• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, vítej doma, tak jak se vám tam líbilo? A co teda ta kuchyně? Dobrá, co?
21. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,byla to tam paráda,fakt že jo :slight_smile: .Moc se nám na Krausovkách líbilo,personál usměvavej :slight_smile: a vařili na jedničku s hvězdičkou :wink: ,hlavně masíčko na to budem dlouho vzpomínat.Penzionek pro rodinnou rekreaci jak dělanej,aj hernu pro děcka tam maj.Jsme rádi,že jsem se ubytovali zrovna tam :slight_smile: .Musim je fakt vychválit a doporučit :slight_smile: !
21. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Bell super fotky "mě je to jedno" :grinning: :grinning: :grinning:

U nás taky pár přidáno :wink:
21. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zensky,nejdete nekdo zitra nebo pozitri na koupalko?
21. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík a dobrý ránko děvčata :slight_smile: :wink:

Verčo já čekala tak 7kg....ale teď jedl pár dní málo,byl spíš na mlíku,ale už zase baští normálně,no jo no my s tou váhou jsme holt přeborníci :grinning:
Počkej až přijede Jiřík kouknu do očkováku kolik měl on

Kristík leze stále po bříšku,po čtyřech né né ,no a v postýlce se postaví na nohy!!Musíme jí snížit,dnes tam stojí a z výšky na mě čučí!!fakt probuzení,kdyby se naklonil.....ani pomyslet,děs

Cukroška ve středu jj zatím nemám nic,snad do toho něco nevleze,jinak jdeme :wink:
22. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlenka,
vše nej k dnešnímu svátku Madlence od Simce přejem zdravíčko a hodné rodiče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,Šimon posílá hubana :wink:
22. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, nějak nestíhám psát.....ostuda.

Terez, hlásím, že na táboře vše v naprostým pořádku, všichni jsou živí, zdraví a spokojený, i Jiřík...takže nervy mít rozhodně nemusíš...:grinning:

Jak jsem měla jet dnes v noci do toho Rakouska, tak to nejspíš padá, pan architekt z Grazu má dovolenou a jestli tam od nich nikdo nebude, tak je zbytečný, abych tam jezdila taky, kluci to tam zvládnou i beze mě...
Na jednu stranu jsem i ráda, poslední dobou špatně spím a jen se mi hodí, když se dneska budu moct vyspat a netrávit půlku noci v autě...

Jinak já na středu taky zatím nic nemám, takže proti cukrošce rozhodně nejsem...:slight_smile: Těším se, že vás všechny konečně poznám naživo, zatím znám jen Terezku...a vlastně ještě Verčinýho Adama, vždyť jsem ho v pátý třídě učila :grinning:
22. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to je bezva, ze jedina ja ve stredu nemuzu :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Natt děkujeme za přaní, je co se vyspí hned vyřídím a předám hubana :slight_smile:.
Příští týden ve středu bych s kavárnou taky souhlasila :slight_smile:. Středy máme volno
Ivčo aspoň jak píšeš tak se vyspíš. Já byla včera v práci od rána do večera do šesti, měli sme nějaký jednání. Měla sem toho docela plný zuby, aspoň, že sem se známou stihla oběd :slight_smile:
Terez váha je normální, Madlenka taky byla vždycky takovej střízlík a to jedla jako otesánek, až teď začíná být trošku baculatější. Hlavní je, že jsou zdraví :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

v prvé řadě také přejeme vše nej nej Madlence k jejímu svátku! Hezkou oslavičku a nějaký ten pěkný dáreček :slight_smile:

Tak jsem navařila zas plno jídla pro dítko. Brouk totiž začal odmítat kaše a mlíko, takže k obědu i k večeři musí mít maso. A jak je to jen zeleninové, tak dělá "mlýnek" a pouští to z pusy, takže hovězí, kuřecí a ještě čtyři druhy jídla, aby to měl různé. Bylo to u nás až doteď jak ve vývařovně :grinning: Chlap maká na balkoně, přivrtává plaňky :slight_smile:

Bell, já na dovolenou tam taky nezapomenu, prostě po všech stránkách super. O tom, že je tam herna, ani nevím. Buď je tam nově nebo jsem si jí nevšimla, páč tehdy jsme tyhle "dětské" starosti vůůůbec neměli :slight_smile: A jak jste lezli ten kopec? Autem nebo pěšo přes Medvědín vrchem? :grinning:

pbauer, krásný fotky, taky bych hned vyrazila. My se chystáme tenhle pátek aspoň do zoo tady v Děčíně. Kvůli alergiím tam nemohl a teď je lepší, tak to riskneme, ať si kluk taky něco užije, že jo? Snad nás tedy minou ty bouřky, co hlásej.
22. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlence vše nej k svátečku :slight_smile: :slight_smile: Simce,cz já to neřeším tu váhu,hlavně že je zdravej to je fakt :wink:

já jsem vykoupala a nakrmila Kristíka,teď si hraje a pak do hajan

jsem dnes vyprala kočár,jak mi uschne hmm a je tam jako v prádelně!!

Holky fotky máte pěkný,no a určitě jěště hezčí zážitky :wink: a jely byste na novo..že??
22. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlenko,vse nej! :slight_smile:
22. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ja jsem trdlo, taky preju Madlence vse nejlepsi...

Tedy na to, ze slibovali tropy na koupani, tak toto je jako za trest!
23. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
malá včera od odpol horečky, v noci hicovala jak kamínka, ráno 39,5!!! tak jsem mazala k dr, má angínu, dostala antibiotika, to se picnu, chudák beruška moje.

