ale vím,že některé maminky dřív.

Bell, díky. Já v Babylonu ještě v životě nebyla, tak jsem to nevěděla, víš. A ty Rajské ostrovy znám, už jsem tam byla asi 3x, ale ta poporodní skleróza se mě nějak nepustila :grinning:
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím zase po nevím jak dlouhé době, my taky ještě trošku vejletili, byli jsme v západních čechách, takže rozhledna v Aši,v Chebu špalíček, cestou pak Klínovec, Měděnec...., moc pěkný!

V dinoparku u Plzně byla teď známá a byli nadšený!!!

Za hranicema je v Bad Schandau koupání v Toskana Therme http://www.ceskosaske-svycarsko.cz/turisticke-zajimavosti/toskana-therme.html , já tam byla bohužel jen pracovně a je tom tam moc krásný, ale docela drahý a je to spíš takovej relax, pro děcka moc nee.

Holky, můj synoveček se nám jednou vrátil z tábora jako super-prase(to jste fakt neviděli), ale kufr plnej čistýho prádla, už tam nejel :wink: , ale švagrovka si mlaskala, že nemusí prát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, ty neděle je NDR fakt zavříno, to jen tady u nás se ženou matky od rodin do rachoty :angry:

Všechny moc zdravím!!!!!!!
20. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :wink:

Kristík váží 6,80kg :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
to bylo asi na me :grinning: ,jj já tam jezdim taky dlouho,ale fakt me nenapadlo že nedele nejsou,jsem to brala asi automaticky :unamused:
20. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Dala jsem par fotek z dovci. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brýý ráánko holkííí!! :slight_smile: :wink:

Teda to je flákárna :grinning: léto pohoda,opalovačka a žádný psaní :grinning:

Musím dnes na nákup bléé... :unamused: lednice vymetená,pěkně to flákáme když není dítě doma :wink:
21. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak se nám po páté sepnul monitor dechu a vzala jsem to v klidu a koukala, jestli dýchá. A nedýchal, až když jsem ho pohladila, tak se nadechnul. Má asi delší apnoe, takže to předběžně vypadá prý na vyšetření na neurologii, EEG apod. No ještě máme do září čas, tak uvidíme. Máme dát monitor až na matraci a přikrýt ho jen dekou, aby ho měl blíž k sobě.

Terez, pěkné míry!

Maki, hezké fotky, hlavně pokec s prabratránkem a teda ten pejsek na poslední fotce se mi moooc líbí :slight_smile:
21. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, to je horko :-O

Maki, pekne fotky, ta z mostu je uplne uzasna :wink:
Je videt, ze jste si to pekne uzili, to je super...

PetaB taky hezky vyletila uplne na 1*

Terez... Kristik vazi tolik, co Petik ve 2 mesicich :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :grinning:

Leni, tedy to je sila, me by z toho asi kleplo!!!

Tak uz je pomalu cas na dalsi cukrosku - pristi tyden???? :wink:
21. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navrhuju středu, stejně tam musím k divadlu na alergo na 9:30, takže bych už na 10. hodinu mohla být v kavárně
21. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nat,no jo ježíš kriste to bylo na tebe,já jsem si vás s Rybkou spletla....jak máte takový to modrý pozadí obě(na fotce mám jako na mysli,že :grinning: ),tak jsem se překoukla :sweat_smile: .

Holky já se k PC vůbec nedostanu,sakriš.Tak pak napiště co a jak s cukroškou,já se pokusim to neprošvihnout :slight_smile: .

Leni,vy si koukám porád užíváte.....já už bych z toho byl na infarkt.Ale určo budete v pořádku.Fakt holky nejhorší je tohle vypiplání mrňat.Už si taky občas řikám už ,aby trochu povyrostla ta naše Puclina,né že by člověk pak starosti neměl,ale přeci jen to větší dítě už není takovej záhul.

Terez,to je porodní váha? :grinning: ......jen si dělám legraci :sweat_smile: .Však on ještě překvapí,aby jste nakonec nemuseli bourat futra :grinning: a koneckonců to je pěkná váha.S náma chodil na plavčo chlapeček,u kterýho maminka oslavovala každý deko a v 16 měs měl něco kolem 8 kil :confused: ...a to se narodil 4kilovej :confused: .
21. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady pár fotek z dovči http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=257528 . Už budu muset přeorganizovat albíčka,nějak už nemám místo,sakriš :grinning: .
21. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek