Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
21. črc 2009
Bell, vítej doma, tak jak se vám tam líbilo? A co teda ta kuchyně? Dobrá, co?
bellatrix13
21. črc 2009
Leni,byla to tam paráda,fakt že jo 🙂 .Moc se nám na Krausovkách líbilo,personál usměvavej 🙂 a vařili na jedničku s hvězdičkou 😉 ,hlavně masíčko na to budem dlouho vzpomínat.Penzionek pro rodinnou rekreaci jak dělanej,aj hernu pro děcka tam maj.Jsme rádi,že jsem se ubytovali zrovna tam 🙂 .Musim je fakt vychválit a doporučit 🙂 !
pbauerova
21. črc 2009
Ahoj, Bell super fotky "mě je to jedno" 😃 😃 😃

U nás taky pár přidáno 😉
makinka.1
21. črc 2009
Zensky,nejdete nekdo zitra nebo pozitri na koupalko?
terezam22
22. črc 2009
Ahojíík a dobrý ránko děvčata 🙂 😉

Verčo já čekala tak 7kg....ale teď jedl pár dní málo,byl spíš na mlíku,ale už zase baští normálně,no jo no my s tou váhou jsme holt přeborníci 😃
Počkej až přijede Jiřík kouknu do očkováku kolik měl on

Kristík leze stále po bříšku,po čtyřech né né ,no a v postýlce se postaví na nohy!!Musíme jí snížit,dnes tam stojí a z výšky na mě čučí!!fakt probuzení,kdyby se naklonil.....ani pomyslet,děs

Cukroška ve středu jj zatím nemám nic,snad do toho něco nevleze,jinak jdeme 😉
nattally
22. črc 2009
Madlenka,
vše nej k dnešnímu svátku Madlence od Simce přejem zdravíčko a hodné rodiče :-p 😃 ,Šimon posílá hubana 😉
ivanavorlickova
22. črc 2009
Ahojky holčiny, nějak nestíhám psát.....ostuda.

Terez, hlásím, že na táboře vše v naprostým pořádku, všichni jsou živí, zdraví a spokojený, i Jiřík...takže nervy mít rozhodně nemusíš...😃

Jak jsem měla jet dnes v noci do toho Rakouska, tak to nejspíš padá, pan architekt z Grazu má dovolenou a jestli tam od nich nikdo nebude, tak je zbytečný, abych tam jezdila taky, kluci to tam zvládnou i beze mě...
Na jednu stranu jsem i ráda, poslední dobou špatně spím a jen se mi hodí, když se dneska budu moct vyspat a netrávit půlku noci v autě...

Jinak já na středu taky zatím nic nemám, takže proti cukrošce rozhodně nejsem...🙂 Těším se, že vás všechny konečně poznám naživo, zatím znám jen Terezku...a vlastně ještě Verčinýho Adama, vždyť jsem ho v pátý třídě učila 😃
verca111
22. črc 2009
Holky, to je bezva, ze jedina ja ve stredu nemuzu 😃 😃 😃
simcecz
22. črc 2009
Ahojky,
Natt děkujeme za přaní, je co se vyspí hned vyřídím a předám hubana 🙂.
Příští týden ve středu bych s kavárnou taky souhlasila 🙂. Středy máme volno
Ivčo aspoň jak píšeš tak se vyspíš. Já byla včera v práci od rána do večera do šesti, měli sme nějaký jednání. Měla sem toho docela plný zuby, aspoň, že sem se známou stihla oběd 🙂
Terez váha je normální, Madlenka taky byla vždycky takovej střízlík a to jedla jako otesánek, až teď začíná být trošku baculatější. Hlavní je, že jsou zdraví 🙂
lenik_25
22. črc 2009
Ahojky,

v prvé řadě také přejeme vše nej nej Madlence k jejímu svátku! Hezkou oslavičku a nějaký ten pěkný dáreček 🙂

Tak jsem navařila zas plno jídla pro dítko. Brouk totiž začal odmítat kaše a mlíko, takže k obědu i k večeři musí mít maso. A jak je to jen zeleninové, tak dělá "mlýnek" a pouští to z pusy, takže hovězí, kuřecí a ještě čtyři druhy jídla, aby to měl různé. Bylo to u nás až doteď jak ve vývařovně 😃 Chlap maká na balkoně, přivrtává plaňky 🙂

Bell, já na dovolenou tam taky nezapomenu, prostě po všech stránkách super. O tom, že je tam herna, ani nevím. Buď je tam nově nebo jsem si jí nevšimla, páč tehdy jsme tyhle "dětské" starosti vůůůbec neměli 🙂 A jak jste lezli ten kopec? Autem nebo pěšo přes Medvědín vrchem? 😃

pbauer, krásný fotky, taky bych hned vyrazila. My se chystáme tenhle pátek aspoň do zoo tady v Děčíně. Kvůli alergiím tam nemohl a teď je lepší, tak to riskneme, ať si kluk taky něco užije, že jo? Snad nás tedy minou ty bouřky, co hlásej.
terezam22
22. črc 2009
Madlence vše nej k svátečku 🙂 🙂 Simce,cz já to neřeším tu váhu,hlavně že je zdravej to je fakt 😉

já jsem vykoupala a nakrmila Kristíka,teď si hraje a pak do hajan

jsem dnes vyprala kočár,jak mi uschne hmm a je tam jako v prádelně!!

Holky fotky máte pěkný,no a určitě jěště hezčí zážitky 😉 a jely byste na novo..že??
makinka.1
22. črc 2009
Madlenko,vse nej! 🙂
verca111
23. črc 2009
Ahojky, ja jsem trdlo, taky preju Madlence vse nejlepsi...

Tedy na to, ze slibovali tropy na koupani, tak toto je jako za trest!
pbauerova
23. črc 2009
Ahoj holky,
malá včera od odpol horečky, v noci hicovala jak kamínka, ráno 39,5!!! tak jsem mazala k dr, má angínu, dostala antibiotika, to se picnu, chudák beruška moje.

Májince dodatečně vše nej k svátku🙂
petrunka01
23. črc 2009
Ahoj holky.
Dodatečně Máje vše nej k svátku.
Péťo,snad bude Dorotka brzo fit.
My byli včera na super výletě.V Praze na Smíchově mají veliké panely modelové železnice.Kluci tam byli už minulý týden a včera jsme jeli znovu.No,na to,že mě mašinky moc neberou,se mi to fakt líbilo.Šimonek byl jako u vytržení,protože tam ty mašinky jezdily,jezdily tam i autobusy,auta...Mají to fakt dokonalý-auta stojej na přejezdu,když mají červenou na semaforu...Pak jsme si zašli na dobrý obídek a jeli zase vlakem domů,takže super výlet...
Dneska ráno jsme byli na očkování na žloutenku a ten náš velkej kluk ani nekvíknul,tak ho sestřička chválila 🙂
terezam22
23. črc 2009
Ahoj holky 🙂 😉

Teda ten dnešek byl k pos....A teď ta bouřka a slejvák to dovršilo ]-(

Kristík totálně protivnej,nejedl pořádně,jen trošku pil a vítězilo kojení...

Péťo tak ať je Dorotka brzy zdravá 🙂 to je fakt vše díky počásku!!

Zítra přijede Jiřík HURÁÁ!!! 🙂 🙂 🙂
nattally
23. črc 2009
já už fakt blbnu :-p -dneska večer řikám Šimonovi jestli nechce namazat k večeři polívku 😃 😃 😃
verca111
23. črc 2009
No to horko je maso!!!

Peto, at je Dorinka brzy v pohode - tedy jeste horecky do toho hicu... chudinka mala... posilam pohlazenicko.

Petru, hezky vylet 🙂

My byli dnes na takovem pracovnim obidku na Vyprezi - Petik byl celkem slusny 😃
Pak u babi a dedy jsme si napustili nas "megabazenek" - voda se do nej nosi ve velkem panaku 😃
NO a dest nas zastihl par kroku od baraku a takyze jsme zmokli jak psi 😃
makinka.1
23. črc 2009
Me vedro neva.Miminovi taky ne,naopak.Vedro=bazen. 😃 A bazen=unava mimina=vecer okamzite usnuti po dopiti mlika=spokojena maminka,brouzdajici vecer na Koni. 😃
lenik_25
24. črc 2009
Péťo Bauer, přeju Dorotce, ať je z toho brzy venku. To víš, v tomhle pitomém počasí se virům daří dost dobře 😞 Tak hlavně ať ty horečky pominou.

Maki 😃 Tak tak 😃
nattally
24. črc 2009
pbauer,
no snad se dá malá brzy do pořádku.posílám zdravíčko 😉

jinak my mažem na víkend do Sloupu,tak se tu mějte a přeju všem krásnej víkend páááááááááááá
makinka.1
24. črc 2009
taky preju Dorotce hodne zdravi!!!
verca111
25. črc 2009
Ahojky, vse mprejeme hezky vikend, my jedeme ke znamym s malymi detmi - stejne starymi, tak se tesime...
Jen to pocasi zase blbne 😞
terezam22
25. črc 2009
Ahoj děvčata 🙂 😉

Tak Jiřík od včera doma 🙂 vyprala jsem 2pračky prádla,ráno pověsila,kráásně zmoklo ]-(
Jiříka teď chlap odvezl k prababi,pradědovi a mojí mamce

Jé a Jiřík prdí,jak starej chlap 😃 holky to byste nechápaly!!Normálka jsme včera pořád větraly,ono to jídlo jiný....jsme se nachechtali

Hned jak přijel řekl,že už nikdy nepojede!!Že se mu tam ztratily peníze,no a já dávám věci do pračky a peněženka v kapse bundy,jéé ten měl radost a oddechl si....prý byli totiž na chajdě 4kluci no a ty dva prý byli samá vybraná slova(vole atd) a tak si myslel,že to vzal některý z nich....

Doufám,že za rok pojede zase,ten program měly fakt moc pěkný,jen ten náš jiřík vidí vše "černě"
simcecz
25. črc 2009
Ahoj holky,
předem všem moc děkujem za přání k svátku 🙂
Když sme ve čtvrtek ráno seděli s manželem u čaje (náš rituál, když je čas 🙂) došlo mi, že má tři dny volno, pořád sme plánovali co dělat, nikam se nám na výlety moc nechtělo, když zlobilo počasí no a nakonec mě napadlo, že pojedem za našima do Pece, manžel souhlasil a tak sme zařídili co sme potřebovali ve městě a jeli za babičkou a dědou na hory. Přijeli sme a za necelou hodinu dorazila bouřka, asi ste viděli zprávy, že Pec je bez proudu. Takže sme si to tam vážně užili, ale taky to mělo svoje kouzlo, akorát docházela teplá voda a samozřejmě všechno na elektriku, takže neohřejete ani vodu na mlíko. Ještě že naši dělaj pod horizontem a ten má svůj agregát, takže děda vždycky přivezl teplej oběd a vodu v termosce 🙂.
Lepší místo na výlet sem nemohla vybrat, dneska sem se bála co nás čeká po cestě, ale místo na Vrchlabí sem to radši vzala na Trutnov a tak to celkem šlo, po cestě dost popadanejch stromů, ale všechno odklizený, ale byla to určitě mela.
Dorotce přejem brzké uzdravení, chudák malá.
makinka.1
26. črc 2009
Cau zeny,hlasim ucast na stredecnim kavarenskym dychanku. 😉
ivanavorlickova
26. črc 2009
Ahoj holky,
platí teda ta středa? A v kolik???
terezam22
26. črc 2009
Ahojjík všem maminám 🙂 😉

Uf tak zase další víkend za námi....

Ivo myslím sraz v kavárně na 10h,já tam budu na tu 10h 😉