Májince dodatečně vše nej k svátku:slight_smile:
23. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Dodatečně Máje vše nej k svátku.
Péťo,snad bude Dorotka brzo fit.
My byli včera na super výletě.V Praze na Smíchově mají veliké panely modelové železnice.Kluci tam byli už minulý týden a včera jsme jeli znovu.No,na to,že mě mašinky moc neberou,se mi to fakt líbilo.Šimonek byl jako u vytržení,protože tam ty mašinky jezdily,jezdily tam i autobusy,auta...Mají to fakt dokonalý-auta stojej na přejezdu,když mají červenou na semaforu...Pak jsme si zašli na dobrý obídek a jeli zase vlakem domů,takže super výlet...
Dneska ráno jsme byli na očkování na žloutenku a ten náš velkej kluk ani nekvíknul,tak ho sestřička chválila :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: :wink:

Teda ten dnešek byl k pos....A teď ta bouřka a slejvák to dovršilo :angry:

Kristík totálně protivnej,nejedl pořádně,jen trošku pil a vítězilo kojení...

Péťo tak ať je Dorotka brzy zdravá :slight_smile: to je fakt vše díky počásku!!

Zítra přijede Jiřík HURÁÁ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už fakt blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: -dneska večer řikám Šimonovi jestli nechce namazat k večeři polívku :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to horko je maso!!!

Peto, at je Dorinka brzy v pohode - tedy jeste horecky do toho hicu... chudinka mala... posilam pohlazenicko.

Petru, hezky vylet :slight_smile:

My byli dnes na takovem pracovnim obidku na Vyprezi - Petik byl celkem slusny :D
Pak u babi a dedy jsme si napustili nas "megabazenek" - voda se do nej nosi ve velkem panaku :grinning:
NO a dest nas zastihl par kroku od baraku a takyze jsme zmokli jak psi :grinning:
23. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me vedro neva.Miminovi taky ne,naopak.Vedro=bazen. :grinning: A bazen=unava mimina=vecer okamzite usnuti po dopiti mlika=spokojena maminka,brouzdajici vecer na Koni. :grinning:
23. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo Bauer, přeju Dorotce, ať je z toho brzy venku. To víš, v tomhle pitomém počasí se virům daří dost dobře :frowning2: Tak hlavně ať ty horečky pominou.

Maki :grinning: Tak tak :grinning:
24. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbauer,
no snad se dá malá brzy do pořádku.posílám zdravíčko :wink:

jinak my mažem na víkend do Sloupu,tak se tu mějte a přeju všem krásnej víkend páááááááááááá
24. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky preju Dorotce hodne zdravi!!!
24. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vse mprejeme hezky vikend, my jedeme ke znamym s malymi detmi - stejne starymi, tak se tesime...
Jen to pocasi zase blbne :frowning2:
25. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata :slight_smile: :wink:

Tak Jiřík od včera doma :slight_smile: vyprala jsem 2pračky prádla,ráno pověsila,kráásně zmoklo :angry:
Jiříka teď chlap odvezl k prababi,pradědovi a mojí mamce

Jé a Jiřík prdí,jak starej chlap :grinning: holky to byste nechápaly!!Normálka jsme včera pořád větraly,ono to jídlo jiný....jsme se nachechtali

Hned jak přijel řekl,že už nikdy nepojede!!Že se mu tam ztratily peníze,no a já dávám věci do pračky a peněženka v kapse bundy,jéé ten měl radost a oddechl si....prý byli totiž na chajdě 4kluci no a ty dva prý byli samá vybraná slova(vole atd) a tak si myslel,že to vzal některý z nich....

Doufám,že za rok pojede zase,ten program měly fakt moc pěkný,jen ten náš jiřík vidí vše "černě"
25. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
předem všem moc děkujem za přání k svátku :slight_smile:
Když sme ve čtvrtek ráno seděli s manželem u čaje (náš rituál, když je čas :slight_smile:) došlo mi, že má tři dny volno, pořád sme plánovali co dělat, nikam se nám na výlety moc nechtělo, když zlobilo počasí no a nakonec mě napadlo, že pojedem za našima do Pece, manžel souhlasil a tak sme zařídili co sme potřebovali ve městě a jeli za babičkou a dědou na hory. Přijeli sme a za necelou hodinu dorazila bouřka, asi ste viděli zprávy, že Pec je bez proudu. Takže sme si to tam vážně užili, ale taky to mělo svoje kouzlo, akorát docházela teplá voda a samozřejmě všechno na elektriku, takže neohřejete ani vodu na mlíko. Ještě že naši dělaj pod horizontem a ten má svůj agregát, takže děda vždycky přivezl teplej oběd a vodu v termosce :slight_smile:.
Lepší místo na výlet sem nemohla vybrat, dneska sem se bála co nás čeká po cestě, ale místo na Vrchlabí sem to radši vzala na Trutnov a tak to celkem šlo, po cestě dost popadanejch stromů, ale všechno odklizený, ale byla to určitě mela.
Dorotce přejem brzké uzdravení, chudák malá.
25. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny,hlasim ucast na stredecnim kavarenskym dychanku. :wink:
26. črc 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
platí teda ta středa? A v kolik???
26. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjík všem maminám :slight_smile: :wink:

Uf tak zase další víkend za námi....

Ivo myslím sraz v kavárně na 10h,já tam budu na tu 10h :wink:
26. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky okolo 10. :wink:
26. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí